• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:43
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Grabówek SKM06:15
Morska - Estakada06:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:18
Zamenhofa [GDY]06:19
Leszczynki SKM06:20
Pucka06:21
Chylonia Dworzec PKP06:22
Chylonia Centrum06:23
Raduńska06:24
Jaskółcza06:25
Bławatna06:26
Wiklinowa06:27
Żurawia06:28
Pustki Cisowskie06:29
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie06:48
Żurawia06:49
Wiklinowa06:50
Bławatna06:51
Jaskółcza06:52
Raduńska06:53
Chylonia Centrum06:54
Chylonia Dworzec PKP06:56
Pucka06:57
Leszczynki SKM06:58
Zamenhofa [GDY]06:59
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:00
Morska - Estakada07:02
Kalksztajnów07:03
Mireckiego07:04
Uniwersytet Morski07:06
Stocznia SKM - Morska07:07
Bpa Okoniewskiego07:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:10
3 Maja [GDY]07:11
Centrum Handlowe Batory07:12
Plac Kaszubski - Świętojańska07:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:14
3 Maja - Hala07:16
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:23
Plac Kaszubski07:24
Plac Kaszubski - Świętojańska07:25
Skwer Kościuszki - InfoBox07:26
3 Maja [GDY]07:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:29
Bpa Okoniewskiego07:30
Stocznia SKM - Morska07:31
Uniwersytet Morski07:32
Mireckiego07:33
Kalksztajnów07:34
Morska - Estakada07:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:37
Zamenhofa [GDY]07:38
Leszczynki SKM07:39
Pucka07:40
Chylonia Dworzec PKP07:42
Chylonia Centrum07:43
Raduńska07:44
Jaskółcza07:45
Bławatna07:46
Wiklinowa07:47
Żurawia07:48
Pustki Cisowskie07:49
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie08:25
Żurawia08:26
Wiklinowa08:27
Bławatna08:28
Jaskółcza08:29
Raduńska08:30
Chylonia Centrum08:31
Chylonia Dworzec PKP08:33
Pucka08:34
Leszczynki SKM08:35
Zamenhofa [GDY]08:36
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:38
Morska - Estakada08:40
Kalksztajnów08:41
Mireckiego08:42
Uniwersytet Morski08:44
Stocznia SKM - Morska08:45
Bpa Okoniewskiego08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:48
3 Maja [GDY]08:49
Centrum Handlowe Batory08:50
Plac Kaszubski - Świętojańska08:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:53
3 Maja - Hala08:55
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala09:05
Plac Kaszubski09:06
Plac Kaszubski - Świętojańska09:07
Skwer Kościuszki - InfoBox09:08
3 Maja [GDY]09:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:12
Bpa Okoniewskiego09:13
Stocznia SKM - Morska09:14
Uniwersytet Morski09:15
Mireckiego09:16
Kalksztajnów09:17
Morska - Estakada09:18
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:20
Zamenhofa [GDY]09:21
Leszczynki SKM09:22
Pucka09:23
Chylonia Dworzec PKP09:25
Chylonia Centrum09:27
Raduńska09:28
Jaskółcza09:29
Bławatna09:30
Wiklinowa09:31
Żurawia09:32
Pustki Cisowskie09:33
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie09:58
Żurawia09:59
Wiklinowa10:00
Bławatna10:01
Jaskółcza10:02
Raduńska10:03
Chylonia Centrum10:04
Chylonia Dworzec PKP10:06
Pucka10:07
Leszczynki SKM10:08
Zamenhofa [GDY]10:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:11
Morska - Estakada10:13
Kalksztajnów10:14
Mireckiego10:15
Uniwersytet Morski10:17
Stocznia SKM - Morska10:18
Bpa Okoniewskiego10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:21
3 Maja [GDY]10:22
Centrum Handlowe Batory10:23
Plac Kaszubski - Świętojańska10:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:26
