• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:22
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT05:05
Władysława IV [GDA]05:07
Nowy Port Oliwska05:08
Przychodnia05:09
Rybołowców05:10
Na Zaspę05:11
Marynarki Polskiej05:14
Śnieżna05:16
Stadion05:18
Mostostal05:19
Żaglowa - AmberExpo05:20
Swojska05:22
Węzeł Kliniczna05:23
Twarda05:24
Stocznia Północna05:25
Stocznia SKM05:27
Plac Solidarności05:29
Dworzec Główny05:31
Brama Wyżynna05:34
Śródmieście SKM05:36
Pohulanka05:38
Odrzańska05:39
Chałubińskiego05:41
Sikorskiego [GDA]05:43
Cieszyńskiego05:45
Cebertowicza05:46
Wilanowska05:48
Przemyska05:50
Płocka05:51
Łostowice Świętokrzyska05:53
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska06:04
Łostowice Świętokrzyska06:04
Płocka06:06
Przemyska06:08
Wilanowska06:09
Cebertowicza06:11
Cieszyńskiego06:12
Sikorskiego [GDA]06:14
Chałubińskiego06:16
Odrzańska06:18
Pohulanka06:19
Śródmieście SKM06:21
Brama Wyżynna06:23
Dworzec Główny06:25
Plac Solidarności06:28
Stocznia SKM06:30
Stocznia Północna06:32
Twarda06:33
Węzeł Kliniczna06:34
Swojska06:35
Żaglowa - AmberExpo06:37
Mostostal06:38
Stadion06:39
Śnieżna06:41
Marynarki Polskiej06:43
Plac Wolności06:44
Nowy Port Zajezdnia06:45
Zajezdnia NOWY PORT06:47
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia NOWY PORT07:02
Władysława IV [GDA]07:04
Nowy Port Oliwska07:05
Przychodnia07:06
Rybołowców07:07
Na Zaspę07:08
Marynarki Polskiej07:11
Śnieżna07:13
Stadion07:15
Mostostal07:16
Żaglowa - AmberExpo07:17
Swojska07:19
Węzeł Kliniczna07:20
Twarda07:21
Stocznia Północna07:22
Stocznia SKM07:24
Plac Solidarności07:26
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:31
Śródmieście SKM07:33
Pohulanka07:35
Odrzańska07:36
Chałubińskiego07:38
Sikorskiego [GDA]07:40
Cieszyńskiego07:42
Cebertowicza07:43
Wilanowska07:45
Przemyska07:47
Płocka07:48
Łostowice Świętokrzyska07:50
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Łostowice Świętokrzyska07:54
Łostowice Świętokrzyska07:54
Płocka07:56
Przemyska07:58
Wilanowska07:59
Cebertowicza08:01
Cieszyńskiego08:02
Sikorskiego [GDA]08:04
Chałubińskiego08:06
Odrzańska08:08
Pohulanka08:09
Śródmieście SKM08:11
Brama Wyżynna08:13
Dworzec Główny08:15
Plac Solidarności08:18
Stocznia SKM08:20
Stocznia Północna08:22
Twarda08:23
Węzeł Kliniczna08:24
Swojska08:25
Żaglowa - AmberExpo08:27
Mostostal08:28
Stadion08:29
Śnieżna08:31
Marynarki Polskiej08:33
Plac Wolności08:34
Nowy Port Zajezdnia08:35
Zajezdnia NOWY PORT08:37