• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
12:21
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP23:49
Galeria Bałtycka23:51
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka23:51
Wojska Polskiego23:53
Zamenhofa [GDA]23:54
Zajezdnia23:55
Strzyża PKM23:56
Uniwersytet Gdański [GDA]23:58
Bażyńskiego [GDA]23:59
Obrońców Westerplatte00:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:03
Oliwa PKP00:06
Poznańska [GDA]00:08
Piastowska00:10
Tysiąclecia00:11
Jelitkowo Kapliczna00:12
Jelitkowo00:13
Jelitkowo00:13
Kurs nr 2 do Jaworzniaków
Jelitkowo00:20
Jelitkowo00:21
Jelitkowo Kapliczna00:22
Tysiąclecia00:24
Piastowska00:25
Poznańska00:26
Oliwa PKP00:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:30
Obrońców Westerplatte00:31
Bażyńskiego [GDA]00:33
Uniwersytet Gdański [GDA]00:34
Strzyża PKM00:36
Zajezdnia00:37
Zamenhofa [GDA]00:38
Wojska Polskiego00:39
Galeria Bałtycka00:41
Jaśkowa Dolina00:43
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:46
Opera Bałtycka00:47
Uniwersytet Medyczny00:49
Brama Oliwska00:50
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Toruńska01:04
Zaroślak01:05
Cmentarna01:06
Stoczniowców [GDA]01:07
Wronki01:08
Worcella01:09
Chełm Cienista01:10
Sikorskiego01:12
Cieszyńskiego01:13
Osiedle Jary01:15
Rogalińska01:16
Płocka01:17
Przemyska01:19
Kielecka01:20
Piotrkowska01:21
Ujeścisko01:23
Jabłoniowa Osiedle01:25
Leszczynowa01:26
Szadółki01:27
Przywidzka01:28
Czermińskiego01:29
Rębowo01:30
Baśniowa01:31
Jaworzniaków01:32
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Jaworzniaków02:19
Jaworzniaków02:20
Baśniowa02:21
Rębowo02:22
Czermińskiego02:24
Przywidzka02:25
Szadółki02:26
Leszczynowa02:27
Jabłoniowa Osiedle02:28
Ujeścisko02:29
Piotrkowska02:31
Kielecka02:32
Przemyska02:33
Płocka02:35
Rogalińska02:36
Osiedle Jary02:37
Cieszyńskiego02:39
Sikorskiego [GDA]02:41
Chełm Cienista02:42
Worcella02:43
Reformacka02:44
Cmentarna02:45
Zaroślak02:46
Toruńska02:48
Brama Wyżynna02:50
Dworzec Główny03:00
Brama Oliwska03:01
Uniwersytet Medyczny03:03
Opera Bałtycka03:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:07
Jaśkowa Dolina03:09
Galeria Bałtycka03:11
Wojska Polskiego03:13
Zamenhofa [GDA]03:14
Zajezdnia03:15
Strzyża PKM03:16
Uniwersytet Gdański [GDA]03:18
Bażyńskiego [GDA]03:19
Obrońców Westerplatte03:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:23
Oliwa PKP03:26
Poznańska [GDA]03:28
Piastowska03:29
Tysiąclecia03:30
Jelitkowo Kapliczna03:31
Jelitkowo03:32
Jelitkowo03:32
Kurs nr 4 do Galeria Bałtycka
Jelitkowo04:21
Jelitkowo04:22
Jelitkowo Kapliczna04:23
Tysiąclecia04:25
Piastowska04:26
Poznańska04:27
Oliwa PKP04:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:31
Obrońców Westerplatte04:32
Bażyńskiego [GDA]04:34
Uniwersytet Gdański [GDA]04:35
Strzyża PKM04:37
Zajezdnia04:38
Zamenhofa [GDA]04:39
Wojska Polskiego04:40
Galeria Bałtycka04:42
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka04:42
Baza Hallera04:49