• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:15
Kurs nr 9 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:41
3 Maja [GDY]12:44
Centrum Handlowe Batory12:45
Skwer Kościuszki - InfoBox12:47
Wybickiego [GDY]12:48
Żwirki i Wigury [GDY]12:49
Traugutta [GDY]12:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:55
Harcerska12:56
Centrum Nauki Experyment12:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:59
Zwycięstwa - Wielkopolska13:01
Plac Górnośląski13:03
Łowicka [GDY]13:05
Olgierda13:06
Lidzka13:07
Racławicka13:08
Karwiny PKM13:10
Nałkowskiej13:11
Źródło Marii13:12
Lipowa [GDY]13:14
Gryfa Pomorskiego13:15
Wielki Kack Fikakowo13:16
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo13:41
Gryfa Pomorskiego13:42
Lipowa [GDY]13:43
Myśliwska [GDY]13:45
Źródło Marii13:46
Nałkowskiej13:47
Karwiny PKM13:48
Racławicka13:50
Lidzka13:51
Olgierda13:52
Łowicka [GDY]13:53
Plac Górnośląski13:55
Zwycięstwa - Wielkopolska13:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:59
Centrum Nauki Experyment14:01
Harcerska14:03
Urząd Miasta - Świętojańska14:05
Traugutta [GDY]14:07
Żwirki i Wigury [GDY]14:08
Skwer Kościuszki - InfoBox14:09
10 Lutego - Skwer Kościuszki14:11
3 Maja [GDY]14:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:14
Kurs nr 11 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:26
3 Maja [GDY]14:29
Centrum Handlowe Batory14:30
Skwer Kościuszki - InfoBox14:32
Wybickiego [GDY]14:33
Żwirki i Wigury [GDY]14:34
Traugutta [GDY]14:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:39
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:40
Harcerska14:41
Centrum Nauki Experyment14:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:44
Zwycięstwa - Wielkopolska14:46
Plac Górnośląski14:48
Łowicka [GDY]14:50
Olgierda14:51
Lidzka14:52
Racławicka14:53
Karwiny PKM14:55
Nałkowskiej14:56
Źródło Marii14:57
Lipowa [GDY]14:59
Gryfa Pomorskiego15:00
Wielki Kack Fikakowo15:01
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo15:26
Gryfa Pomorskiego15:27
Lipowa [GDY]15:28
Myśliwska [GDY]15:30
Źródło Marii15:31
Nałkowskiej15:32
Karwiny PKM15:33
Racławicka15:35
Lidzka15:36
Olgierda15:37
Łowicka [GDY]15:38
Plac Górnośląski15:40
Zwycięstwa - Wielkopolska15:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:44
Centrum Nauki Experyment15:46
Harcerska15:48
Urząd Miasta - Świętojańska15:50
Traugutta [GDY]15:52
Żwirki i Wigury [GDY]15:53
Skwer Kościuszki - InfoBox15:54
10 Lutego - Skwer Kościuszki15:56
3 Maja [GDY]15:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:59
Kurs nr 13 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:11
3 Maja [GDY]16:14
Centrum Handlowe Batory16:15
Skwer Kościuszki - InfoBox16:17
Wybickiego [GDY]16:18
Żwirki i Wigury [GDY]16:19
Traugutta [GDY]16:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:25
Harcerska16:26
Centrum Nauki Experyment16:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:29
Zwycięstwa - Wielkopolska16:31
Plac Górnośląski16:33
Łowicka [GDY]16:35
Olgierda16:36
Lidzka16:38
Racławicka16:39
Karwiny PKM16:41
Nałkowskiej16:42
Źródło Marii16:43
Lipowa [GDY]16:45
Gryfa Pomorskiego16:46
Wielki Kack Fikakowo16:47
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo17:18
Gryfa Pomorskiego17:19
Lipowa [GDY]17:20
Myśliwska [GDY]17:22
Źródło Marii17:23
Nałkowskiej17:24
Karwiny PKM17:25
Racławicka17:27
Lidzka17:28
Olgierda17:29
Łowicka [GDY]17:30
Plac Górnośląski17:32
Zwycięstwa - Wielkopolska17:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:36
Centrum Nauki Experyment17:38
Harcerska17:39
Urząd Miasta - Świętojańska17:41
Traugutta [GDY]17:43
Żwirki i Wigury [GDY]17:44
Skwer Kościuszki - InfoBox17:45
10 Lutego - Skwer Kościuszki17:47
3 Maja [GDY]17:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:50
Kurs nr 15 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:02
3 Maja [GDY]18:05
Centrum Handlowe Batory18:06
Skwer Kościuszki - InfoBox18:08
Wybickiego [GDY]18:09
Żwirki i Wigury [GDY]18:10
Traugutta [GDY]18:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:16
Harcerska18:17
Centrum Nauki Experyment18:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:20
Zwycięstwa - Wielkopolska18:22
Plac Górnośląski18:24
Łowicka [GDY]18:26
Olgierda18:27
Lidzka18:28
Racławicka18:29
Karwiny PKM18:31
Nałkowskiej18:32
Źródło Marii18:33
Lipowa [GDY]18:35
Gryfa Pomorskiego18:36
Wielki Kack Fikakowo18:37
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo19:00
Gryfa Pomorskiego19:01
Lipowa [GDY]19:02
Myśliwska [GDY]19:04
Źródło Marii19:05
Nałkowskiej19:06
Karwiny PKM19:07
Racławicka19:09
Lidzka19:10
Olgierda19:11
Łowicka [GDY]19:12
Plac Górnośląski19:13
Zwycięstwa - Wielkopolska19:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:17
Centrum Nauki Experyment19:19
Harcerska19:20
Urząd Miasta - Świętojańska19:22
Traugutta [GDY]19:24
Żwirki i Wigury [GDY]19:25
Skwer Kościuszki - InfoBox19:26
10 Lutego - Skwer Kościuszki19:28
3 Maja [GDY]19:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:31
Kurs nr 17 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:03
3 Maja [GDY]20:06
Centrum Handlowe Batory20:07
Skwer Kościuszki - InfoBox20:09
Wybickiego [GDY]20:10
Żwirki i Wigury [GDY]20:11
Traugutta [GDY]20:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:16
Harcerska20:17
Centrum Nauki Experyment20:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:19
Zwycięstwa - Wielkopolska20:21
Plac Górnośląski20:23
Łowicka [GDY]20:25
Olgierda20:26
Lidzka20:27
Racławicka20:28
Karwiny PKM20:30
Nałkowskiej20:31
Źródło Marii20:32
Lipowa [GDY]20:34
Gryfa Pomorskiego20:35
Wielki Kack Fikakowo20:36
Kurs nr 18 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo20:40
Gryfa Pomorskiego20:41
Lipowa [GDY]20:42
Myśliwska [GDY]20:44
Źródło Marii20:45
Nałkowskiej20:46
Karwiny PKM20:47
Racławicka20:49
Lidzka20:50
Olgierda20:51
Łowicka [GDY]20:52
Plac Górnośląski20:53
Zwycięstwa - Wielkopolska20:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:57
Centrum Nauki Experyment20:59
Harcerska21:00
Urząd Miasta - Świętojańska21:02
Traugutta [GDY]21:03
Żwirki i Wigury [GDY]21:04
Skwer Kościuszki - InfoBox21:05
10 Lutego - Skwer Kościuszki21:07
3 Maja [GDY]21:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:10