17:43
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:26
Strzyża PKM04:27
Uniwersytet Gdański [GDA]04:29
Bażyńskiego [GDA]04:30
Tetmajera04:31
Derdowskiego04:32
Obrońców Westerplatte04:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:36
Opacka04:38
Subisława04:40
Pomorska - Osiedle04:41
Pomorska [GDA]04:43
Piastowska04:44
Czerwony Dwór04:46
Bora-Komorowskiego04:47
Kołobrzeska04:49
Zaspa04:51
Startowa04:52
Jana Pawła II04:53
Żwirki i Wigury [GDA]04:54
Bajana04:55
Legionów04:56
Plac Komorowskiego04:58
Mickiewicza [GDA]05:01
Reja [GDA]05:02
Wyspiańskiego05:04
Opera Bałtycka05:07
Traugutta [GDA]05:08
Uniwersytet Medyczny05:09
Chodowieckiego05:10
Brama Oliwska05:11
Dworzec Główny05:13
Brama Wyżynna05:16
Śródmieście SKM05:19
Pohulanka05:20
Odrzańska05:22
Chałubińskiego05:24
Sikorskiego [GDA]05:25
Cieszyńskiego05:27
Cebertowicza05:28
Wilanowska05:30
Przemyska05:32
Płocka05:33
Łostowice Świętokrzyska05:35
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:52
Łostowice Świętokrzyska05:52
Płocka05:54
Przemyska05:56
Wilanowska05:57
Cebertowicza05:59
Cieszyńskiego06:00
Sikorskiego [GDA]06:02
Chałubińskiego06:04
Odrzańska06:06
Pohulanka06:07
Śródmieście SKM06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Oliwska06:16
Chodowieckiego06:17
Uniwersytet Medyczny06:18
Traugutta [GDA]06:20
Opera Bałtycka06:22
Wyspiańskiego06:25
Reja [GDA]06:26
Mickiewicza [GDA]06:28
Plac Komorowskiego06:30
Legionów06:32
Bajana06:33
Żwirki i Wigury [GDA]06:34
Jana Pawła II06:35
Startowa06:36
Zaspa06:37
Kołobrzeska06:39
Bora-Komorowskiego06:41
Czerwony Dwór06:43
Piastowska06:44
Pomorska [GDA]06:46
Osiedle Wejhera06:47
Helska06:48
Jelitkowo06:49
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:17
Helska09:19
Osiedle Wejhera09:21
Pomorska [GDA]09:22
Piastowska09:23
Czerwony Dwór09:25
Bora-Komorowskiego09:26
Kołobrzeska09:28
Zaspa09:30
Startowa09:31
Jana Pawła II09:32
Żwirki i Wigury [GDA]09:33
Bajana09:34
Legionów09:35
Plac Komorowskiego09:37
Mickiewicza [GDA]09:40
Reja [GDA]09:41
Wyspiańskiego09:43
Opera Bałtycka09:46
Traugutta [GDA]09:47
Uniwersytet Medyczny09:48
Chodowieckiego09:49
Brama Oliwska09:50
Dworzec Główny09:52
Brama Wyżynna09:55
Śródmieście SKM09:58
Pohulanka09:59
Odrzańska10:01
Chałubińskiego10:03
Sikorskiego [GDA]10:04
Cieszyńskiego10:06
Cebertowicza10:07
Wilanowska10:09
Przemyska10:11
Płocka10:12
Łostowice Świętokrzyska10:14
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:31
Łostowice Świętokrzyska10:31
Płocka10:33
Przemyska10:35
Wilanowska10:36
Cebertowicza10:38
Cieszyńskiego10:39
Sikorskiego [GDA]10:41
Chałubińskiego10:43
Odrzańska10:45
Pohulanka10:46
Śródmieście SKM10:48
Brama Wyżynna10:50
Dworzec Główny10:52
Brama Oliwska10:55
Chodowieckiego10:56
Uniwersytet Medyczny10:57
Traugutta [GDA]10:59
Opera Bałtycka11:01
Wyspiańskiego11:04
Reja [GDA]11:05
Mickiewicza [GDA]11:07
Plac Komorowskiego11:09
Legionów11:11
Bajana11:12
Żwirki i Wigury [GDA]11:13
Jana Pawła II11:14
Startowa11:15
Zaspa11:16
Kołobrzeska11:18