3 Maja - Hala10:28
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala10:32
Plac Kaszubski10:33
Plac Kaszubski - Świętojańska10:34
Skwer Kościuszki - InfoBox10:35
3 Maja [GDY]10:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:39
Bpa Okoniewskiego10:41
Stocznia SKM - Morska10:42
Uniwersytet Morski10:43
Mireckiego10:44
Kalksztajnów10:45
Morska - Estakada10:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:48
Zamenhofa [GDY]10:49
Leszczynki SKM10:50
Pucka10:51
Chylonia Dworzec PKP10:53
Chylonia Centrum10:55
Raduńska10:56
Jaskółcza10:57
Bławatna10:58
Wiklinowa10:59
Żurawia11:00
Pustki Cisowskie11:01
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie11:28
Żurawia11:29
Wiklinowa11:30
Bławatna11:31
Jaskółcza11:32
Raduńska11:33
Chylonia Centrum11:34
Chylonia Dworzec PKP11:36
Pucka11:37
Leszczynki SKM11:38
Zamenhofa [GDY]11:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:41
Morska - Estakada11:43
Kalksztajnów11:44
Mireckiego11:45
Uniwersytet Morski11:47
Stocznia SKM - Morska11:48
Bpa Okoniewskiego11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:51
3 Maja [GDY]11:52
Centrum Handlowe Batory11:53
Plac Kaszubski - Świętojańska11:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:56
3 Maja - Hala11:58
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala12:02
Plac Kaszubski12:03
Plac Kaszubski - Świętojańska12:04
Skwer Kościuszki - InfoBox12:05
3 Maja [GDY]12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:09
Bpa Okoniewskiego12:11
Stocznia SKM - Morska12:12
Uniwersytet Morski12:13
Mireckiego12:14
Kalksztajnów12:15
Morska - Estakada12:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:18
Zamenhofa [GDY]12:19
Leszczynki SKM12:20
Pucka12:21
Chylonia Dworzec PKP12:23
Chylonia Centrum12:25
Raduńska12:26
Jaskółcza12:27
Bławatna12:28
Wiklinowa12:29
Żurawia12:30
Pustki Cisowskie12:31
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie12:58
Żurawia12:59
Wiklinowa13:00
Bławatna13:01
Jaskółcza13:02
Raduńska13:03
Chylonia Centrum13:04
Chylonia Dworzec PKP13:06
Pucka13:07
Leszczynki SKM13:08
Zamenhofa [GDY]13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Morska - Estakada13:13
Kalksztajnów13:14
Mireckiego13:15
Uniwersytet Morski13:17
Stocznia SKM - Morska13:18
Bpa Okoniewskiego13:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:21
3 Maja [GDY]13:22
Centrum Handlowe Batory13:23
Plac Kaszubski - Świętojańska13:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:26
3 Maja - Hala13:28
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala13:32
Plac Kaszubski13:33
Plac Kaszubski - Świętojańska13:34
Skwer Kościuszki - InfoBox13:35
3 Maja [GDY]13:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:39
Bpa Okoniewskiego13:41
Stocznia SKM - Morska13:42
Uniwersytet Morski13:43
Mireckiego13:44
Kalksztajnów13:45
Morska - Estakada13:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:48
Zamenhofa [GDY]13:49
Leszczynki SKM13:50
Pucka13:51
Chylonia Dworzec PKP13:53
Chylonia Centrum13:54
Raduńska13:55
Jaskółcza13:56
Bławatna13:57
Wiklinowa13:58
Żurawia13:59
Pustki Cisowskie14:00
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie14:33
Żurawia14:34
Wiklinowa14:35
Bławatna14:36
Jaskółcza14:37
Raduńska14:38
Chylonia Centrum14:39
Chylonia Dworzec PKP14:41
Pucka14:42
Leszczynki SKM14:43
Zamenhofa [GDY]14:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:46
Morska - Estakada14:48
Kalksztajnów14:49
