• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:15
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Sopot Reja08:52
Sopot Reja08:52
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Sopot Reja08:57
3 Maja [SOP]08:58
Sopot PKP - Niepodległości08:59
Bohaterów Monte Cassino09:01
Goyki09:02
Malczewskiego09:03
Kraszewskiego09:05
Junaków09:06
Małopolska09:07
Kolberga09:08
Brodwino09:09
Brodwino - Szkoła09:10
Karwiny PKM09:15
Karwiny PKM09:16
Nałkowskiej09:17
Źródło Marii09:18
Myśliwska [GDY]09:20
Karwiny Tesco09:22
Anyżowa09:24
Dąbrowa Centrum09:25
Kameliowa09:26
Paprykowa09:27
Szafranowa09:28
Rdestowa - Leśny Zakątek09:28
Giełda Towarowa09:29
Rdestowa - Chwaszczyńska09:31
Kacze Buki09:32
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Kacze Buki09:55
Starochwaszczyńska09:56
Rdestowa - Chwaszczyńska09:57
Giełda Towarowa09:58
Szafranowa09:59
Paprykowa10:00
Kameliowa10:01
Dąbrowa Centrum10:02
Anyżowa10:03
Karwiny Tesco10:05
Myśliwska [GDY]10:08
Źródło Marii10:09
Karwiny PKM10:11
Brodwino - Szkoła10:16
Brodwino10:17
Kolberga10:18
Junaków10:19
Łużycka [SOP]10:20
Kraszewskiego10:21
Wejherowska10:23
Malczewskiego10:25
Bohaterów Monte Cassino10:27
Sopot PKP - Niepodległości10:28
3 Maja [SOP]10:30
Sopot Reja10:31
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja10:57
3 Maja [SOP]10:58
Sopot PKP - Niepodległości10:59
Bohaterów Monte Cassino11:01
Goyki11:02
Malczewskiego11:03
Kraszewskiego11:05
Junaków11:06
Małopolska11:07
Kolberga11:08
Brodwino11:09
Brodwino - Szkoła11:10
Karwiny PKM11:15
Karwiny PKM11:16
Nałkowskiej11:17
Źródło Marii11:18
Myśliwska [GDY]11:20
Karwiny Tesco11:23
Anyżowa11:25
Dąbrowa Centrum11:26
Kameliowa11:27
Paprykowa11:28
Szafranowa11:29
Rdestowa - Leśny Zakątek11:29
Giełda Towarowa11:30
Rdestowa - Chwaszczyńska11:32
Kacze Buki11:33
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki11:55
Starochwaszczyńska11:56
Rdestowa - Chwaszczyńska11:57
Giełda Towarowa11:58
Szafranowa11:59
Paprykowa12:00
Kameliowa12:01
Dąbrowa Centrum12:02
Anyżowa12:03
Karwiny Tesco12:05
Myśliwska [GDY]12:08
Źródło Marii12:09
Karwiny PKM12:11
Brodwino - Szkoła12:16
Brodwino12:17
Kolberga12:18
Junaków12:19
Łużycka [SOP]12:20
Kraszewskiego12:21
Wejherowska12:23
Malczewskiego12:25
Bohaterów Monte Cassino12:27
Sopot PKP - Niepodległości12:28
3 Maja [SOP]12:30
Sopot Reja12:31
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja12:57
3 Maja [SOP]12:58
Sopot PKP - Niepodległości12:59
Bohaterów Monte Cassino13:01
Goyki13:02
Malczewskiego13:03
Kraszewskiego13:05
Junaków13:06
Małopolska13:07
Kolberga13:08
Brodwino13:09
Brodwino - Szkoła13:10
Karwiny PKM13:15
Karwiny PKM13:16
Nałkowskiej13:17
Źródło Marii13:18
Myśliwska [GDY]13:20
Karwiny Tesco13:23
Anyżowa13:25
Dąbrowa Centrum13:26
Kameliowa13:27
Paprykowa13:28
Szafranowa13:29
Rdestowa - Leśny Zakątek13:29
Giełda Towarowa13:30
Rdestowa - Chwaszczyńska13:32
Kacze Buki13:33
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Kacze Buki13:45
Starochwaszczyńska13:46
Rdestowa - Chwaszczyńska13:47
Giełda Towarowa13:48
Szafranowa13:49
Paprykowa13:50