Bora-Komorowskiego11:20
Czerwony Dwór11:22
Piastowska11:23
Pomorska [GDA]11:25
Osiedle Wejhera11:26
Helska11:27
Jelitkowo11:28
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:37
Helska11:39
Osiedle Wejhera11:41
Pomorska [GDA]11:42
Piastowska11:43
Czerwony Dwór11:45
Bora-Komorowskiego11:46
Kołobrzeska11:48
Zaspa11:50
Startowa11:51
Jana Pawła II11:52
Żwirki i Wigury [GDA]11:53
Bajana11:54
Legionów11:55
Plac Komorowskiego11:57
Mickiewicza [GDA]12:00
Reja [GDA]12:01
Wyspiańskiego12:03
Opera Bałtycka12:06
Traugutta [GDA]12:07
Uniwersytet Medyczny12:08
Chodowieckiego12:09
Brama Oliwska12:10
Dworzec Główny12:12
Brama Wyżynna12:15
Śródmieście SKM12:18
Pohulanka12:19
Odrzańska12:21
Chałubińskiego12:23
Sikorskiego [GDA]12:24
Cieszyńskiego12:26
Cebertowicza12:27
Wilanowska12:29
Przemyska12:31
Płocka12:32
Łostowice Świętokrzyska12:34
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:51
Łostowice Świętokrzyska12:51
Płocka12:53
Przemyska12:55
Wilanowska12:56
Cebertowicza12:58
Cieszyńskiego12:59
Sikorskiego [GDA]13:01
Chałubińskiego13:03
Odrzańska13:05
Pohulanka13:06
Śródmieście SKM13:08
Brama Wyżynna13:10
Dworzec Główny13:12
Brama Oliwska13:15
Chodowieckiego13:16
Uniwersytet Medyczny13:17
Traugutta [GDA]13:19
Opera Bałtycka13:21
Wyspiańskiego13:24
Reja [GDA]13:25
Mickiewicza [GDA]13:27
Plac Komorowskiego13:29
Legionów13:31
Bajana13:32
Żwirki i Wigury [GDA]13:33
Jana Pawła II13:34
Startowa13:35
Zaspa13:36
Kołobrzeska13:38
Bora-Komorowskiego13:40
Czerwony Dwór13:42
Piastowska13:43
Pomorska [GDA]13:45
Osiedle Wejhera13:46
Helska13:47
Jelitkowo13:48
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:59
Helska14:01
Osiedle Wejhera14:03
Pomorska [GDA]14:04
Piastowska14:05
Czerwony Dwór14:07
Bora-Komorowskiego14:08
Kołobrzeska14:10
Zaspa14:12
Startowa14:13
Jana Pawła II14:14
Żwirki i Wigury [GDA]14:15
Bajana14:16
Legionów14:17
Plac Komorowskiego14:19
Mickiewicza [GDA]14:22
Reja [GDA]14:23
Wyspiańskiego14:25
Opera Bałtycka14:28
Traugutta [GDA]14:29
Uniwersytet Medyczny14:30
Chodowieckiego14:31
Brama Oliwska14:32
Dworzec Główny14:34
Brama Wyżynna14:37
Śródmieście SKM14:40
Pohulanka14:41
Odrzańska14:43
Chałubińskiego14:45
Sikorskiego [GDA]14:46
Cieszyńskiego14:48
Cebertowicza14:49
Wilanowska14:51
Przemyska14:53
Płocka14:54
Łostowice Świętokrzyska14:56
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:11
Łostowice Świętokrzyska15:11
Płocka15:13
Przemyska15:15
Wilanowska15:16
Cebertowicza15:18
Cieszyńskiego15:19
Sikorskiego [GDA]15:21
Chałubińskiego15:23
Odrzańska15:25
Pohulanka15:26
Śródmieście SKM15:28
Brama Wyżynna15:30
Dworzec Główny15:32
Brama Oliwska15:35
Chodowieckiego15:36
Uniwersytet Medyczny15:37
Traugutta [GDA]15:39
Opera Bałtycka15:41
Wyspiańskiego15:44
Reja [GDA]15:45
Mickiewicza [GDA]15:47
Plac Komorowskiego15:49
Legionów15:51
Bajana15:52
Żwirki i Wigury [GDA]15:53
Jana Pawła II15:54
Startowa15:55
Zaspa15:56
Kołobrzeska15:58
Bora-Komorowskiego16:00
Czerwony Dwór16:02
Piastowska16:03
Pomorska [GDA]16:05
Osiedle Wejhera16:06
