• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:17
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM09:28
Grabówek SKM09:29
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM09:31
Morska - Estakada09:35
Kalksztajnów09:36
Mireckiego09:37
Uniwersytet Morski09:39
Stocznia SKM - Morska09:40
Bpa Okoniewskiego09:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:44
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:00
3 Maja [GDY]10:02
Centrum Handlowe Batory10:03
Skwer Kościuszki - InfoBox10:04
Wybickiego [GDY]10:05
Żwirki i Wigury [GDY]10:06
Traugutta [GDY]10:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:10
Harcerska10:11
Centrum Nauki Experyment10:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:13
Zwycięstwa - Wielkopolska10:15
Plac Górnośląski10:16
Łowicka [GDY]10:18
Olgierda10:19
Lidzka10:20
Racławicka10:21
Karwiny PKM10:23
Nałkowskiej10:24
Źródło Marii10:25
Lipowa [GDY]10:27
Gryfa Pomorskiego10:28
Wielki Kack Fikakowo10:29
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo10:44
Gryfa Pomorskiego10:45
Lipowa [GDY]10:46
Źródło Marii10:48
Karwiny PKM10:50
Racławicka10:52
Lidzka10:53
Olgierda10:54
Łowicka [GDY]10:55
Plac Górnośląski10:57
Zwycięstwa - Wielkopolska10:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:01
Centrum Nauki Experyment11:03
Harcerska11:04
Urząd Miasta - Świętojańska11:06
Traugutta [GDY]11:07
Żwirki i Wigury [GDY]11:08
Skwer Kościuszki - InfoBox11:10
Skwer Kościuszki - InfoBox11:12
3 Maja [GDY]11:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:16
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:38
3 Maja [GDY]11:40
Centrum Handlowe Batory11:41
Skwer Kościuszki - InfoBox11:43
Wybickiego [GDY]11:44
Żwirki i Wigury [GDY]11:45
Traugutta [GDY]11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:50
Harcerska11:51
Centrum Nauki Experyment11:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:53
Zwycięstwa - Wielkopolska11:55
Plac Górnośląski11:57
Łowicka [GDY]11:59
Olgierda12:00
Lidzka12:01
Racławicka12:02
Karwiny PKM12:04
Nałkowskiej12:05
Źródło Marii12:06
Lipowa [GDY]12:08
Gryfa Pomorskiego12:09
Wielki Kack Fikakowo12:10
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo12:24
Gryfa Pomorskiego12:25
Lipowa [GDY]12:26
Źródło Marii12:28
Karwiny PKM12:30
Racławicka12:32
Lidzka12:33
Olgierda12:34
Łowicka [GDY]12:35
Plac Górnośląski12:37
Zwycięstwa - Wielkopolska12:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:41
Centrum Nauki Experyment12:43
Harcerska12:44
Urząd Miasta - Świętojańska12:46
Traugutta [GDY]12:47
Żwirki i Wigury [GDY]12:48
Skwer Kościuszki - InfoBox12:50
Skwer Kościuszki - InfoBox12:52
3 Maja [GDY]12:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:56
Kurs nr 6 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:18
3 Maja [GDY]13:20
Centrum Handlowe Batory13:21
Skwer Kościuszki - InfoBox13:23
Wybickiego [GDY]13:24
Żwirki i Wigury [GDY]13:25
Traugutta [GDY]13:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:30
Harcerska13:31
Centrum Nauki Experyment13:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:33
Zwycięstwa - Wielkopolska13:35
Plac Górnośląski13:37
Łowicka [GDY]13:39
Olgierda13:40
Lidzka13:41
Racławicka13:42
Karwiny PKM13:44
Nałkowskiej13:45
Źródło Marii13:46
Lipowa [GDY]13:48
Gryfa Pomorskiego13:49
Wielki Kack Fikakowo13:50
