• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
01:10
Kurs nr 2 do Karwiny Nowowiczlińska
Kacze Buki05:57
Karwiny Nowowiczlińska06:03
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Karwiny Nowowiczlińska06:03
Anyżowa06:05
Dąbrowa Centrum06:06
Piołunowa06:07
Tymiankowa06:08
Dąbrowa Miętowa06:08
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa06:21
Tymiankowa06:22
Piołunowa06:23
Dąbrowa Centrum06:25
Anyżowa06:26
Karwiny Nowowiczlińska06:28
Myśliwska [GDY]06:31
Źródło Marii06:32
Karwiny PKM06:34
Racławicka06:36
Lidzka06:37
Olgierda06:38
Łowicka [GDY]06:39
Plac Górnośląski06:40
Zwycięstwa - Wielkopolska06:42
Nawigatorów06:43
Orłowo SKM - Orłowska06:44
Orłowo SKM - "Klif"06:45
Kolibki06:46
Bernadowska06:48
Kamienny Potok SKM06:49
Wejherowska06:51
Malczewskiego06:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]06:54
Sopot PKP - Niepodległości06:55
Władysława IV [SOP]06:58
Jana z Kolna [SOP]06:59
Łokietka07:00
Ergo Arena07:02
Ergo Arena07:03
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena07:13
Ergo Arena07:14
Łokietka07:15
Mierosławskiego07:16
Władysława IV [SOP]07:18
3 Maja [SOP]07:20
Sopot PKP - Niepodległości07:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:23
Goyki07:25
Malczewskiego07:26
Wejherowska07:27
Kamienny Potok SKM07:29
Bernadowska07:30
Kolibki07:32
Orłowo SKM - "Klif"07:33
Orłowo SKM - Orłowska07:34
Nawigatorów07:35
Zwycięstwa - Wielkopolska07:37
Plac Górnośląski07:39
Łowicka [GDY]07:41
Olgierda07:42
Lidzka07:43
Racławicka07:44
Karwiny PKM07:46
Nałkowskiej07:47
Źródło Marii07:48
Myśliwska [GDY]07:49
Karwiny Nowowiczlińska07:52
Anyżowa07:54
Dąbrowa Centrum07:55
Piołunowa07:56
Tymiankowa07:57
Dąbrowa Miętowa07:57
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa08:23
Tymiankowa08:24
Piołunowa08:25
Dąbrowa Centrum08:27
Anyżowa08:28
Karwiny Nowowiczlińska08:30
Myśliwska [GDY]08:33
Źródło Marii08:34
Karwiny PKM08:36
Racławicka08:38
Lidzka08:39
Olgierda08:40
Łowicka [GDY]08:41
Plac Górnośląski08:43
Zwycięstwa - Wielkopolska08:45
Nawigatorów08:46
Orłowo SKM - Orłowska08:47
Orłowo SKM - "Klif"08:48
Kolibki08:49
Bernadowska08:51
Kamienny Potok SKM08:52
Wejherowska08:54
Malczewskiego08:55
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:57
Sopot PKP - Niepodległości08:58
Władysława IV [SOP]09:01
Jana z Kolna [SOP]09:02
Łokietka09:03
Ergo Arena09:05
Ergo Arena09:06
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena09:18
Ergo Arena09:19
Łokietka09:20
Mierosławskiego09:21
Władysława IV [SOP]09:23
3 Maja [SOP]09:25
Sopot PKP - Niepodległości09:26
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:28
Goyki09:30
Malczewskiego09:31
Wejherowska09:32
Kamienny Potok SKM09:34
Bernadowska09:35
Kolibki09:37
Orłowo SKM - "Klif"09:38
Orłowo SKM - Orłowska09:39
Nawigatorów09:40
Zwycięstwa - Wielkopolska09:42
Plac Górnośląski09:44
Łowicka [GDY]09:46
Olgierda09:47
Lidzka09:48
Racławicka09:49
Karwiny PKM09:51
Nałkowskiej09:52
Źródło Marii09:53
Myśliwska [GDY]09:54
Karwiny Nowowiczlińska09:57
Anyżowa09:59
Dąbrowa Centrum10:00
Piołunowa10:01
Tymiankowa10:02
Dąbrowa Miętowa10:02
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa10:23
Tymiankowa10:24
Piołunowa10:25
Dąbrowa Centrum10:27
Anyżowa10:28
Karwiny Nowowiczlińska10:30
Myśliwska [GDY]10:33
Źródło Marii10:34
Karwiny PKM10:36
Racławicka10:38
Lidzka10:39
Olgierda10:40
Łowicka [GDY]10:41
Plac Górnośląski10:43
Zwycięstwa - Wielkopolska10:45
Nawigatorów10:46
Orłowo SKM - Orłowska10:47
Orłowo SKM - "Klif"10:49
Kolibki10:50
Bernadowska10:52
Kamienny Potok SKM10:53
Wejherowska10:55
Malczewskiego10:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:58
Sopot PKP - Niepodległości10:59
