• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:50
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:08
Władysława IV [GDA]04:10
Nowy Port Oliwska04:11
Przychodnia04:12
Rybołowców04:13
Na Zaspę04:14
Marynarki Polskiej04:17
Śnieżna04:19
Stadion Energa Gdańsk04:21
Mostostal04:22
Żaglowa - AmberExpo04:23
Swojska04:25
Węzeł Kliniczna04:26
Twarda04:27
Stocznia Północna04:28
Stocznia SKM04:30
Plac Solidarności04:32
Dworzec Główny04:34
Brama Wyżynna04:37
Śródmieście SKM04:39
Pohulanka04:41
Odrzańska04:42
Chałubińskiego04:44
Sikorskiego [GDA]04:46
Cieszyńskiego04:48
Cebertowicza04:49
Wilanowska04:51
Przemyska04:53
Płocka04:54
Łostowice Świętokrzyska04:56
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:08
Łostowice Świętokrzyska05:08
Płocka05:10
Przemyska05:12
Wilanowska05:13
Cebertowicza05:15
Cieszyńskiego05:16
Sikorskiego [GDA]05:18
Chałubińskiego05:20
Odrzańska05:22
Pohulanka05:23
Śródmieście SKM05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Plac Solidarności05:32
Stocznia SKM05:34
Stocznia Północna05:36
Twarda05:37
Węzeł Kliniczna05:38
Swojska05:39
Żaglowa - AmberExpo05:41
Mostostal05:42
Stadion Energa Gdańsk05:43
Śnieżna05:45
Marynarki Polskiej05:47
Plac Wolności05:48
Nowy Port Zajezdnia05:49
Zajezdnia NOWY PORT05:51
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:01
Władysława IV [GDA]06:03
Nowy Port Oliwska06:04
Przychodnia06:05
Rybołowców06:06
Na Zaspę06:07
Marynarki Polskiej06:10
Śnieżna06:12
Stadion Energa Gdańsk06:14
Mostostal06:15
Żaglowa - AmberExpo06:16
Swojska06:18
Węzeł Kliniczna06:19
Twarda06:20
Stocznia Północna06:21
Stocznia SKM06:23
Plac Solidarności06:25
Dworzec Główny06:27
Brama Wyżynna06:30
Śródmieście SKM06:32
Pohulanka06:34
Odrzańska06:35
Chałubińskiego06:37
Sikorskiego [GDA]06:39
Cieszyńskiego06:41
Cebertowicza06:42
Wilanowska06:44
Przemyska06:46
Płocka06:47
Łostowice Świętokrzyska06:49
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:54
Łostowice Świętokrzyska06:54
Płocka06:56
Przemyska06:58
Wilanowska06:59
Cebertowicza07:01
Cieszyńskiego07:02
Sikorskiego [GDA]07:04
Chałubińskiego07:06
Odrzańska07:08
Pohulanka07:09
Śródmieście SKM07:11
Brama Wyżynna07:13
Dworzec Główny07:15
Plac Solidarności07:18
Stocznia SKM07:20
Stocznia Północna07:22
Twarda07:23
Węzeł Kliniczna07:24
Swojska07:25
Żaglowa - AmberExpo07:27
Mostostal07:28
Stadion Energa Gdańsk07:29
Śnieżna07:31
Marynarki Polskiej07:33
Plac Wolności07:34
Nowy Port Zajezdnia07:35
Zajezdnia NOWY PORT07:37
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:51
Władysława IV [GDA]07:53
Nowy Port Oliwska07:54
Przychodnia07:55
Rybołowców07:56
Na Zaspę07:57
Marynarki Polskiej08:00
Śnieżna08:02
Stadion Energa Gdańsk08:04
Mostostal08:05
Żaglowa - AmberExpo08:06
Swojska08:08
Węzeł Kliniczna08:09
Twarda08:10
Stocznia Północna08:11
Stocznia SKM08:13
Plac Solidarności08:15
Dworzec Główny08:17
Brama Wyżynna08:20
Śródmieście SKM08:22
Pohulanka08:24
Odrzańska08:25
Chałubińskiego08:27
Sikorskiego [GDA]08:29
Cieszyńskiego08:31
Cebertowicza08:32
Wilanowska08:34
Przemyska08:36
Płocka08:37
Łostowice Świętokrzyska08:39
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:49
Łostowice Świętokrzyska08:49
Płocka08:51
Przemyska08:53
Wilanowska08:54
Cebertowicza08:56
Cieszyńskiego08:57
Sikorskiego [GDA]08:59
Chałubińskiego09:01
Odrzańska09:03
Pohulanka09:04
Śródmieście SKM09:06
Brama Wyżynna09:08
Dworzec Główny09:10
Plac Solidarności09:13
Stocznia SKM09:15
Stocznia Północna09:17
Twarda09:18
Węzeł Kliniczna09:19
Swojska09:20
Żaglowa - AmberExpo09:22
Mostostal09:23
Stadion Energa Gdańsk09:24
Śnieżna09:26
Marynarki Polskiej09:28
Plac Wolności09:29
Nowy Port Zajezdnia09:30
Zajezdnia NOWY PORT09:32