Menu
16:20
Kurs nr 0 do Ergo Arena | |
---|---|
Kacze Buki | 08:11 |
Krzemowa [GDY] | 08:12 |
Rdestowa - Kolonia | 08:13 |
Leśna Polana | 08:14 |
Rdestowa - Leśny Zakątek | 08:14 |
Szafranowa | 08:15 |
Paprykowa | 08:16 |
Kameliowa | 08:17 |
Dąbrowa Centrum | 08:18 |
Anyżowa | 08:19 |
Karwiny Nowowiczlińska | 08:20 |
Górnicza | 08:22 |
Myśliwska [GDY] | 08:23 |
Źródło Marii | 08:24 |
Nałkowskiej | 08:25 |
Karwiny PKM | 08:26 |
Racławicka | 08:28 |
Lidzka | 08:29 |
Olgierda | 08:30 |
Łowicka [GDY] | 08:31 |
Plac Górnośląski | 08:33 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 08:35 |
Nawigatorów | 08:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 08:37 |
Orłowo SKM - "Klif" | 08:38 |
Kolibki | 08:39 |
Bernadowska | 08:41 |
Kamienny Potok SKM | 08:42 |
Wejherowska | 08:44 |
Malczewskiego | 08:45 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 08:47 |
Sopot PKP - Niepodległości | 08:48 |
Władysława IV [SOP] | 08:51 |
Jana z Kolna [SOP] | 08:52 |
Łokietka | 08:53 |
Ergo Arena | 08:54 |
Ergo Arena | 08:55 |
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 09:17 |
Ergo Arena | 09:18 |
Łokietka | 09:19 |
Mierosławskiego | 09:20 |
Władysława IV [SOP] | 09:22 |
3 Maja [SOP] | 09:24 |
Sopot PKP - Niepodległości | 09:25 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 09:26 |
Goyki | 09:28 |
Malczewskiego | 09:29 |
Wejherowska | 09:30 |
Kamienny Potok SKM | 09:32 |
Bernadowska | 09:33 |
Kolibki | 09:35 |
Orłowo SKM - "Klif" | 09:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 09:37 |
Nawigatorów | 09:38 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 09:40 |
Plac Górnośląski | 09:42 |
Łowicka [GDY] | 09:44 |
Olgierda | 09:45 |
Lidzka | 09:46 |
Racławicka | 09:47 |
Karwiny PKM | 09:49 |
Nałkowskiej | 09:50 |
Źródło Marii | 09:51 |
Myśliwska [GDY] | 09:52 |
Karwiny Nowowiczlińska | 09:54 |
Anyżowa | 09:55 |
Dąbrowa Centrum | 09:57 |
Piołunowa | 09:58 |
Tymiankowa | 09:59 |
Dąbrowa Miętowa | 09:59 |
Kurs nr 2 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 10:14 |
Tymiankowa | 10:15 |
Piołunowa | 10:16 |
Dąbrowa Centrum | 10:18 |
Anyżowa | 10:19 |
Karwiny Nowowiczlińska | 10:20 |
Górnicza | 10:22 |
Myśliwska [GDY] | 10:23 |
Źródło Marii | 10:24 |
Nałkowskiej | 10:25 |
Karwiny PKM | 10:26 |
Racławicka | 10:28 |
Lidzka | 10:29 |
Olgierda | 10:30 |
Łowicka [GDY] | 10:31 |
Plac Górnośląski | 10:33 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 10:35 |
Nawigatorów | 10:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 10:37 |
Orłowo SKM - "Klif" | 10:39 |
Kolibki | 10:40 |
Bernadowska | 10:42 |
Kamienny Potok SKM | 10:43 |
Wejherowska | 10:45 |
Malczewskiego | 10:46 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 10:48 |
Sopot PKP - Niepodległości | 10:49 |
Władysława IV [SOP] | 10:52 |
Jana z Kolna [SOP] | 10:53 |
Łokietka | 10:54 |
Ergo Arena | 10:56 |
Ergo Arena | 10:57 |
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 11:16 |
Ergo Arena | 11:17 |
Łokietka | 11:18 |
Mierosławskiego | 11:19 |
Władysława IV [SOP] | 11:21 |
3 Maja [SOP] | 11:23 |
Sopot PKP - Niepodległości | 11:24 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 11:26 |
Goyki | 11:28 |
Malczewskiego | 11:29 |
Wejherowska | 11:30 |
Kamienny Potok SKM | 11:32 |
Bernadowska | 11:33 |
Kolibki | 11:35 |
Orłowo SKM - "Klif" | 11:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 11:37 |
Nawigatorów | 11:38 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 11:40 |
Plac Górnośląski | 11:42 |
Łowicka [GDY] | 11:44 |
