• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:11
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:43
Władysława IV [GDA]04:45
Nowy Port Oliwska04:46
Przychodnia04:47
Rybołowców04:48
Na Zaspę04:49
Marynarki Polskiej04:52
Śnieżna04:54
Stadion04:56
Mostostal04:57
Żaglowa - AmberExpo04:58
Swojska05:00
Węzeł Kliniczna05:01
Twarda05:02
Stocznia Północna05:03
Stocznia SKM05:05
Plac Solidarności05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Wyżynna05:12
Śródmieście SKM05:14
Pohulanka05:16
Odrzańska05:17
Chałubińskiego05:19
Sikorskiego [GDA]05:21
Cieszyńskiego05:23
Cebertowicza05:24
Wilanowska05:26
Przemyska05:28
Płocka05:29
Łostowice Świętokrzyska05:31
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska05:38
Łostowice Świętokrzyska05:38
Płocka05:40
Przemyska05:42
Wilanowska05:43
Cebertowicza05:45
Cieszyńskiego05:46
Sikorskiego [GDA]05:48
Chałubińskiego05:50
Odrzańska05:52
Pohulanka05:53
Śródmieście SKM05:55
Brama Wyżynna05:57
Dworzec Główny05:59
Plac Solidarności06:02
Stocznia SKM06:04
Stocznia Północna06:06
Twarda06:07
Węzeł Kliniczna06:08
Swojska06:09
Żaglowa - AmberExpo06:11
Mostostal06:12
Stadion06:13
Śnieżna06:15
Marynarki Polskiej06:17
Plac Wolności06:18
Nowy Port Zajezdnia06:19
Zajezdnia NOWY PORT06:21
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT06:30
Władysława IV [GDA]06:32
Nowy Port Oliwska06:35
Przychodnia06:36
Rybołowców06:37
Na Zaspę06:38
Marynarki Polskiej06:41
Śnieżna06:43
Stadion06:45
Mostostal06:46
Żaglowa - AmberExpo06:47
Swojska06:49
Węzeł Kliniczna06:50
Twarda06:51
Stocznia Północna06:52
Stocznia SKM06:54
Plac Solidarności06:56
Dworzec Główny06:58
Brama Wyżynna07:01
Śródmieście SKM07:03
Pohulanka07:05
Odrzańska07:06
Chałubińskiego07:08
Sikorskiego [GDA]07:10
Cieszyńskiego07:12
Cebertowicza07:13
Wilanowska07:15
Przemyska07:17
Płocka07:18
Łostowice Świętokrzyska07:20
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:24
Łostowice Świętokrzyska07:24
Płocka07:26
Przemyska07:28
Wilanowska07:29
Cebertowicza07:31
Cieszyńskiego07:32
Sikorskiego [GDA]07:34
Chałubińskiego07:36
Odrzańska07:38
Pohulanka07:39
Śródmieście SKM07:41
Brama Wyżynna07:43
Dworzec Główny07:45
Plac Solidarności07:48
Stocznia SKM07:50
Stocznia Północna07:52
Twarda07:53
Węzeł Kliniczna07:54
Swojska07:55
Żaglowa - AmberExpo07:57
Mostostal07:58
Stadion07:59
Śnieżna08:01
Marynarki Polskiej08:03
Plac Wolności08:04
Nowy Port Zajezdnia08:05
Zajezdnia NOWY PORT08:07