• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:44
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:46
Strzyża PKM04:47
Uniwersytet Gdański [GDA]04:49
Bażyńskiego [GDA]04:50
Tetmajera04:51
Derdowskiego04:52
Obrońców Westerplatte04:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska [GDA]05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora-Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury [GDA]05:14
Bajana05:15
Legionów05:16
Plac Komorowskiego05:18
Mickiewicza [GDA]05:21
Reja [GDA]05:22
Wyspiańskiego05:24
Opera Bałtycka05:27
Traugutta [GDA]05:28
Uniwersytet Medyczny05:29
Chodowieckiego05:30
Brama Oliwska05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Wyżynna05:36
Śródmieście SKM05:38
Pohulanka05:40
Odrzańska05:41
Chałubińskiego05:43
Sikorskiego [GDA]05:45
Cieszyńskiego05:47
Cebertowicza05:48
Wilanowska05:50
Przemyska05:52
Płocka05:53
Łostowice Świętokrzyska05:55
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:01
Łostowice Świętokrzyska06:01
Płocka06:03
Przemyska06:05
Wilanowska06:06
Cebertowicza06:08
Cieszyńskiego06:09
Sikorskiego [GDA]06:11
Chałubińskiego06:13
Odrzańska06:15
Pohulanka06:16
Śródmieście SKM06:18
Brama Wyżynna06:20
Dworzec Główny06:22
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Traugutta [GDA]06:29
Opera Bałtycka06:31
Wyspiańskiego06:34
Reja [GDA]06:35
Mickiewicza [GDA]06:37
Plac Komorowskiego06:39
Legionów06:41
Bajana06:42
Żwirki i Wigury [GDA]06:43
Jana Pawła II06:44
Startowa06:45
Zaspa06:46
Kołobrzeska06:48
Bora-Komorowskiego06:50
Czerwony Dwór06:52
Piastowska06:53
Pomorska [GDA]06:55
Gospody06:56
Pomorska - Osiedle06:57
Subisława06:59
Opacka07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Obrońców Westerplatte07:05
Derdowskiego07:06
Tetmajera07:07
Bażyńskiego [GDA]07:08
Uniwersytet Gdański [GDA]07:09
Strzyża PKM07:11
Zajezdnia WRZESZCZ07:12
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Opacka10:17
Subisława10:19
Pomorska - Osiedle10:20
Pomorska [GDA]10:22
Piastowska10:23
Czerwony Dwór10:25
Bora-Komorowskiego10:26
Kołobrzeska10:28
Zaspa10:30
Startowa10:31
Jana Pawła II10:32
Żwirki i Wigury [GDA]10:33
Bajana10:34
Legionów10:35
Plac Komorowskiego10:37
Mickiewicza [GDA]10:40
Reja [GDA]10:41
Wyspiańskiego10:43
Opera Bałtycka10:46
Traugutta [GDA]10:47
Uniwersytet Medyczny10:48
Chodowieckiego10:49
Brama Oliwska10:50
Dworzec Główny10:52
Brama Wyżynna10:55
Śródmieście SKM10:57
Pohulanka10:59
Odrzańska11:00
Chałubińskiego11:02
Sikorskiego [GDA]11:04
Cieszyńskiego11:06
Cebertowicza11:07
Wilanowska11:09
Przemyska11:11
Płocka11:12
Łostowice Świętokrzyska11:14
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska13:51
Łostowice Świętokrzyska13:51
Płocka13:53
Przemyska13:55
Wilanowska13:56
Cebertowicza13:58
Cieszyńskiego13:59
Sikorskiego [GDA]14:01
Chałubińskiego14:03
Odrzańska14:05
Pohulanka14:06
Śródmieście SKM14:08
Brama Wyżynna14:10
Dworzec Główny14:12
Brama Oliwska14:15
Chodowieckiego14:16
Uniwersytet Medyczny14:17
Traugutta [GDA]14:19
Opera Bałtycka14:21
Wyspiańskiego14:24
Reja [GDA]14:25
Mickiewicza [GDA]14:27
Plac Komorowskiego14:29
Legionów14:31
Bajana14:32
Żwirki i Wigury [GDA]14:33
Jana Pawła II14:34
Startowa14:35
Zaspa14:36
Kołobrzeska14:38
Bora-Komorowskiego14:40
Czerwony Dwór14:42
Piastowska14:43
Pomorska [GDA]14:45
Gospody14:46
Pomorska - Osiedle14:47
Subisława14:49
Opacka14:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:54
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:08
Opacka15:10
Subisława15:12
Pomorska - Osiedle15:13
Pomorska [GDA]15:15
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Bora-Komorowskiego15:19
Kołobrzeska15:21
Zaspa15:23
Startowa15:24
Jana Pawła II15:25
Żwirki i Wigury [GDA]15:26
Bajana15:27
Legionów15:28
Plac Komorowskiego15:30
Mickiewicza [GDA]15:33
Reja [GDA]15:34
Wyspiańskiego15:36
Opera Bałtycka15:39
Traugutta [GDA]15:40
Uniwersytet Medyczny15:41
Chodowieckiego15:42
Brama Oliwska15:43
Dworzec Główny15:45
Brama Wyżynna15:48
Śródmieście SKM15:50
Pohulanka15:52
