• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:06
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:32
Zajezdnia04:33
Zamenhofa [GDA]04:34
Wojska Polskiego04:36
Galeria Bałtycka04:38
Klonowa [GDA]04:40
Jaśkowa Dolina04:41
Miszewskiego04:43
Politechnika04:44
Opera Bałtycka04:46
Traugutta [GDA]04:47
Uniwersytet Medyczny04:48
Chodowieckiego04:49
Brama Oliwska04:50
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna04:55
Śródmieście SKM04:57
Pohulanka04:59
Odrzańska05:00
Chałubińskiego05:02
Sikorskiego [GDA]05:04
Cieszyńskiego05:06
Cebertowicza05:07
Wilanowska05:09
Przemyska05:11
Płocka05:12
Łostowice Świętokrzyska05:14
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:16
Łostowice Świętokrzyska05:16
Płocka05:18
Przemyska05:20
Wilanowska05:21
Cebertowicza05:23
Cieszyńskiego05:24
Sikorskiego [GDA]05:26
Chałubińskiego05:28
Odrzańska05:30
Pohulanka05:31
Śródmieście SKM05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Brama Oliwska05:40
Chodowieckiego05:41
Uniwersytet Medyczny05:42
Traugutta [GDA]05:44
Opera Bałtycka05:46
Wyspiańskiego05:49
Reja [GDA]05:50
Mickiewicza [GDA]05:52
Plac Komorowskiego05:54
Legionów05:56
Bajana05:58
Żwirki i Wigury [GDA]05:59
Jana Pawła II06:00
Startowa06:01
Zaspa06:02
Kołobrzeska06:03
Bora Komorowskiego06:05
Czerwony Dwór06:07
Piastowska06:08
Pomorska [GDA]06:10
Gospody06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Subisława06:14
Opacka06:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Opacka06:38
Subisława06:40
Pomorska - Osiedle06:41
Pomorska [GDA]06:43
Piastowska06:44
Czerwony Dwór06:46
Bora Komorowskiego06:47
Kołobrzeska06:49
Zaspa06:51
Startowa06:52
Jana Pawła II06:53
Żwirki i Wigury [GDA]06:54
Bajana06:55
Legionów06:57
Plac Komorowskiego06:59
Mickiewicza [GDA]07:01
Reja [GDA]07:02
Wyspiańskiego07:04
Opera Bałtycka07:07
Traugutta [GDA]07:08
Uniwersytet Medyczny07:09
Chodowieckiego07:10
Brama Oliwska07:11
Dworzec Główny07:13
Brama Wyżynna07:16
Śródmieście SKM07:18
Pohulanka07:20
Odrzańska07:21
Chałubińskiego07:23
Sikorskiego [GDA]07:25
Cieszyńskiego07:27
Cebertowicza07:28
Wilanowska07:30
Przemyska07:32
Płocka07:33
Łostowice Świętokrzyska07:35
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska07:52
Łostowice Świętokrzyska07:52
Płocka07:54
Przemyska07:56
Wilanowska07:57
Cebertowicza07:59
Cieszyńskiego08:00
Sikorskiego [GDA]08:02
Chałubińskiego08:04
Odrzańska08:06
Pohulanka08:07
Śródmieście SKM08:09
Brama Wyżynna08:11
Dworzec Główny08:13
Brama Oliwska08:16
Chodowieckiego08:17
Uniwersytet Medyczny08:18
Traugutta [GDA]08:20
Opera Bałtycka08:22
Wyspiańskiego08:25
Reja [GDA]08:26
Mickiewicza [GDA]08:28
Plac Komorowskiego08:30
Legionów08:32
Bajana08:34
Żwirki i Wigury [GDA]08:35
Jana Pawła II08:36
Startowa08:37
Zaspa08:38
Kołobrzeska08:39
Bora Komorowskiego08:41
Czerwony Dwór08:43
Piastowska08:44
Pomorska [GDA]08:46
Gospody08:47
Pomorska - Osiedle08:48
