• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
14:02
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM05:23
Grabówek SKM05:24
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM05:26
Morska - Estakada05:29
Kalksztajnów05:30
Mireckiego05:31
Uniwersytet Morski05:33
Stocznia SKM - Morska05:34
Bpa Okoniewskiego05:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:38
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:42
3 Maja [GDY]05:44
Centrum Handlowe Batory05:45
Skwer Kościuszki - InfoBox05:46
Wybickiego [GDY]05:47
Żwirki i Wigury [GDY]05:48
Traugutta [GDY]05:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:52
Harcerska05:53
Centrum Nauki Experyment05:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:55
Zwycięstwa - Wielkopolska05:57
Plac Górnośląski05:58
Łowicka [GDY]06:00
Olgierda06:01
Lidzka06:02
Racławicka06:03
Karwiny PKM06:05
Nałkowskiej06:06
Źródło Marii06:07
Lipowa [GDY]06:09
Gryfa Pomorskiego06:10
Wielki Kack Fikakowo06:11
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo06:27
Gryfa Pomorskiego06:28
Lipowa [GDY]06:29
Źródło Marii06:30
Karwiny PKM06:32
Racławicka06:34
Lidzka06:35
Olgierda06:36
Łowicka [GDY]06:37
Plac Górnośląski06:38
Zwycięstwa - Wielkopolska06:40
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:42
Centrum Nauki Experyment06:43
Harcerska06:44
Urząd Miasta - Świętojańska06:46
Traugutta [GDY]06:47
Żwirki i Wigury [GDY]06:48
Skwer Kościuszki - InfoBox06:49
Skwer Kościuszki - InfoBox06:51
3 Maja [GDY]06:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:54
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:02
3 Maja [GDY]07:04
Centrum Handlowe Batory07:05
Skwer Kościuszki - InfoBox07:06
Wybickiego [GDY]07:07
Żwirki i Wigury [GDY]07:08
Traugutta [GDY]07:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:12
Harcerska07:13
Centrum Nauki Experyment07:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:15
Zwycięstwa - Wielkopolska07:17
Plac Górnośląski07:18
Łowicka [GDY]07:20
Olgierda07:21
Lidzka07:22
Racławicka07:23
Karwiny PKM07:25
Nałkowskiej07:26
Źródło Marii07:27
Lipowa [GDY]07:29
Gryfa Pomorskiego07:30
Wielki Kack Fikakowo07:31
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo07:53
Gryfa Pomorskiego07:54
Lipowa [GDY]07:55
Źródło Marii07:56
Karwiny PKM07:58
Racławicka08:00
Lidzka08:01
Olgierda08:02
Łowicka [GDY]08:03
Plac Górnośląski08:05
Zwycięstwa - Wielkopolska08:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:09
Centrum Nauki Experyment08:11
Harcerska08:12
Urząd Miasta - Świętojańska08:14
Traugutta [GDY]08:15
Żwirki i Wigury [GDY]08:16
Skwer Kościuszki - InfoBox08:17
Skwer Kościuszki - InfoBox08:19
3 Maja [GDY]08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:23
Kurs nr 6 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:36
3 Maja [GDY]08:38
Centrum Handlowe Batory08:39
Skwer Kościuszki - InfoBox08:41
Wybickiego [GDY]08:42
Żwirki i Wigury [GDY]08:43
Traugutta [GDY]08:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:48
Harcerska08:49
Centrum Nauki Experyment08:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:51
Zwycięstwa - Wielkopolska08:53
Plac Górnośląski08:55
Łowicka [GDY]08:57
Olgierda08:58
Lidzka08:59
Racławicka09:00
Karwiny PKM09:02
Nałkowskiej09:03
Źródło Marii09:04
Lipowa [GDY]09:06
Gryfa Pomorskiego09:07
Wielki Kack Fikakowo09:08
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo09:30
