• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:55
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM06:00
Morska - Estakada06:03
Kalksztajnów06:04
Mireckiego06:05
Uniwersytet Morski06:07
Stocznia SKM - Morska06:08
Bpa Okoniewskiego06:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:10
3 Maja [GDY]06:11
Centrum Handlowe Batory06:12
Plac Kaszubski - Świętojańska06:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:20
Stocznia Gdynia06:21
Kurs nr 1 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia06:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:39
Plac Kaszubski06:41
Plac Kaszubski - Świętojańska06:42
Skwer Kościuszki - InfoBox06:43
Wybickiego [GDY]06:44
Żwirki i Wigury [GDY]06:45
Traugutta [GDY]06:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:49
Harcerska06:50
Centrum Nauki Experyment06:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:52
Zwycięstwa - Wielkopolska06:54
Plac Górnośląski06:55
Łowicka [GDY]06:57
Olgierda06:58
Lidzka06:59
Racławicka07:00
Karwiny PKM07:02
Nałkowskiej07:03
Źródło Marii07:04
Brzechwy07:06
Karwiny Tuwima07:07
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Karwiny Tuwima07:15
Brzechwy07:16
Źródło Marii07:18
Karwiny PKM07:20
Racławicka07:22
Lidzka07:23
Olgierda07:24
Łowicka [GDY]07:25
Plac Górnośląski07:27
Zwycięstwa - Wielkopolska07:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:31
Centrum Nauki Experyment07:33
Harcerska07:34
Urząd Miasta - Świętojańska07:36
Traugutta [GDY]07:37
Żwirki i Wigury [GDY]07:38
Skwer Kościuszki - InfoBox07:39
Plac Kaszubski - Świętojańska07:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:46
Stocznia Gdynia07:47
Kurs nr 3 jako 710 do Grabówek SKM
Stocznia Gdynia08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:21
Plac Kaszubski08:23
Plac Kaszubski - Świętojańska08:24
Skwer Kościuszki - InfoBox08:25
3 Maja [GDY]08:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:29
Bpa Okoniewskiego08:30
Stocznia SKM - Morska08:31
Uniwersytet Morski08:32
Mireckiego08:33
Kalksztajnów08:34
Grabówek SKM08:36
Grabówek SKM08:37