• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
09:00
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Pustki Cisowskie06:50
Pustki Cisowskie06:50
Kurs nr 1 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie06:55
Żurawia06:56
Wiklinowa06:57
Bławatna06:58
Jaskółcza06:59
Raduńska07:01
Chylonia Centrum07:03
Wiejska07:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:07
Morska - Estakada07:09
Mireckiego07:12
Stocznia SKM - Morska07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:16
3 Maja [GDY]07:18
Armii Krajowej07:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:24
Centrum Nauki Experyment07:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:27
Orłowo SKM - Orłowska07:30
Orłowo SKM - "Klif"07:31
Kolibki07:32
Kamienny Potok SKM07:34
Wejherowska07:36
Malczewskiego07:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]07:39
Sopot PKP - Niepodległości07:40
3 Maja [SOP]07:42
Sopot Reja07:43
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja08:16
3 Maja [SOP]08:17
Sopot PKP - Niepodległości08:18
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:20
Malczewskiego08:22
Wejherowska08:23
Kamienny Potok SKM08:25
Kolibki08:27
Orłowo SKM - "Klif"08:28
Orłowo SKM - Orłowska08:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:33
Centrum Nauki Experyment08:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:38
Armii Krajowej08:41
3 Maja [GDY]08:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:44
Stocznia SKM - Morska08:46
Mireckiego08:48
Morska - Estakada08:50
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:52
Wiejska08:54
Chylonia Centrum08:56
Raduńska08:57
Jaskółcza08:58
Bławatna08:59
Wiklinowa09:00
Żurawia09:01
Pustki Cisowskie09:02
Kurs nr 3 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie09:27
Żurawia09:28
Wiklinowa09:29
Bławatna09:30
Jaskółcza09:31
Raduńska09:33
Chylonia Centrum09:35
Wiejska09:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:39
Morska - Estakada09:41
Mireckiego09:43
Stocznia SKM - Morska09:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:47
3 Maja [GDY]09:49
Armii Krajowej09:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:54
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:55
Centrum Nauki Experyment09:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:59
Orłowo SKM - Orłowska10:02
Orłowo SKM - "Klif"10:03
Kolibki10:04
Kamienny Potok SKM10:06
Wejherowska10:08
Malczewskiego10:09
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:11
Sopot PKP - Niepodległości10:12
3 Maja [SOP]10:14
Sopot Reja10:15
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja10:39
3 Maja [SOP]10:40
Sopot PKP - Niepodległości10:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:43
Malczewskiego10:45
Wejherowska10:46
Kamienny Potok SKM10:48
Kolibki10:50
Orłowo SKM - "Klif"10:51
Orłowo SKM - Orłowska10:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:56
Centrum Nauki Experyment10:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:01
Armii Krajowej11:04
3 Maja [GDY]11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:07
Stocznia SKM - Morska11:09
Mireckiego11:11
Morska - Estakada11:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:15
Wiejska11:17
Chylonia Centrum11:19
Raduńska11:20
Jaskółcza11:21
Bławatna11:22
Wiklinowa11:23
Żurawia11:24
Pustki Cisowskie11:25
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie11:46
Żurawia11:47
Wiklinowa11:48
Bławatna11:49
Jaskółcza11:50
Raduńska11:52
Chylonia Centrum11:54
Wiejska11:56
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:58
Morska - Estakada12:00
Mireckiego12:02
Stocznia SKM - Morska12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:06
3 Maja [GDY]12:08
Armii Krajowej12:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:14
Centrum Nauki Experyment12:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:18
Orłowo SKM - Orłowska12:21
Orłowo SKM - "Klif"12:23
Kolibki12:24
Kamienny Potok SKM12:26
Wejherowska12:28
Malczewskiego12:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:31
Sopot PKP - Niepodległości12:32
3 Maja [SOP]12:34
Sopot Reja12:35
Kurs nr 6 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja12:59
3 Maja [SOP]13:00
Sopot PKP - Niepodległości13:01
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:03
Malczewskiego13:05
Wejherowska13:06
Kamienny Potok SKM13:08
Kolibki13:10
Orłowo SKM - "Klif"13:11
Orłowo SKM - Orłowska13:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:16
Centrum Nauki Experyment13:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:21
Armii Krajowej13:24
3 Maja [GDY]13:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:27
Stocznia SKM - Morska13:29
Mireckiego13:31
Morska - Estakada13:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:35
Wiejska13:37
Chylonia Centrum13:40
Raduńska13:41
Jaskółcza13:42
Bławatna13:43
Wiklinowa13:44
Żurawia13:45
Pustki Cisowskie13:46
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie14:00
Żurawia14:01
Wiklinowa14:02
Bławatna14:03
Jaskółcza14:04
Raduńska14:06
Chylonia Centrum14:08
Wiejska14:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:12
Morska - Estakada14:14
Mireckiego14:16
Stocznia SKM - Morska14:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:20
3 Maja [GDY]14:22
Armii Krajowej14:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:28
Centrum Nauki Experyment14:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:32
Orłowo SKM - Orłowska14:35
Orłowo SKM - "Klif"14:37
Kolibki14:38
Kamienny Potok SKM14:40
Wejherowska14:42