Gryfa Pomorskiego09:31
Lipowa [GDY]09:32
Źródło Marii09:34
Karwiny PKM09:36
Racławicka09:38
Lidzka09:39
Olgierda09:40
Łowicka [GDY]09:41
Plac Górnośląski09:43
Zwycięstwa - Wielkopolska09:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:47
Centrum Nauki Experyment09:49
Harcerska09:50
Urząd Miasta - Świętojańska09:52
Traugutta [GDY]09:53
Żwirki i Wigury [GDY]09:54
Skwer Kościuszki - InfoBox09:55
Skwer Kościuszki - InfoBox09:57
3 Maja [GDY]09:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:01
Kurs nr 8 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:23
3 Maja [GDY]10:25
Centrum Handlowe Batory10:26
Skwer Kościuszki - InfoBox10:28
Wybickiego [GDY]10:29
Żwirki i Wigury [GDY]10:30
Traugutta [GDY]10:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:35
Harcerska10:36
Centrum Nauki Experyment10:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:39
Zwycięstwa - Wielkopolska10:41
Plac Górnośląski10:43
Łowicka [GDY]10:45
Olgierda10:46
Lidzka10:47
Racławicka10:48
Karwiny PKM10:50
Nałkowskiej10:51
Źródło Marii10:52
Lipowa [GDY]10:54
Gryfa Pomorskiego10:55
Wielki Kack Fikakowo10:56
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo11:03
Gryfa Pomorskiego11:04
Lipowa [GDY]11:05
Źródło Marii11:07
Karwiny PKM11:09
Racławicka11:11
Lidzka11:12
Olgierda11:13
Łowicka [GDY]11:14
Plac Górnośląski11:16
Zwycięstwa - Wielkopolska11:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:20
Centrum Nauki Experyment11:22
Harcerska11:23
Urząd Miasta - Świętojańska11:25
Traugutta [GDY]11:26
Żwirki i Wigury [GDY]11:27
Skwer Kościuszki - InfoBox11:29
Skwer Kościuszki - InfoBox11:31
3 Maja [GDY]11:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:35
Kurs nr 10 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:52
3 Maja [GDY]11:54
Centrum Handlowe Batory11:55
Skwer Kościuszki - InfoBox11:57
Wybickiego [GDY]11:59
Żwirki i Wigury [GDY]12:00
Traugutta [GDY]12:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:05
Harcerska12:06
Centrum Nauki Experyment12:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:09
Zwycięstwa - Wielkopolska12:11
Plac Górnośląski12:13
Łowicka [GDY]12:15
Olgierda12:16
Lidzka12:17
Racławicka12:18
Karwiny PKM12:20
Nałkowskiej12:21
Źródło Marii12:22
Lipowa [GDY]12:24
Gryfa Pomorskiego12:25
Wielki Kack Fikakowo12:26
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo12:33
Gryfa Pomorskiego12:34
Lipowa [GDY]12:35
Źródło Marii12:37
Karwiny PKM12:39
Racławicka12:41
Lidzka12:42
Olgierda12:43
Łowicka [GDY]12:44
Plac Górnośląski12:46
Zwycięstwa - Wielkopolska12:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:50
Centrum Nauki Experyment12:52
Harcerska12:53
Urząd Miasta - Świętojańska12:55
Traugutta [GDY]12:56
Żwirki i Wigury [GDY]12:57
Skwer Kościuszki - InfoBox12:59
Skwer Kościuszki - InfoBox13:01
3 Maja [GDY]13:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:05
Kurs nr 12 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:22
3 Maja [GDY]13:24
Centrum Handlowe Batory13:25
Skwer Kościuszki - InfoBox13:27
Wybickiego [GDY]13:29
Żwirki i Wigury [GDY]13:30
Traugutta [GDY]13:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:35
Harcerska13:36
Centrum Nauki Experyment13:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:39
Zwycięstwa - Wielkopolska13:41
Plac Górnośląski13:43
Łowicka [GDY]13:45
Olgierda13:46
Lidzka13:47
Racławicka13:48
