• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:54
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:26
Władysława IV [GDA]04:28
Nowy Port Oliwska04:29
Przychodnia04:30
Rybołowców04:31
Na Zaspę04:32
Marynarki Polskiej04:35
Śnieżna04:37
Stadion04:39
Mostostal04:40
Żaglowa - AmberExpo04:41
Swojska04:43
Węzeł Kliniczna04:44
Twarda04:45
Stocznia Północna04:46
Stocznia SKM04:48
Plac Solidarności04:50
Dworzec Główny04:52
Brama Wyżynna04:55
Śródmieście SKM04:58
Pohulanka04:59
Odrzańska05:01
Chałubińskiego05:03
Sikorskiego [GDA]05:04
Cieszyńskiego05:06
Cebertowicza05:07
Wilanowska05:09
Przemyska05:11
Płocka05:12
Łostowice Świętokrzyska05:14
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:18
Łostowice Świętokrzyska05:18
Płocka05:20
Przemyska05:22
Wilanowska05:23
Cebertowicza05:25
Cieszyńskiego05:26
Sikorskiego [GDA]05:28
Chałubińskiego05:30
Odrzańska05:32
Pohulanka05:33
Śródmieście SKM05:35
Brama Wyżynna05:37
Dworzec Główny05:39
Plac Solidarności05:42
Stocznia SKM05:44
Stocznia Północna05:46
Twarda05:47
Węzeł Kliniczna05:48
Swojska05:49
Żaglowa - AmberExpo05:51
Mostostal05:52
Stadion05:53
Śnieżna05:55
Marynarki Polskiej05:57
Plac Wolności05:58
Nowy Port Zajezdnia05:59
Zajezdnia NOWY PORT06:01
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:12
Władysława IV [GDA]06:14
Nowy Port Oliwska06:15
Przychodnia06:16
Rybołowców06:17
Na Zaspę06:18
Marynarki Polskiej06:21
Śnieżna06:23
Stadion06:25
Mostostal06:26
Żaglowa - AmberExpo06:27
Swojska06:29
Węzeł Kliniczna06:30
Twarda06:31
Stocznia Północna06:32
Stocznia SKM06:34
Plac Solidarności06:36
Dworzec Główny06:38
Brama Wyżynna06:41
Śródmieście SKM06:44
Pohulanka06:45
Odrzańska06:47
Chałubińskiego06:49
Sikorskiego [GDA]06:50
Cieszyńskiego06:52
Cebertowicza06:53
Wilanowska06:55
Przemyska06:57
Płocka06:58
Łostowice Świętokrzyska07:00
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:04
Łostowice Świętokrzyska07:04
Płocka07:06
Przemyska07:08
Wilanowska07:09
Cebertowicza07:11
Cieszyńskiego07:12
Sikorskiego [GDA]07:14
Chałubińskiego07:16
Odrzańska07:18
Pohulanka07:19
Śródmieście SKM07:21
Brama Wyżynna07:23
Dworzec Główny07:25
Plac Solidarności07:28
Stocznia SKM07:30
Stocznia Północna07:32
Twarda07:33
Węzeł Kliniczna07:34
Swojska07:35
Żaglowa - AmberExpo07:37
Mostostal07:38
Stadion07:39
Śnieżna07:41
Marynarki Polskiej07:43
Plac Wolności07:44
Nowy Port Zajezdnia07:45
Zajezdnia NOWY PORT07:47