Olgierda | 11:45 |
Lidzka | 11:46 |
Racławicka | 11:47 |
Karwiny PKM | 11:49 |
Nałkowskiej | 11:50 |
Źródło Marii | 11:51 |
Myśliwska [GDY] | 11:52 |
Karwiny Nowowiczlińska | 11:54 |
Anyżowa | 11:55 |
Dąbrowa Centrum | 11:57 |
Piołunowa | 11:58 |
Tymiankowa | 11:59 |
Dąbrowa Miętowa | 11:59 |
Kurs nr 4 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 12:14 |
Tymiankowa | 12:15 |
Piołunowa | 12:16 |
Dąbrowa Centrum | 12:18 |
Anyżowa | 12:19 |
Karwiny Nowowiczlińska | 12:20 |
Górnicza | 12:22 |
Myśliwska [GDY] | 12:23 |
Źródło Marii | 12:24 |
Nałkowskiej | 12:25 |
Karwiny PKM | 12:26 |
Racławicka | 12:28 |
Lidzka | 12:29 |
Olgierda | 12:30 |
Łowicka [GDY] | 12:31 |
Plac Górnośląski | 12:33 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 12:35 |
Nawigatorów | 12:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 12:37 |
Orłowo SKM - "Klif" | 12:39 |
Kolibki | 12:40 |
Bernadowska | 12:42 |
Kamienny Potok SKM | 12:43 |
Wejherowska | 12:45 |
Malczewskiego | 12:46 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 12:48 |
Sopot PKP - Niepodległości | 12:49 |
Władysława IV [SOP] | 12:52 |
Jana z Kolna [SOP] | 12:53 |
Łokietka | 12:54 |
Ergo Arena | 12:56 |
Ergo Arena | 12:57 |
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 13:16 |
Ergo Arena | 13:17 |
Łokietka | 13:18 |
Mierosławskiego | 13:19 |
Władysława IV [SOP] | 13:21 |
3 Maja [SOP] | 13:23 |
Sopot PKP - Niepodległości | 13:24 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 13:26 |
Goyki | 13:28 |
Malczewskiego | 13:29 |
Wejherowska | 13:30 |
Kamienny Potok SKM | 13:32 |
Bernadowska | 13:33 |
Kolibki | 13:35 |
Orłowo SKM - "Klif" | 13:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 13:37 |
Nawigatorów | 13:38 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 13:40 |
Plac Górnośląski | 13:42 |
Łowicka [GDY] | 13:44 |
Olgierda | 13:45 |
Lidzka | 13:46 |
Racławicka | 13:47 |
Karwiny PKM | 13:49 |
Nałkowskiej | 13:50 |
Źródło Marii | 13:51 |
Myśliwska [GDY] | 13:52 |
Karwiny Nowowiczlińska | 13:54 |
Anyżowa | 13:55 |
Dąbrowa Centrum | 13:57 |
Piołunowa | 13:58 |
Tymiankowa | 13:59 |
Dąbrowa Miętowa | 13:59 |
Kurs nr 6 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 14:14 |
Tymiankowa | 14:15 |
Piołunowa | 14:16 |
Dąbrowa Centrum | 14:18 |
Anyżowa | 14:19 |
Karwiny Nowowiczlińska | 14:20 |
Górnicza | 14:22 |
Myśliwska [GDY] | 14:23 |
Źródło Marii | 14:24 |
Nałkowskiej | 14:25 |
Karwiny PKM | 14:26 |
Racławicka | 14:28 |
Lidzka | 14:29 |
Olgierda | 14:30 |
Łowicka [GDY] | 14:31 |
Plac Górnośląski | 14:33 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 14:35 |
Nawigatorów | 14:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 14:37 |
Orłowo SKM - "Klif" | 14:39 |
Kolibki | 14:40 |
Bernadowska | 14:42 |
Kamienny Potok SKM | 14:43 |
Wejherowska | 14:45 |
Malczewskiego | 14:46 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 14:48 |
Sopot PKP - Niepodległości | 14:49 |
Władysława IV [SOP] | 14:52 |
Jana z Kolna [SOP] | 14:53 |
Łokietka | 14:54 |
Ergo Arena | 14:56 |
Ergo Arena | 14:57 |
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 15:16 |
Ergo Arena | 15:17 |
Łokietka | 15:18 |
Mierosławskiego | 15:19 |
Władysława IV [SOP] | 15:21 |
3 Maja [SOP] | 15:23 |
Sopot PKP - Niepodległości | 15:24 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 15:26 |
Goyki | 15:28 |
Malczewskiego | 15:29 |
Wejherowska | 15:30 |
Kamienny Potok SKM | 15:32 |
Bernadowska | 15:33 |
Kolibki | 15:35 |
