• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:13
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:46
Harcerska07:47
Centrum Nauki Experyment07:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:49
Zwycięstwa - Wielkopolska07:51
Nawigatorów07:52
Orłowo SKM - Orłowska07:53
Orłowo SKM - "Klif"07:55
Kolibki07:56
Bernadowska07:58
Kamienny Potok SKM07:59
Wejherowska08:01
Malczewskiego08:02
Bohaterów Monte Cassino08:04
Sopot PKP - Niepodległości08:05
3 Maja [SOP]08:07
Sopot Reja08:08
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja08:25
3 Maja [SOP]08:26
Sopot PKP - Niepodległości08:27
Bohaterów Monte Cassino08:29
Goyki08:31
Malczewskiego08:32
Wejherowska08:33
Kamienny Potok SKM08:35
Bernadowska08:36
Kolibki08:38
Orłowo SKM - "Klif"08:39
Orłowo SKM - Orłowska08:40
Nawigatorów08:41
Zwycięstwa - Wielkopolska08:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:45
Centrum Nauki Experyment08:47
Harcerska08:48
Urząd Miasta - Świętojańska08:50
Traugutta [GDY]08:51
Żwirki i Wigury [GDY]08:52
Skwer Kościuszki - InfoBox08:53
Skwer Kościuszki - InfoBox08:55
3 Maja [GDY]08:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:59
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:35
3 Maja [GDY]09:37
Centrum Handlowe Batory09:38
Skwer Kościuszki - InfoBox09:40
Wybickiego [GDY]09:41
Żwirki i Wigury [GDY]09:42
Traugutta [GDY]09:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:47
Harcerska09:48
Centrum Nauki Experyment09:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:50
Zwycięstwa - Wielkopolska09:52
Nawigatorów09:53
Orłowo SKM - Orłowska09:54
Orłowo SKM - "Klif"09:56
Kolibki09:57
Bernadowska09:59
Kamienny Potok SKM10:00
Wejherowska10:02
Malczewskiego10:03
Bohaterów Monte Cassino10:05
Sopot PKP - Niepodległości10:06
3 Maja [SOP]10:08
Sopot Reja10:09
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja10:25
3 Maja [SOP]10:26
Sopot PKP - Niepodległości10:27
Bohaterów Monte Cassino10:29
Goyki10:31
Malczewskiego10:32
Wejherowska10:33
Kamienny Potok SKM10:35
Bernadowska10:36
Kolibki10:38
Orłowo SKM - "Klif"10:39
Orłowo SKM - Orłowska10:40
Nawigatorów10:41
Zwycięstwa - Wielkopolska10:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:45
Centrum Nauki Experyment10:47
Harcerska10:48
Urząd Miasta - Świętojańska10:50
Traugutta [GDY]10:51
Żwirki i Wigury [GDY]10:52
Skwer Kościuszki - InfoBox10:54
Skwer Kościuszki - InfoBox10:56
3 Maja [GDY]10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:00
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:33
3 Maja [GDY]11:36
Centrum Handlowe Batory11:37
Skwer Kościuszki - InfoBox11:39
Wybickiego [GDY]11:41
Żwirki i Wigury [GDY]11:42
Traugutta [GDY]11:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:47
Harcerska11:48
Centrum Nauki Experyment11:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:51
Zwycięstwa - Wielkopolska11:53
Nawigatorów11:54
Orłowo SKM - Orłowska11:55
Orłowo SKM - "Klif"11:57
Kolibki11:58
Bernadowska12:00
Kamienny Potok SKM12:01
Wejherowska12:03
Malczewskiego12:04
Bohaterów Monte Cassino12:06
Sopot PKP - Niepodległości12:07
3 Maja [SOP]12:09
Sopot Reja12:10
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja12:25
3 Maja [SOP]12:26
Sopot PKP - Niepodległości12:27
