• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:30
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:58
Zajezdnia04:59
Zamenhofa [GDA]05:00
Wojska Polskiego05:02
Galeria Bałtycka05:04
Klonowa [GDA]05:06
Jaśkowa Dolina05:07
Miszewskiego05:09
Politechnika05:10
Opera Bałtycka05:12
Traugutta [GDA]05:13
Uniwersytet Medyczny05:14
Chodowieckiego05:15
Brama Oliwska05:16
Dworzec Główny05:18
Brama Wyżynna05:21
Śródmieście SKM05:23
Pohulanka05:25
Odrzańska05:26
Chałubińskiego05:28
Sikorskiego [GDA]05:30
Cieszyńskiego05:32
Cebertowicza05:33
Wilanowska05:35
Przemyska05:37
Płocka05:38
Łostowice Świętokrzyska05:40
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:46
Łostowice Świętokrzyska05:46
Płocka05:48
Przemyska05:50
Wilanowska05:51
Cebertowicza05:53
Cieszyńskiego05:54
Sikorskiego [GDA]05:56
Chałubińskiego05:58
Odrzańska06:00
Pohulanka06:01
Śródmieście SKM06:03
Brama Wyżynna06:05
Dworzec Główny06:07
Brama Oliwska06:10
Chodowieckiego06:11
Uniwersytet Medyczny06:12
Traugutta [GDA]06:14
Opera Bałtycka06:16
Wyspiańskiego06:19
Reja [GDA]06:20
Mickiewicza [GDA]06:22
Plac Komorowskiego06:24
Legionów06:26
Bajana06:28
Żwirki i Wigury [GDA]06:29
Jana Pawła II06:30
Startowa06:31
Zaspa06:32
Kołobrzeska06:33
Bora Komorowskiego06:35
Czerwony Dwór06:37
Piastowska06:38
Pomorska [GDA]06:40
Gospody06:41
Pomorska - Osiedle06:42
Subisława06:44
Opacka06:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:49
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:56
Opacka06:58
Subisława07:00
Pomorska - Osiedle07:01
Pomorska [GDA]07:03
Piastowska07:04
Czerwony Dwór07:06
Bora Komorowskiego07:07
Kołobrzeska07:09
Zaspa07:11
Startowa07:12
Jana Pawła II07:13
Żwirki i Wigury [GDA]07:14
Bajana07:15
Legionów07:17
Plac Komorowskiego07:19
Mickiewicza [GDA]07:21
Reja [GDA]07:22
Wyspiańskiego07:24
Opera Bałtycka07:27
Traugutta [GDA]07:28
Uniwersytet Medyczny07:29
Chodowieckiego07:30
Brama Oliwska07:31
Dworzec Główny07:33
Brama Wyżynna07:36
Śródmieście SKM07:38
Pohulanka07:40
Odrzańska07:41
Chałubińskiego07:43
Sikorskiego [GDA]07:45
Cieszyńskiego07:47
Cebertowicza07:48
Wilanowska07:50
Przemyska07:52
Płocka07:53
Łostowice Świętokrzyska07:55
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska08:12
Łostowice Świętokrzyska08:12
Płocka08:14
Przemyska08:16
Wilanowska08:17
Cebertowicza08:19
Cieszyńskiego08:20
Sikorskiego [GDA]08:22
Chałubińskiego08:24
Odrzańska08:26
Pohulanka08:27
Śródmieście SKM08:29
Brama Wyżynna08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Oliwska08:36
Chodowieckiego08:37
Uniwersytet Medyczny08:38
Traugutta [GDA]08:40
Opera Bałtycka08:42
Wyspiańskiego08:45
Reja [GDA]08:46
Mickiewicza [GDA]08:48
Plac Komorowskiego08:50
Legionów08:52
Bajana08:54
Żwirki i Wigury [GDA]08:55
Jana Pawła II08:56
Startowa08:57
Zaspa08:58
Kołobrzeska08:59
Bora Komorowskiego09:01
Czerwony Dwór09:03
Piastowska09:04
Pomorska [GDA]09:06
Gospody09:07
Pomorska - Osiedle09:08
Subisława09:10
Opacka09:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:15