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo14:04
Gryfa Pomorskiego14:05
Lipowa [GDY]14:06
Źródło Marii14:08
Karwiny PKM14:10
Racławicka14:12
Lidzka14:13
Olgierda14:14
Łowicka [GDY]14:15
Plac Górnośląski14:17
Zwycięstwa - Wielkopolska14:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:21
Centrum Nauki Experyment14:23
Harcerska14:24
Urząd Miasta - Świętojańska14:26
Traugutta [GDY]14:27
Żwirki i Wigury [GDY]14:28
Skwer Kościuszki - InfoBox14:30
Skwer Kościuszki - InfoBox14:32
3 Maja [GDY]14:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:36
Kurs nr 8 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:58
3 Maja [GDY]15:00
Centrum Handlowe Batory15:01
Skwer Kościuszki - InfoBox15:03
Wybickiego [GDY]15:04
Żwirki i Wigury [GDY]15:05
Traugutta [GDY]15:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:10
Harcerska15:11
Centrum Nauki Experyment15:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:13
Zwycięstwa - Wielkopolska15:15
Plac Górnośląski15:17
Łowicka [GDY]15:19
Olgierda15:20
Lidzka15:21
Racławicka15:22
Karwiny PKM15:24
Nałkowskiej15:25
Źródło Marii15:26
Lipowa [GDY]15:28
Gryfa Pomorskiego15:29
Wielki Kack Fikakowo15:30
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo15:44
Gryfa Pomorskiego15:45
Lipowa [GDY]15:46
Źródło Marii15:48
Karwiny PKM15:50
Racławicka15:52
Lidzka15:53
Olgierda15:54
Łowicka [GDY]15:55
Plac Górnośląski15:57
Zwycięstwa - Wielkopolska15:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:01
Centrum Nauki Experyment16:03
Harcerska16:04
Urząd Miasta - Świętojańska16:06
Traugutta [GDY]16:07
Żwirki i Wigury [GDY]16:08
Skwer Kościuszki - InfoBox16:10
Skwer Kościuszki - InfoBox16:12
3 Maja [GDY]16:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:16
Kurs nr 10 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:38
3 Maja [GDY]16:40
Centrum Handlowe Batory16:41
Skwer Kościuszki - InfoBox16:43
Wybickiego [GDY]16:44
Żwirki i Wigury [GDY]16:45
Traugutta [GDY]16:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:50
Harcerska16:51
Centrum Nauki Experyment16:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:53
Zwycięstwa - Wielkopolska16:55
Plac Górnośląski16:57
Łowicka [GDY]16:59
Olgierda17:00
Lidzka17:01
Racławicka17:02
Karwiny PKM17:04
Nałkowskiej17:05
Źródło Marii17:06
Lipowa [GDY]17:08
Gryfa Pomorskiego17:09
Wielki Kack Fikakowo17:10
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo17:24
Gryfa Pomorskiego17:25
Lipowa [GDY]17:26
Źródło Marii17:28
Karwiny PKM17:30
Racławicka17:32
Lidzka17:33
Olgierda17:34
Łowicka [GDY]17:35
Plac Górnośląski17:37
Zwycięstwa - Wielkopolska17:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:41
Centrum Nauki Experyment17:43
Harcerska17:44
Urząd Miasta - Świętojańska17:46
Traugutta [GDY]17:47
Żwirki i Wigury [GDY]17:48
Skwer Kościuszki - InfoBox17:50
Skwer Kościuszki - InfoBox17:52
3 Maja [GDY]17:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:56
Kurs nr 12 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:16
3 Maja [GDY]18:18
Centrum Handlowe Batory18:19
Skwer Kościuszki - InfoBox18:21
Wybickiego [GDY]18:22
Żwirki i Wigury [GDY]18:23
Traugutta [GDY]18:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:28
Harcerska18:29
Centrum Nauki Experyment18:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:31
Zwycięstwa - Wielkopolska18:33