Subisława08:50
Opacka08:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:55
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:16
Opacka09:18
Subisława09:20
Pomorska - Osiedle09:21
Pomorska [GDA]09:23
Piastowska09:24
Czerwony Dwór09:26
Bora Komorowskiego09:27
Kołobrzeska09:29
Zaspa09:31
Startowa09:32
Jana Pawła II09:33
Żwirki i Wigury [GDA]09:34
Bajana09:35
Legionów09:37
Plac Komorowskiego09:39
Mickiewicza [GDA]09:41
Reja [GDA]09:42
Wyspiańskiego09:44
Opera Bałtycka09:47
Traugutta [GDA]09:48
Uniwersytet Medyczny09:49
Chodowieckiego09:50
Brama Oliwska09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Wyżynna09:56
Śródmieście SKM09:58
Pohulanka10:00
Odrzańska10:01
Chałubińskiego10:03
Sikorskiego [GDA]10:05
Cieszyńskiego10:07
Cebertowicza10:08
Wilanowska10:10
Przemyska10:12
Płocka10:13
Łostowice Świętokrzyska10:15
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska10:32
Łostowice Świętokrzyska10:32
Płocka10:34
Przemyska10:36
Wilanowska10:37
Cebertowicza10:39
Cieszyńskiego10:40
Sikorskiego [GDA]10:42
Chałubińskiego10:44
Odrzańska10:46
Pohulanka10:47
Śródmieście SKM10:49
Brama Wyżynna10:51
Dworzec Główny10:53
Brama Oliwska10:56
Chodowieckiego10:57
Uniwersytet Medyczny10:58
Traugutta [GDA]11:00
Opera Bałtycka11:02
Wyspiańskiego11:05
Reja [GDA]11:06
Mickiewicza [GDA]11:08
Plac Komorowskiego11:10
Legionów11:12
Bajana11:14
Żwirki i Wigury [GDA]11:15
Jana Pawła II11:16
Startowa11:17
Zaspa11:18
Kołobrzeska11:19
Bora Komorowskiego11:21
Czerwony Dwór11:23
Piastowska11:24
Pomorska [GDA]11:26
Gospody11:27
Pomorska - Osiedle11:28
Subisława11:30
Opacka11:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:35
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:56
Opacka11:58
Subisława12:00
Pomorska - Osiedle12:01
Pomorska [GDA]12:03
Piastowska12:04
Czerwony Dwór12:06
Bora Komorowskiego12:07
Kołobrzeska12:09
Zaspa12:11
Startowa12:12
Jana Pawła II12:13
Żwirki i Wigury [GDA]12:14
Bajana12:15
Legionów12:17
Plac Komorowskiego12:19
Mickiewicza [GDA]12:21
Reja [GDA]12:22
Wyspiańskiego12:24
Opera Bałtycka12:27
Traugutta [GDA]12:28
Uniwersytet Medyczny12:29
Chodowieckiego12:30
Brama Oliwska12:31
Dworzec Główny12:33
Brama Wyżynna12:36
Śródmieście SKM12:38
Pohulanka12:40
Odrzańska12:41
Chałubińskiego12:43
Sikorskiego [GDA]12:45
Cieszyńskiego12:47
Cebertowicza12:48
Wilanowska12:50
Przemyska12:52
Płocka12:53
Łostowice Świętokrzyska12:55
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:12
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego [GDA]13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:36
Chodowieckiego13:37
Uniwersytet Medyczny13:38
Traugutta [GDA]13:40
Opera Bałtycka13:42
Wyspiańskiego13:45
Reja [GDA]13:46
Mickiewicza [GDA]13:48
Plac Komorowskiego13:50
Legionów13:52
Bajana13:54
Żwirki i Wigury [GDA]13:55
Jana Pawła II13:56
Startowa13:57
Zaspa13:58
Kołobrzeska13:59
Bora Komorowskiego14:01
Czerwony Dwór14:03