Helska16:07
Jelitkowo16:08
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:19
Helska16:21
Osiedle Wejhera16:23
Pomorska [GDA]16:24
Piastowska16:25
Czerwony Dwór16:27
Bora-Komorowskiego16:28
Kołobrzeska16:30
Zaspa16:32
Startowa16:33
Jana Pawła II16:34
Żwirki i Wigury [GDA]16:35
Bajana16:36
Legionów16:37
Plac Komorowskiego16:39
Mickiewicza [GDA]16:42
Reja [GDA]16:43
Wyspiańskiego16:45
Opera Bałtycka16:48
Traugutta [GDA]16:49
Uniwersytet Medyczny16:50
Chodowieckiego16:51
Brama Oliwska16:52
Dworzec Główny16:54
Brama Wyżynna16:57
Śródmieście SKM17:00
Pohulanka17:01
Odrzańska17:03
Chałubińskiego17:05
Sikorskiego [GDA]17:06
Cieszyńskiego17:08
Cebertowicza17:09
Wilanowska17:11
Przemyska17:13
Płocka17:14
Łostowice Świętokrzyska17:16
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:31
Łostowice Świętokrzyska17:31
Płocka17:33
Przemyska17:35
Wilanowska17:36
Cebertowicza17:38
Cieszyńskiego17:39
Sikorskiego [GDA]17:41
Chałubińskiego17:43
Odrzańska17:45
Pohulanka17:46
Śródmieście SKM17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta [GDA]17:59
Opera Bałtycka18:01
Wyspiańskiego18:04
Reja [GDA]18:05
Mickiewicza [GDA]18:07
Plac Komorowskiego18:09
Legionów18:11
Bajana18:12
Żwirki i Wigury [GDA]18:13
Jana Pawła II18:14
Startowa18:15
Zaspa18:16
Kołobrzeska18:18
Bora-Komorowskiego18:20
Czerwony Dwór18:22
Piastowska18:23
Pomorska [GDA]18:25
Osiedle Wejhera18:26
Helska18:27
Jelitkowo18:28
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:38
Helska18:40
Osiedle Wejhera18:42
Pomorska [GDA]18:43
Piastowska18:44
Czerwony Dwór18:46
Bora-Komorowskiego18:47
Kołobrzeska18:49
Zaspa18:51
Startowa18:52
Jana Pawła II18:53
Żwirki i Wigury [GDA]18:54
Bajana18:55
Legionów18:56
Plac Komorowskiego18:58
Mickiewicza [GDA]19:01
Reja [GDA]19:02
Wyspiańskiego19:04
Opera Bałtycka19:07
Traugutta [GDA]19:08
Uniwersytet Medyczny19:09
Chodowieckiego19:10
Brama Oliwska19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Wyżynna19:16
Śródmieście SKM19:19
Pohulanka19:20
Odrzańska19:22
Chałubińskiego19:24
Sikorskiego [GDA]19:25
Cieszyńskiego19:27
Cebertowicza19:28
Wilanowska19:30
Przemyska19:32
Płocka19:33
Łostowice Świętokrzyska19:35
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:52
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego [GDA]20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:16
Chodowieckiego20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Traugutta [GDA]20:20
Opera Bałtycka20:22
Wyspiańskiego20:25
Reja [GDA]20:26
Mickiewicza [GDA]20:28
Plac Komorowskiego20:30
Legionów20:32
Bajana20:33
Żwirki i Wigury [GDA]20:34
Jana Pawła II20:35
Startowa20:36
Zaspa20:37
Kołobrzeska20:39
Bora-Komorowskiego20:41
Czerwony Dwór20:43
Piastowska20:44
Pomorska [GDA]20:46
Gospody20:47
Pomorska - Osiedle20:48
Subisława20:50
Opacka20:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:54
Obrońców Westerplatte20:56
Derdowskiego20:57
Tetmajera20:58
Bażyńskiego [GDA]20:59
Uniwersytet Gdański [GDA]21:00
Strzyża PKM21:02
Zajezdnia WRZESZCZ21:03