• Awaria tram. linii 8 przy przyst. Akademia Muzyczna, kierunek Jelitkowo, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.
07:22
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala07:59
Plac Kaszubski08:00
Plac Kaszubski - Świętojańska08:01
10 Lutego - Skwer Kościuszki08:02
3 Maja [GDY]08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:06
Bpa Okoniewskiego08:08
Stocznia SKM - Morska08:09
Uniwersytet Morski08:10
Mireckiego08:11
Kalksztajnów08:13
Morska - Estakada08:14
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:16
Zamenhofa [GDY]08:17
Leszczynki SKM08:19
Pucka08:20
Chylonia Dworzec PKP08:22
Chylonia Centrum08:25
Raduńska08:26
Jaskółcza08:27
Bławatna08:28
Wiklinowa08:29
Żurawia08:30
Pustki Cisowskie08:31
Kurs nr 5 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie08:53
Żurawia08:54
Wiklinowa08:55
Bławatna08:56
Jaskółcza08:57
Raduńska08:59
Chylonia Centrum09:00
Chylonia Dworzec PKP09:03
Pucka09:05
Leszczynki SKM09:07
Zamenhofa [GDY]09:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:10
Morska - Estakada09:12
Kalksztajnów09:13
Mireckiego09:15
Uniwersytet Morski09:17
Stocznia SKM - Morska09:18
Bpa Okoniewskiego09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:20
3 Maja [GDY]09:23
Centrum Handlowe Batory09:24
Plac Kaszubski - Świętojańska09:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:27
3 Maja - Hala09:29
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala09:46
Plac Kaszubski09:47
Plac Kaszubski - Świętojańska09:48
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:49
3 Maja [GDY]09:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:53
Bpa Okoniewskiego09:55
Stocznia SKM - Morska09:56
Uniwersytet Morski09:57
Mireckiego09:58
Kalksztajnów10:00
Morska - Estakada10:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:03
Zamenhofa [GDY]10:04
Leszczynki SKM10:06
Pucka10:07
Chylonia Dworzec PKP10:09
Chylonia Centrum10:12
Raduńska10:13
Jaskółcza10:14
Bławatna10:15
Wiklinowa10:16
Żurawia10:17
Pustki Cisowskie10:18
Kurs nr 7 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie10:33
Żurawia10:34
Wiklinowa10:35
Bławatna10:36
Jaskółcza10:37
Raduńska10:39
Chylonia Centrum10:40
Chylonia Dworzec PKP10:43
Pucka10:45
Leszczynki SKM10:47
Zamenhofa [GDY]10:48
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:50
Morska - Estakada10:52
Kalksztajnów10:53
Mireckiego10:54
Uniwersytet Morski10:56
Stocznia SKM - Morska10:57
Bpa Okoniewskiego10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:59
3 Maja [GDY]11:02
Centrum Handlowe Batory11:03
Plac Kaszubski - Świętojańska11:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:07
3 Maja - Hala11:09
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala11:25
Plac Kaszubski11:26
Plac Kaszubski - Świętojańska11:28
10 Lutego - Skwer Kościuszki11:29
3 Maja [GDY]11:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:33
Bpa Okoniewskiego11:35
Stocznia SKM - Morska11:36
Uniwersytet Morski11:37
Mireckiego11:38
Kalksztajnów11:40
Morska - Estakada11:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:43
Zamenhofa [GDY]11:44
Leszczynki SKM11:46
Pucka11:47
Chylonia Dworzec PKP11:49
Chylonia Centrum11:52
Raduńska11:53
Jaskółcza11:54
Bławatna11:55
Wiklinowa11:56
Żurawia11:57
Pustki Cisowskie11:58
Kurs nr 9 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie12:13
Żurawia12:14
Wiklinowa12:15
Bławatna12:16
Jaskółcza12:17
Raduńska12:19
Chylonia Centrum12:20
Chylonia Dworzec PKP12:23
Pucka12:25
Leszczynki SKM12:27
Zamenhofa [GDY]12:28
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:30
Morska - Estakada12:32
Kalksztajnów12:33
Mireckiego12:34
Uniwersytet Morski12:36
Stocznia SKM - Morska12:37
Bpa Okoniewskiego12:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:39
3 Maja [GDY]12:42
Centrum Handlowe Batory12:43
Plac Kaszubski - Świętojańska12:46
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:47
3 Maja - Hala12:49
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala13:05
Plac Kaszubski13:06
Plac Kaszubski - Świętojańska13:08
10 Lutego - Skwer Kościuszki13:09
3 Maja [GDY]13:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:13
Bpa Okoniewskiego13:15
Stocznia SKM - Morska13:16
Uniwersytet Morski13:17
Mireckiego13:18
Kalksztajnów13:20
Morska - Estakada13:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:23
Zamenhofa [GDY]13:24
Leszczynki SKM13:26
Pucka13:27
Chylonia Dworzec PKP13:29
Chylonia Centrum13:32
Raduńska13:33
Jaskółcza13:34
Bławatna13:35
Wiklinowa13:36
Żurawia13:37
Pustki Cisowskie13:38
Kurs nr 11 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie13:50
Żurawia13:51
Wiklinowa13:52
Bławatna13:53
Jaskółcza13:54
Raduńska13:56
Chylonia Centrum13:57
Chylonia Dworzec PKP14:00
Pucka14:02
Leszczynki SKM14:04
Zamenhofa [GDY]14:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:07
Morska - Estakada14:09
Kalksztajnów14:10
Mireckiego14:11
Uniwersytet Morski14:13
Stocznia SKM - Morska14:14
