• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:21
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym05:45
Obłuże Maciejewicza05:54
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Obłuże Maciejewicza05:59
Stare Obłuże06:00
Turkusowa06:02
Dąbka - Zespół Szkół06:03
Benisławskiego06:04
Dąbka - Zielona06:05
Bosmańska - Zielona06:07
Bosmańska - Nasypowa06:08
Cechowa06:10
Obłuże Centrum06:12
Energetyków06:15
Janka Wiśniewskiego06:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:21
Starowiejska [GDY]06:22
Armii Krajowej06:24
Kilińskiego [GDY]06:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:28
Harcerska06:29
Centrum Nauki Experyment06:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:31
Zwycięstwa - Wielkopolska06:33
Nawigatorów06:34
Orłowo SKM - Orłowska06:35
Orłowo SKM - "Klif"06:37
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Orłowo SKM - "Klif"06:47
Orłowo SKM - "Klif"06:48
Orłowo SKM - Orłowska06:49
Nawigatorów06:50
Zwycięstwa - Wielkopolska06:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:53
Centrum Nauki Experyment06:55
Harcerska06:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:58
Kilińskiego [GDY]06:59
Armii Krajowej07:01
I Urząd Skarbowy07:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:07
Janka Wiśniewskiego07:08
Energetyków07:10
Gołębia07:11
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:13
Terminal Promowy07:15
Obłuże Centrum07:17
Cechowa07:18
Bosmańska - Nasypowa07:19
Bosmańska - Zielona07:21
Dąbka - Zielona07:23
Dąbka - Zespół Szkół07:24
Turkusowa07:25
Stare Obłuże07:27
Obłuże Maciejewicza07:28