Piastowska14:04
Pomorska [GDA]14:06
Gospody14:07
Pomorska - Osiedle14:08
Subisława14:10
Opacka14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Opacka14:38
Subisława14:40
Pomorska - Osiedle14:41
Pomorska [GDA]14:43
Piastowska14:44
Czerwony Dwór14:46
Bora Komorowskiego14:47
Kołobrzeska14:49
Zaspa14:51
Startowa14:52
Jana Pawła II14:53
Żwirki i Wigury [GDA]14:54
Bajana14:55
Legionów14:57
Plac Komorowskiego14:59
Mickiewicza [GDA]15:01
Reja [GDA]15:02
Wyspiańskiego15:04
Opera Bałtycka15:07
Traugutta [GDA]15:08
Uniwersytet Medyczny15:09
Chodowieckiego15:10
Brama Oliwska15:11
Dworzec Główny15:13
Brama Wyżynna15:16
Śródmieście SKM15:18
Pohulanka15:20
Odrzańska15:21
Chałubińskiego15:23
Sikorskiego [GDA]15:25
Cieszyńskiego15:27
Cebertowicza15:28
Wilanowska15:30
Przemyska15:32
Płocka15:33
Łostowice Świętokrzyska15:35
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:52
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego [GDA]16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny16:13
Brama Oliwska16:16
Chodowieckiego16:17
Uniwersytet Medyczny16:18
Traugutta [GDA]16:20
Opera Bałtycka16:22
Wyspiańskiego16:25
Reja [GDA]16:26
Mickiewicza [GDA]16:28
Plac Komorowskiego16:30
Legionów16:32
Bajana16:34
Żwirki i Wigury [GDA]16:35
Jana Pawła II16:36
Startowa16:37
Zaspa16:38
Kołobrzeska16:39
Bora Komorowskiego16:41
Czerwony Dwór16:43
Piastowska16:44
Pomorska [GDA]16:46
Gospody16:47
Pomorska - Osiedle16:48
Subisława16:50
Opacka16:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:55
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:16
Opacka17:18
Subisława17:20
Pomorska - Osiedle17:21
Pomorska [GDA]17:23
Piastowska17:24
Czerwony Dwór17:26
Bora Komorowskiego17:27
Kołobrzeska17:29
Zaspa17:31
Startowa17:32
Jana Pawła II17:33
Żwirki i Wigury [GDA]17:34
Bajana17:35
Legionów17:37
Plac Komorowskiego17:39
Mickiewicza [GDA]17:41
Reja [GDA]17:42
Wyspiańskiego17:44
Opera Bałtycka17:47
Traugutta [GDA]17:48
Uniwersytet Medyczny17:49
Chodowieckiego17:50
Brama Oliwska17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Wyżynna17:56
Śródmieście SKM17:58
Pohulanka18:00
Odrzańska18:01
Chałubińskiego18:03
Sikorskiego [GDA]18:05
Cieszyńskiego18:07
Cebertowicza18:08
Wilanowska18:10
Przemyska18:12
Płocka18:13
Łostowice Świętokrzyska18:15
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:32
Łostowice Świętokrzyska18:32
Płocka18:34
Przemyska18:36
Wilanowska18:37
Cebertowicza18:39
Cieszyńskiego18:40
Sikorskiego [GDA]18:42
Chałubińskiego18:44
Odrzańska18:46
Pohulanka18:47
Śródmieście SKM18:49
Brama Wyżynna18:51
Dworzec Główny18:53
Brama Oliwska18:56
Chodowieckiego18:57
Uniwersytet Medyczny18:58
Traugutta [GDA]19:00
Opera Bałtycka19:02
Wyspiańskiego19:05
Reja [GDA]19:06
Mickiewicza [GDA]19:08
Plac Komorowskiego19:10
Legionów19:12
Bajana19:14
Żwirki i Wigury [GDA]19:15
Jana Pawła II19:16
Startowa19:17
Zaspa19:18
Kołobrzeska19:19
Bora Komorowskiego19:21
