• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:57
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:11
Łostowice Świętokrzyska09:11
Płocka09:13
Przemyska09:15
Wilanowska09:16
Cebertowicza09:18
Cieszyńskiego09:19
Sikorskiego [GDA]09:21
Chałubińskiego09:23
Odrzańska09:25
Pohulanka09:26
Śródmieście SKM09:28
Brama Wyżynna09:30
Dworzec Główny09:32
Brama Oliwska09:35
Chodowieckiego09:36
Uniwersytet Medyczny09:37
Traugutta [GDA]09:39
Opera Bałtycka09:41
Wyspiańskiego09:44
Reja [GDA]09:45
Mickiewicza [GDA]09:47
Plac Komorowskiego09:49
Legionów09:51
Bajana09:52
Żwirki i Wigury [GDA]09:53
Jana Pawła II09:54
Startowa09:55
Zaspa09:56
Kołobrzeska09:58
Bora-Komorowskiego10:00
Czerwony Dwór10:02
Piastowska10:03
Pomorska [GDA]10:05
Gospody10:06
Pomorska - Osiedle10:07
Subisława10:09
Opacka10:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:14
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Pomorska [GDA]10:42
Piastowska10:43
Czerwony Dwór10:45
Bora-Komorowskiego10:46
Kołobrzeska10:48
Zaspa10:50
Startowa10:51
Jana Pawła II10:52
Żwirki i Wigury [GDA]10:53
Bajana10:54
Legionów10:55
Plac Komorowskiego10:57
Mickiewicza [GDA]11:00
Reja [GDA]11:01
Wyspiańskiego11:03
Opera Bałtycka11:06
Traugutta [GDA]11:07
Uniwersytet Medyczny11:08
Chodowieckiego11:09
Brama Oliwska11:10
Dworzec Główny11:12
Brama Wyżynna11:15
Śródmieście SKM11:17
Pohulanka11:19
Odrzańska11:20
Chałubińskiego11:22
Sikorskiego [GDA]11:24
Cieszyńskiego11:26
Cebertowicza11:27
Wilanowska11:29
Przemyska11:31
Płocka11:32
Łostowice Świętokrzyska11:34
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska14:11
Łostowice Świętokrzyska14:11
Płocka14:13
Przemyska14:15
Wilanowska14:16
Cebertowicza14:18
Cieszyńskiego14:19
Sikorskiego [GDA]14:21
Chałubińskiego14:23
Odrzańska14:25
Pohulanka14:26
Śródmieście SKM14:28
Brama Wyżynna14:30
Dworzec Główny14:32
Brama Oliwska14:35
Chodowieckiego14:36
Uniwersytet Medyczny14:37
Traugutta [GDA]14:39
Opera Bałtycka14:41
Wyspiańskiego14:44
Reja [GDA]14:45
Mickiewicza [GDA]14:47
Plac Komorowskiego14:49
Legionów14:51
Bajana14:52
Żwirki i Wigury [GDA]14:53
Jana Pawła II14:54
Startowa14:55
Zaspa14:56
Kołobrzeska14:58
Bora-Komorowskiego15:00
Czerwony Dwór15:02
Piastowska15:03
Pomorska [GDA]15:05
Gospody15:06
Pomorska - Osiedle15:07
Subisława15:09
Opacka15:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:14
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:28
Opacka15:30
Subisława15:32
Pomorska - Osiedle15:33
Pomorska [GDA]15:35
Piastowska15:36
Czerwony Dwór15:38
Bora-Komorowskiego15:39
Kołobrzeska15:41
Zaspa15:43
Startowa15:44
Jana Pawła II15:45
Żwirki i Wigury [GDA]15:46
Bajana15:47
Legionów15:48
Plac Komorowskiego15:50
Mickiewicza [GDA]15:53
Reja [GDA]15:54
Wyspiańskiego15:56
Opera Bałtycka15:59
Traugutta [GDA]16:00
