• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:03
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Redłowo Szpital19:37
Redłowo SKM19:40
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM19:40
Halicka19:41
Mały Kack Sandomierska19:42
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:47
Halicka19:49
Redłowo SKM19:50
Centrum Nauki Experyment19:53
Harcerska19:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:56
Kilińskiego [GDY]19:57
Armii Krajowej19:59
I Urząd Skarbowy20:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:05
Janka Wiśniewskiego20:06
Energetyków20:08
Obłuże Centrum20:11
Cechowa20:12
Bosmańska - Nasypowa20:13
Bosmańska - Zielona20:15
Alzacka20:16
Oksywie Górne20:18
Pancerna20:19
Oksywie Dickmana20:20
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana20:32
Pancerna20:33
Oksywie Górne20:34
Alzacka20:36
Bosmańska - Zielona20:38
Bosmańska - Nasypowa20:39
Cechowa20:41
Obłuże Centrum20:42
Energetyków20:44
Janka Wiśniewskiego20:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:50
Starowiejska [GDY]20:51
Armii Krajowej20:53
Kilińskiego [GDY]20:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:57
Harcerska20:58
Centrum Nauki Experyment20:59
Redłowo SKM21:01
Halicka21:02
Mały Kack Sandomierska21:03
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska21:16
Halicka21:18
Redłowo SKM21:19
Centrum Nauki Experyment21:22
Harcerska21:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:25
Kilińskiego [GDY]21:26
Armii Krajowej21:28
I Urząd Skarbowy21:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:33
Janka Wiśniewskiego21:34
Energetyków21:36
Obłuże Centrum21:39
Cechowa21:40
Bosmańska - Nasypowa21:41
Bosmańska - Zielona21:43
Alzacka21:44
Oksywie Górne21:45
Pancerna21:46
Oksywie Dickmana21:47
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana21:52
Pancerna21:53
Oksywie Górne21:54
Alzacka21:56
Bosmańska - Zielona21:57
Bosmańska - Nasypowa21:58
Cechowa22:00
Obłuże Centrum22:01
Energetyków22:03
Janka Wiśniewskiego22:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:09
Starowiejska [GDY]22:10
Armii Krajowej22:12
Kilińskiego [GDY]22:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:16
Harcerska22:17
Centrum Nauki Experyment22:18
Redłowo SKM22:20
Halicka22:21
Mały Kack Sandomierska22:22
Kurs nr 10 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska22:30
Halicka22:32
Redłowo SKM22:33
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:33
Zwycięstwa - Wielkopolska22:35
Plac Górnośląski22:36
Łowicka [GDY]22:38
Olgierda22:39
Lidzka22:40
Racławicka22:41
Karwiny PKM22:43
Nałkowskiej22:44
Źródło Marii22:45
Myśliwska [GDY]22:46
Wiczlińska22:47
Polifarb22:49
Rdestowa - Chwaszczyńska22:49
Kacze Buki22:50
Kacze Buki22:50