Mireckiego14:50
Uniwersytet Morski14:52
Stocznia SKM - Morska14:53
Bpa Okoniewskiego14:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:56
3 Maja [GDY]14:57
Centrum Handlowe Batory14:58
Plac Kaszubski - Świętojańska15:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:01
3 Maja - Hala15:03
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala15:07
Plac Kaszubski15:08
Plac Kaszubski - Świętojańska15:09
Skwer Kościuszki - InfoBox15:10
3 Maja [GDY]15:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:14
Bpa Okoniewskiego15:16
Stocznia SKM - Morska15:17
Uniwersytet Morski15:18
Mireckiego15:19
Kalksztajnów15:20
Morska - Estakada15:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:23
Zamenhofa [GDY]15:24
Leszczynki SKM15:25
Pucka15:26
Chylonia Dworzec PKP15:28
Chylonia Centrum15:29
Raduńska15:30
Jaskółcza15:31
Bławatna15:32
Wiklinowa15:33
Żurawia15:34
Pustki Cisowskie15:35
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie16:13
Żurawia16:14
Wiklinowa16:15
Bławatna16:16
Jaskółcza16:17
Raduńska16:18
Chylonia Centrum16:19
Chylonia Dworzec PKP16:21
Pucka16:22
Leszczynki SKM16:23
Zamenhofa [GDY]16:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:26
Morska - Estakada16:28
Kalksztajnów16:29
Mireckiego16:30
Uniwersytet Morski16:32
Stocznia SKM - Morska16:33
Bpa Okoniewskiego16:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:36
3 Maja [GDY]16:37
Centrum Handlowe Batory16:38
Plac Kaszubski - Świętojańska16:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:41
3 Maja - Hala16:43
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala16:52
Plac Kaszubski16:53
Plac Kaszubski - Świętojańska16:54
Skwer Kościuszki - InfoBox16:55
3 Maja [GDY]16:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:59
Bpa Okoniewskiego17:01
Stocznia SKM - Morska17:02
Uniwersytet Morski17:03
Mireckiego17:04
Kalksztajnów17:05
Morska - Estakada17:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:08
Zamenhofa [GDY]17:09
Leszczynki SKM17:10
Pucka17:11
Chylonia Dworzec PKP17:13
Chylonia Centrum17:14
Raduńska17:15
Jaskółcza17:16
Bławatna17:17
Wiklinowa17:18
Żurawia17:19
Pustki Cisowskie17:20
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie17:53
Żurawia17:54
Wiklinowa17:55
Bławatna17:56
Jaskółcza17:57
Raduńska17:58
Chylonia Centrum17:59
Chylonia Dworzec PKP18:01
Pucka18:02
Leszczynki SKM18:03
Zamenhofa [GDY]18:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:06
Morska - Estakada18:08
Kalksztajnów18:09
Mireckiego18:10
Uniwersytet Morski18:12
Stocznia SKM - Morska18:13
Bpa Okoniewskiego18:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:16
3 Maja [GDY]18:17
Centrum Handlowe Batory18:18
Plac Kaszubski - Świętojańska18:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:21
3 Maja - Hala18:23
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala18:29
Plac Kaszubski18:30
Plac Kaszubski - Świętojańska18:31
Skwer Kościuszki - InfoBox18:32
3 Maja [GDY]18:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:36
Bpa Okoniewskiego18:37
Stocznia SKM - Morska18:38
Uniwersytet Morski18:39
Mireckiego18:40
Kalksztajnów18:41
Morska - Estakada18:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:44
Zamenhofa [GDY]18:45
Leszczynki SKM18:46
Pucka18:47
Chylonia Dworzec PKP18:49
Chylonia Centrum18:50
Raduńska18:51
Jaskółcza18:52
Bławatna18:53
Wiklinowa18:54
Żurawia18:55
Pustki Cisowskie18:56
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie19:08
