• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
21:00
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym04:48
Pogórze Dolne04:49
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne04:49
Żelazna04:50
Żeliwna04:51
Podgórska04:52
Kuśnierska04:53
Obłuże Centrum04:54
Energetyków04:56
Janka Wiśniewskiego04:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:01
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:04
3 Maja [GDY]05:06
Armii Krajowej05:07
Urząd Miasta - Władysława IV05:09
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:11
Rolnicza05:14
Witomino Centrum05:15
Stawna05:16
Witomino Leśniczówka05:17
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka05:34
Witomino Leśniczówka05:35
Stawna05:36
Witomino Centrum05:38
Rolnicza05:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:44
Kilińskiego [GDY]05:45
Armii Krajowej05:47
I Urząd Skarbowy05:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:52
Janka Wiśniewskiego05:53
Energetyków05:55
Gołębia05:56
Terminal Kontenerowy05:57
Obłuże Centrum05:59
Cechowa06:00
Bosmańska - Nasypowa06:01
Nasypowa06:03
Żeglarzy06:04
Stocznia Wojenna06:05
Akademia Marynarki Wojennej06:06
Oksywie Dolne06:07
Arciszewskich06:08
Muchowskiego06:09
Oksywie Górne06:10
Czwartaków06:11
Oksywie Godebskiego06:12
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego06:31
Alzacka06:32
Oksywie Górne06:33
Muchowskiego06:34
Arciszewskich06:35
Oksywie Dolne06:36
Akademia Marynarki Wojennej06:37
Stocznia Wojenna06:38
Żeglarzy06:38
Nasypowa06:39
Bosmańska - Nasypowa06:40
Cechowa06:42
Obłuże Centrum06:44
Terminal Kontenerowy06:46
Gołębia06:47
Energetyków06:48
Janka Wiśniewskiego06:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:54
3 Maja [GDY]06:56
Armii Krajowej06:57
Urząd Miasta - Władysława IV06:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:01
Rolnicza07:04
Witomino Centrum07:05
Stawna07:06
Witomino Leśniczówka07:07
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:34
Witomino Leśniczówka07:35
Stawna07:36
Witomino Centrum07:38
Rolnicza07:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:44
Kilińskiego [GDY]07:45
Armii Krajowej07:47
I Urząd Skarbowy07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:52
Janka Wiśniewskiego07:53
Energetyków07:55
Gołębia07:56
Terminal Kontenerowy07:57
Obłuże Centrum07:59
Cechowa08:00
Bosmańska - Nasypowa08:01
Nasypowa08:03
Żeglarzy08:04
Stocznia Wojenna08:05
Akademia Marynarki Wojennej08:06
Oksywie Dolne08:07
Arciszewskich08:08
Muchowskiego08:09
Oksywie Górne08:10
Czwartaków08:11
Oksywie Godebskiego08:12
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:21
Alzacka08:22
Oksywie Górne08:23
Muchowskiego08:24
Arciszewskich08:25
Oksywie Dolne08:26
Akademia Marynarki Wojennej08:27
Stocznia Wojenna08:28
Żeglarzy08:28
Nasypowa08:29
Bosmańska - Nasypowa08:30
Cechowa08:32
Obłuże Centrum08:34
Terminal Kontenerowy08:36
Gołębia08:37
Energetyków08:38
Janka Wiśniewskiego08:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:44
3 Maja [GDY]08:46
Armii Krajowej08:48
Urząd Miasta - Władysława IV08:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:52
Rolnicza08:55
Witomino Centrum08:57
Stawna08:58
Witomino Leśniczówka08:59
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:26
Witomino Leśniczówka09:27
Stawna09:28
Witomino Centrum09:30
Rolnicza09:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:36
Kilińskiego [GDY]09:37
Armii Krajowej09:39
I Urząd Skarbowy09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:45
Janka Wiśniewskiego09:46
Energetyków09:48
Gołębia09:49
Terminal Kontenerowy09:50
Obłuże Centrum09:52
Cechowa09:53
Bosmańska - Nasypowa09:54
Nasypowa09:56
Żeglarzy09:57
Stocznia Wojenna09:58
Akademia Marynarki Wojennej09:59
Oksywie Dolne10:00
Arciszewskich10:01
Muchowskiego10:02
