• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:12
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
3 Maja - Hala10:52
Plac Kaszubski10:53
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Plac Kaszubski10:53
Plac Kaszubski - Świętojańska10:54
Skwer Kościuszki - InfoBox10:56
Wybickiego [GDY]10:57
Żwirki i Wigury [GDY]10:58
Traugutta [GDY]10:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:03
Harcerska11:04
Centrum Nauki Experyment11:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:06
Zwycięstwa - Wielkopolska11:08
Plac Górnośląski11:10
Łowicka [GDY]11:12
Olgierda11:13
Lidzka11:14
Racławicka11:15
Karwiny PKM11:17
Nałkowskiej11:18
Źródło Marii11:19
Myśliwska [GDY]11:21
Karwiny Tesco11:23
Anyżowa11:25
Dąbrowa Centrum11:26
Kameliowa11:27
Paprykowa11:28
Szafranowa11:29
Rdestowa - Leśny Zakątek11:29
Giełda Towarowa11:30
Rdestowa - Chwaszczyńska11:32
Kacze Buki11:33
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki11:48
Starochwaszczyńska11:49
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Giełda Towarowa11:51
Szafranowa11:52
Paprykowa11:53
Kameliowa11:54
Dąbrowa Centrum11:55
Anyżowa11:56
Karwiny Tesco11:58
Myśliwska [GDY]12:01
Źródło Marii12:02
Karwiny PKM12:04
Racławicka12:06
Lidzka12:07
Olgierda12:08
Łowicka [GDY]12:09
Plac Górnośląski12:11
Zwycięstwa - Wielkopolska12:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:15
Centrum Nauki Experyment12:17
Harcerska12:18
Urząd Miasta - Świętojańska12:20
Traugutta [GDY]12:21
Żwirki i Wigury [GDY]12:22
Skwer Kościuszki - InfoBox12:24
Plac Kaszubski - Świętojańska12:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:29
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Plac Kaszubski12:53
Plac Kaszubski - Świętojańska12:54
Skwer Kościuszki - InfoBox12:56
Wybickiego [GDY]12:57
Żwirki i Wigury [GDY]12:58
Traugutta [GDY]12:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:03
Harcerska13:04
Centrum Nauki Experyment13:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:06
Zwycięstwa - Wielkopolska13:08
Plac Górnośląski13:10
Łowicka [GDY]13:12
Olgierda13:13
Lidzka13:14
Racławicka13:15
Karwiny PKM13:17
Nałkowskiej13:18
Źródło Marii13:19
Myśliwska [GDY]13:21
Karwiny Tesco13:23
Anyżowa13:25
Dąbrowa Centrum13:26
Kameliowa13:27
Paprykowa13:28
Szafranowa13:29
Rdestowa - Leśny Zakątek13:29
Giełda Towarowa13:30
Rdestowa - Chwaszczyńska13:32
Kacze Buki13:33
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki13:48
Starochwaszczyńska13:49
Rdestowa - Chwaszczyńska13:50
Giełda Towarowa13:51
Szafranowa13:52
Paprykowa13:53
Kameliowa13:54
Dąbrowa Centrum13:55
Anyżowa13:56
Karwiny Tesco13:58
Myśliwska [GDY]14:01
Źródło Marii14:02
Karwiny PKM14:04
Racławicka14:06
Lidzka14:07
Olgierda14:08
Łowicka [GDY]14:09
Plac Górnośląski14:11
Zwycięstwa - Wielkopolska14:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:15
Centrum Nauki Experyment14:17
Harcerska14:18
Urząd Miasta - Świętojańska14:20
Traugutta [GDY]14:21
Żwirki i Wigury [GDY]14:22
Skwer Kościuszki - InfoBox14:24
Plac Kaszubski - Świętojańska14:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:29
Kurs nr 7 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:51
Plac Kaszubski14:53
Plac Kaszubski - Świętojańska14:54
Skwer Kościuszki - InfoBox14:56
Wybickiego [GDY]14:57
Żwirki i Wigury [GDY]14:58
Traugutta [GDY]14:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:03
Harcerska15:04
Centrum Nauki Experyment15:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:06
Zwycięstwa - Wielkopolska15:08
Plac Górnośląski15:10
Łowicka [GDY]15:12