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:36
Opacka09:38
Subisława09:40
Pomorska - Osiedle09:41
Pomorska [GDA]09:43
Piastowska09:44
Czerwony Dwór09:46
Bora Komorowskiego09:47
Kołobrzeska09:49
Zaspa09:51
Startowa09:52
Jana Pawła II09:53
Żwirki i Wigury [GDA]09:54
Bajana09:55
Legionów09:57
Plac Komorowskiego09:59
Mickiewicza [GDA]10:01
Reja [GDA]10:02
Wyspiańskiego10:04
Opera Bałtycka10:07
Traugutta [GDA]10:08
Uniwersytet Medyczny10:09
Chodowieckiego10:10
Brama Oliwska10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Wyżynna10:16
Śródmieście SKM10:18
Pohulanka10:20
Odrzańska10:21
Chałubińskiego10:23
Sikorskiego [GDA]10:25
Cieszyńskiego10:27
Cebertowicza10:28
Wilanowska10:30
Przemyska10:32
Płocka10:33
Łostowice Świętokrzyska10:35
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska10:52
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego [GDA]11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny11:13
Brama Oliwska11:16
Chodowieckiego11:17
Uniwersytet Medyczny11:18
Traugutta [GDA]11:20
Opera Bałtycka11:22
Wyspiańskiego11:25
Reja [GDA]11:26
Mickiewicza [GDA]11:28
Plac Komorowskiego11:30
Legionów11:32
Bajana11:34
Żwirki i Wigury [GDA]11:35
Jana Pawła II11:36
Startowa11:37
Zaspa11:38
Kołobrzeska11:39
Bora Komorowskiego11:41
Czerwony Dwór11:43
Piastowska11:44
Pomorska [GDA]11:46
Gospody11:47
Pomorska - Osiedle11:48
Subisława11:50
Opacka11:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:55
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:16
Opacka12:18
Subisława12:20
Pomorska - Osiedle12:21
Pomorska [GDA]12:23
Piastowska12:24
Czerwony Dwór12:26
Bora Komorowskiego12:27
Kołobrzeska12:29
Zaspa12:31
Startowa12:32
Jana Pawła II12:33
Żwirki i Wigury [GDA]12:34
Bajana12:35
Legionów12:37
Plac Komorowskiego12:39
Mickiewicza [GDA]12:41
Reja [GDA]12:42
Wyspiańskiego12:44
Opera Bałtycka12:47
Traugutta [GDA]12:48
Uniwersytet Medyczny12:49
Chodowieckiego12:50
Brama Oliwska12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Wyżynna12:56
Śródmieście SKM12:58
Pohulanka13:00
Odrzańska13:01
Chałubińskiego13:03
Sikorskiego [GDA]13:05
Cieszyńskiego13:07
Cebertowicza13:08
Wilanowska13:10
Przemyska13:12
Płocka13:13
Łostowice Świętokrzyska13:15
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:32
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego [GDA]13:42
Chałubińskiego13:44
Odrzańska13:46
Pohulanka13:47
Śródmieście SKM13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:56
Chodowieckiego13:57
Uniwersytet Medyczny13:58
Traugutta [GDA]14:00
Opera Bałtycka14:02
Wyspiańskiego14:05
Reja [GDA]14:06
Mickiewicza [GDA]14:08
Plac Komorowskiego14:10
Legionów14:12
Bajana14:14
Żwirki i Wigury [GDA]14:15
Jana Pawła II14:16
Startowa14:17
Zaspa14:18
Kołobrzeska14:19
Bora Komorowskiego14:21
Czerwony Dwór14:23
Piastowska14:24
Pomorska [GDA]14:26
Gospody14:27
Pomorska - Osiedle14:28
Subisława14:30
Opacka14:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:56
Opacka14:58
Subisława15:00
Pomorska - Osiedle15:01
Pomorska [GDA]15:03
