• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:48
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT04:43
Władysława IV [GDA]04:45
Nowy Port Oliwska04:46
Przychodnia04:47
Rybołowców04:48
Na Zaspę04:49
Marynarki Polskiej04:52
Śnieżna04:54
Stadion Energa Gdańsk04:56
Mostostal04:57
Żaglowa - AmberExpo04:58
Swojska05:00
Węzeł Kliniczna05:01
Twarda05:02
Stocznia Północna05:03
Stocznia SKM05:05
Plac Solidarności05:07
Dworzec Główny05:09
Brama Wyżynna05:12
Śródmieście SKM05:14
Pohulanka05:16
Odrzańska05:17
Chałubińskiego05:19
Sikorskiego [GDA]05:21
Cieszyńskiego05:23
Cebertowicza05:24
Wilanowska05:26
Przemyska05:28
Płocka05:29
Łostowice Świętokrzyska05:31
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Łostowice Świętokrzyska05:48
Łostowice Świętokrzyska05:48
Płocka05:50
Przemyska05:52
Wilanowska05:53
Cebertowicza05:55
Cieszyńskiego05:56
Sikorskiego [GDA]05:58
Chałubińskiego06:00
Odrzańska06:02
Pohulanka06:03
Śródmieście SKM06:05
Brama Wyżynna06:07
Dworzec Główny06:09
Plac Solidarności06:12
Stocznia SKM06:14
Stocznia Północna06:16
Twarda06:17
Węzeł Kliniczna06:18
Swojska06:19
Żaglowa - AmberExpo06:21
Mostostal06:22
Stadion Energa Gdańsk06:23
Śnieżna06:25
Marynarki Polskiej06:27
Plac Wolności06:28
Władysława IV [GDA]06:30
Nowy Port Oliwska06:31
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska06:34
Przychodnia06:35
Rybołowców06:36
Na Zaspę06:37
Marynarki Polskiej06:40
Śnieżna06:42
Stadion Energa Gdańsk06:44
Mostostal06:45
Żaglowa - AmberExpo06:46
Swojska06:48
Węzeł Kliniczna06:49
Twarda06:50
Stocznia Północna06:51
Stocznia SKM06:53
Plac Solidarności06:55
Dworzec Główny06:57
Brama Wyżynna07:00
Śródmieście SKM07:02
Pohulanka07:04
Odrzańska07:05
Chałubińskiego07:07
Sikorskiego [GDA]07:09
Cieszyńskiego07:11
Cebertowicza07:12
Wilanowska07:14
Przemyska07:16
Płocka07:17
Łostowice Świętokrzyska07:19
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Łostowice Świętokrzyska07:24
Łostowice Świętokrzyska07:24
Płocka07:26
Przemyska07:28
Wilanowska07:29
Cebertowicza07:31
Cieszyńskiego07:32
Sikorskiego [GDA]07:34
Chałubińskiego07:36
Odrzańska07:38
Pohulanka07:39
Śródmieście SKM07:41
Brama Wyżynna07:43
Dworzec Główny07:45
Plac Solidarności07:48
Stocznia SKM07:50
Stocznia Północna07:52
Twarda07:53
Węzeł Kliniczna07:54
Swojska07:55
Żaglowa - AmberExpo07:57
Mostostal07:58
Stadion Energa Gdańsk07:59
Śnieżna08:01
Marynarki Polskiej08:03
Plac Wolności08:04
Władysława IV [GDA]08:06
Nowy Port Oliwska08:07
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Nowy Port Oliwska08:10
Przychodnia08:11
Rybołowców08:12
Na Zaspę08:13
Marynarki Polskiej08:16
Śnieżna08:18
Stadion Energa Gdańsk08:20
Mostostal08:21
Żaglowa - AmberExpo08:22
Swojska08:24
Węzeł Kliniczna08:25
Twarda08:26
Stocznia Północna08:27
Stocznia SKM08:29
Plac Solidarności08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Wyżynna08:36
Śródmieście SKM08:38
Pohulanka08:40
Odrzańska08:41
Chałubińskiego08:43
Sikorskiego [GDA]08:45
Cieszyńskiego08:47
Cebertowicza08:48
Wilanowska08:50
Przemyska08:52
Płocka08:53
Łostowice Świętokrzyska08:55
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska08:59
Łostowice Świętokrzyska08:59
Płocka09:01
Przemyska09:03
Wilanowska09:04
Cebertowicza09:06
Cieszyńskiego09:07
Sikorskiego [GDA]09:09
Chałubińskiego09:11
Odrzańska09:13
Pohulanka09:14
Śródmieście SKM09:16
Brama Wyżynna09:18
Dworzec Główny09:20
Plac Solidarności09:23
Stocznia SKM09:25
Stocznia Północna09:27
Twarda09:28
Węzeł Kliniczna09:29
Swojska09:30
Żaglowa - AmberExpo09:32
Mostostal09:33
Stadion Energa Gdańsk09:34
Śnieżna09:36
Marynarki Polskiej09:38
Plac Wolności09:39
Nowy Port Zajezdnia09:40
Zajezdnia NOWY PORT09:42