• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:37
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym05:45
Obłuże Maciejewicza05:54
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Obłuże Maciejewicza05:59
Stare Obłuże06:00
Turkusowa06:02
Dąbka - Zespół Szkół06:03
Benisławskiego06:04
Dąbka - Zielona06:05
Bosmańska - Zielona06:07
Bosmańska - Nasypowa06:08
Cechowa06:10
Obłuże Centrum06:12
Energetyków06:15
Janka Wiśniewskiego06:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:21
Starowiejska [GDY]06:22
Armii Krajowej06:24
Kilińskiego [GDY]06:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:28
Harcerska06:29
Centrum Nauki Experyment06:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:31
Zwycięstwa - Wielkopolska06:33
Nawigatorów06:34
Orłowo SKM - Orłowska06:35
Orłowo SKM - "Klif"06:37
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Orłowo SKM - "Klif"06:44
Orłowo SKM - "Klif"06:45
Orłowo SKM - Orłowska06:46
Nawigatorów06:47
Zwycięstwa - Wielkopolska06:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:50
Centrum Nauki Experyment06:52
Harcerska06:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:55
Kilińskiego [GDY]06:56
Armii Krajowej06:58
I Urząd Skarbowy07:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:04
Janka Wiśniewskiego07:05
Energetyków07:07
Gołębia07:08
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:10
Terminal Kontenerowy07:12
Obłuże Centrum07:14
Cechowa07:15
Bosmańska - Nasypowa07:16
Bosmańska - Zielona07:18
Dąbka - Zielona07:20
Dąbka - Zespół Szkół07:21
Turkusowa07:22
Stare Obłuże07:24
Obłuże Maciejewicza07:25