• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
01:52
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP23:49
Galeria Bałtycka23:51
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka23:51
Wojska Polskiego23:53
Zamenhofa [GDA]23:54
Zajezdnia23:55
Strzyża PKM23:56
Uniwersytet Gdański [GDA]23:58
Bażyńskiego [GDA]23:59
Obrońców Westerplatte00:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:03
Oliwa PKP00:06
Poznańska00:08
Piastowska00:09
Tysiąclecia00:10
Jelitkowo Kapliczna00:11
Jelitkowo00:12
Jelitkowo00:12
Kurs nr 2 do Barzychowskiej
Jelitkowo00:21
Jelitkowo00:22
Jelitkowo Kapliczna00:23
Tysiąclecia00:25
Piastowska00:26
Poznańska00:27
Oliwa PKP00:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa00:31
Obrońców Westerplatte00:32
Bażyńskiego [GDA]00:34
Uniwersytet Gdański [GDA]00:35
Strzyża PKM00:37
Zajezdnia00:38
Zamenhofa [GDA]00:39
Wojska Polskiego00:40
Galeria Bałtycka00:42
Jaśkowa Dolina00:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk00:47
Opera Bałtycka00:48
Uniwersytet Medyczny00:50
Brama Oliwska00:51
Dworzec Główny01:00
Brama Wyżynna01:02
Toruńska01:03
Zaroślak01:04
Cmentarna01:05
Stoczniowców01:06
Wronki01:07
Worcella01:08
Chełm Cienista01:09
Sikorskiego [GDA]01:11
Cieszyńskiego01:12
Osiedle Jary01:14
Rogalińska01:15
Płocka01:16
Przemyska01:18
Kielecka01:19
Piotrkowska01:20
Ujeścisko01:21
Jabłoniowa Osiedle01:23
Leszczynowa01:24
Szadółki01:25
Przywidzka01:26
Czermińskiego01:27
Rębowo01:28
Baśniowa01:29
Elfów01:31
Osiedle Olimp01:33
Osiedle Cytrusowe01:35
Olimpijska01:37
Barzychowskiej01:38
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Barzychowskiej02:14
Olimpijska02:15
Osiedle Cytrusowe02:16
Plac Afrodyty02:18
Osiedle Olimp02:19
Osiedle Świętokrzyskie02:21
Elfów02:22
Baśniowa02:23
Rębowo02:24
Czermińskiego02:26
Przywidzka02:27
Szadółki02:28
Leszczynowa02:29
Jabłoniowa Osiedle02:30
Ujeścisko02:31
Piotrkowska02:32
Kielecka02:33
Przemyska02:34
Płocka02:36
Rogalińska02:37
Osiedle Jary02:38
Cieszyńskiego02:40
Sikorskiego [GDA]02:42
Chełm Cienista02:43
Worcella02:44
Reformacka02:45
Cmentarna02:46
Zaroślak02:47
Toruńska02:49
Brama Wyżynna02:51
Dworzec Główny03:00
Brama Oliwska03:01
Uniwersytet Medyczny03:03
Opera Bałtycka03:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk03:07
Jaśkowa Dolina03:09
Galeria Bałtycka03:11
Wojska Polskiego03:13
Zamenhofa [GDA]03:14
Zajezdnia03:15
Strzyża PKM03:16
Uniwersytet Gdański [GDA]03:18
Bażyńskiego [GDA]03:19
Obrońców Westerplatte03:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa03:23
Oliwa PKP03:26
Poznańska03:28
Piastowska03:29
Tysiąclecia03:30
Jelitkowo Kapliczna03:31
Jelitkowo03:32
Jelitkowo03:32