• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:16
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM04:44
Grabówek SKM04:45
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM04:47
Morska - Estakada04:50
Kalksztajnów04:51
Mireckiego04:52
Uniwersytet Morski04:54
Stocznia SKM - Morska04:55
Bpa Okoniewskiego04:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska04:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:59
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:09
3 Maja [GDY]05:11
Centrum Handlowe Batory05:12
Skwer Kościuszki - InfoBox05:13
Wybickiego [GDY]05:14
Żwirki i Wigury [GDY]05:15
Traugutta [GDY]05:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:19
Harcerska05:20
Centrum Nauki Experyment05:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:22
Zwycięstwa - Wielkopolska05:24
Plac Górnośląski05:25
Łowicka [GDY]05:27
Olgierda05:28
Lidzka05:29
Racławicka05:30
Karwiny PKM05:32
Nałkowskiej05:33
Źródło Marii05:34
Lipowa [GDY]05:36
Gryfa Pomorskiego05:37
Wielki Kack Fikakowo05:38
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo05:42
Gryfa Pomorskiego05:43
Lipowa [GDY]05:44
Myśliwska [GDY]05:46
Źródło Marii05:47
Nałkowskiej05:48
Karwiny PKM05:49
Racławicka05:51
Lidzka05:52
Olgierda05:53
Łowicka [GDY]05:54
Plac Górnośląski05:55
Zwycięstwa - Wielkopolska05:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:59
Centrum Nauki Experyment06:01
Harcerska06:02
Urząd Miasta - Świętojańska06:04
Traugutta [GDY]06:05
Żwirki i Wigury [GDY]06:06
Skwer Kościuszki - InfoBox06:07
10 Lutego - Skwer Kościuszki06:09
3 Maja [GDY]06:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:12
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:34
3 Maja [GDY]06:36
Centrum Handlowe Batory06:37
Skwer Kościuszki - InfoBox06:38
Wybickiego [GDY]06:39
Żwirki i Wigury [GDY]06:40
Traugutta [GDY]06:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:44
Harcerska06:45
Centrum Nauki Experyment06:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:47
Zwycięstwa - Wielkopolska06:49
Plac Górnośląski06:50
Łowicka [GDY]06:52
Olgierda06:53
Lidzka06:54
Racławicka06:55
Karwiny PKM06:57
Nałkowskiej06:58
Źródło Marii06:59
Lipowa [GDY]07:01
Gryfa Pomorskiego07:02
Wielki Kack Fikakowo07:03
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo07:17
Gryfa Pomorskiego07:18
Lipowa [GDY]07:19
Myśliwska [GDY]07:21
Źródło Marii07:22
Nałkowskiej07:23
Karwiny PKM07:25
Racławicka07:27
Lidzka07:28
Olgierda07:29
Łowicka [GDY]07:30
Plac Górnośląski07:32
Zwycięstwa - Wielkopolska07:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:36
Centrum Nauki Experyment07:38
Harcerska07:39
Urząd Miasta - Świętojańska07:41
Traugutta [GDY]07:42
Żwirki i Wigury [GDY]07:43
Skwer Kościuszki - InfoBox07:44
10 Lutego - Skwer Kościuszki07:46
3 Maja [GDY]07:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:49
Kurs nr 6 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:20
3 Maja [GDY]08:23
Centrum Handlowe Batory08:24
Skwer Kościuszki - InfoBox08:26
Wybickiego [GDY]08:27
Żwirki i Wigury [GDY]08:28
Traugutta [GDY]08:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:34
Harcerska08:35
Centrum Nauki Experyment08:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:38
Zwycięstwa - Wielkopolska08:40
Plac Górnośląski08:42
Łowicka [GDY]08:44
Olgierda08:45
Lidzka08:46
Racławicka08:47
Karwiny PKM08:49
Nałkowskiej08:50
Źródło Marii08:51
Lipowa [GDY]08:53
Gryfa Pomorskiego08:54
Wielki Kack Fikakowo08:55