Żurawia19:09
Wiklinowa19:10
Bławatna19:11
Jaskółcza19:12
Raduńska19:13
Chylonia Centrum19:14
Chylonia Dworzec PKP19:16
Pucka19:17
Leszczynki SKM19:18
Zamenhofa [GDY]19:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:21
Morska - Estakada19:23
Kalksztajnów19:24
Mireckiego19:25
Uniwersytet Morski19:27
Stocznia SKM - Morska19:28
Bpa Okoniewskiego19:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:31
3 Maja [GDY]19:32
Centrum Handlowe Batory19:33
Plac Kaszubski - Świętojańska19:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:36
3 Maja - Hala19:38
Kurs nr 18 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala19:48
Plac Kaszubski19:49
Plac Kaszubski - Świętojańska19:50
Skwer Kościuszki - InfoBox19:51
3 Maja [GDY]19:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:55
Bpa Okoniewskiego19:56
Stocznia SKM - Morska19:57
Uniwersytet Morski19:58
Mireckiego19:59
Kalksztajnów20:00
Morska - Estakada20:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:03
Zamenhofa [GDY]20:04
Leszczynki SKM20:05
Pucka20:06
Chylonia Dworzec PKP20:08
Chylonia Centrum20:09
Raduńska20:10
Jaskółcza20:11
Bławatna20:12
Wiklinowa20:13
Żurawia20:14
Pustki Cisowskie20:15
Kurs nr 19 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie20:35
Żurawia20:36
Wiklinowa20:37
Bławatna20:38
Jaskółcza20:39
Raduńska20:40
Chylonia Centrum20:41
Chylonia Dworzec PKP20:43
Pucka20:44
Leszczynki SKM20:45
Zamenhofa [GDY]20:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:48
Morska - Estakada20:50
Kalksztajnów20:51
Mireckiego20:52
Uniwersytet Morski20:54
Stocznia SKM - Morska20:55
Bpa Okoniewskiego20:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:58
3 Maja [GDY]20:59
Centrum Handlowe Batory21:00
Plac Kaszubski - Świętojańska21:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:02
3 Maja - Hala21:04
Kurs nr 20 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala21:29
Plac Kaszubski21:30
Plac Kaszubski - Świętojańska21:31
Skwer Kościuszki - InfoBox21:32
3 Maja [GDY]21:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:35
Bpa Okoniewskiego21:36
Stocznia SKM - Morska21:37
Uniwersytet Morski21:38
Mireckiego21:39
Kalksztajnów21:40
Morska - Estakada21:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych21:43
Zamenhofa [GDY]21:44
Leszczynki SKM21:45
Pucka21:46
Chylonia Dworzec PKP21:47
Chylonia Centrum21:48
Raduńska21:49
Jaskółcza21:50
Bławatna21:51
Wiklinowa21:52
Żurawia21:53
Pustki Cisowskie21:54
Kurs nr 21 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie22:05
Żurawia22:06
Wiklinowa22:07
Bławatna22:08
Jaskółcza22:09
Raduńska22:10
Chylonia Centrum22:11
Chylonia Dworzec PKP22:13
Pucka22:14
Leszczynki SKM22:15
Zamenhofa [GDY]22:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:18
Morska - Estakada22:20
Kalksztajnów22:21
Mireckiego22:22
Uniwersytet Morski22:24
Stocznia SKM - Morska22:25
Bpa Okoniewskiego22:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:28
3 Maja [GDY]22:29
Centrum Handlowe Batory22:30
Plac Kaszubski - Świętojańska22:31
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:32
3 Maja - Hala22:34
Kurs nr 22 jako 710 do Grabówek SKM
3 Maja - Hala22:41
Plac Kaszubski22:42
Plac Kaszubski - Świętojańska22:43
Skwer Kościuszki - InfoBox22:44
3 Maja [GDY]22:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:47
Bpa Okoniewskiego22:48
Stocznia SKM - Morska22:49
Uniwersytet Morski22:50
Mireckiego22:51
Kalksztajnów22:52
Grabówek SKM22:54
Grabówek SKM22:55