Menu
08:55
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia NOWY PORT | 14:38 |
Władysława IV [GDA] | 14:40 |
Nowy Port Oliwska | 14:45 |
Przychodnia | 14:46 |
Rybołowców | 14:47 |
Na Zaspę | 14:48 |
Marynarki Polskiej | 14:51 |
Śnieżna | 14:52 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 14:54 |
Mostostal | 14:55 |
Żaglowa - AmberExpo | 14:56 |
Swojska | 14:58 |
Węzeł Kliniczna | 14:59 |
Twarda | 15:00 |
Stocznia Północna | 15:01 |
Stocznia SKM | 15:03 |
Plac Solidarności | 15:05 |
Dworzec Główny | 15:07 |
Brama Wyżynna | 15:10 |
Śródmieście SKM | 15:13 |
Pohulanka | 15:14 |
Odrzańska | 15:16 |
Chałubińskiego | 15:18 |
Sikorskiego [GDA] | 15:19 |
Cieszyńskiego | 15:21 |
Cebertowicza | 15:22 |
Wilanowska | 15:24 |
Przemyska | 15:26 |
Płocka | 15:27 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:29 |
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 15:37 |
Łostowice Świętokrzyska | 15:37 |
Płocka | 15:39 |
Przemyska | 15:41 |
Wilanowska | 15:42 |
Cebertowicza | 15:44 |
Cieszyńskiego | 15:45 |
Sikorskiego [GDA] | 15:47 |
Chałubińskiego | 15:49 |
Odrzańska | 15:51 |
Pohulanka | 15:52 |
Śródmieście SKM | 15:54 |
Brama Wyżynna | 15:56 |
Dworzec Główny | 15:58 |
Plac Solidarności | 16:01 |
Stocznia SKM | 16:03 |
Stocznia Północna | 16:05 |
Twarda | 16:06 |
Węzeł Kliniczna | 16:07 |
Swojska | 16:08 |
Żaglowa - AmberExpo | 16:10 |
Mostostal | 16:11 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 16:12 |
Śnieżna | 16:14 |
Marynarki Polskiej | 16:15 |
Plac Wolności | 16:17 |
Nowy Port Zajezdnia | 16:18 |
Zajezdnia NOWY PORT | 16:20 |
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska | |
---|---|
Zajezdnia NOWY PORT | 16:32 |
Władysława IV [GDA] | 16:34 |
Nowy Port Oliwska | 16:35 |
Przychodnia | 16:36 |
Rybołowców | 16:37 |
Na Zaspę | 16:38 |
Marynarki Polskiej | 16:41 |
Śnieżna | 16:42 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 16:44 |
Mostostal | 16:45 |
Żaglowa - AmberExpo | 16:46 |
Swojska | 16:48 |
Węzeł Kliniczna | 16:49 |
Twarda | 16:50 |
Stocznia Północna | 16:51 |
Stocznia SKM | 16:53 |
Plac Solidarności | 16:55 |
Dworzec Główny | 16:57 |
Brama Wyżynna | 17:00 |
Śródmieście SKM | 17:03 |
Pohulanka | 17:04 |
Odrzańska | 17:06 |
Chałubińskiego | 17:08 |
Sikorskiego [GDA] | 17:09 |
Cieszyńskiego | 17:11 |
Cebertowicza | 17:12 |
Wilanowska | 17:14 |
Przemyska | 17:16 |
Płocka | 17:17 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:19 |
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT | |
---|---|
Łostowice Świętokrzyska | 17:27 |
Łostowice Świętokrzyska | 17:27 |
Płocka | 17:29 |
Przemyska | 17:31 |
Wilanowska | 17:32 |
Cebertowicza | 17:34 |
Cieszyńskiego | 17:35 |
Sikorskiego [GDA] | 17:37 |
Chałubińskiego | 17:39 |
Odrzańska | 17:41 |
Pohulanka | 17:42 |
Śródmieście SKM | 17:44 |
Brama Wyżynna | 17:46 |
Dworzec Główny | 17:48 |
Plac Solidarności | 17:51 |
Stocznia SKM | 17:53 |
Stocznia Północna | 17:55 |
Twarda | 17:56 |
Węzeł Kliniczna | 17:57 |
Swojska | 17:58 |
Żaglowa - AmberExpo | 18:00 |
Mostostal | 18:01 |
Polsat Plus Arena Gdańsk | 18:02 |
Śnieżna | 18:04 |
Marynarki Polskiej | 18:05 |
Plac Wolności | 18:07 |
Nowy Port Zajezdnia | 18:08 |
Zajezdnia NOWY PORT | 18:10 |