• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:04
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka20:14
Stawna20:15
Witomino Centrum20:17
Rolnicza20:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:23
Kilińskiego [GDY]20:24
Armii Krajowej20:26
I Urząd Skarbowy20:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:32
Janka Wiśniewskiego20:33
Energetyków20:35
Terminal Promowy20:38
Obłuże Centrum20:40
Cechowa20:41
Nasypowa20:42
Stocznia Wojenna20:44
Akademia Marynarki Wojennej20:45
Oksywie Dolne20:46
Arciszewskich20:47
Muchowskiego20:48
Oksywie Górne20:49
Czwartaków20:50
Oksywie Godebskiego20:51
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego20:56
Alzacka20:57
Oksywie Górne20:59
Muchowskiego21:00
Arciszewskich21:01
Oksywie Dolne21:02
Akademia Marynarki Wojennej21:03
Stocznia Wojenna21:04
Nasypowa21:06
Cechowa21:07
Obłuże Centrum21:08
Terminal Promowy21:10
Energetyków21:13
Janka Wiśniewskiego21:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa21:19
Armii Krajowej21:22
Urząd Miasta - Władysława IV21:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:26
Rolnicza21:29
Witomino Centrum21:30
Stawna21:31
Witomino Leśniczówka21:32
Kurs nr 19 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka21:40
Stawna21:41
Witomino Centrum21:43
Stadion Miejski21:45
Redłowo SKM21:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:46
Zwycięstwa - Wielkopolska21:48
Plac Górnośląski21:49
Łowicka [GDY]21:51
Olgierda21:52
Lidzka21:53
Racławicka21:54
Karwiny PKM21:56
Nałkowskiej21:57
Źródło Marii21:58
Myśliwska [GDY]21:59
Wiczlińska22:00
Polifarb22:02
Rdestowa - Chwaszczyńska22:02
Kacze Buki22:03
Kacze Buki22:03