• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
22:12
Kurs nr 0 do Obłuże Maciejewicza
Baza na Pogórzu Dolnym06:15
Obłuże Maciejewicza06:24
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Obłuże Maciejewicza06:29
Stare Obłuże06:30
Turkusowa06:32
Dąbka - Zespół Szkół06:33
Benisławskiego06:34
Dąbka - Zielona06:35
Bosmańska - Zielona06:37
Bosmańska - Nasypowa06:38
Cechowa06:40
Obłuże Centrum06:42
Energetyków06:45
Janka Wiśniewskiego06:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:51
Starowiejska [GDY]06:52
Armii Krajowej06:54
Kilińskiego [GDY]06:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:58
Harcerska06:59
Centrum Nauki Experyment07:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:01
Zwycięstwa - Wielkopolska07:03
Nawigatorów07:04
Orłowo SKM - Orłowska07:05
Orłowo SKM - "Klif"07:07
Kurs nr 2 do Obłuże Maciejewicza
Orłowo SKM - "Klif"07:23
Orłowo SKM - "Klif"07:24
Orłowo SKM - Orłowska07:25
Nawigatorów07:26
Zwycięstwa - Wielkopolska07:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:30
Centrum Nauki Experyment07:32
Harcerska07:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:35
Kilińskiego [GDY]07:37
Armii Krajowej07:39
I Urząd Skarbowy07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:45
Janka Wiśniewskiego07:46
Energetyków07:48
Gołębia07:49
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:51
Terminal Promowy07:53
Obłuże Centrum07:55
Cechowa07:56
Bosmańska - Nasypowa07:57
Bosmańska - Zielona07:59
Dąbka - Zielona08:01
Dąbka - Zespół Szkół08:02
Turkusowa08:03
Stare Obłuże08:05
Obłuże Maciejewicza08:06
Kurs nr 3 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza08:18
Stare Obłuże08:19
Kwiatkowskiego08:20
Kuśnierska08:22
Podgórska08:23
Żeliwna08:25
Żelazna08:26
Pogórze Dolne08:27
Baza na Pogórzu Dolnym08:28