Czerwony Dwór19:23
Piastowska19:24
Pomorska [GDA]19:26
Gospody19:27
Pomorska - Osiedle19:28
Subisława19:30
Opacka19:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Pomorska [GDA]20:03
Piastowska20:04
Czerwony Dwór20:06
Bora Komorowskiego20:07
Kołobrzeska20:09
Zaspa20:11
Startowa20:12
Jana Pawła II20:13
Żwirki i Wigury [GDA]20:14
Bajana20:15
Legionów20:17
Plac Komorowskiego20:19
Mickiewicza [GDA]20:21
Reja [GDA]20:22
Wyspiańskiego20:24
Opera Bałtycka20:27
Traugutta [GDA]20:28
Uniwersytet Medyczny20:29
Chodowieckiego20:30
Brama Oliwska20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Wyżynna20:36
Śródmieście SKM20:38
Pohulanka20:40
Odrzańska20:41
Chałubińskiego20:43
Sikorskiego [GDA]20:45
Cieszyńskiego20:47
Cebertowicza20:48
Wilanowska20:50
Przemyska20:52
Płocka20:53
Łostowice Świętokrzyska20:55
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska21:12
Łostowice Świętokrzyska21:12
Płocka21:14
Przemyska21:16
Wilanowska21:17
Cebertowicza21:19
Cieszyńskiego21:20
Sikorskiego [GDA]21:22
Chałubińskiego21:24
Odrzańska21:26
Pohulanka21:27
Śródmieście SKM21:29
Brama Wyżynna21:31
Dworzec Główny21:33
Brama Oliwska21:36
Chodowieckiego21:37
Uniwersytet Medyczny21:38
Traugutta [GDA]21:40
Opera Bałtycka21:42
Wyspiańskiego21:45
Reja [GDA]21:46
Mickiewicza [GDA]21:48
Plac Komorowskiego21:50
Legionów21:52
Bajana21:54
Żwirki i Wigury [GDA]21:55
Jana Pawła II21:56
Startowa21:57
Zaspa21:58
Kołobrzeska21:59
Bora Komorowskiego22:01
Czerwony Dwór22:03
Piastowska22:04
Pomorska [GDA]22:06
Gospody22:07
Pomorska - Osiedle22:08
Subisława22:10
Opacka22:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:15
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska [GDA]22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury [GDA]22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza [GDA]22:42
Reja [GDA]22:43
Wyspiańskiego22:45
Opera Bałtycka22:48
Traugutta [GDA]22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Chodowieckiego22:51
Brama Oliwska22:52
Dworzec Główny22:54
Brama Wyżynna22:56
Śródmieście SKM22:58
Pohulanka23:00
Odrzańska23:01
Chałubińskiego23:03
Sikorskiego [GDA]23:04
Cieszyńskiego23:06
Cebertowicza23:07
Wilanowska23:09
Przemyska23:11
Płocka23:12
Łostowice Świętokrzyska23:14
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska23:18
Łostowice Świętokrzyska23:18
Płocka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:22
Cebertowicza23:24
Cieszyńskiego23:25
Sikorskiego [GDA]23:27
Chałubińskiego23:28
Odrzańska23:30
Pohulanka23:31
Śródmieście SKM23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny23:37
Brama Oliwska23:40
Chodowieckiego23:41
Uniwersytet Medyczny23:42
Traugutta [GDA]23:43
Opera Bałtycka23:45
Politechnika23:46
Miszewskiego23:48
Jaśkowa Dolina23:50
Klonowa [GDA]23:51
Galeria Bałtycka23:53
Wojska Polskiego23:55
Zamenhofa [GDA]23:56
Zajezdnia23:57
Strzyża PKM23:58
Zajezdnia WRZESZCZ00:00