Kameliowa13:51
Dąbrowa Centrum13:52
Anyżowa13:53
Karwiny Tesco13:55
Myśliwska [GDY]13:58
Źródło Marii13:59
Karwiny PKM14:01
Brodwino - Szkoła14:06
Brodwino14:07
Kolberga14:08
Junaków14:09
Łużycka [SOP]14:10
Kraszewskiego14:11
Wejherowska14:12
Malczewskiego14:14
Bohaterów Monte Cassino14:16
Sopot PKP - Niepodległości14:17
3 Maja [SOP]14:19
Sopot Reja14:20
Kurs nr 7 do Polifarb
Sopot Reja14:41
3 Maja [SOP]14:42
Sopot PKP - Niepodległości14:43
Bohaterów Monte Cassino14:45
Goyki14:46
Malczewskiego14:47
Kraszewskiego14:49
Junaków14:50
Małopolska14:51
Kolberga14:52
Brodwino14:53
Brodwino - Szkoła14:54
Karwiny PKM14:59
Karwiny PKM15:00
Nałkowskiej15:01
Źródło Marii15:02
Myśliwska [GDY]15:04
Karwiny Tesco15:07
Anyżowa15:09
Dąbrowa Centrum15:10
Kameliowa15:11
Paprykowa15:12
Szafranowa15:13
Rdestowa - Leśny Zakątek15:13
Giełda Towarowa15:14
Rdestowa - Chwaszczyńska15:15
Polifarb15:16
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Polifarb15:32
Rdestowa - Chwaszczyńska15:34
Giełda Towarowa15:35
Szafranowa15:36
Paprykowa15:37
Kameliowa15:38
Dąbrowa Centrum15:39
Anyżowa15:40
Karwiny Tesco15:42
Myśliwska [GDY]15:45
Źródło Marii15:46
Karwiny PKM15:48
Brodwino - Szkoła15:53
Brodwino15:54
Kolberga15:55
Junaków15:56
Łużycka [SOP]15:57
Kraszewskiego15:58
Wejherowska15:59
Malczewskiego16:01
Bohaterów Monte Cassino16:03
Sopot PKP - Niepodległości16:04
3 Maja [SOP]16:06
Sopot Reja16:07
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Sopot Reja16:26
3 Maja [SOP]16:27
Sopot PKP - Niepodległości16:28
Bohaterów Monte Cassino16:30
Goyki16:31
Malczewskiego16:32
Kraszewskiego16:34
Junaków16:35
Małopolska16:36
Kolberga16:37
Brodwino16:38
Brodwino - Szkoła16:39
Karwiny PKM16:45
Karwiny PKM16:47
Nałkowskiej16:48
Źródło Marii16:49
Myśliwska [GDY]16:51
Karwiny Tesco16:54
Anyżowa16:56
Dąbrowa Centrum16:58
Kameliowa16:59
Paprykowa17:00
Szafranowa17:01
Rdestowa - Leśny Zakątek17:01
Giełda Towarowa17:02
Rdestowa - Chwaszczyńska17:04
Kacze Buki17:05
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Kacze Buki17:42
Starochwaszczyńska17:43
Rdestowa - Chwaszczyńska17:44
Giełda Towarowa17:45
Szafranowa17:46
Paprykowa17:47
Kameliowa17:48
Dąbrowa Centrum17:49
Anyżowa17:50
Karwiny Tesco17:51
Myśliwska [GDY]17:54
Źródło Marii17:55
Karwiny PKM17:57
Brodwino - Szkoła18:02
Brodwino18:03
Kolberga18:04
Junaków18:05
Łużycka [SOP]18:06
Kraszewskiego18:07
Wejherowska18:08
Malczewskiego18:09
Bohaterów Monte Cassino18:11
Sopot PKP - Niepodległości18:12
3 Maja [SOP]18:14
Sopot Reja18:15
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Sopot Reja18:28
3 Maja [SOP]18:29
Sopot PKP - Niepodległości18:30
Bohaterów Monte Cassino18:31
Goyki18:32
Malczewskiego18:33
Kraszewskiego18:35
Junaków18:36
Małopolska18:37
Kolberga18:38
Brodwino18:39
Brodwino - Szkoła18:40
Karwiny PKM18:45
Karwiny PKM18:46
Nałkowskiej18:47
Źródło Marii18:48
Myśliwska [GDY]18:50
Karwiny Tesco18:52
Anyżowa18:54
Dąbrowa Centrum18:55
Kameliowa18:56
Paprykowa18:57
Szafranowa18:58
Rdestowa - Leśny Zakątek18:58
Giełda Towarowa18:59
Rdestowa - Chwaszczyńska19:01
Kacze Buki19:02