Bohaterów Monte Cassino12:29
Goyki12:31
Malczewskiego12:32
Wejherowska12:33
Kamienny Potok SKM12:35
Bernadowska12:36
Kolibki12:38
Orłowo SKM - "Klif"12:39
Orłowo SKM - Orłowska12:40
Nawigatorów12:41
Zwycięstwa - Wielkopolska12:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:45
Centrum Nauki Experyment12:47
Harcerska12:48
Urząd Miasta - Świętojańska12:50
Traugutta [GDY]12:51
Żwirki i Wigury [GDY]12:52
Skwer Kościuszki - InfoBox12:54
Skwer Kościuszki - InfoBox12:56
3 Maja [GDY]12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:00
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:33
3 Maja [GDY]13:36
Centrum Handlowe Batory13:37
Skwer Kościuszki - InfoBox13:39
Wybickiego [GDY]13:41
Żwirki i Wigury [GDY]13:42
Traugutta [GDY]13:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:47
Harcerska13:48
Centrum Nauki Experyment13:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:51
Zwycięstwa - Wielkopolska13:53
Nawigatorów13:54
Orłowo SKM - Orłowska13:55
Orłowo SKM - "Klif"13:57
Kolibki13:58
Bernadowska14:00
Kamienny Potok SKM14:01
Wejherowska14:03
Malczewskiego14:04
Bohaterów Monte Cassino14:06
Sopot PKP - Niepodległości14:07
3 Maja [SOP]14:09
Sopot Reja14:10
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja14:25
3 Maja [SOP]14:26
Sopot PKP - Niepodległości14:27
Bohaterów Monte Cassino14:29
Goyki14:31
Malczewskiego14:32
Wejherowska14:33
Kamienny Potok SKM14:35
Bernadowska14:36
Kolibki14:38
Orłowo SKM - "Klif"14:39
Orłowo SKM - Orłowska14:40
Nawigatorów14:41
Zwycięstwa - Wielkopolska14:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:45
Centrum Nauki Experyment14:47
Harcerska14:49
Urząd Miasta - Świętojańska14:51
Traugutta [GDY]14:52
Żwirki i Wigury [GDY]14:53
Skwer Kościuszki - InfoBox14:55
Skwer Kościuszki - InfoBox14:57
3 Maja [GDY]14:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:01
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:32
3 Maja [GDY]15:35
Centrum Handlowe Batory15:36
Skwer Kościuszki - InfoBox15:38
Wybickiego [GDY]15:40
Żwirki i Wigury [GDY]15:41
Traugutta [GDY]15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:46
Harcerska15:47
Centrum Nauki Experyment15:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:51
Zwycięstwa - Wielkopolska15:53
Nawigatorów15:54
Orłowo SKM - Orłowska15:55
Orłowo SKM - "Klif"15:57
Kolibki15:58
Bernadowska16:00
Kamienny Potok SKM16:01
Wejherowska16:03
Malczewskiego16:04
Bohaterów Monte Cassino16:06
Sopot PKP - Niepodległości16:07
3 Maja [SOP]16:09
Sopot Reja16:10
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja16:25
3 Maja [SOP]16:26
Sopot PKP - Niepodległości16:27
Bohaterów Monte Cassino16:29
Goyki16:31
Malczewskiego16:32
Wejherowska16:33
Kamienny Potok SKM16:35
Bernadowska16:36
Kolibki16:38
Orłowo SKM - "Klif"16:39
Orłowo SKM - Orłowska16:40
Nawigatorów16:41
Zwycięstwa - Wielkopolska16:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:45
Centrum Nauki Experyment16:47
Harcerska16:49
Urząd Miasta - Świętojańska16:51
Traugutta [GDY]16:52
Żwirki i Wigury [GDY]16:53
Skwer Kościuszki - InfoBox16:55
Park Rady Europy16:57
Przystań Żeglugi16:59
Sea Towers17:01
Skwer Kościuszki - InfoBox17:03
3 Maja [GDY]17:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:07