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo09:21
Gryfa Pomorskiego09:22
Lipowa [GDY]09:23
Myśliwska [GDY]09:25
Źródło Marii09:26
Nałkowskiej09:27
Karwiny PKM09:28
Racławicka09:30
Lidzka09:31
Olgierda09:32
Łowicka [GDY]09:33
Plac Górnośląski09:35
Zwycięstwa - Wielkopolska09:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:39
Centrum Nauki Experyment09:41
Harcerska09:42
Urząd Miasta - Świętojańska09:44
Traugutta [GDY]09:46
Żwirki i Wigury [GDY]09:47
Skwer Kościuszki - InfoBox09:48
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:50
3 Maja [GDY]09:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:53
Kurs nr 8 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:04
3 Maja [GDY]10:07
Centrum Handlowe Batory10:08
Skwer Kościuszki - InfoBox10:10
Wybickiego [GDY]10:11
Żwirki i Wigury [GDY]10:12
Traugutta [GDY]10:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:18
Harcerska10:19
Centrum Nauki Experyment10:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:22
Zwycięstwa - Wielkopolska10:24
Plac Górnośląski10:26
Łowicka [GDY]10:28
Olgierda10:29
Lidzka10:30
Racławicka10:31
Karwiny PKM10:33
Nałkowskiej10:34
Źródło Marii10:35
Lipowa [GDY]10:37
Gryfa Pomorskiego10:38
Wielki Kack Fikakowo10:39
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo11:01
Gryfa Pomorskiego11:02
Lipowa [GDY]11:03
Myśliwska [GDY]11:05
Źródło Marii11:06
Nałkowskiej11:07
Karwiny PKM11:08
Racławicka11:10
Lidzka11:11
Olgierda11:12
Łowicka [GDY]11:13
Plac Górnośląski11:15
Zwycięstwa - Wielkopolska11:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:19
Centrum Nauki Experyment11:21
Harcerska11:22
Urząd Miasta - Świętojańska11:24
Traugutta [GDY]11:26
Żwirki i Wigury [GDY]11:27
Skwer Kościuszki - InfoBox11:28
10 Lutego - Skwer Kościuszki11:30
3 Maja [GDY]11:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:33
Kurs nr 10 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:44
3 Maja [GDY]11:47
Centrum Handlowe Batory11:48
Skwer Kościuszki - InfoBox11:50
Wybickiego [GDY]11:51
Żwirki i Wigury [GDY]11:52
Traugutta [GDY]11:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:58
Harcerska11:59
Centrum Nauki Experyment12:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:02
Zwycięstwa - Wielkopolska12:04
Plac Górnośląski12:06
Łowicka [GDY]12:08
Olgierda12:09
Lidzka12:10
Racławicka12:11
Karwiny PKM12:13
Nałkowskiej12:14
Źródło Marii12:15
Lipowa [GDY]12:17
Gryfa Pomorskiego12:18
Wielki Kack Fikakowo12:19
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo12:41
Gryfa Pomorskiego12:42
Lipowa [GDY]12:43
Myśliwska [GDY]12:45
Źródło Marii12:46
Nałkowskiej12:47
Karwiny PKM12:48
Racławicka12:50
Lidzka12:51
Olgierda12:52
Łowicka [GDY]12:53
Plac Górnośląski12:55
Zwycięstwa - Wielkopolska12:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:59
Centrum Nauki Experyment13:01
Harcerska13:02
Urząd Miasta - Świętojańska13:04
Traugutta [GDY]13:06
Żwirki i Wigury [GDY]13:07
Skwer Kościuszki - InfoBox13:08
10 Lutego - Skwer Kościuszki13:10
3 Maja [GDY]13:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:13
Kurs nr 12 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:41
3 Maja [GDY]13:44
Centrum Handlowe Batory13:45
Skwer Kościuszki - InfoBox13:47
Wybickiego [GDY]13:48
Żwirki i Wigury [GDY]13:49
Traugutta [GDY]13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:55
Harcerska13:56
Centrum Nauki Experyment13:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:59
Zwycięstwa - Wielkopolska14:01