Olgierda15:13
Lidzka15:14
Racławicka15:15
Karwiny PKM15:17
Nałkowskiej15:18
Źródło Marii15:19
Myśliwska [GDY]15:21
Karwiny Tesco15:23
Anyżowa15:25
Dąbrowa Centrum15:26
Kameliowa15:27
Paprykowa15:28
Szafranowa15:29
Rdestowa - Leśny Zakątek15:29
Giełda Towarowa15:30
Rdestowa - Chwaszczyńska15:32
Kacze Buki15:33
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki15:48
Starochwaszczyńska15:49
Rdestowa - Chwaszczyńska15:50
Giełda Towarowa15:51
Szafranowa15:52
Paprykowa15:53
Kameliowa15:54
Dąbrowa Centrum15:55
Anyżowa15:56
Karwiny Tesco15:58
Myśliwska [GDY]16:01
Źródło Marii16:02
Karwiny PKM16:04
Racławicka16:06
Lidzka16:07
Olgierda16:08
Łowicka [GDY]16:09
Plac Górnośląski16:11
Zwycięstwa - Wielkopolska16:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:15
Centrum Nauki Experyment16:17
Harcerska16:18
Urząd Miasta - Świętojańska16:20
Traugutta [GDY]16:21
Żwirki i Wigury [GDY]16:22
Skwer Kościuszki - InfoBox16:24
Plac Kaszubski - Świętojańska16:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:29
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:51
Plac Kaszubski16:53
Plac Kaszubski - Świętojańska16:54
Skwer Kościuszki - InfoBox16:56
Wybickiego [GDY]16:57
Żwirki i Wigury [GDY]16:58
Traugutta [GDY]16:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:03
Harcerska17:04
Centrum Nauki Experyment17:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:06
Zwycięstwa - Wielkopolska17:08
Plac Górnośląski17:10
Łowicka [GDY]17:12
Olgierda17:13
Lidzka17:14
Racławicka17:15
Karwiny PKM17:17
Nałkowskiej17:18
Źródło Marii17:19
Myśliwska [GDY]17:21
Karwiny Tesco17:23
Anyżowa17:25
Dąbrowa Centrum17:26
Kameliowa17:27
Paprykowa17:28
Szafranowa17:29
Rdestowa - Leśny Zakątek17:29
Giełda Towarowa17:30
Rdestowa - Chwaszczyńska17:32
Kacze Buki17:33
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki17:49
Starochwaszczyńska17:50
Rdestowa - Chwaszczyńska17:51
Giełda Towarowa17:52
Szafranowa17:53
Paprykowa17:54
Kameliowa17:55
Dąbrowa Centrum17:56
Anyżowa17:57
Karwiny Tesco17:58
Myśliwska [GDY]18:01
Źródło Marii18:02
Karwiny PKM18:04
Racławicka18:06
Lidzka18:07
Olgierda18:08
Łowicka [GDY]18:09
Plac Górnośląski18:10
Zwycięstwa - Wielkopolska18:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:14
Centrum Nauki Experyment18:16
Harcerska18:17
Urząd Miasta - Świętojańska18:19
Traugutta [GDY]18:20
Żwirki i Wigury [GDY]18:21
Skwer Kościuszki - InfoBox18:23
Plac Kaszubski - Świętojańska18:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:28
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:42
Plac Kaszubski18:44
Plac Kaszubski - Świętojańska18:45
Skwer Kościuszki - InfoBox18:47
Wybickiego [GDY]18:48
Żwirki i Wigury [GDY]18:49
Traugutta [GDY]18:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:54
Harcerska18:55
Centrum Nauki Experyment18:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:57
Zwycięstwa - Wielkopolska18:59
Plac Górnośląski19:00
Łowicka [GDY]19:02
Olgierda19:03
Lidzka19:04
Racławicka19:05
Karwiny PKM19:07
Nałkowskiej19:08
Źródło Marii19:09
Myśliwska [GDY]19:10
Karwiny Tesco19:12
Anyżowa19:14
Dąbrowa Centrum19:15
Kameliowa19:16
Paprykowa19:17
Szafranowa19:18
Rdestowa - Leśny Zakątek19:18
Giełda Towarowa19:19
Rdestowa - Chwaszczyńska19:21
Kacze Buki19:22
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki19:45
Starochwaszczyńska19:46
Rdestowa - Chwaszczyńska19:47
Giełda Towarowa19:48
Szafranowa19:49
Paprykowa19:50
Kameliowa19:51
Dąbrowa Centrum19:52
Anyżowa19:53
Karwiny Tesco19:54
Myśliwska [GDY]19:57
Źródło Marii19:58
Karwiny PKM20:00