Plac Górnośląski18:35
Łowicka [GDY]18:37
Olgierda18:38
Lidzka18:39
Racławicka18:40
Karwiny PKM18:42
Nałkowskiej18:43
Źródło Marii18:44
Lipowa [GDY]18:46
Gryfa Pomorskiego18:47
Wielki Kack Fikakowo18:48
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo19:04
Gryfa Pomorskiego19:05
Lipowa [GDY]19:06
Źródło Marii19:08
Karwiny PKM19:10
Racławicka19:12
Lidzka19:13
Olgierda19:14
Łowicka [GDY]19:15
Plac Górnośląski19:16
Zwycięstwa - Wielkopolska19:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:20
Centrum Nauki Experyment19:22
Harcerska19:23
Urząd Miasta - Świętojańska19:25
Traugutta [GDY]19:26
Żwirki i Wigury [GDY]19:27
Skwer Kościuszki - InfoBox19:29
Skwer Kościuszki - InfoBox19:31
3 Maja [GDY]19:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:35
Kurs nr 14 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:57
3 Maja [GDY]19:59
Centrum Handlowe Batory20:00
Skwer Kościuszki - InfoBox20:02
Wybickiego [GDY]20:03
Żwirki i Wigury [GDY]20:04
Traugutta [GDY]20:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:08
Harcerska20:09
Centrum Nauki Experyment20:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:11
Zwycięstwa - Wielkopolska20:13
Plac Górnośląski20:15
Łowicka [GDY]20:17
Olgierda20:18
Lidzka20:19
Racławicka20:20
Karwiny PKM20:22
Nałkowskiej20:23
Źródło Marii20:24
Lipowa [GDY]20:26
Gryfa Pomorskiego20:27
Wielki Kack Fikakowo20:28
Kurs nr 15 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo20:38
Gryfa Pomorskiego20:39
Lipowa [GDY]20:40
Źródło Marii20:42
Karwiny PKM20:44
Racławicka20:46
Lidzka20:47
Olgierda20:48
Łowicka [GDY]20:49
Plac Górnośląski20:50
Zwycięstwa - Wielkopolska20:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:54
Centrum Nauki Experyment20:56
Harcerska20:57
Urząd Miasta - Świętojańska20:59
Traugutta [GDY]21:00
Żwirki i Wigury [GDY]21:01
Skwer Kościuszki - InfoBox21:02
Skwer Kościuszki - InfoBox21:04
3 Maja [GDY]21:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:07
Kurs nr 16 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:40
3 Maja [GDY]21:42
Centrum Handlowe Batory21:43
Skwer Kościuszki - InfoBox21:44
Wybickiego [GDY]21:45
Żwirki i Wigury [GDY]21:46
Traugutta [GDY]21:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:50
Harcerska21:51
Centrum Nauki Experyment21:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:53
Zwycięstwa - Wielkopolska21:55
Plac Górnośląski21:56
Łowicka [GDY]21:58
Olgierda21:59
Lidzka22:00
Racławicka22:01
Karwiny PKM22:03
Nałkowskiej22:04
Źródło Marii22:05
Lipowa [GDY]22:07
Gryfa Pomorskiego22:08
Wielki Kack Fikakowo22:09
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Wielki Kack Fikakowo22:12
Gryfa Pomorskiego22:13
Lipowa [GDY]22:14
Źródło Marii22:15
Karwiny PKM22:17
Racławicka22:19
Lidzka22:20
Olgierda22:21
Łowicka [GDY]22:22
Plac Górnośląski22:23
Zwycięstwa - Wielkopolska22:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:27
Centrum Nauki Experyment22:28
Harcerska22:29
Urząd Miasta - Świętojańska22:31
Traugutta [GDY]22:32
Żwirki i Wigury [GDY]22:33
Skwer Kościuszki - InfoBox22:34
Skwer Kościuszki - InfoBox22:36
3 Maja [GDY]22:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:39
Bpa Okoniewskiego22:40
Stocznia SKM - Morska22:41
Uniwersytet Morski22:42
Mireckiego22:43
Kalksztajnów22:44
Grabówek SKM22:46
Grabówek SKM22:47