• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:17
Kurs nr 0 do Grabówek SKM
Grabówek SKM10:16
Grabówek SKM10:17
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Grabówek SKM10:19
Morska - Estakada10:23
Kalksztajnów10:24
Mireckiego10:25
Uniwersytet Morski10:27
Stocznia SKM - Morska10:28
Bpa Okoniewskiego10:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:32
Kurs nr 2 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:38
3 Maja [GDY]10:40
Centrum Handlowe Batory10:41
Skwer Kościuszki - InfoBox10:43
Wybickiego [GDY]10:44
Żwirki i Wigury [GDY]10:45
Traugutta [GDY]10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:50
Harcerska10:51
Centrum Nauki Experyment10:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:53
Zwycięstwa - Wielkopolska10:55
Plac Górnośląski10:57
Łowicka [GDY]10:59
Olgierda11:00
Lidzka11:01
Racławicka11:02
Karwiny PKM11:04
Nałkowskiej11:05
Źródło Marii11:06
Lipowa [GDY]11:08
Gryfa Pomorskiego11:09
Wielki Kack Fikakowo11:10
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo11:24
Gryfa Pomorskiego11:25
Lipowa [GDY]11:26
Źródło Marii11:28
Karwiny PKM11:30
Racławicka11:32
Lidzka11:33
Olgierda11:34
Łowicka [GDY]11:35
Plac Górnośląski11:37
Zwycięstwa - Wielkopolska11:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:41
Centrum Nauki Experyment11:43
Harcerska11:44
Urząd Miasta - Świętojańska11:46
Traugutta [GDY]11:47
Żwirki i Wigury [GDY]11:48
Skwer Kościuszki - InfoBox11:50
Skwer Kościuszki - InfoBox11:52
3 Maja [GDY]11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:56
Kurs nr 4 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:18
3 Maja [GDY]12:20
Centrum Handlowe Batory12:21
Skwer Kościuszki - InfoBox12:23
Wybickiego [GDY]12:24
Żwirki i Wigury [GDY]12:25
Traugutta [GDY]12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:30
Harcerska12:31
Centrum Nauki Experyment12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:33
Zwycięstwa - Wielkopolska12:35
Plac Górnośląski12:37
Łowicka [GDY]12:39
Olgierda12:40
Lidzka12:41
Racławicka12:42
Karwiny PKM12:44
Nałkowskiej12:45
Źródło Marii12:46
Lipowa [GDY]12:48
Gryfa Pomorskiego12:49
Wielki Kack Fikakowo12:50
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo13:04
Gryfa Pomorskiego13:05
Lipowa [GDY]13:06
Źródło Marii13:08
Karwiny PKM13:10
Racławicka13:12
Lidzka13:13
Olgierda13:14
Łowicka [GDY]13:15
Plac Górnośląski13:17
Zwycięstwa - Wielkopolska13:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:21
Centrum Nauki Experyment13:23
Harcerska13:24
Urząd Miasta - Świętojańska13:26
Traugutta [GDY]13:27
Żwirki i Wigury [GDY]13:28
Skwer Kościuszki - InfoBox13:30
Skwer Kościuszki - InfoBox13:32
3 Maja [GDY]13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:36
Kurs nr 6 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:58
3 Maja [GDY]14:00
Centrum Handlowe Batory14:01
Skwer Kościuszki - InfoBox14:03
Wybickiego [GDY]14:04
Żwirki i Wigury [GDY]14:05
Traugutta [GDY]14:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:10
Harcerska14:11
Centrum Nauki Experyment14:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:13
Zwycięstwa - Wielkopolska14:15
Plac Górnośląski14:17
Łowicka [GDY]14:19
Olgierda14:20
Lidzka14:21
Racławicka14:22
Karwiny PKM14:24
Nałkowskiej14:25
Źródło Marii14:26
Lipowa [GDY]14:28
Gryfa Pomorskiego14:29
Wielki Kack Fikakowo14:30
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo14:44
Gryfa Pomorskiego14:45
Lipowa [GDY]14:46
Źródło Marii14:48
Karwiny PKM14:50
Racławicka14:52
Lidzka14:53
Olgierda14:54
Łowicka [GDY]14:55
Plac Górnośląski14:57
Zwycięstwa - Wielkopolska14:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:01
Centrum Nauki Experyment15:03
Harcerska15:04
Urząd Miasta - Świętojańska15:06
Traugutta [GDY]15:07
Żwirki i Wigury [GDY]15:08
Skwer Kościuszki - InfoBox15:10
Skwer Kościuszki - InfoBox15:12
3 Maja [GDY]15:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:16
Kurs nr 8 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:38
3 Maja [GDY]15:40
Centrum Handlowe Batory15:41
Skwer Kościuszki - InfoBox15:43
Wybickiego [GDY]15:44
Żwirki i Wigury [GDY]15:45
Traugutta [GDY]15:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:50
Harcerska15:51
Centrum Nauki Experyment15:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:53
Zwycięstwa - Wielkopolska15:55
Plac Górnośląski15:57
Łowicka [GDY]15:59
Olgierda16:00
Lidzka16:01
Racławicka16:02
