• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:12
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP23:49
Galeria Bałtycka23:51
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka23:51
Wojska Polskiego23:53
Zamenhofa [GDA]23:54
Zajezdnia23:55
Strzyża PKM23:56
Uniwersytet Gdański [GDA]23:58
Bażyńskiego [GDA]23:59
Obrońców Westerplatte00:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:03
Oliwa PKP00:06
Beniowskiego00:07
Bora-Komorowskiego00:09
Czerwony Dwór00:11
Piastowska00:12
Tysiąclecia00:13
Jelitkowo Kapliczna00:14
Jelitkowo00:15
Jelitkowo00:15
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo00:20
Jelitkowo00:21
Jelitkowo Kapliczna00:22
Tysiąclecia00:24
Piastowska00:25
Czerwony Dwór00:26
Bora-Komorowskiego00:27
Beniowskiego00:27
Oliwa PKP00:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:30
Obrońców Westerplatte00:31
Bażyńskiego [GDA]00:33
Uniwersytet Gdański [GDA]00:34
Strzyża PKM00:36
Zajezdnia00:37
Zamenhofa [GDA]00:38
Wojska Polskiego00:39
Galeria Bałtycka00:41
Jaśkowa Dolina00:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:46
Opera Bałtycka00:47
Uniwersytet Medyczny00:49
Brama Oliwska00:50
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Toruńska01:04
Zaroślak01:05
Cmentarna01:06
Stoczniowców01:07
Wronki01:08
Worcella01:09
Chełm Cienista01:10
Sikorskiego [GDA]01:12
Cieszyńskiego01:13
Osiedle Jary01:15
Rogalińska01:16
Płocka01:17
Przemyska01:19
Kielecka01:20
Piotrkowska01:21
Ujeścisko01:22
Jabłoniowa Osiedle01:24
Leszczynowa01:25
Szadółki01:26
Przywidzka01:27
Czermińskiego01:28
Rębowo01:29
Baśniowa01:30
Jaworzniaków01:31
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Jaworzniaków02:20
Jaworzniaków02:21
Baśniowa02:22
Rębowo02:23
Czermińskiego02:25
Przywidzka02:26
Szadółki02:27
Leszczynowa02:28
Jabłoniowa Osiedle02:29
Ujeścisko02:30
Piotrkowska02:31
Kielecka02:32
Przemyska02:33
Płocka02:35
Rogalińska02:36
Osiedle Jary02:37
Cieszyńskiego02:39
Sikorskiego [GDA]02:41
Chełm Cienista02:42
Worcella02:43
Reformacka02:44
Cmentarna02:45
Zaroślak02:46
Toruńska02:48
Brama Wyżynna02:50
Dworzec Główny03:00
Brama Oliwska03:01
Uniwersytet Medyczny03:03
Opera Bałtycka03:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:07
Jaśkowa Dolina03:09
Galeria Bałtycka03:11
Wojska Polskiego03:13
Zamenhofa [GDA]03:14
Zajezdnia03:15
Strzyża PKM03:16
Uniwersytet Gdański [GDA]03:18
Bażyńskiego [GDA]03:19
Obrońców Westerplatte03:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:23
Oliwa PKP03:26
Beniowskiego03:27
Bora-Komorowskiego03:29
Czerwony Dwór03:31
Piastowska03:32
Tysiąclecia03:33
Jelitkowo Kapliczna03:34
Jelitkowo03:35
Jelitkowo03:35
Kurs nr 4 do Galeria Bałtycka
Jelitkowo04:20
Jelitkowo04:21
Jelitkowo Kapliczna04:22
Tysiąclecia04:24
Piastowska04:25
Czerwony Dwór04:26
Bora-Komorowskiego04:27
Beniowskiego04:27
Oliwa PKP04:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:30
Obrońców Westerplatte04:31
Bażyńskiego [GDA]04:33
Uniwersytet Gdański [GDA]04:34
Strzyża PKM04:36
Zajezdnia04:37
Zamenhofa [GDA]04:38
Wojska Polskiego04:39
Galeria Bałtycka04:41
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka04:42
Baza Hallera04:49