Odrzańska15:53
Chałubińskiego15:55
Sikorskiego [GDA]15:57
Cieszyńskiego15:59
Cebertowicza16:00
Wilanowska16:02
Przemyska16:04
Płocka16:05
Łostowice Świętokrzyska16:07
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska16:11
Łostowice Świętokrzyska16:11
Płocka16:13
Przemyska16:15
Wilanowska16:16
Cebertowicza16:18
Cieszyńskiego16:19
Sikorskiego [GDA]16:21
Chałubińskiego16:23
Odrzańska16:25
Pohulanka16:26
Śródmieście SKM16:28
Brama Wyżynna16:30
Dworzec Główny16:32
Brama Oliwska16:35
Chodowieckiego16:36
Uniwersytet Medyczny16:37
Traugutta [GDA]16:39
Opera Bałtycka16:41
Wyspiańskiego16:44
Reja [GDA]16:45
Mickiewicza [GDA]16:47
Plac Komorowskiego16:49
Legionów16:51
Bajana16:52
Żwirki i Wigury [GDA]16:53
Jana Pawła II16:54
Startowa16:55
Zaspa16:56
Kołobrzeska16:58
Bora-Komorowskiego17:00
Czerwony Dwór17:02
Piastowska17:03
Pomorska [GDA]17:05
Gospody17:06
Pomorska - Osiedle17:07
Subisława17:09
Opacka17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:36
Opacka17:38
Subisława17:40
Pomorska - Osiedle17:41
Pomorska [GDA]17:43
Piastowska17:44
Czerwony Dwór17:46
Bora-Komorowskiego17:47
Kołobrzeska17:49
Zaspa17:51
Startowa17:52
Jana Pawła II17:53
Żwirki i Wigury [GDA]17:54
Bajana17:55
Legionów17:56
Plac Komorowskiego17:58
Mickiewicza [GDA]18:01
Reja [GDA]18:02
Wyspiańskiego18:04
Opera Bałtycka18:07
Traugutta [GDA]18:08
Uniwersytet Medyczny18:09
Chodowieckiego18:10
Brama Oliwska18:11
Dworzec Główny18:13
Brama Wyżynna18:16
Śródmieście SKM18:18
Pohulanka18:20
Odrzańska18:21
Chałubińskiego18:23
Sikorskiego [GDA]18:25
Cieszyńskiego18:27
Cebertowicza18:28
Wilanowska18:30
Przemyska18:32
Płocka18:33
Łostowice Świętokrzyska18:35
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:52
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego [GDA]19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:16
Chodowieckiego19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Traugutta [GDA]19:20
Opera Bałtycka19:22
Wyspiańskiego19:25
Reja [GDA]19:26
Mickiewicza [GDA]19:28
Plac Komorowskiego19:30
Legionów19:32
Bajana19:33
Żwirki i Wigury [GDA]19:34
Jana Pawła II19:35
Startowa19:36
Zaspa19:37
Kołobrzeska19:39
Bora-Komorowskiego19:41
Czerwony Dwór19:43
Piastowska19:44
Pomorska [GDA]19:46
Gospody19:47
Pomorska - Osiedle19:48
Subisława19:50
Opacka19:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:55
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Opacka20:18
Subisława20:20
Pomorska - Osiedle20:21
Pomorska [GDA]20:23
Piastowska20:24
Czerwony Dwór20:26
Bora-Komorowskiego20:27
Kołobrzeska20:29
Zaspa20:31
Startowa20:32
Jana Pawła II20:33
Żwirki i Wigury [GDA]20:34
Bajana20:35
Legionów20:36
Plac Komorowskiego20:38
Mickiewicza [GDA]20:41
Reja [GDA]20:42
Wyspiańskiego20:44
Opera Bałtycka20:47
Traugutta [GDA]20:48
Uniwersytet Medyczny20:49
Chodowieckiego20:50
Brama Oliwska20:51
Dworzec Główny20:53
Brama Wyżynna20:56
Śródmieście SKM20:58
Pohulanka21:00
Odrzańska21:01
Chałubińskiego21:03
Sikorskiego [GDA]21:05
Cieszyńskiego21:07
Cebertowicza21:08
Wilanowska21:10
Przemyska21:12
Płocka21:13
Łostowice Świętokrzyska21:15
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska21:46
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego [GDA]21:56
Chałubińskiego21:58
Odrzańska22:00
Pohulanka22:01
Śródmieście SKM22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny22:07
Brama Oliwska22:10
Chodowieckiego22:11
Uniwersytet Medyczny22:12
Traugutta [GDA]22:14
Opera Bałtycka22:16
Wyspiańskiego22:19
Reja [GDA]22:20
Mickiewicza [GDA]22:22
Plac Komorowskiego22:24
Legionów22:26
Bajana22:27
Żwirki i Wigury [GDA]22:28
Jana Pawła II22:29
Startowa22:30
Zaspa22:31
Kołobrzeska22:33
Bora-Komorowskiego22:35
Czerwony Dwór22:37
Piastowska22:38
Pomorska [GDA]22:40
Gospody22:41
Pomorska - Osiedle22:42
Subisława22:44
Opacka22:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:48
Obrońców Westerplatte22:50
Derdowskiego22:51
Tetmajera22:52
Bażyńskiego [GDA]22:53
Uniwersytet Gdański [GDA]22:54
Strzyża PKM22:56
Zajezdnia WRZESZCZ22:57