Racławicka20:02
Lidzka20:03
Olgierda20:04
Łowicka [GDY]20:05
Plac Górnośląski20:06
Zwycięstwa - Wielkopolska20:08
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:10
Centrum Nauki Experyment20:12
Harcerska20:13
Urząd Miasta - Świętojańska20:15
Traugutta [GDY]20:16
Żwirki i Wigury [GDY]20:17
Skwer Kościuszki - InfoBox20:19
Plac Kaszubski - Świętojańska20:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:24
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:46
Plac Kaszubski20:48
Plac Kaszubski - Świętojańska20:49
Skwer Kościuszki - InfoBox20:51
Wybickiego [GDY]20:52
Żwirki i Wigury [GDY]20:53
Traugutta [GDY]20:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:57
Harcerska20:58
Centrum Nauki Experyment20:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:00
Zwycięstwa - Wielkopolska21:02
Plac Górnośląski21:03
Łowicka [GDY]21:05
Olgierda21:06
Lidzka21:07
Racławicka21:08
Karwiny PKM21:10
Nałkowskiej21:11
Źródło Marii21:12
Myśliwska [GDY]21:13
Karwiny Tesco21:15
Anyżowa21:17
Dąbrowa Centrum21:18
Kameliowa21:19
Paprykowa21:20
Szafranowa21:21
Rdestowa - Leśny Zakątek21:21
Giełda Towarowa21:22
Rdestowa - Chwaszczyńska21:24
Kacze Buki21:25
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki21:54
Starochwaszczyńska21:55
Rdestowa - Chwaszczyńska21:56
Giełda Towarowa21:57
Szafranowa21:58
Paprykowa21:59
Kameliowa22:00
Dąbrowa Centrum22:01
Anyżowa22:02
Karwiny Tesco22:03
Myśliwska [GDY]22:06
Źródło Marii22:07
Karwiny PKM22:09
Racławicka22:11
Lidzka22:12
Olgierda22:13
Łowicka [GDY]22:14
Plac Górnośląski22:15
Zwycięstwa - Wielkopolska22:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:19
Centrum Nauki Experyment22:20
Harcerska22:21
Urząd Miasta - Świętojańska22:23
Traugutta [GDY]22:24
Żwirki i Wigury [GDY]22:25
Skwer Kościuszki - InfoBox22:26
Plac Kaszubski - Świętojańska22:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:31
Kurs nr 15 do Kacze Buki
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:42
Plac Kaszubski22:44
Plac Kaszubski - Świętojańska22:45
Skwer Kościuszki - InfoBox22:46
Wybickiego [GDY]22:47
Żwirki i Wigury [GDY]22:48
Traugutta [GDY]22:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:52
Harcerska22:53
Centrum Nauki Experyment22:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:55
Zwycięstwa - Wielkopolska22:57
Plac Górnośląski22:58
Łowicka [GDY]23:00
Olgierda23:01
Lidzka23:02
Racławicka23:03
Karwiny PKM23:05
Nałkowskiej23:06
Źródło Marii23:07
Myśliwska [GDY]23:08
Karwiny Tesco23:10
Anyżowa23:12
Dąbrowa Centrum23:13
Kameliowa23:14
Paprykowa23:15
Szafranowa23:16
Rdestowa - Leśny Zakątek23:16
Giełda Towarowa23:17
Rdestowa - Chwaszczyńska23:19
Kacze Buki23:20
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Kacze Buki23:42
Starochwaszczyńska23:43
Rdestowa - Chwaszczyńska23:44
Giełda Towarowa23:45
Szafranowa23:46
Paprykowa23:47
Kameliowa23:48
Dąbrowa Centrum23:49
Anyżowa23:50
Karwiny Tesco23:51
Myśliwska [GDY]23:54
Źródło Marii23:55
Karwiny PKM23:56
Racławicka23:58
Lidzka23:59
Olgierda00:00
Łowicka [GDY]00:01
Plac Górnośląski00:02
Zwycięstwa - Wielkopolska00:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny00:06
Centrum Nauki Experyment00:07
Harcerska00:08
Urząd Miasta - Świętojańska00:10
Traugutta [GDY]00:11
Żwirki i Wigury [GDY]00:12
Skwer Kościuszki - InfoBox00:13
Skwer Kościuszki - InfoBox00:15
3 Maja [GDY]00:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska00:18
Bpa Okoniewskiego00:19
Stocznia SKM - Morska00:20
Uniwersytet Morski00:21
Mireckiego00:22
Kalksztajnów00:23
Grabówek SKM00:25
Grabówek SKM00:26