Orłowo SKM - "Klif" | 15:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 15:37 |
Nawigatorów | 15:38 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 15:40 |
Plac Górnośląski | 15:42 |
Łowicka [GDY] | 15:44 |
Olgierda | 15:45 |
Lidzka | 15:46 |
Racławicka | 15:47 |
Karwiny PKM | 15:49 |
Nałkowskiej | 15:50 |
Źródło Marii | 15:51 |
Myśliwska [GDY] | 15:52 |
Karwiny Nowowiczlińska | 15:54 |
Anyżowa | 15:55 |
Dąbrowa Centrum | 15:57 |
Piołunowa | 15:58 |
Tymiankowa | 15:59 |
Dąbrowa Miętowa | 15:59 |
Kurs nr 8 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 16:14 |
Tymiankowa | 16:15 |
Piołunowa | 16:16 |
Dąbrowa Centrum | 16:18 |
Anyżowa | 16:19 |
Karwiny Nowowiczlińska | 16:20 |
Górnicza | 16:22 |
Myśliwska [GDY] | 16:23 |
Źródło Marii | 16:24 |
Nałkowskiej | 16:25 |
Karwiny PKM | 16:26 |
Racławicka | 16:28 |
Lidzka | 16:29 |
Olgierda | 16:30 |
Łowicka [GDY] | 16:31 |
Plac Górnośląski | 16:33 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 16:35 |
Nawigatorów | 16:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 16:37 |
Orłowo SKM - "Klif" | 16:39 |
Kolibki | 16:40 |
Bernadowska | 16:42 |
Kamienny Potok SKM | 16:43 |
Wejherowska | 16:45 |
Malczewskiego | 16:46 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 16:48 |
Sopot PKP - Niepodległości | 16:49 |
Władysława IV [SOP] | 16:52 |
Jana z Kolna [SOP] | 16:53 |
Łokietka | 16:54 |
Ergo Arena | 16:56 |
Ergo Arena | 16:57 |
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 17:16 |
Ergo Arena | 17:17 |
Łokietka | 17:18 |
Mierosławskiego | 17:19 |
Władysława IV [SOP] | 17:21 |
3 Maja [SOP] | 17:23 |
Sopot PKP - Niepodległości | 17:24 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 17:26 |
Goyki | 17:28 |
Malczewskiego | 17:29 |
Wejherowska | 17:30 |
Kamienny Potok SKM | 17:32 |
Bernadowska | 17:33 |
Kolibki | 17:35 |
Orłowo SKM - "Klif" | 17:36 |
Orłowo SKM - Orłowska | 17:37 |
Nawigatorów | 17:38 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 17:40 |
Plac Górnośląski | 17:42 |
Łowicka [GDY] | 17:44 |
Olgierda | 17:45 |
Lidzka | 17:46 |
Racławicka | 17:47 |
Karwiny PKM | 17:49 |
Nałkowskiej | 17:50 |
Źródło Marii | 17:51 |
Myśliwska [GDY] | 17:52 |
Karwiny Nowowiczlińska | 17:54 |
Anyżowa | 17:55 |
Dąbrowa Centrum | 17:57 |
Piołunowa | 17:58 |
Tymiankowa | 17:59 |
Dąbrowa Miętowa | 17:59 |
Kurs nr 10 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 18:16 |
Tymiankowa | 18:17 |
Piołunowa | 18:18 |
Dąbrowa Centrum | 18:20 |
Anyżowa | 18:21 |
Karwiny Nowowiczlińska | 18:22 |
Górnicza | 18:24 |
Myśliwska [GDY] | 18:25 |
Źródło Marii | 18:26 |
Nałkowskiej | 18:27 |
Karwiny PKM | 18:28 |
Racławicka | 18:30 |
Lidzka | 18:31 |
Olgierda | 18:32 |
Łowicka [GDY] | 18:33 |
Plac Górnośląski | 18:34 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 18:36 |
Nawigatorów | 18:37 |
Orłowo SKM - Orłowska | 18:38 |
Orłowo SKM - "Klif" | 18:39 |
Kolibki | 18:40 |
Bernadowska | 18:42 |
Kamienny Potok SKM | 18:43 |
Wejherowska | 18:45 |
Malczewskiego | 18:46 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 18:48 |
Sopot PKP - Niepodległości | 18:49 |
Władysława IV [SOP] | 18:52 |
Jana z Kolna [SOP] | 18:53 |
Łokietka | 18:54 |
Ergo Arena | 18:56 |
Ergo Arena | 18:57 |
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 19:20 |
Ergo Arena | 19:21 |
Łokietka | 19:22 |
Mierosławskiego | 19:23 |
Władysława IV [SOP] | 19:25 |
3 Maja [SOP] | 19:27 |
Sopot PKP - Niepodległości | 19:28 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 19:30 |
Goyki | 19:32 |
Malczewskiego | 19:33 |