Karwiny PKM13:50
Nałkowskiej13:51
Źródło Marii13:52
Lipowa [GDY]13:54
Gryfa Pomorskiego13:55
Wielki Kack Fikakowo13:56
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo14:03
Gryfa Pomorskiego14:04
Lipowa [GDY]14:05
Źródło Marii14:07
Karwiny PKM14:09
Racławicka14:11
Lidzka14:12
Olgierda14:13
Łowicka [GDY]14:14
Plac Górnośląski14:16
Zwycięstwa - Wielkopolska14:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:20
Centrum Nauki Experyment14:22
Harcerska14:23
Urząd Miasta - Świętojańska14:25
Traugutta [GDY]14:26
Żwirki i Wigury [GDY]14:27
Skwer Kościuszki - InfoBox14:29
Skwer Kościuszki - InfoBox14:31
3 Maja [GDY]14:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:35
Kurs nr 14 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:52
3 Maja [GDY]14:54
Centrum Handlowe Batory14:55
Skwer Kościuszki - InfoBox14:57
Wybickiego [GDY]14:59
Żwirki i Wigury [GDY]15:00
Traugutta [GDY]15:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:05
Harcerska15:06
Centrum Nauki Experyment15:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:09
Zwycięstwa - Wielkopolska15:11
Plac Górnośląski15:13
Łowicka [GDY]15:15
Olgierda15:16
Lidzka15:17
Racławicka15:18
Karwiny PKM15:20
Nałkowskiej15:21
Źródło Marii15:22
Lipowa [GDY]15:24
Gryfa Pomorskiego15:25
Wielki Kack Fikakowo15:26
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo15:44
Gryfa Pomorskiego15:45
Lipowa [GDY]15:46
Źródło Marii15:48
Karwiny PKM15:50
Racławicka15:52
Lidzka15:53
Olgierda15:54
Łowicka [GDY]15:55
Plac Górnośląski15:57
Zwycięstwa - Wielkopolska15:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:01
Centrum Nauki Experyment16:03
Harcerska16:04
Urząd Miasta - Świętojańska16:06
Traugutta [GDY]16:07
Żwirki i Wigury [GDY]16:08
Skwer Kościuszki - InfoBox16:10
Skwer Kościuszki - InfoBox16:12
3 Maja [GDY]16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:16
Kurs nr 16 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:37
3 Maja [GDY]16:39
Centrum Handlowe Batory16:40
Skwer Kościuszki - InfoBox16:42
Wybickiego [GDY]16:43
Żwirki i Wigury [GDY]16:44
Traugutta [GDY]16:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:49
Harcerska16:50
Centrum Nauki Experyment16:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:53
Zwycięstwa - Wielkopolska16:55
Plac Górnośląski16:57
Łowicka [GDY]16:59
Olgierda17:00
Lidzka17:01
Racławicka17:02
Karwiny PKM17:04
Nałkowskiej17:05
Źródło Marii17:06
Lipowa [GDY]17:08
Gryfa Pomorskiego17:09
Wielki Kack Fikakowo17:10
Kurs nr 17 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo17:24
Gryfa Pomorskiego17:25
Lipowa [GDY]17:26
Źródło Marii17:28
Karwiny PKM17:30
Racławicka17:32
Lidzka17:33
Olgierda17:34
Łowicka [GDY]17:35
Plac Górnośląski17:37
Zwycięstwa - Wielkopolska17:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:41
Centrum Nauki Experyment17:43
Harcerska17:44
Urząd Miasta - Świętojańska17:46
Traugutta [GDY]17:47
Żwirki i Wigury [GDY]17:48
Skwer Kościuszki - InfoBox17:50
Skwer Kościuszki - InfoBox17:52
3 Maja [GDY]17:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:56
Kurs nr 18 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:16
3 Maja [GDY]18:18
Centrum Handlowe Batory18:19
Skwer Kościuszki - InfoBox18:21
Wybickiego [GDY]18:22
Żwirki i Wigury [GDY]18:23
Traugutta [GDY]18:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:28
Harcerska18:29