Władysława IV [SOP]11:02
Jana z Kolna [SOP]11:03
Łokietka11:04
Ergo Arena11:06
Ergo Arena11:07
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena11:18
Ergo Arena11:19
Łokietka11:20
Mierosławskiego11:21
Władysława IV [SOP]11:23
3 Maja [SOP]11:25
Sopot PKP - Niepodległości11:26
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:28
Goyki11:30
Malczewskiego11:31
Wejherowska11:32
Kamienny Potok SKM11:34
Bernadowska11:35
Kolibki11:37
Orłowo SKM - "Klif"11:38
Orłowo SKM - Orłowska11:39
Nawigatorów11:40
Zwycięstwa - Wielkopolska11:42
Plac Górnośląski11:44
Łowicka [GDY]11:46
Olgierda11:47
Lidzka11:48
Racławicka11:49
Karwiny PKM11:51
Nałkowskiej11:52
Źródło Marii11:53
Myśliwska [GDY]11:54
Karwiny Nowowiczlińska11:57
Anyżowa11:59
Dąbrowa Centrum12:00
Piołunowa12:01
Tymiankowa12:02
Dąbrowa Miętowa12:02
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa12:23
Tymiankowa12:24
Piołunowa12:25
Dąbrowa Centrum12:27
Anyżowa12:28
Karwiny Nowowiczlińska12:30
Myśliwska [GDY]12:33
Źródło Marii12:34
Karwiny PKM12:36
Racławicka12:38
Lidzka12:39
Olgierda12:40
Łowicka [GDY]12:41
Plac Górnośląski12:43
Zwycięstwa - Wielkopolska12:45
Nawigatorów12:46
Orłowo SKM - Orłowska12:47
Orłowo SKM - "Klif"12:49
Kolibki12:50
Bernadowska12:52
Kamienny Potok SKM12:53
Wejherowska12:55
Malczewskiego12:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:58
Sopot PKP - Niepodległości12:59
Władysława IV [SOP]13:02
Jana z Kolna [SOP]13:03
Łokietka13:04
Ergo Arena13:06
Ergo Arena13:07
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena13:17
Ergo Arena13:18
Łokietka13:19
Mierosławskiego13:20
Władysława IV [SOP]13:22
3 Maja [SOP]13:24
Sopot PKP - Niepodległości13:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:27
Goyki13:29
Malczewskiego13:30
Wejherowska13:31
Kamienny Potok SKM13:33
Bernadowska13:34
Kolibki13:36
Orłowo SKM - "Klif"13:38
Orłowo SKM - Orłowska13:39
Nawigatorów13:40
Zwycięstwa - Wielkopolska13:43
Plac Górnośląski13:45
Łowicka [GDY]13:47
Olgierda13:48
Lidzka13:49
Racławicka13:50
Karwiny PKM13:52
Nałkowskiej13:53
Źródło Marii13:54
Myśliwska [GDY]13:56
Karwiny Nowowiczlińska13:59
Anyżowa14:01
Dąbrowa Centrum14:03
Piołunowa14:04
Tymiankowa14:05
Dąbrowa Miętowa14:06
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa14:45
Tymiankowa14:46
Piołunowa14:47
Dąbrowa Centrum14:49
Anyżowa14:50
Karwiny Nowowiczlińska14:52
Myśliwska [GDY]14:55
Źródło Marii14:56
Karwiny PKM14:58
Racławicka15:00
Lidzka15:01
Olgierda15:02
Łowicka [GDY]15:03
Plac Górnośląski15:05
Zwycięstwa - Wielkopolska15:07
Nawigatorów15:08
Orłowo SKM - Orłowska15:09
Orłowo SKM - "Klif"15:11
Kolibki15:12
Bernadowska15:14
Kamienny Potok SKM15:15
Wejherowska15:17
Malczewskiego15:18
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:20
Sopot PKP - Niepodległości15:21
Władysława IV [SOP]15:24
Jana z Kolna [SOP]15:25
Łokietka15:26
Ergo Arena15:28
Ergo Arena15:29
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Ergo Arena15:46
Ergo Arena15:47
Łokietka15:48
Mierosławskiego15:49
Władysława IV [SOP]15:51
3 Maja [SOP]15:53
Sopot PKP - Niepodległości15:54
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:56
Goyki15:58
Malczewskiego15:59
Wejherowska16:00
Kamienny Potok SKM16:02
Bernadowska16:03
Kolibki16:05
Orłowo SKM - "Klif"16:07
Orłowo SKM - Orłowska16:08
Nawigatorów16:09
Zwycięstwa - Wielkopolska16:12
Plac Górnośląski16:14
Łowicka [GDY]16:16
Olgierda16:17
Lidzka16:19
Racławicka16:20
Karwiny PKM16:22
Nałkowskiej16:24
Źródło Marii16:25
Myśliwska [GDY]16:27
Karwiny Nowowiczlińska16:31
Anyżowa16:33
Dąbrowa Centrum16:35
Kameliowa16:36
Paprykowa16:37
Szafranowa16:38
Rdestowa - Leśny Zakątek16:38
Leśna Polana16:39
Rdestowa - Chwaszczyńska16:39
Kacze Buki16:41
