• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:39
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Opacka09:37
Subisława09:39
Pomorska - Osiedle09:40
Pomorska [GDA]09:42
Piastowska09:43
Czerwony Dwór09:45
Bora Komorowskiego09:46
Kołobrzeska09:48
Zaspa09:50
Startowa09:51
Jana Pawła II09:52
Żwirki i Wigury [GDA]09:53
Bajana09:54
Legionów09:56
Plac Komorowskiego09:58
Mickiewicza [GDA]10:00
Reja [GDA]10:01
Wyspiańskiego10:03
Opera Bałtycka10:06
Traugutta [GDA]10:07
Uniwersytet Medyczny10:08
Chodowieckiego10:09
Brama Oliwska10:10
Dworzec Główny10:12
Brama Wyżynna10:15
Śródmieście SKM10:17
Pohulanka10:19
Odrzańska10:20
Chałubińskiego10:22
Sikorskiego [GDA]10:24
Cieszyńskiego10:26
Cebertowicza10:27
Wilanowska10:29
Przemyska10:31
Płocka10:32
Łostowice Świętokrzyska10:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:11
Łostowice Świętokrzyska13:11
Płocka13:13
Przemyska13:15
Wilanowska13:16
Cebertowicza13:18
Cieszyńskiego13:19
Sikorskiego [GDA]13:21
Chałubińskiego13:23
Odrzańska13:25
Pohulanka13:26
Śródmieście SKM13:28
Brama Wyżynna13:30
Dworzec Główny13:32
Brama Oliwska13:35
Chodowieckiego13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Traugutta [GDA]13:39
Opera Bałtycka13:41
Wyspiańskiego13:44
Reja [GDA]13:45
Mickiewicza [GDA]13:47
Plac Komorowskiego13:49
Legionów13:51
Bajana13:53
Żwirki i Wigury [GDA]13:54
Jana Pawła II13:55
Startowa13:56
Zaspa13:57
Kołobrzeska13:58
Bora Komorowskiego14:00
Czerwony Dwór14:02
Piastowska14:03
Pomorska [GDA]14:05
Gospody14:06
Pomorska - Osiedle14:07
Subisława14:09
Opacka14:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:14
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:28
Opacka14:30
Subisława14:32
Pomorska - Osiedle14:33
Pomorska [GDA]14:35
Piastowska14:36
Czerwony Dwór14:38
Bora Komorowskiego14:39
Kołobrzeska14:41
Zaspa14:43
Startowa14:44
Jana Pawła II14:45
Żwirki i Wigury [GDA]14:46
Bajana14:47
Legionów14:49
Plac Komorowskiego14:51
Mickiewicza [GDA]14:53
Reja [GDA]14:54
Wyspiańskiego14:56
Opera Bałtycka14:59
Traugutta [GDA]15:00
Uniwersytet Medyczny15:01
Chodowieckiego15:02
Brama Oliwska15:03
Dworzec Główny15:05
Brama Wyżynna15:08
Śródmieście SKM15:10
Pohulanka15:12
Odrzańska15:13
Chałubińskiego15:15
Sikorskiego [GDA]15:17
Cieszyńskiego15:19
Cebertowicza15:20
Wilanowska15:22
Przemyska15:24
Płocka15:25
Łostowice Świętokrzyska15:27
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:31
Łostowice Świętokrzyska15:31
Płocka15:33
Przemyska15:35
Wilanowska15:36
Cebertowicza15:38
Cieszyńskiego15:39
Sikorskiego [GDA]15:41
Chałubińskiego15:43
Odrzańska15:45
Pohulanka15:46
Śródmieście SKM15:48
Brama Wyżynna15:50
Dworzec Główny15:52
Brama Oliwska15:55
Chodowieckiego15:56
Uniwersytet Medyczny15:57
Traugutta [GDA]15:59
Opera Bałtycka16:01
Wyspiańskiego16:04
Reja [GDA]16:05
Mickiewicza [GDA]16:07
Plac Komorowskiego16:09
Legionów16:11
Bajana16:13
Żwirki i Wigury [GDA]16:14
Jana Pawła II16:15
Startowa16:16
Zaspa16:17
Kołobrzeska16:18
Bora Komorowskiego16:20
Czerwony Dwór16:22
Piastowska16:23
Pomorska [GDA]16:25
Gospody16:26
Pomorska - Osiedle16:27
Subisława16:29
Opacka16:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:34
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Opacka17:05
Subisława17:07
Pomorska - Osiedle17:08
Pomorska [GDA]17:10
Piastowska17:11
Czerwony Dwór17:13
Bora Komorowskiego17:14
Kołobrzeska17:16
Zaspa17:18
Startowa17:19
Jana Pawła II17:20
Żwirki i Wigury [GDA]17:21
Bajana17:22
Legionów17:24
Plac Komorowskiego17:26
Mickiewicza [GDA]17:28
Reja [GDA]17:29
