04:55
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Wrzeszcz PKP22:55
Galeria Bałtycka22:57
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Galeria Bałtycka22:57
Wojska Polskiego22:59
Zamenhofa [GDA]23:00
Zajezdnia23:01
Strzyża PKM23:02
Uniwersytet Gdański [GDA]23:03
Bażyńskiego [GDA]23:04
Obrońców Westerplatte23:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:08
Oliwa PKP23:11
Poznańska23:13
Piastowska23:14
Tysiąclecia23:15
Jelitkowo Kapliczna23:16
Jelitkowo23:17
Jelitkowo23:17
Kurs nr 2 do Olimpijska
Jelitkowo23:21
Jelitkowo23:22
Jelitkowo Kapliczna23:23
Tysiąclecia23:25
Piastowska23:26
Poznańska23:27
Oliwa PKP23:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:31
Obrońców Westerplatte23:32
Bażyńskiego [GDA]23:34
Uniwersytet Gdański [GDA]23:35
Strzyża PKM23:37
Zajezdnia23:38
Zamenhofa [GDA]23:39
Wojska Polskiego23:40
Galeria Bałtycka23:42
Jaśkowa Dolina23:44
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk23:47
Opera Bałtycka23:48
Uniwersytet Medyczny23:50
Brama Oliwska23:51
Dworzec Główny00:00
Brama Wyżynna00:02
Toruńska00:03
Zaroślak00:04
Cmentarna00:05
Stoczniowców00:06
Wronki00:07
Worcella00:08
Chełm Cienista00:09
Sikorskiego [GDA]00:11
Cieszyńskiego00:12
Osiedle Jary00:14
Rogalińska00:15
Płocka00:16
Przemyska00:18
Kielecka00:19
Piotrkowska00:20
Jeleniogórska00:21
Nowosądecka00:22
Lawendowe Wzgórze00:23
Jabłoniowa Osiedle00:26
Leszczynowa00:27
Szadółki00:28
Przywidzka00:29
Czermińskiego00:30
Rębowo00:31
Baśniowa00:32
Elfów00:34
Osiedle Olimp00:36
Osiedle Cytrusowe00:38
Olimpijska00:40
Kurs nr 7 do Galeria Bałtycka
Olimpijska04:12
Osiedle Cytrusowe04:13
Plac Afrodyty04:15
Osiedle Olimp04:16
Osiedle Świętokrzyskie04:18
Elfów04:19
Baśniowa04:20
Rębowo04:21
Czermińskiego04:23
Przywidzka04:24
Szadółki04:25
Leszczynowa04:26
Jabłoniowa Osiedle04:27
Lawendowe Wzgórze04:29
Nowosądecka04:30
Jeleniogórska04:31
Piotrkowska04:32
Kielecka04:33
Przemyska04:34
Płocka04:36
Rogalińska04:37
Osiedle Jary04:38
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego [GDA]04:42
Chełm Cienista04:43
Worcella04:44
Reformacka04:45
Cmentarna04:46
Zaroślak04:47
Toruńska04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny05:00
Brama Oliwska05:01
Uniwersytet Medyczny05:03
Opera Bałtycka05:05
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:07
Jaśkowa Dolina05:09
Galeria Bałtycka05:11
Kurs nr 8 do Baza Hallera
Galeria Bałtycka05:11
Baza Hallera05:20