• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:41
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Grabówek SKM04:50
Morska - Estakada04:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:53
Zamenhofa [GDY]04:54
Leszczynki SKM04:55
Pucka04:56
Chylonia Dworzec PKP04:57
Chylonia Centrum04:58
Raduńska04:59
Jaskółcza05:00
Bławatna05:01
Wiklinowa05:02
Żurawia05:03
Pustki Cisowskie05:04
Kurs nr 1 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie05:16
Żurawia05:17
Wiklinowa05:18
Bławatna05:19
Jaskółcza05:20
Raduńska05:21
Chylonia Centrum05:22
Chylonia Dworzec PKP05:24
Pucka05:25
Leszczynki SKM05:26
Zamenhofa [GDY]05:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:29
Morska - Estakada05:31
Kalksztajnów05:32
Mireckiego05:33
Uniwersytet Morski05:35
Stocznia SKM - Morska05:36
Bpa Okoniewskiego05:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:38
3 Maja [GDY]05:39
Centrum Handlowe Batory05:40
Plac Kaszubski - Świętojańska05:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:43
3 Maja - Hala05:45
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala05:53
Plac Kaszubski05:54
Plac Kaszubski - Świętojańska05:55
Skwer Kościuszki - InfoBox05:56
3 Maja [GDY]05:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:59
Bpa Okoniewskiego06:00
Stocznia SKM - Morska06:01
Uniwersytet Morski06:02
Mireckiego06:03
Kalksztajnów06:04
Morska - Estakada06:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:07
Zamenhofa [GDY]06:08
Leszczynki SKM06:09
Pucka06:10
Chylonia Dworzec PKP06:11
Chylonia Centrum06:12
Raduńska06:13
Jaskółcza06:14
Bławatna06:15
Wiklinowa06:16
Żurawia06:17
Pustki Cisowskie06:18
Kurs nr 3 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie06:43
Żurawia06:44
Wiklinowa06:45
Bławatna06:46
Jaskółcza06:47
Raduńska06:48
Chylonia Centrum06:49
Chylonia Dworzec PKP06:51
Pucka06:52
Leszczynki SKM06:53
Zamenhofa [GDY]06:54
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:56
Morska - Estakada06:58
Kalksztajnów06:59
Mireckiego07:00
Uniwersytet Morski07:02
Stocznia SKM - Morska07:03
Bpa Okoniewskiego07:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:06
3 Maja [GDY]07:07
Centrum Handlowe Batory07:08
Plac Kaszubski - Świętojańska07:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:11
3 Maja - Hala07:13
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:25
Plac Kaszubski07:26
Plac Kaszubski - Świętojańska07:27
Skwer Kościuszki - InfoBox07:28
3 Maja [GDY]07:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:32
Bpa Okoniewskiego07:33
Stocznia SKM - Morska07:34
Uniwersytet Morski07:35
Mireckiego07:37
Kalksztajnów07:38
Morska - Estakada07:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:41
Zamenhofa [GDY]07:42
Leszczynki SKM07:43
Pucka07:44
Chylonia Dworzec PKP07:46
Chylonia Centrum07:47
Raduńska07:48
Jaskółcza07:49
Bławatna07:50
Wiklinowa07:51
Żurawia07:52
Pustki Cisowskie07:53
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie08:07
Żurawia08:08
Wiklinowa08:09
Bławatna08:10
Jaskółcza08:11
Raduńska08:12
Chylonia Centrum08:13
Chylonia Dworzec PKP08:16
Pucka08:17
Leszczynki SKM08:18
Zamenhofa [GDY]08:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:21
Morska - Estakada08:23
Kalksztajnów08:24
Mireckiego08:26
Uniwersytet Morski08:28
Stocznia SKM - Morska08:29
Bpa Okoniewskiego08:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:32
3 Maja [GDY]08:33
Centrum Handlowe Batory08:34
Plac Kaszubski - Świętojańska08:36
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:37
3 Maja - Hala08:39
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala09:11
Plac Kaszubski09:12
Plac Kaszubski - Świętojańska09:13
Skwer Kościuszki - InfoBox09:14
3 Maja [GDY]09:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:18
Bpa Okoniewskiego09:19
