• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
14:01
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM05:53
Grabówek SKM05:54
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM05:56
Morska - Estakada05:59
Kalksztajnów06:00
Mireckiego06:01
Uniwersytet Morski06:03
Stocznia SKM - Morska06:04
Bpa Okoniewskiego06:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:08
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:12
3 Maja [GDY]06:14
Centrum Handlowe Batory06:15
Skwer Kościuszki - InfoBox06:16
Wybickiego [GDY]06:17
Żwirki i Wigury [GDY]06:18
Traugutta [GDY]06:19
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:22
Harcerska06:23
Centrum Nauki Experyment06:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:25
Zwycięstwa - Wielkopolska06:27
Plac Górnośląski06:28
Łowicka [GDY]06:30
Olgierda06:31
Lidzka06:32
Racławicka06:33
Karwiny PKM06:35
Nałkowskiej06:36
Źródło Marii06:37
Lipowa [GDY]06:39
Gryfa Pomorskiego06:40
Wielki Kack Fikakowo06:41
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo06:53
Gryfa Pomorskiego06:54
Lipowa [GDY]06:55
Źródło Marii06:56
Karwiny PKM06:58
Racławicka07:00
Lidzka07:01
Olgierda07:02
Łowicka [GDY]07:03
Plac Górnośląski07:04
Zwycięstwa - Wielkopolska07:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:08
Centrum Nauki Experyment07:10
Harcerska07:11
Urząd Miasta - Świętojańska07:13
Traugutta [GDY]07:14
Żwirki i Wigury [GDY]07:15
Skwer Kościuszki - InfoBox07:16
Skwer Kościuszki - InfoBox07:18
3 Maja [GDY]07:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:21
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:40
3 Maja [GDY]07:42
Centrum Handlowe Batory07:43
Skwer Kościuszki - InfoBox07:44
Wybickiego [GDY]07:45
Żwirki i Wigury [GDY]07:46
Traugutta [GDY]07:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:50
Harcerska07:51
Centrum Nauki Experyment07:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:53
Zwycięstwa - Wielkopolska07:55
Plac Górnośląski07:56
Łowicka [GDY]07:58
Olgierda07:59
Lidzka08:00
Racławicka08:01
Karwiny PKM08:03
Nałkowskiej08:04
Źródło Marii08:05
Lipowa [GDY]08:07
Gryfa Pomorskiego08:08
Wielki Kack Fikakowo08:09
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo08:30
Gryfa Pomorskiego08:31
Lipowa [GDY]08:32
Źródło Marii08:34
Karwiny PKM08:36
Racławicka08:38
Lidzka08:39
Olgierda08:40
Łowicka [GDY]08:41
Plac Górnośląski08:43
Zwycięstwa - Wielkopolska08:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:47
Centrum Nauki Experyment08:49
Harcerska08:50
Urząd Miasta - Świętojańska08:52
Traugutta [GDY]08:53
Żwirki i Wigury [GDY]08:54
Skwer Kościuszki - InfoBox08:55
Skwer Kościuszki - InfoBox08:57
3 Maja [GDY]08:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:01
Kurs nr 6 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:23
3 Maja [GDY]09:25
Centrum Handlowe Batory09:26
Skwer Kościuszki - InfoBox09:28
Wybickiego [GDY]09:29
Żwirki i Wigury [GDY]09:30
Traugutta [GDY]09:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:35
Harcerska09:36
Centrum Nauki Experyment09:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:38
Zwycięstwa - Wielkopolska09:40
Plac Górnośląski09:42
Łowicka [GDY]09:44
Olgierda09:45
Lidzka09:46
Racławicka09:47
Karwiny PKM09:49
Nałkowskiej09:50
Źródło Marii09:51
Lipowa [GDY]09:53
Gryfa Pomorskiego09:54
Wielki Kack Fikakowo09:55
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo10:13
Gryfa Pomorskiego10:14
Lipowa [GDY]10:15
Źródło Marii10:17
Karwiny PKM10:19
Racławicka10:21
Lidzka10:22
Olgierda10:23
Łowicka [GDY]10:24
Plac Górnośląski10:26
Zwycięstwa - Wielkopolska10:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:30
Centrum Nauki Experyment10:32
Harcerska10:33
Urząd Miasta - Świętojańska10:35
Traugutta [GDY]10:36
Żwirki i Wigury [GDY]10:37
Skwer Kościuszki - InfoBox10:39
Skwer Kościuszki - InfoBox10:41
3 Maja [GDY]10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:45