• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:52
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:28
Władysława IV [GDA]04:30
Nowy Port Oliwska04:31
Przychodnia04:32
Rybołowców04:33
Na Zaspę04:34
Marynarki Polskiej04:37
Śnieżna04:39
Stadion Energa Gdańsk04:41
Mostostal04:42
Żaglowa - AmberExpo04:43
Swojska04:45
Węzeł Kliniczna04:46
Twarda04:47
Stocznia Północna04:48
Stocznia SKM04:50
Plac Solidarności04:52
Dworzec Główny04:54
Brama Wyżynna04:57
Śródmieście SKM04:59
Pohulanka05:01
Odrzańska05:02
Chałubińskiego05:04
Sikorskiego [GDA]05:06
Cieszyńskiego05:08
Cebertowicza05:09
Wilanowska05:11
Przemyska05:13
Płocka05:14
Łostowice Świętokrzyska05:16
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:28
Łostowice Świętokrzyska05:28
Płocka05:30
Przemyska05:32
Wilanowska05:33
Cebertowicza05:35
Cieszyńskiego05:36
Sikorskiego [GDA]05:38
Chałubińskiego05:40
Odrzańska05:42
Pohulanka05:43
Śródmieście SKM05:45
Brama Wyżynna05:47
Dworzec Główny05:49
Plac Solidarności05:52
Stocznia SKM05:54
Stocznia Północna05:56
Twarda05:57
Węzeł Kliniczna05:58
Swojska05:59
Żaglowa - AmberExpo06:01
Mostostal06:02
Stadion Energa Gdańsk06:03
Śnieżna06:05
Marynarki Polskiej06:07
Plac Wolności06:08
Nowy Port Zajezdnia06:09
Zajezdnia NOWY PORT06:11
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:21
Władysława IV [GDA]06:23
Nowy Port Oliwska06:24
Przychodnia06:25
Rybołowców06:26
Na Zaspę06:27
Marynarki Polskiej06:30
Śnieżna06:32
Stadion Energa Gdańsk06:34
Mostostal06:35
Żaglowa - AmberExpo06:36
Swojska06:38
Węzeł Kliniczna06:39
Twarda06:40
Stocznia Północna06:41
Stocznia SKM06:43
Plac Solidarności06:45
Dworzec Główny06:47
Brama Wyżynna06:50
Śródmieście SKM06:52
Pohulanka06:54
Odrzańska06:55
Chałubińskiego06:57
Sikorskiego [GDA]06:59
Cieszyńskiego07:01
Cebertowicza07:02
Wilanowska07:04
Przemyska07:06
Płocka07:07
Łostowice Świętokrzyska07:09
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:14
Łostowice Świętokrzyska07:14
Płocka07:16
Przemyska07:18
Wilanowska07:19
Cebertowicza07:21
Cieszyńskiego07:22
Sikorskiego [GDA]07:24
Chałubińskiego07:26
Odrzańska07:28
Pohulanka07:29
Śródmieście SKM07:31
Brama Wyżynna07:33
Dworzec Główny07:35
Plac Solidarności07:38
Stocznia SKM07:40
Stocznia Północna07:42
Twarda07:43
Węzeł Kliniczna07:44
Swojska07:45
Żaglowa - AmberExpo07:47
Mostostal07:48
Stadion Energa Gdańsk07:49
Śnieżna07:51
Marynarki Polskiej07:53
Plac Wolności07:54
Nowy Port Zajezdnia07:55
Zajezdnia NOWY PORT07:57