Wyspiańskiego17:31
Opera Bałtycka17:34
Traugutta [GDA]17:35
Uniwersytet Medyczny17:36
Chodowieckiego17:37
Brama Oliwska17:38
Dworzec Główny17:40
Brama Wyżynna17:43
Śródmieście SKM17:45
Pohulanka17:47
Odrzańska17:48
Chałubińskiego17:50
Sikorskiego [GDA]17:52
Cieszyńskiego17:54
Cebertowicza17:55
Wilanowska17:57
Przemyska17:59
Płocka18:00
Łostowice Świętokrzyska18:02
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:12
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego [GDA]18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Oliwska18:36
Chodowieckiego18:37
Uniwersytet Medyczny18:38
Traugutta [GDA]18:40
Opera Bałtycka18:42
Wyspiańskiego18:45
Reja [GDA]18:46
Mickiewicza [GDA]18:48
Plac Komorowskiego18:50
Legionów18:52
Bajana18:54
Żwirki i Wigury [GDA]18:55
Jana Pawła II18:56
Startowa18:57
Zaspa18:58
Kołobrzeska18:59
Bora Komorowskiego19:01
Czerwony Dwór19:03
Piastowska19:04
Pomorska [GDA]19:06
Gospody19:07
Pomorska - Osiedle19:08
Subisława19:10
Opacka19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska [GDA]19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury [GDA]19:54
Bajana19:55
Legionów19:57
Plac Komorowskiego19:59
Mickiewicza [GDA]20:01
Reja [GDA]20:02
Wyspiańskiego20:04
Opera Bałtycka20:07
Traugutta [GDA]20:08
Uniwersytet Medyczny20:09
Chodowieckiego20:10
Brama Oliwska20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Wyżynna20:16
Śródmieście SKM20:18
Pohulanka20:20
Odrzańska20:21
Chałubińskiego20:23
Sikorskiego [GDA]20:25
Cieszyńskiego20:27
Cebertowicza20:28
Wilanowska20:30
Przemyska20:32
Płocka20:33
Łostowice Świętokrzyska20:35
Kurs nr 13 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:52
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego [GDA]21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Traugutta [GDA]21:20
Opera Bałtycka21:22
Wyspiańskiego21:25
Reja [GDA]21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Plac Komorowskiego21:30
Legionów21:32
Bajana21:34
Żwirki i Wigury [GDA]21:35
Jana Pawła II21:36
Startowa21:37
Zaspa21:38
Kołobrzeska21:39
Bora Komorowskiego21:41
Czerwony Dwór21:43
Piastowska21:44
Pomorska [GDA]21:46
Gospody21:47
Pomorska - Osiedle21:48
Subisława21:50
Opacka21:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:55
Kurs nr 14 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska [GDA]22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury [GDA]22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza [GDA]22:42
Reja [GDA]22:43
Wyspiańskiego22:45
Opera Bałtycka22:48
Traugutta [GDA]22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Chodowieckiego22:51
Brama Oliwska22:52
Dworzec Główny22:54
Brama Wyżynna22:56
Śródmieście SKM22:58
Pohulanka23:00
Odrzańska23:01
Chałubińskiego23:03
Sikorskiego [GDA]23:04
Cieszyńskiego23:06
Cebertowicza23:07
Wilanowska23:09
Przemyska23:11
Płocka23:12
Łostowice Świętokrzyska23:14
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska23:18
Łostowice Świętokrzyska23:18
Płocka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:22
Cebertowicza23:24
Cieszyńskiego23:25
Sikorskiego [GDA]23:27
Chałubińskiego23:28
Odrzańska23:30
Pohulanka23:31
Śródmieście SKM23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny23:37
Brama Oliwska23:40
Chodowieckiego23:41
Uniwersytet Medyczny23:42
Traugutta [GDA]23:43
Opera Bałtycka23:45
Politechnika23:46
Miszewskiego23:48
Jaśkowa Dolina23:50
Klonowa [GDA]23:51
Galeria Bałtycka23:53
Wojska Polskiego23:55
Zamenhofa [GDA]23:56
Zajezdnia23:57
Strzyża PKM23:58
Zajezdnia WRZESZCZ00:00