Karwiny PKM16:04
Nałkowskiej16:05
Źródło Marii16:06
Lipowa [GDY]16:08
Gryfa Pomorskiego16:09
Wielki Kack Fikakowo16:10
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo16:24
Gryfa Pomorskiego16:25
Lipowa [GDY]16:26
Źródło Marii16:28
Karwiny PKM16:30
Racławicka16:32
Lidzka16:33
Olgierda16:34
Łowicka [GDY]16:35
Plac Górnośląski16:37
Zwycięstwa - Wielkopolska16:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:41
Centrum Nauki Experyment16:43
Harcerska16:44
Urząd Miasta - Świętojańska16:46
Traugutta [GDY]16:47
Żwirki i Wigury [GDY]16:48
Skwer Kościuszki - InfoBox16:50
Skwer Kościuszki - InfoBox16:52
3 Maja [GDY]16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:56
Kurs nr 10 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:18
3 Maja [GDY]17:20
Centrum Handlowe Batory17:21
Skwer Kościuszki - InfoBox17:23
Wybickiego [GDY]17:24
Żwirki i Wigury [GDY]17:25
Traugutta [GDY]17:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:30
Harcerska17:31
Centrum Nauki Experyment17:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:33
Zwycięstwa - Wielkopolska17:35
Plac Górnośląski17:37
Łowicka [GDY]17:39
Olgierda17:40
Lidzka17:41
Racławicka17:42
Karwiny PKM17:44
Nałkowskiej17:45
Źródło Marii17:46
Lipowa [GDY]17:48
Gryfa Pomorskiego17:49
Wielki Kack Fikakowo17:50
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo18:04
Gryfa Pomorskiego18:05
Lipowa [GDY]18:06
Źródło Marii18:08
Karwiny PKM18:10
Racławicka18:12
Lidzka18:13
Olgierda18:14
Łowicka [GDY]18:15
Plac Górnośląski18:17
Zwycięstwa - Wielkopolska18:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:21
Centrum Nauki Experyment18:23
Harcerska18:24
Urząd Miasta - Świętojańska18:26
Traugutta [GDY]18:27
Żwirki i Wigury [GDY]18:28
Skwer Kościuszki - InfoBox18:30
Skwer Kościuszki - InfoBox18:32
3 Maja [GDY]18:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:36
Kurs nr 12 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:56
3 Maja [GDY]18:58
Centrum Handlowe Batory18:59
Skwer Kościuszki - InfoBox19:01
Wybickiego [GDY]19:02
Żwirki i Wigury [GDY]19:03
Traugutta [GDY]19:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:08
Harcerska19:09
Centrum Nauki Experyment19:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:11
Zwycięstwa - Wielkopolska19:13
Plac Górnośląski19:15
Łowicka [GDY]19:17
Olgierda19:18
Lidzka19:19
Racławicka19:20
Karwiny PKM19:22
Nałkowskiej19:23
Źródło Marii19:24
Lipowa [GDY]19:26
Gryfa Pomorskiego19:27
Wielki Kack Fikakowo19:28
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo19:44
Gryfa Pomorskiego19:45
Lipowa [GDY]19:46
Źródło Marii19:48
Karwiny PKM19:50
Racławicka19:52
Lidzka19:53
Olgierda19:54
Łowicka [GDY]19:55
Plac Górnośląski19:56
Zwycięstwa - Wielkopolska19:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:00
Centrum Nauki Experyment20:02
Harcerska20:03
Urząd Miasta - Świętojańska20:05
Traugutta [GDY]20:06
Żwirki i Wigury [GDY]20:07
Skwer Kościuszki - InfoBox20:09
Skwer Kościuszki - InfoBox20:11
3 Maja [GDY]20:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:15
Kurs nr 14 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:39
3 Maja [GDY]20:41
Centrum Handlowe Batory20:42
Skwer Kościuszki - InfoBox20:44
Wybickiego [GDY]20:45
Żwirki i Wigury [GDY]20:46
Traugutta [GDY]20:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:50
Harcerska20:51
Centrum Nauki Experyment20:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:53
Zwycięstwa - Wielkopolska20:55
Plac Górnośląski20:57
Łowicka [GDY]20:59
Olgierda21:00
Lidzka21:01
Racławicka21:02
Karwiny PKM21:04
Nałkowskiej21:05
Źródło Marii21:06
Lipowa [GDY]21:08
Gryfa Pomorskiego21:09
Wielki Kack Fikakowo21:10
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Wielki Kack Fikakowo21:37
Gryfa Pomorskiego21:38
Lipowa [GDY]21:39
Źródło Marii21:40
Karwiny PKM21:42
Racławicka21:44
Lidzka21:45
Olgierda21:46
Łowicka [GDY]21:47
Plac Górnośląski21:48
Zwycięstwa - Wielkopolska21:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:52
Centrum Nauki Experyment21:53
Harcerska21:54
Urząd Miasta - Świętojańska21:56
Traugutta [GDY]21:57
Żwirki i Wigury [GDY]21:58
Skwer Kościuszki - InfoBox21:59
Skwer Kościuszki - InfoBox22:01
3 Maja [GDY]22:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:04
Bpa Okoniewskiego22:05
Stocznia SKM - Morska22:06
Uniwersytet Morski22:07
Mireckiego22:08
Kalksztajnów22:09
Grabówek SKM22:11
Grabówek SKM22:12