Wejherowska | 19:34 |
Kamienny Potok SKM | 19:36 |
Bernadowska | 19:37 |
Kolibki | 19:39 |
Orłowo SKM - "Klif" | 19:40 |
Orłowo SKM - Orłowska | 19:41 |
Nawigatorów | 19:42 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 19:44 |
Plac Górnośląski | 19:46 |
Łowicka [GDY] | 19:48 |
Olgierda | 19:49 |
Lidzka | 19:50 |
Racławicka | 19:51 |
Karwiny PKM | 19:53 |
Nałkowskiej | 19:54 |
Źródło Marii | 19:55 |
Myśliwska [GDY] | 19:56 |
Karwiny Nowowiczlińska | 19:58 |
Anyżowa | 19:59 |
Dąbrowa Centrum | 20:01 |
Piołunowa | 20:02 |
Tymiankowa | 20:03 |
Dąbrowa Miętowa | 20:03 |
Kurs nr 12 do Ergo Arena | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 20:11 |
Tymiankowa | 20:12 |
Piołunowa | 20:13 |
Dąbrowa Centrum | 20:14 |
Anyżowa | 20:15 |
Karwiny Nowowiczlińska | 20:16 |
Górnicza | 20:18 |
Myśliwska [GDY] | 20:19 |
Źródło Marii | 20:20 |
Nałkowskiej | 20:21 |
Karwiny PKM | 20:22 |
Racławicka | 20:24 |
Lidzka | 20:25 |
Olgierda | 20:26 |
Łowicka [GDY] | 20:27 |
Plac Górnośląski | 20:28 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 20:30 |
Nawigatorów | 20:31 |
Orłowo SKM - Orłowska | 20:32 |
Orłowo SKM - "Klif" | 20:33 |
Kolibki | 20:34 |
Bernadowska | 20:36 |
Kamienny Potok SKM | 20:37 |
Wejherowska | 20:39 |
Malczewskiego | 20:40 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 20:42 |
Sopot PKP - Niepodległości | 20:43 |
Władysława IV [SOP] | 20:46 |
Jana z Kolna [SOP] | 20:47 |
Łokietka | 20:48 |
Ergo Arena | 20:50 |
Ergo Arena | 20:51 |
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa | |
---|---|
Ergo Arena | 20:56 |
Ergo Arena | 20:57 |
Łokietka | 20:58 |
Mierosławskiego | 20:59 |
Władysława IV [SOP] | 21:01 |
3 Maja [SOP] | 21:03 |
Sopot PKP - Niepodległości | 21:04 |
Bohaterów Monte Cassino [SOP] | 21:05 |
Goyki | 21:07 |
Malczewskiego | 21:08 |
Wejherowska | 21:09 |
Kamienny Potok SKM | 21:11 |
Bernadowska | 21:12 |
Kolibki | 21:14 |
Orłowo SKM - "Klif" | 21:15 |
Orłowo SKM - Orłowska | 21:16 |
Nawigatorów | 21:17 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 21:19 |
Plac Górnośląski | 21:20 |
Łowicka [GDY] | 21:22 |
Olgierda | 21:23 |
Lidzka | 21:24 |
Racławicka | 21:25 |
Karwiny PKM | 21:27 |
Nałkowskiej | 21:28 |
Źródło Marii | 21:29 |
Myśliwska [GDY] | 21:30 |
Karwiny Nowowiczlińska | 21:32 |
Anyżowa | 21:33 |
Dąbrowa Centrum | 21:35 |
Piołunowa | 21:36 |
Tymiankowa | 21:37 |
Dąbrowa Miętowa | 21:37 |
Kurs nr 14 jako 710 do Grabówek SKM | |
---|---|
Dąbrowa Miętowa | 21:47 |
Tymiankowa | 21:48 |
Piołunowa | 21:49 |
Dąbrowa Centrum | 21:50 |
Anyżowa | 21:51 |
Karwiny Nowowiczlińska | 21:52 |
Górnicza | 21:54 |
Myśliwska [GDY] | 21:55 |
Źródło Marii | 21:56 |
Nałkowskiej | 21:57 |
Karwiny PKM | 21:58 |
Racławicka | 22:00 |
Lidzka | 22:01 |
Olgierda | 22:02 |
Łowicka [GDY] | 22:03 |
Plac Górnośląski | 22:04 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 22:06 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 22:08 |
Centrum Nauki Experyment | 22:09 |
Harcerska | 22:10 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 22:12 |
Traugutta [GDY] | 22:13 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 22:14 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 22:15 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 22:17 |
3 Maja [GDY] | 22:19 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska | 22:21 |
Bpa Okoniewskiego | 22:22 |
Stocznia SKM - Morska | 22:23 |
Uniwersytet Morski | 22:24 |
Mireckiego | 22:25 |
Kalksztajnów | 22:27 |
Grabówek SKM | 22:29 |
Grabówek SKM | 22:30 |