• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:05
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM05:42
Grabówek SKM05:43
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM05:46
Morska - Estakada05:49
Kalksztajnów05:50
Mireckiego05:51
Uniwersytet Morski05:53
Stocznia SKM - Morska05:54
Bpa Okoniewskiego05:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:58
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:21
3 Maja [GDY]06:23
Centrum Handlowe Batory06:24
Skwer Kościuszki - InfoBox06:25
Wybickiego [GDY]06:26
Żwirki i Wigury [GDY]06:27
Traugutta [GDY]06:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:30
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:31
Harcerska06:32
Centrum Nauki Experyment06:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:34
Zwycięstwa - Wielkopolska06:36
Plac Górnośląski06:37
Łowicka [GDY]06:39
Olgierda06:40
Lidzka06:41
Racławicka06:42
Karwiny PKM06:44
Nałkowskiej06:45
Źródło Marii06:46
Lipowa [GDY]06:48
Gryfa Pomorskiego06:49
Wielki Kack Fikakowo06:50
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo06:58
Gryfa Pomorskiego06:59
Lipowa [GDY]07:00
Źródło Marii07:03
Karwiny PKM07:05
Racławicka07:07
Lidzka07:08
Olgierda07:09
Łowicka [GDY]07:10
Plac Górnośląski07:12
Zwycięstwa - Wielkopolska07:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:16
Centrum Nauki Experyment07:18
Harcerska07:19
Urząd Miasta - Świętojańska07:21
Traugutta [GDY]07:22
Żwirki i Wigury [GDY]07:23
Skwer Kościuszki - InfoBox07:24
10 Lutego - Skwer Kościuszki07:26
3 Maja [GDY]07:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:29
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:46
3 Maja [GDY]07:49
Centrum Handlowe Batory07:50
Park Rady Europy07:52
Sea Towers07:53
Skwer Kościuszki - InfoBox07:55
Wybickiego [GDY]07:56
Żwirki i Wigury [GDY]07:57
Traugutta [GDY]07:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:02
Harcerska08:03
Centrum Nauki Experyment08:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:06
Zwycięstwa - Wielkopolska08:08
Plac Górnośląski08:10
Łowicka [GDY]08:12
Olgierda08:13
Lidzka08:14
Racławicka08:15
Karwiny PKM08:17
Nałkowskiej08:18
Źródło Marii08:19
Lipowa [GDY]08:21
Gryfa Pomorskiego08:22
Wielki Kack Fikakowo08:23
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo08:42
Gryfa Pomorskiego08:43
Lipowa [GDY]08:44
Źródło Marii08:46
Karwiny PKM08:48
Racławicka08:50
Lidzka08:51
Olgierda08:52
Łowicka [GDY]08:53
Plac Górnośląski08:55
Zwycięstwa - Wielkopolska08:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:59
Centrum Nauki Experyment09:01
Harcerska09:02
Urząd Miasta - Świętojańska09:04
Traugutta [GDY]09:06
Żwirki i Wigury [GDY]09:07
Skwer Kościuszki - InfoBox09:08
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:10
3 Maja [GDY]09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:13
Kurs nr 6 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:27
Bpa Okoniewskiego09:29
Stocznia SKM - Morska09:30
Uniwersytet Morski09:31
Mireckiego09:32
Kalksztajnów09:34
Grabówek SKM09:36
Grabówek SKM09:37