Stocznia SKM - Morska09:20
Uniwersytet Morski09:21
Mireckiego09:22
Kalksztajnów09:23
Morska - Estakada09:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:26
Zamenhofa [GDY]09:27
Leszczynki SKM09:28
Pucka09:29
Chylonia Dworzec PKP09:31
Chylonia Centrum09:33
Raduńska09:34
Jaskółcza09:35
Bławatna09:36
Wiklinowa09:37
Żurawia09:38
Pustki Cisowskie09:39
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie09:52
Żurawia09:53
Wiklinowa09:54
Bławatna09:55
Jaskółcza09:56
Raduńska09:57
Chylonia Centrum09:58
Chylonia Dworzec PKP10:01
Pucka10:02
Leszczynki SKM10:03
Zamenhofa [GDY]10:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:06
Morska - Estakada10:08
Kalksztajnów10:09
Mireckiego10:11
Uniwersytet Morski10:13
Stocznia SKM - Morska10:14
Bpa Okoniewskiego10:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:17
3 Maja [GDY]10:18
Centrum Handlowe Batory10:19
Plac Kaszubski - Świętojańska10:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:22
3 Maja - Hala10:24
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala10:40
Plac Kaszubski10:41
Plac Kaszubski - Świętojańska10:42
Skwer Kościuszki - InfoBox10:43
3 Maja [GDY]10:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:47
Bpa Okoniewskiego10:49
Stocznia SKM - Morska10:50
Uniwersytet Morski10:51
Mireckiego10:53
Kalksztajnów10:54
Morska - Estakada10:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:57
Zamenhofa [GDY]10:59
Leszczynki SKM11:00
Pucka11:01
Chylonia Dworzec PKP11:03
Chylonia Centrum11:05
Raduńska11:06
Jaskółcza11:07
Bławatna11:08
Wiklinowa11:09
Żurawia11:10
Pustki Cisowskie11:11
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie11:37
Żurawia11:38
Wiklinowa11:39
Bławatna11:40
Jaskółcza11:41
Raduńska11:42
Chylonia Centrum11:43
Chylonia Dworzec PKP11:46
Pucka11:47
Leszczynki SKM11:48
Zamenhofa [GDY]11:49
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:51
Morska - Estakada11:53
Kalksztajnów11:54
Mireckiego11:56
Uniwersytet Morski11:58
Stocznia SKM - Morska11:59
Bpa Okoniewskiego12:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:02
3 Maja [GDY]12:04
Centrum Handlowe Batory12:05
Plac Kaszubski - Świętojańska12:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:08
3 Maja - Hala12:10
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala12:25
Plac Kaszubski12:26
Plac Kaszubski - Świętojańska12:27
Skwer Kościuszki - InfoBox12:28
3 Maja [GDY]12:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:32
Bpa Okoniewskiego12:34
Stocznia SKM - Morska12:35
Uniwersytet Morski12:36
Mireckiego12:38
Kalksztajnów12:39
Morska - Estakada12:40
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:42
Zamenhofa [GDY]12:44
Leszczynki SKM12:45
Pucka12:46
Chylonia Dworzec PKP12:48
Chylonia Centrum12:50
Raduńska12:51
Jaskółcza12:52
Bławatna12:53
Wiklinowa12:54
Żurawia12:55
Pustki Cisowskie12:56
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie13:22
Żurawia13:23
Wiklinowa13:24
Bławatna13:25
Jaskółcza13:26
Raduńska13:27
Chylonia Centrum13:28
Chylonia Dworzec PKP13:31
Pucka13:32
Leszczynki SKM13:33
Zamenhofa [GDY]13:34
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:36
Morska - Estakada13:38
Kalksztajnów13:39
Mireckiego13:41
Uniwersytet Morski13:43
Stocznia SKM - Morska13:44
Bpa Okoniewskiego13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:47
3 Maja [GDY]13:49
Centrum Handlowe Batory13:50
Plac Kaszubski - Świętojańska13:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:53
3 Maja - Hala13:55
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala14:09
Plac Kaszubski14:10
Plac Kaszubski - Świętojańska14:12
Skwer Kościuszki - InfoBox14:13
3 Maja [GDY]14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:17
Bpa Okoniewskiego14:19
Stocznia SKM - Morska14:20
Uniwersytet Morski14:21
Mireckiego14:23