Oksywie Górne10:03
Czwartaków10:04
Oksywie Godebskiego10:05
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:13
Alzacka10:14
Oksywie Górne10:15
Muchowskiego10:16
Arciszewskich10:17
Oksywie Dolne10:18
Akademia Marynarki Wojennej10:19
Stocznia Wojenna10:20
Żeglarzy10:20
Nasypowa10:21
Bosmańska - Nasypowa10:22
Cechowa10:24
Obłuże Centrum10:26
Terminal Kontenerowy10:28
Gołębia10:29
Energetyków10:30
Janka Wiśniewskiego10:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:36
3 Maja [GDY]10:38
Armii Krajowej10:40
Urząd Miasta - Władysława IV10:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:44
Rolnicza10:47
Witomino Centrum10:49
Stawna10:50
Witomino Leśniczówka10:51
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:26
Witomino Leśniczówka11:27
Stawna11:28
Witomino Centrum11:30
Rolnicza11:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:36
Kilińskiego [GDY]11:37
Armii Krajowej11:39
I Urząd Skarbowy11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:45
Janka Wiśniewskiego11:46
Energetyków11:48
Gołębia11:49
Terminal Kontenerowy11:50
Obłuże Centrum11:52
Cechowa11:53
Bosmańska - Nasypowa11:54
Nasypowa11:56
Żeglarzy11:57
Stocznia Wojenna11:58
Akademia Marynarki Wojennej11:59
Oksywie Dolne12:00
Arciszewskich12:01
Muchowskiego12:02
Oksywie Górne12:03
Czwartaków12:04
Oksywie Godebskiego12:05
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:12
Alzacka12:13
Oksywie Górne12:15
Muchowskiego12:16
Arciszewskich12:17
Oksywie Dolne12:18
Akademia Marynarki Wojennej12:19
Stocznia Wojenna12:20
Żeglarzy12:20
Nasypowa12:21
Bosmańska - Nasypowa12:22
Cechowa12:24
Obłuże Centrum12:26
Terminal Kontenerowy12:28
Gołębia12:29
Energetyków12:30
Janka Wiśniewskiego12:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:36
3 Maja [GDY]12:38
Armii Krajowej12:40
Urząd Miasta - Władysława IV12:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:44
Rolnicza12:47
Witomino Centrum12:49
Stawna12:50
Witomino Leśniczówka12:51
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:26
Witomino Leśniczówka13:27
Stawna13:28
Witomino Centrum13:30
Rolnicza13:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:36
Kilińskiego [GDY]13:38
Armii Krajowej13:40
I Urząd Skarbowy13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:46
Janka Wiśniewskiego13:47
Energetyków13:49
Gołębia13:50
Terminal Kontenerowy13:51
Obłuże Centrum13:53
Cechowa13:54
Bosmańska - Nasypowa13:55
Nasypowa13:57
Żeglarzy13:58
Stocznia Wojenna13:59
Akademia Marynarki Wojennej14:00
Oksywie Dolne14:01
Arciszewskich14:02
Muchowskiego14:03
Oksywie Górne14:04
Czwartaków14:05
Oksywie Godebskiego14:06
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:12
Alzacka14:13
Oksywie Górne14:15
Muchowskiego14:16
Arciszewskich14:17
Oksywie Dolne14:18
Akademia Marynarki Wojennej14:19
Stocznia Wojenna14:20
Żeglarzy14:20
Nasypowa14:21
Bosmańska - Nasypowa14:22
Cechowa14:24
Obłuże Centrum14:26
Terminal Kontenerowy14:28
Gołębia14:29
Energetyków14:30
Janka Wiśniewskiego14:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:36
3 Maja [GDY]14:38
Armii Krajowej14:40
Urząd Miasta - Władysława IV14:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:45
Rolnicza14:48
Witomino Centrum14:50
Stawna14:51
Witomino Leśniczówka14:52
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:26
Witomino Leśniczówka15:27
Stawna15:28
Witomino Centrum15:30
Rolnicza15:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:36
Kilińskiego [GDY]15:38
Armii Krajowej15:40
I Urząd Skarbowy15:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:46
Janka Wiśniewskiego15:47
Energetyków15:49
Gołębia15:50
Terminal Kontenerowy15:51
Obłuże Centrum15:53
Cechowa15:54
Bosmańska - Nasypowa15:55
Nasypowa15:57
Żeglarzy15:58
Stocznia Wojenna15:59
Akademia Marynarki Wojennej16:00
Oksywie Dolne16:01
