• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:09
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT03:58
Władysława IV [GDA]04:00
Nowy Port Oliwska04:01
Przychodnia04:02
Rybołowców04:03
Na Zaspę04:04
Marynarki Polskiej04:07
Śnieżna04:09
Stadion Energa Gdańsk04:11
Mostostal04:12
Żaglowa - AmberExpo04:13
Swojska04:15
Węzeł Kliniczna04:16
Twarda04:17
Stocznia Północna04:18
Stocznia SKM04:20
Plac Solidarności04:22
Dworzec Główny04:24
Brama Wyżynna04:27
Śródmieście SKM04:29
Pohulanka04:31
Odrzańska04:32
Chałubińskiego04:34
Sikorskiego [GDA]04:36
Cieszyńskiego04:38
Cebertowicza04:39
Wilanowska04:41
Przemyska04:43
Płocka04:44
Łostowice Świętokrzyska04:46
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska04:48
Łostowice Świętokrzyska04:48
Płocka04:50
Przemyska04:52
Wilanowska04:53
Cebertowicza04:55
Cieszyńskiego04:56
Sikorskiego [GDA]04:58
Chałubińskiego05:00
Odrzańska05:02
Pohulanka05:03
Śródmieście SKM05:05
Brama Wyżynna05:07
Dworzec Główny05:09
Plac Solidarności05:12
Stocznia SKM05:14
Stocznia Północna05:16
Twarda05:17
Węzeł Kliniczna05:18
Swojska05:19
Żaglowa - AmberExpo05:21
Mostostal05:22
Stadion Energa Gdańsk05:23
Śnieżna05:25
Marynarki Polskiej05:27
Plac Wolności05:28
Nowy Port Zajezdnia05:29
Zajezdnia NOWY PORT05:31
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:43
Władysława IV [GDA]05:45
Nowy Port Oliwska05:46
Przychodnia05:47
Rybołowców05:48
Na Zaspę05:49
Marynarki Polskiej05:52
Śnieżna05:54
Stadion Energa Gdańsk05:56
Mostostal05:57
Żaglowa - AmberExpo05:58
Swojska06:00
Węzeł Kliniczna06:01
Twarda06:02
Stocznia Północna06:03
Stocznia SKM06:05
Plac Solidarności06:07
Dworzec Główny06:09
Brama Wyżynna06:12
Śródmieście SKM06:14
Pohulanka06:16
Odrzańska06:17
Chałubińskiego06:19
Sikorskiego [GDA]06:21
Cieszyńskiego06:23
Cebertowicza06:24
Wilanowska06:26
Przemyska06:28
Płocka06:29
Łostowice Świętokrzyska06:31
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:34
Łostowice Świętokrzyska06:34
Płocka06:36
Przemyska06:38
Wilanowska06:39
Cebertowicza06:41
Cieszyńskiego06:42
Sikorskiego [GDA]06:44
Chałubińskiego06:46
Odrzańska06:48
Pohulanka06:49
Śródmieście SKM06:51
Brama Wyżynna06:53
Dworzec Główny06:55
Plac Solidarności06:58
Stocznia SKM07:00
Stocznia Północna07:02
Twarda07:03
Węzeł Kliniczna07:04
Swojska07:05
Żaglowa - AmberExpo07:07
Mostostal07:08
Stadion Energa Gdańsk07:09
Śnieżna07:11
Marynarki Polskiej07:13
Plac Wolności07:14
Nowy Port Zajezdnia07:15
Zajezdnia NOWY PORT07:17
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:31
Władysława IV [GDA]07:33
Nowy Port Oliwska07:34
Przychodnia07:35
Rybołowców07:36
Na Zaspę07:37
Marynarki Polskiej07:40
Śnieżna07:42
Stadion Energa Gdańsk07:44
Mostostal07:45
Żaglowa - AmberExpo07:46
Swojska07:48
Węzeł Kliniczna07:49
Twarda07:50
Stocznia Północna07:51
Stocznia SKM07:53
Plac Solidarności07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Wyżynna08:00
Śródmieście SKM08:02
Pohulanka08:04
Odrzańska08:05
Chałubińskiego08:07
Sikorskiego [GDA]08:09
Cieszyńskiego08:11
Cebertowicza08:12
Wilanowska08:14
Przemyska08:16
Płocka08:17
Łostowice Świętokrzyska08:19
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:29
Łostowice Świętokrzyska08:29
Płocka08:31
Przemyska08:33
Wilanowska08:34
Cebertowicza08:36
Cieszyńskiego08:37
Sikorskiego [GDA]08:39
Chałubińskiego08:41
Odrzańska08:43
Pohulanka08:44
Śródmieście SKM08:46
Brama Wyżynna08:48
Dworzec Główny08:50
Plac Solidarności08:53
Stocznia SKM08:55
Stocznia Północna08:57
Twarda08:58
Węzeł Kliniczna08:59
Swojska09:00
Żaglowa - AmberExpo09:02
Mostostal09:03
Stadion Energa Gdańsk09:04
Śnieżna09:06
Marynarki Polskiej09:08
Plac Wolności09:09
Nowy Port Zajezdnia09:10
Zajezdnia NOWY PORT09:12