Bpa Okoniewskiego14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:16
3 Maja [GDY]14:19
Centrum Handlowe Batory14:20
Plac Kaszubski - Świętojańska14:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:24
3 Maja - Hala14:26
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala14:39
Plac Kaszubski14:40
Plac Kaszubski - Świętojańska14:42
10 Lutego - Skwer Kościuszki14:43
3 Maja [GDY]14:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:47
Bpa Okoniewskiego14:49
Stocznia SKM - Morska14:50
Uniwersytet Morski14:51
Mireckiego14:53
Kalksztajnów14:55
Morska - Estakada14:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:58
Zamenhofa [GDY]14:59
Leszczynki SKM15:01
Pucka15:02
Chylonia Dworzec PKP15:05
Chylonia Centrum15:08
Raduńska15:09
Jaskółcza15:10
Bławatna15:11
Wiklinowa15:12
Żurawia15:13
Pustki Cisowskie15:14
Kurs nr 13 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie15:35
Żurawia15:36
Wiklinowa15:37
Bławatna15:38
Jaskółcza15:39
Raduńska15:41
Chylonia Centrum15:42
Chylonia Dworzec PKP15:45
Pucka15:47
Leszczynki SKM15:49
Zamenhofa [GDY]15:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:52
Morska - Estakada15:54
Kalksztajnów15:55
Mireckiego15:56
Uniwersytet Morski15:58
Stocznia SKM - Morska15:59
Bpa Okoniewskiego16:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:01
3 Maja [GDY]16:04
Centrum Handlowe Batory16:05
Plac Kaszubski - Świętojańska16:08
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:09
3 Maja - Hala16:11
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala16:23
Plac Kaszubski16:24
Plac Kaszubski - Świętojańska16:26
10 Lutego - Skwer Kościuszki16:28
3 Maja [GDY]16:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:32
Bpa Okoniewskiego16:34
Stocznia SKM - Morska16:35
Uniwersytet Morski16:37
Mireckiego16:39
Kalksztajnów16:41
Morska - Estakada16:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:44
Zamenhofa [GDY]16:45
Leszczynki SKM16:47
Pucka16:48
Chylonia Dworzec PKP16:51
Chylonia Centrum16:54
Raduńska16:55
Jaskółcza16:56
Bławatna16:57
Wiklinowa16:58
Żurawia16:59
Pustki Cisowskie17:00
Kurs nr 15 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie17:20
Żurawia17:21
Wiklinowa17:22
Bławatna17:23
Jaskółcza17:24
Raduńska17:26
Chylonia Centrum17:27
Chylonia Dworzec PKP17:30
Pucka17:32
Leszczynki SKM17:34
Zamenhofa [GDY]17:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:37
Morska - Estakada17:39
Kalksztajnów17:40
Mireckiego17:41
Uniwersytet Morski17:43
Stocznia SKM - Morska17:44
Bpa Okoniewskiego17:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:46
3 Maja [GDY]17:49
Centrum Handlowe Batory17:50
Plac Kaszubski - Świętojańska17:53
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:54
3 Maja - Hala17:56
Kurs nr 16 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala18:11
Plac Kaszubski18:12
Plac Kaszubski - Świętojańska18:13
10 Lutego - Skwer Kościuszki18:14
3 Maja [GDY]18:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:18
Bpa Okoniewskiego18:20
Stocznia SKM - Morska18:21
Uniwersytet Morski18:22
Mireckiego18:24
Kalksztajnów18:26
Morska - Estakada18:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:29
Zamenhofa [GDY]18:30
Leszczynki SKM18:32
Pucka18:33
Chylonia Dworzec PKP18:35
Chylonia Centrum18:38
Raduńska18:39
Jaskółcza18:40
Bławatna18:41
Wiklinowa18:42
Żurawia18:43
Pustki Cisowskie18:44
Kurs nr 17 do 3 Maja - Hala
Pustki Cisowskie19:14
Żurawia19:15
Wiklinowa19:16
Bławatna19:17
Jaskółcza19:18
Raduńska19:20
Chylonia Centrum19:21
Chylonia Dworzec PKP19:23
Pucka19:24
Leszczynki SKM19:26
Zamenhofa [GDY]19:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:29
Morska - Estakada19:31
Kalksztajnów19:32
Mireckiego19:33
Uniwersytet Morski19:35
Stocznia SKM - Morska19:36
Bpa Okoniewskiego19:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:38
3 Maja [GDY]19:40
Centrum Handlowe Batory19:41
Plac Kaszubski - Świętojańska19:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:44
3 Maja - Hala19:46
Kurs nr 18 do Pustki Cisowskie
3 Maja - Hala19:51
Plac Kaszubski19:52
Plac Kaszubski - Świętojańska19:53
10 Lutego - Skwer Kościuszki19:54
3 Maja [GDY]19:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:58
Bpa Okoniewskiego20:00
Stocznia SKM - Morska20:01
Uniwersytet Morski20:02
Mireckiego20:03
Kalksztajnów20:05
Morska - Estakada20:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:08
Zamenhofa [GDY]20:09
Leszczynki SKM20:10
Pucka20:11
Chylonia Dworzec PKP20:13
Chylonia Centrum20:15
Raduńska20:16
Jaskółcza20:17
Bławatna20:18
Wiklinowa20:19
Żurawia20:20
Pustki Cisowskie20:21
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Pustki Cisowskie20:35
Żurawia20:36
Wiklinowa20:37
Bławatna20:38
Jaskółcza20:39
Raduńska20:40
Chylonia Centrum20:41
Chylonia Dworzec PKP20:43
Pucka20:44
Leszczynki SKM20:45
Zamenhofa [GDY]20:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:48
Morska - Estakada20:50
Grabówek SKM20:52
Grabówek SKM20:53