Malczewskiego14:43
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:45
Sopot PKP - Niepodległości14:46
3 Maja [SOP]14:48
Sopot Reja14:49
Kurs nr 8 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja15:04
3 Maja [SOP]15:05
Sopot PKP - Niepodległości15:06
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:08
Malczewskiego15:10
Wejherowska15:11
Kamienny Potok SKM15:13
Kolibki15:15
Orłowo SKM - "Klif"15:17
Orłowo SKM - Orłowska15:18
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:22
Centrum Nauki Experyment15:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:27
Armii Krajowej15:30
3 Maja [GDY]15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:34
Stocznia SKM - Morska15:36
Mireckiego15:39
Morska - Estakada15:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:43
Wiejska15:45
Chylonia Centrum15:48
Raduńska15:49
Jaskółcza15:50
Bławatna15:51
Wiklinowa15:52
Żurawia15:53
Pustki Cisowskie15:54
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie16:23
Żurawia16:24
Wiklinowa16:25
Bławatna16:26
Jaskółcza16:27
Raduńska16:29
Chylonia Centrum16:31
Wiejska16:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:35
Morska - Estakada16:37
Mireckiego16:39
Stocznia SKM - Morska16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:43
3 Maja [GDY]16:45
Armii Krajowej16:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:50
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:51
Centrum Nauki Experyment16:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:55
Orłowo SKM - Orłowska16:58
Orłowo SKM - "Klif"17:00
Kolibki17:01
Kamienny Potok SKM17:03
Wejherowska17:05
Malczewskiego17:06
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:08
Sopot PKP - Niepodległości17:09
3 Maja [SOP]17:11
Sopot Reja17:12
Kurs nr 10 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja17:29
3 Maja [SOP]17:30
Sopot PKP - Niepodległości17:31
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:33
Malczewskiego17:35
Wejherowska17:36
Kamienny Potok SKM17:38
Kolibki17:40
Orłowo SKM - "Klif"17:41
Orłowo SKM - Orłowska17:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:46
Centrum Nauki Experyment17:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:51
Armii Krajowej17:54
3 Maja [GDY]17:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:57
Stocznia SKM - Morska17:59
Mireckiego18:01
Morska - Estakada18:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:05
Wiejska18:07
Chylonia Centrum18:10
Raduńska18:11
Jaskółcza18:12
Bławatna18:13
Wiklinowa18:14
Żurawia18:15
Pustki Cisowskie18:16
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie18:41
Żurawia18:42
Wiklinowa18:43
Bławatna18:44
Jaskółcza18:45
Raduńska18:47
Chylonia Centrum18:49
Wiejska18:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:52
Morska - Estakada18:54
Mireckiego18:56
Stocznia SKM - Morska18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:00
3 Maja [GDY]19:02
Armii Krajowej19:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:08
Centrum Nauki Experyment19:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:11
Orłowo SKM - Orłowska19:14
Orłowo SKM - "Klif"19:15
Kolibki19:16
Kamienny Potok SKM19:18
Wejherowska19:20
Malczewskiego19:21
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:23
Sopot PKP - Niepodległości19:24
3 Maja [SOP]19:26
Sopot Reja19:27
Kurs nr 12 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja19:45
3 Maja [SOP]19:46
Sopot PKP - Niepodległości19:47
Bohaterów Monte Cassino [SOP]19:48
Malczewskiego19:50
Wejherowska19:51
Kamienny Potok SKM19:53
Kolibki19:55
Orłowo SKM - "Klif"19:56
Orłowo SKM - Orłowska19:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:00
Centrum Nauki Experyment20:02
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:04
Armii Krajowej20:07
3 Maja [GDY]20:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska20:10
Stocznia SKM - Morska20:12
Mireckiego20:14
Morska - Estakada20:16
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:18
Wiejska20:20
Chylonia Centrum20:22
Raduńska20:23
Jaskółcza20:24
Bławatna20:25
Wiklinowa20:26
Żurawia20:27
Pustki Cisowskie20:28
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Pustki Cisowskie20:46
Żurawia20:47
Wiklinowa20:48
Bławatna20:49
Jaskółcza20:50
Raduńska20:51
Chylonia Centrum20:53
Wiejska20:55
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:56
Morska - Estakada20:58
Mireckiego21:00
Stocznia SKM - Morska21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:04
3 Maja [GDY]21:06
Armii Krajowej21:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:10
Centrum Nauki Experyment21:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:13
Orłowo SKM - Orłowska21:16
Orłowo SKM - "Klif"21:17
Kolibki21:18
Kamienny Potok SKM21:20
Wejherowska21:22
Malczewskiego21:23
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:25
Sopot PKP - Niepodległości21:26
3 Maja [SOP]21:28
Sopot Reja21:29
Kurs nr 14 do Pustki Cisowskie
Sopot Reja21:49
3 Maja [SOP]21:50
Sopot PKP - Niepodległości21:51
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:52
Malczewskiego21:54
Wejherowska21:55
Kamienny Potok SKM21:57
Kolibki21:59
Orłowo SKM - "Klif"22:00
Orłowo SKM - Orłowska22:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
3 Maja [GDY]22:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:13
Stocznia SKM - Morska22:15
Mireckiego22:17
Morska - Estakada22:19
Węzeł Żołnierzy Wyklętych22:21
Wiejska22:23
Chylonia Centrum22:25
Raduńska22:26
Jaskółcza22:27
Bławatna22:28
Wiklinowa22:29
Żurawia22:30
Pustki Cisowskie22:31