Kalksztajnów14:24
Morska - Estakada14:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:27
Zamenhofa [GDY]14:29
Leszczynki SKM14:30
Pucka14:31
Chylonia Dworzec PKP14:33
Chylonia Centrum14:35
Raduńska14:36
Jaskółcza14:37
Bławatna14:38
Wiklinowa14:39
Żurawia14:40
Pustki Cisowskie14:41
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie15:07
Żurawia15:08
Wiklinowa15:09
Bławatna15:10
Jaskółcza15:11
Raduńska15:12
Chylonia Centrum15:13
Chylonia Dworzec PKP15:16
Pucka15:17
Leszczynki SKM15:18
Zamenhofa [GDY]15:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:21
Morska - Estakada15:23
Kalksztajnów15:24
Mireckiego15:26
Uniwersytet Morski15:28
Stocznia SKM - Morska15:29
Bpa Okoniewskiego15:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:32
3 Maja [GDY]15:34
Centrum Handlowe Batory15:35
Plac Kaszubski - Świętojańska15:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:38
3 Maja - Hala15:40
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala15:53
Plac Kaszubski15:54
Plac Kaszubski - Świętojańska15:56
Skwer Kościuszki - InfoBox15:58
3 Maja [GDY]16:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:02
Bpa Okoniewskiego16:04
Stocznia SKM - Morska16:05
Uniwersytet Morski16:07
Mireckiego16:09
Kalksztajnów16:10
Morska - Estakada16:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:14
Zamenhofa [GDY]16:16
Leszczynki SKM16:17
Pucka16:18
Chylonia Dworzec PKP16:20
Chylonia Centrum16:22
Raduńska16:23
Jaskółcza16:24
Bławatna16:25
Wiklinowa16:26
Żurawia16:27
Pustki Cisowskie16:28
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie16:52
Żurawia16:53
Wiklinowa16:54
Bławatna16:55
Jaskółcza16:56
Raduńska16:57
Chylonia Centrum16:58
Chylonia Dworzec PKP17:01
Pucka17:02
Leszczynki SKM17:03
Zamenhofa [GDY]17:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:06
Morska - Estakada17:08
Kalksztajnów17:09
Mireckiego17:11
Uniwersytet Morski17:13
Stocznia SKM - Morska17:14
Bpa Okoniewskiego17:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:17
3 Maja [GDY]17:19
Centrum Handlowe Batory17:20
Plac Kaszubski - Świętojańska17:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:23
3 Maja - Hala17:25
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala17:41
Plac Kaszubski17:42
Plac Kaszubski - Świętojańska17:43
Skwer Kościuszki - InfoBox17:44
3 Maja [GDY]17:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:48
Bpa Okoniewskiego17:50
Stocznia SKM - Morska17:51
Uniwersytet Morski17:52
Mireckiego17:54
Kalksztajnów17:55
Morska - Estakada17:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:58
Zamenhofa [GDY]18:00
Leszczynki SKM18:01
Pucka18:02
Chylonia Dworzec PKP18:04
Chylonia Centrum18:06
Raduńska18:07
Jaskółcza18:08
Bławatna18:09
Wiklinowa18:10
Żurawia18:11
Pustki Cisowskie18:12
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie18:28
Żurawia18:29
Wiklinowa18:30
Bławatna18:31
Jaskółcza18:32
Raduńska18:33
Chylonia Centrum18:34
Chylonia Dworzec PKP18:36
Pucka18:37
Leszczynki SKM18:38
Zamenhofa [GDY]18:39
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:41
Morska - Estakada18:43
Kalksztajnów18:44
Mireckiego18:45
Uniwersytet Morski18:47
Stocznia SKM - Morska18:48
Bpa Okoniewskiego18:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:51
3 Maja [GDY]18:52
Centrum Handlowe Batory18:53
Plac Kaszubski - Świętojańska18:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:56
3 Maja - Hala18:58
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
3 Maja - Hala19:20
Plac Kaszubski19:21
Plac Kaszubski - Świętojańska19:22
Skwer Kościuszki - InfoBox19:23
3 Maja [GDY]19:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:27
Bpa Okoniewskiego19:29
Stocznia SKM - Morska19:30
Uniwersytet Morski19:31
Mireckiego19:32
Kalksztajnów19:33
Grabówek SKM19:35
Grabówek SKM19:36