Kurs nr 14 do Ergo Arena
Kacze Buki17:11
Krzemowa [GDY]17:12
Rdestowa - Chwaszczyńska17:13
Leśna Polana17:14
Szafranowa17:15
Paprykowa17:16
Kameliowa17:17
Dąbrowa Centrum17:19
Anyżowa17:20
Karwiny Nowowiczlińska17:22
Myśliwska [GDY]17:25
Źródło Marii17:26
Karwiny PKM17:28
Racławicka17:30
Lidzka17:31
Olgierda17:32
Łowicka [GDY]17:33
Plac Górnośląski17:35
Zwycięstwa - Wielkopolska17:37
Nawigatorów17:38
Orłowo SKM - Orłowska17:39
Orłowo SKM - "Klif"17:41
Kolibki17:42
Bernadowska17:44
Kamienny Potok SKM17:45
Wejherowska17:47
Malczewskiego17:48
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:50
Sopot PKP - Niepodległości17:51
Władysława IV [SOP]17:54
Jana z Kolna [SOP]17:55
Łokietka17:56
Ergo Arena17:58
Ergo Arena17:59
Kurs nr 15 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena18:14
Ergo Arena18:15
Łokietka18:16
Mierosławskiego18:17
Władysława IV [SOP]18:19
3 Maja [SOP]18:21
Sopot PKP - Niepodległości18:22
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:24
Goyki18:26
Malczewskiego18:27
Wejherowska18:28
Kamienny Potok SKM18:30
Bernadowska18:31
Kolibki18:33
Orłowo SKM - "Klif"18:34
Orłowo SKM - Orłowska18:35
Nawigatorów18:36
Zwycięstwa - Wielkopolska18:38
Plac Górnośląski18:40
Łowicka [GDY]18:42
Olgierda18:43
Lidzka18:44
Racławicka18:45
Karwiny PKM18:47
Nałkowskiej18:48
Źródło Marii18:49
Myśliwska [GDY]18:50
Karwiny Nowowiczlińska18:53
Anyżowa18:55
Dąbrowa Centrum18:56
Piołunowa18:57
Tymiankowa18:58
Dąbrowa Miętowa18:59
Kurs nr 16 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa19:13
Tymiankowa19:14
Piołunowa19:15
Dąbrowa Centrum19:17
Anyżowa19:18
Karwiny Nowowiczlińska19:20
Myśliwska [GDY]19:23
Źródło Marii19:24
Karwiny PKM19:26
Racławicka19:28
Lidzka19:29
Olgierda19:30
Łowicka [GDY]19:31
Plac Górnośląski19:32
Zwycięstwa - Wielkopolska19:34
Nawigatorów19:35
Orłowo SKM - Orłowska19:36
Orłowo SKM - "Klif"19:37
Kolibki19:38
Bernadowska19:40
Kamienny Potok SKM19:41
Wejherowska19:43
Malczewskiego19:44
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:46
Sopot PKP - Niepodległości19:47
Władysława IV [SOP]19:50
Jana z Kolna [SOP]19:51
Łokietka19:52
Ergo Arena19:54
Ergo Arena19:55
Kurs nr 17 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena20:15
Ergo Arena20:16
Łokietka20:17
Mierosławskiego20:18
Władysława IV [SOP]20:20
3 Maja [SOP]20:22
Sopot PKP - Niepodległości20:23
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:24
Goyki20:26
Malczewskiego20:27
Wejherowska20:28
Kamienny Potok SKM20:30
Bernadowska20:31
Kolibki20:33
Orłowo SKM - "Klif"20:34
Orłowo SKM - Orłowska20:35
Nawigatorów20:36
Zwycięstwa - Wielkopolska20:38
Plac Górnośląski20:40
Łowicka [GDY]20:42
Olgierda20:43
Lidzka20:44
Racławicka20:45
Karwiny PKM20:47
Nałkowskiej20:48
Źródło Marii20:49
Myśliwska [GDY]20:50
Karwiny Nowowiczlińska20:53
Anyżowa20:55
Dąbrowa Centrum20:56
Piołunowa20:57
Tymiankowa20:58
Dąbrowa Miętowa20:59
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa21:22
Tymiankowa21:23
Piołunowa21:24
Dąbrowa Centrum21:25
Anyżowa21:26
Karwiny Nowowiczlińska21:28
Myśliwska [GDY]21:31
Źródło Marii21:32
Karwiny PKM21:34
Racławicka21:36
Lidzka21:37
Olgierda21:38
Łowicka [GDY]21:39
Plac Górnośląski21:40
Zwycięstwa - Wielkopolska21:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:44
Centrum Nauki Experyment21:45
Harcerska21:46
Urząd Miasta - Świętojańska21:48
Traugutta [GDY]21:49
Żwirki i Wigury [GDY]21:50
Skwer Kościuszki - InfoBox21:51
10 Lutego - Skwer Kościuszki21:53
3 Maja [GDY]21:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:57
Bpa Okoniewskiego21:58
Stocznia SKM - Morska21:59
Uniwersytet Morski22:00
Mireckiego22:01
Kalksztajnów22:03
Grabówek SKM22:05
Grabówek SKM22:06