Centrum Nauki Experyment18:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:31
Zwycięstwa - Wielkopolska18:33
Plac Górnośląski18:35
Łowicka [GDY]18:37
Olgierda18:38
Lidzka18:39
Racławicka18:40
Karwiny PKM18:42
Nałkowskiej18:43
Źródło Marii18:44
Lipowa [GDY]18:46
Gryfa Pomorskiego18:47
Wielki Kack Fikakowo18:48
Kurs nr 19 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo19:04
Gryfa Pomorskiego19:05
Lipowa [GDY]19:06
Źródło Marii19:08
Karwiny PKM19:10
Racławicka19:12
Lidzka19:13
Olgierda19:14
Łowicka [GDY]19:15
Plac Górnośląski19:16
Zwycięstwa - Wielkopolska19:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:20
Centrum Nauki Experyment19:22
Harcerska19:23
Urząd Miasta - Świętojańska19:25
Traugutta [GDY]19:26
Żwirki i Wigury [GDY]19:27
Skwer Kościuszki - InfoBox19:29
Skwer Kościuszki - InfoBox19:31
3 Maja [GDY]19:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:35
Kurs nr 20 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:57
3 Maja [GDY]19:59
Centrum Handlowe Batory20:00
Skwer Kościuszki - InfoBox20:02
Wybickiego [GDY]20:03
Żwirki i Wigury [GDY]20:04
Traugutta [GDY]20:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:08
Harcerska20:09
Centrum Nauki Experyment20:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:11
Zwycięstwa - Wielkopolska20:13
Plac Górnośląski20:15
Łowicka [GDY]20:17
Olgierda20:18
Lidzka20:19
Racławicka20:20
Karwiny PKM20:22
Nałkowskiej20:23
Źródło Marii20:24
Lipowa [GDY]20:26
Gryfa Pomorskiego20:27
Wielki Kack Fikakowo20:28
Kurs nr 21 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo20:38
Gryfa Pomorskiego20:39
Lipowa [GDY]20:40
Źródło Marii20:42
Karwiny PKM20:44
Racławicka20:46
Lidzka20:47
Olgierda20:48
Łowicka [GDY]20:49
Plac Górnośląski20:50
Zwycięstwa - Wielkopolska20:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:54
Centrum Nauki Experyment20:56
Harcerska20:57
Urząd Miasta - Świętojańska20:59
Traugutta [GDY]21:00
Żwirki i Wigury [GDY]21:01
Skwer Kościuszki - InfoBox21:02
Skwer Kościuszki - InfoBox21:04
3 Maja [GDY]21:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:07
Kurs nr 22 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:40
3 Maja [GDY]21:42
Centrum Handlowe Batory21:43
Skwer Kościuszki - InfoBox21:44
Wybickiego [GDY]21:45
Żwirki i Wigury [GDY]21:46
Traugutta [GDY]21:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:50
Harcerska21:51
Centrum Nauki Experyment21:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:53
Zwycięstwa - Wielkopolska21:55
Plac Górnośląski21:56
Łowicka [GDY]21:58
Olgierda21:59
Lidzka22:00
Racławicka22:01
Karwiny PKM22:03
Nałkowskiej22:04
Źródło Marii22:05
Lipowa [GDY]22:07
Gryfa Pomorskiego22:08
Wielki Kack Fikakowo22:09
Kurs nr 23 jako 710 do Grabówek SKM
Wielki Kack Fikakowo22:12
Gryfa Pomorskiego22:13
Lipowa [GDY]22:14
Źródło Marii22:15
Karwiny PKM22:17
Racławicka22:19
Lidzka22:20
Olgierda22:21
Łowicka [GDY]22:22
Plac Górnośląski22:23
Zwycięstwa - Wielkopolska22:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:27
Centrum Nauki Experyment22:28
Harcerska22:29
Urząd Miasta - Świętojańska22:31
Traugutta [GDY]22:32
Żwirki i Wigury [GDY]22:33
Skwer Kościuszki - InfoBox22:34
Skwer Kościuszki - InfoBox22:36
3 Maja [GDY]22:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:39
Bpa Okoniewskiego22:40
Stocznia SKM - Morska22:41
Uniwersytet Morski22:42
Mireckiego22:43
Kalksztajnów22:44
Grabówek SKM22:46
Grabówek SKM22:47