Arciszewskich16:02
Muchowskiego16:03
Oksywie Górne16:04
Czwartaków16:05
Oksywie Godebskiego16:06
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:12
Alzacka16:13
Oksywie Górne16:15
Muchowskiego16:16
Arciszewskich16:17
Oksywie Dolne16:18
Akademia Marynarki Wojennej16:19
Stocznia Wojenna16:20
Żeglarzy16:20
Nasypowa16:21
Bosmańska - Nasypowa16:22
Cechowa16:24
Obłuże Centrum16:26
Terminal Kontenerowy16:28
Gołębia16:29
Energetyków16:30
Janka Wiśniewskiego16:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:36
3 Maja [GDY]16:38
Armii Krajowej16:40
Urząd Miasta - Władysława IV16:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:45
Rolnicza16:48
Witomino Centrum16:50
Stawna16:51
Witomino Leśniczówka16:52
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:26
Witomino Leśniczówka17:27
Stawna17:28
Witomino Centrum17:30
Rolnicza17:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:36
Kilińskiego [GDY]17:38
Armii Krajowej17:40
I Urząd Skarbowy17:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:46
Janka Wiśniewskiego17:47
Energetyków17:49
Gołębia17:50
Terminal Kontenerowy17:51
Obłuże Centrum17:53
Cechowa17:54
Bosmańska - Nasypowa17:55
Nasypowa17:57
Żeglarzy17:58
Stocznia Wojenna17:59
Akademia Marynarki Wojennej18:00
Oksywie Dolne18:01
Arciszewskich18:02
Muchowskiego18:03
Oksywie Górne18:04
Czwartaków18:05
Oksywie Godebskiego18:06
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:12
Alzacka18:13
Oksywie Górne18:15
Muchowskiego18:16
Arciszewskich18:17
Oksywie Dolne18:18
Akademia Marynarki Wojennej18:19
Stocznia Wojenna18:20
Żeglarzy18:20
Nasypowa18:21
Bosmańska - Nasypowa18:22
Cechowa18:24
Obłuże Centrum18:26
Terminal Kontenerowy18:28
Gołębia18:29
Energetyków18:30
Janka Wiśniewskiego18:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:36
3 Maja [GDY]18:38
Armii Krajowej18:40
Urząd Miasta - Władysława IV18:42
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:45
Rolnicza18:48
Witomino Centrum18:50
Stawna18:51
Witomino Leśniczówka18:52
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka19:27
Witomino Leśniczówka19:28
Stawna19:29
Witomino Centrum19:31
Rolnicza19:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:37
Kilińskiego [GDY]19:38
Armii Krajowej19:40
I Urząd Skarbowy19:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:46
Janka Wiśniewskiego19:47
Energetyków19:49
Gołębia19:50
Terminal Kontenerowy19:51
Obłuże Centrum19:53
Cechowa19:54
Bosmańska - Nasypowa19:55
Nasypowa19:57
Żeglarzy19:58
Stocznia Wojenna19:59
Akademia Marynarki Wojennej20:00
Oksywie Dolne20:01
Arciszewskich20:02
Muchowskiego20:03
Oksywie Górne20:04
Czwartaków20:05
Oksywie Godebskiego20:06
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego20:12
Alzacka20:13
Oksywie Górne20:15
Muchowskiego20:16
Arciszewskich20:17
Oksywie Dolne20:18
Akademia Marynarki Wojennej20:19
Stocznia Wojenna20:20
Żeglarzy20:20
Nasypowa20:21
Bosmańska - Nasypowa20:22
Cechowa20:24
Obłuże Centrum20:25
Terminal Kontenerowy20:27
Gołębia20:28
Energetyków20:29
Janka Wiśniewskiego20:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:35
3 Maja [GDY]20:37
Armii Krajowej20:39
Urząd Miasta - Władysława IV20:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:43
Rolnicza20:46
Witomino Centrum20:47
Stawna20:48
Witomino Leśniczówka20:49
Kurs nr 19 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka21:06
Witomino Leśniczówka21:07
Stawna21:08
Witomino Centrum21:10
Rolnicza21:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:16
Kilińskiego [GDY]21:17
Armii Krajowej21:19
I Urząd Skarbowy21:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:24
Janka Wiśniewskiego21:25
Energetyków21:27
Obłuże Centrum21:30
Kuśnierska21:31
Podgórska21:32
Żeliwna21:34
Żelazna21:35
Pogórze Dolne21:36
Baza na Pogórzu Dolnym21:37