Plac Górnośląski14:03
Łowicka [GDY]14:05
Olgierda14:06
Lidzka14:07
Racławicka14:08
Karwiny PKM14:10
Nałkowskiej14:11
Źródło Marii14:12
Lipowa [GDY]14:14
Gryfa Pomorskiego14:15
Wielki Kack Fikakowo14:16
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo14:41
Gryfa Pomorskiego14:42
Lipowa [GDY]14:43
Myśliwska [GDY]14:45
Źródło Marii14:46
Nałkowskiej14:47
Karwiny PKM14:48
Racławicka14:50
Lidzka14:51
Olgierda14:52
Łowicka [GDY]14:53
Plac Górnośląski14:55
Zwycięstwa - Wielkopolska14:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:59
Centrum Nauki Experyment15:01
Harcerska15:03
Urząd Miasta - Świętojańska15:05
Traugutta [GDY]15:07
Żwirki i Wigury [GDY]15:08
Skwer Kościuszki - InfoBox15:09
10 Lutego - Skwer Kościuszki15:11
3 Maja [GDY]15:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:14
Kurs nr 14 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:26
3 Maja [GDY]15:29
Centrum Handlowe Batory15:30
Skwer Kościuszki - InfoBox15:32
Wybickiego [GDY]15:33
Żwirki i Wigury [GDY]15:34
Traugutta [GDY]15:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:39
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:40
Harcerska15:41
Centrum Nauki Experyment15:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:44
Zwycięstwa - Wielkopolska15:46
Plac Górnośląski15:48
Łowicka [GDY]15:50
Olgierda15:51
Lidzka15:53
Racławicka15:54
Karwiny PKM15:56
Nałkowskiej15:57
Źródło Marii15:58
Lipowa [GDY]16:01
Gryfa Pomorskiego16:02
Wielki Kack Fikakowo16:03
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo16:26
Gryfa Pomorskiego16:27
Lipowa [GDY]16:28
Myśliwska [GDY]16:30
Źródło Marii16:31
Nałkowskiej16:32
Karwiny PKM16:33
Racławicka16:35
Lidzka16:36
Olgierda16:37
Łowicka [GDY]16:38
Plac Górnośląski16:40
Zwycięstwa - Wielkopolska16:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:44
Centrum Nauki Experyment16:46
Harcerska16:48
Urząd Miasta - Świętojańska16:50
Traugutta [GDY]16:52
Żwirki i Wigury [GDY]16:53
Skwer Kościuszki - InfoBox16:54
10 Lutego - Skwer Kościuszki16:56
3 Maja [GDY]16:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:59
Kurs nr 16 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:11
3 Maja [GDY]17:14
Centrum Handlowe Batory17:15
Skwer Kościuszki - InfoBox17:17
Wybickiego [GDY]17:18
Żwirki i Wigury [GDY]17:19
Traugutta [GDY]17:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:25
Harcerska17:26
Centrum Nauki Experyment17:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:29
Zwycięstwa - Wielkopolska17:31
Plac Górnośląski17:33
Łowicka [GDY]17:35
Olgierda17:36
Lidzka17:37
Racławicka17:38
Karwiny PKM17:40
Nałkowskiej17:41
Źródło Marii17:42
Lipowa [GDY]17:44
Gryfa Pomorskiego17:45
Wielki Kack Fikakowo17:46
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Wielki Kack Fikakowo18:13
Gryfa Pomorskiego18:14
Lipowa [GDY]18:15
Myśliwska [GDY]18:17
Źródło Marii18:18
Nałkowskiej18:19
Karwiny PKM18:20
Racławicka18:22
Lidzka18:23
Olgierda18:24
Łowicka [GDY]18:25
Plac Górnośląski18:27
Zwycięstwa - Wielkopolska18:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:31
Centrum Nauki Experyment18:33
Harcerska18:34
Urząd Miasta - Świętojańska18:36
Traugutta [GDY]18:38
Żwirki i Wigury [GDY]18:39
Skwer Kościuszki - InfoBox18:40
10 Lutego - Skwer Kościuszki18:42
3 Maja [GDY]18:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:46
Bpa Okoniewskiego18:48
Stocznia SKM - Morska18:49
Uniwersytet Morski18:50
Mireckiego18:51
Kalksztajnów18:53
Grabówek SKM18:55
Grabówek SKM18:56