Piastowska15:04
Czerwony Dwór15:06
Bora Komorowskiego15:07
Kołobrzeska15:09
Zaspa15:11
Startowa15:12
Jana Pawła II15:13
Żwirki i Wigury [GDA]15:14
Bajana15:15
Legionów15:17
Plac Komorowskiego15:19
Mickiewicza [GDA]15:21
Reja [GDA]15:22
Wyspiańskiego15:24
Opera Bałtycka15:27
Traugutta [GDA]15:28
Uniwersytet Medyczny15:29
Chodowieckiego15:30
Brama Oliwska15:31
Dworzec Główny15:33
Brama Wyżynna15:36
Śródmieście SKM15:38
Pohulanka15:40
Odrzańska15:41
Chałubińskiego15:43
Sikorskiego [GDA]15:45
Cieszyńskiego15:47
Cebertowicza15:48
Wilanowska15:50
Przemyska15:52
Płocka15:53
Łostowice Świętokrzyska15:55
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska16:12
Łostowice Świętokrzyska16:12
Płocka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:17
Cebertowicza16:19
Cieszyńskiego16:20
Sikorskiego [GDA]16:22
Chałubińskiego16:24
Odrzańska16:26
Pohulanka16:27
Śródmieście SKM16:29
Brama Wyżynna16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Oliwska16:36
Chodowieckiego16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Traugutta [GDA]16:40
Opera Bałtycka16:42
Wyspiańskiego16:45
Reja [GDA]16:46
Mickiewicza [GDA]16:48
Plac Komorowskiego16:50
Legionów16:52
Bajana16:54
Żwirki i Wigury [GDA]16:55
Jana Pawła II16:56
Startowa16:57
Zaspa16:58
Kołobrzeska16:59
Bora Komorowskiego17:01
Czerwony Dwór17:03
Piastowska17:04
Pomorska [GDA]17:06
Gospody17:07
Pomorska - Osiedle17:08
Subisława17:10
Opacka17:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:36
Opacka17:38
Subisława17:40
Pomorska - Osiedle17:41
Pomorska [GDA]17:43
Piastowska17:44
Czerwony Dwór17:46
Bora Komorowskiego17:47
Kołobrzeska17:49
Zaspa17:51
Startowa17:52
Jana Pawła II17:53
Żwirki i Wigury [GDA]17:54
Bajana17:55
Legionów17:57
Plac Komorowskiego17:59
Mickiewicza [GDA]18:01
Reja [GDA]18:02
Wyspiańskiego18:04
Opera Bałtycka18:07
Traugutta [GDA]18:08
Uniwersytet Medyczny18:09
Chodowieckiego18:10
Brama Oliwska18:11
Dworzec Główny18:13
Brama Wyżynna18:16
Śródmieście SKM18:18
Pohulanka18:20
Odrzańska18:21
Chałubińskiego18:23
Sikorskiego [GDA]18:25
Cieszyńskiego18:27
Cebertowicza18:28
Wilanowska18:30
Przemyska18:32
Płocka18:33
Łostowice Świętokrzyska18:35
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:52
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego [GDA]19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:16
Chodowieckiego19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Traugutta [GDA]19:20
Opera Bałtycka19:22
Wyspiańskiego19:25
Reja [GDA]19:26
Mickiewicza [GDA]19:28
Plac Komorowskiego19:30
Legionów19:32
Bajana19:34
Żwirki i Wigury [GDA]19:35
Jana Pawła II19:36
Startowa19:37
Zaspa19:38
Kołobrzeska19:39
Bora Komorowskiego19:41
Czerwony Dwór19:43
Piastowska19:44
Pomorska [GDA]19:46
Gospody19:47
Pomorska - Osiedle19:48
Subisława19:50
Opacka19:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:54
Obrońców Westerplatte19:57
Derdowskiego19:58
Tetmajera19:59
Bażyńskiego [GDA]20:00
Uniwersytet Gdański [GDA]20:02
Strzyża PKM20:04
Zajezdnia WRZESZCZ20:05