• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:00
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:18
Władysława IV [GDA]04:20
Nowy Port Oliwska04:21
Przychodnia04:22
Rybołowców04:23
Na Zaspę04:24
Marynarki Polskiej04:27
Śnieżna04:29
Stadion04:31
Mostostal04:32
Żaglowa - AmberExpo04:33
Swojska04:35
Węzeł Kliniczna04:36
Twarda04:37
Stocznia Północna04:38
Stocznia SKM04:40
Plac Solidarności04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Wyżynna04:47
Śródmieście SKM04:49
Pohulanka04:51
Odrzańska04:52
Chałubińskiego04:54
Sikorskiego [GDA]04:56
Cieszyńskiego04:58
Cebertowicza04:59
Wilanowska05:01
Przemyska05:03
Płocka05:04
Łostowice Świętokrzyska05:06
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:08
Łostowice Świętokrzyska05:08
Płocka05:10
Przemyska05:12
Wilanowska05:13
Cebertowicza05:15
Cieszyńskiego05:16
Sikorskiego [GDA]05:18
Chałubińskiego05:20
Odrzańska05:22
Pohulanka05:23
Śródmieście SKM05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Plac Solidarności05:32
Stocznia SKM05:34
Stocznia Północna05:36
Twarda05:37
Węzeł Kliniczna05:38
Swojska05:39
Żaglowa - AmberExpo05:41
Mostostal05:42
Stadion05:43
Śnieżna05:45
Marynarki Polskiej05:47
Plac Wolności05:48
Nowy Port Zajezdnia05:49
Zajezdnia NOWY PORT05:51
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:02
Władysława IV [GDA]06:04
Nowy Port Oliwska06:05
Przychodnia06:06
Rybołowców06:07
Na Zaspę06:08
Marynarki Polskiej06:11
Śnieżna06:13
Stadion06:15
Mostostal06:16
Żaglowa - AmberExpo06:17
Swojska06:19
Węzeł Kliniczna06:20
Twarda06:21
Stocznia Północna06:22
Stocznia SKM06:24
Plac Solidarności06:26
Dworzec Główny06:28
Brama Wyżynna06:31
Śródmieście SKM06:33
Pohulanka06:35
Odrzańska06:36
Chałubińskiego06:38
Sikorskiego [GDA]06:40
Cieszyńskiego06:42
Cebertowicza06:43
Wilanowska06:45
Przemyska06:47
Płocka06:48
Łostowice Świętokrzyska06:50
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:54
Łostowice Świętokrzyska06:54
Płocka06:56
Przemyska06:58
Wilanowska06:59
Cebertowicza07:01
Cieszyńskiego07:02
Sikorskiego [GDA]07:04
Chałubińskiego07:06
Odrzańska07:08
Pohulanka07:09
Śródmieście SKM07:11
Brama Wyżynna07:13
Dworzec Główny07:15
Plac Solidarności07:18
Stocznia SKM07:20
Stocznia Północna07:22
Twarda07:23
Węzeł Kliniczna07:24
Swojska07:25
Żaglowa - AmberExpo07:27
Mostostal07:28
Stadion07:29
Śnieżna07:31
Marynarki Polskiej07:33
Plac Wolności07:34
Nowy Port Zajezdnia07:35
Zajezdnia NOWY PORT07:37
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:51
Władysława IV [GDA]07:53
Nowy Port Oliwska07:55
Przychodnia07:56
Rybołowców07:57
Na Zaspę07:58
Marynarki Polskiej08:01
Śnieżna08:03
Stadion08:05
Mostostal08:06
Żaglowa - AmberExpo08:07
Swojska08:09
Węzeł Kliniczna08:10
Twarda08:11
Stocznia Północna08:12
Stocznia SKM08:14
Plac Solidarności08:16
Dworzec Główny08:18
Brama Wyżynna08:21
Śródmieście SKM08:23
Pohulanka08:25
Odrzańska08:26
Chałubińskiego08:28
Sikorskiego [GDA]08:30
Cieszyńskiego08:32
Cebertowicza08:33
Wilanowska08:35
Przemyska08:37
Płocka08:38
Łostowice Świętokrzyska08:40
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:49
Łostowice Świętokrzyska08:49
Płocka08:51
Przemyska08:53
Wilanowska08:54
Cebertowicza08:56
Cieszyńskiego08:57
Sikorskiego [GDA]08:59
Chałubińskiego09:01
Odrzańska09:03
Pohulanka09:04
Śródmieście SKM09:06
Brama Wyżynna09:08
Dworzec Główny09:10
Plac Solidarności09:13
Stocznia SKM09:15
Stocznia Północna09:17
Twarda09:18
Węzeł Kliniczna09:19
Swojska09:20
Żaglowa - AmberExpo09:22
Mostostal09:23
Stadion09:24
Śnieżna09:26
Marynarki Polskiej09:28
Plac Wolności09:29
Nowy Port Zajezdnia09:30
Zajezdnia NOWY PORT09:32