Uniwersytet Medyczny16:01
Chodowieckiego16:02
Brama Oliwska16:03
Dworzec Główny16:05
Brama Wyżynna16:08
Śródmieście SKM16:10
Pohulanka16:12
Odrzańska16:13
Chałubińskiego16:15
Sikorskiego [GDA]16:17
Cieszyńskiego16:19
Cebertowicza16:20
Wilanowska16:22
Przemyska16:24
Płocka16:25
Łostowice Świętokrzyska16:27
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska16:31
Łostowice Świętokrzyska16:31
Płocka16:33
Przemyska16:35
Wilanowska16:36
Cebertowicza16:38
Cieszyńskiego16:39
Sikorskiego [GDA]16:41
Chałubińskiego16:43
Odrzańska16:45
Pohulanka16:46
Śródmieście SKM16:48
Brama Wyżynna16:50
Dworzec Główny16:52
Brama Oliwska16:55
Chodowieckiego16:56
Uniwersytet Medyczny16:57
Traugutta [GDA]16:59
Opera Bałtycka17:01
Wyspiańskiego17:04
Reja [GDA]17:05
Mickiewicza [GDA]17:07
Plac Komorowskiego17:09
Legionów17:11
Bajana17:12
Żwirki i Wigury [GDA]17:13
Jana Pawła II17:14
Startowa17:15
Zaspa17:16
Kołobrzeska17:18
Bora-Komorowskiego17:20
Czerwony Dwór17:22
Piastowska17:23
Pomorska [GDA]17:25
Gospody17:26
Pomorska - Osiedle17:27
Subisława17:29
Opacka17:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:34
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:56
Opacka17:58
Subisława18:00
Pomorska - Osiedle18:01
Pomorska [GDA]18:03
Piastowska18:04
Czerwony Dwór18:06
Bora-Komorowskiego18:07
Kołobrzeska18:09
Zaspa18:11
Startowa18:12
Jana Pawła II18:13
Żwirki i Wigury [GDA]18:14
Bajana18:15
Legionów18:16
Plac Komorowskiego18:18
Mickiewicza [GDA]18:21
Reja [GDA]18:22
Wyspiańskiego18:24
Opera Bałtycka18:27
Traugutta [GDA]18:28
Uniwersytet Medyczny18:29
Chodowieckiego18:30
Brama Oliwska18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Wyżynna18:36
Śródmieście SKM18:38
Pohulanka18:40
Odrzańska18:41
Chałubińskiego18:43
Sikorskiego [GDA]18:45
Cieszyńskiego18:47
Cebertowicza18:48
Wilanowska18:50
Przemyska18:52
Płocka18:53
Łostowice Świętokrzyska18:55
Kurs nr 11 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:12
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego [GDA]19:22
Chałubińskiego19:24
Odrzańska19:26
Pohulanka19:27
Śródmieście SKM19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Oliwska19:36
Chodowieckiego19:37
Uniwersytet Medyczny19:38
Traugutta [GDA]19:40
Opera Bałtycka19:42
Wyspiańskiego19:45
Reja [GDA]19:46
Mickiewicza [GDA]19:48
Plac Komorowskiego19:50
Legionów19:52
Bajana19:53
Żwirki i Wigury [GDA]19:54
Jana Pawła II19:55
Startowa19:56
Zaspa19:57
Kołobrzeska19:59
Bora-Komorowskiego20:01
Czerwony Dwór20:03
Piastowska20:04
Pomorska [GDA]20:06
Gospody20:07
Pomorska - Osiedle20:08
Subisława20:10
Opacka20:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:14
Obrońców Westerplatte20:16
Derdowskiego20:17
Tetmajera20:18
Bażyńskiego [GDA]20:19
Uniwersytet Gdański [GDA]20:20
Strzyża PKM20:22
Zajezdnia WRZESZCZ20:23