• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:34
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Orłowo SKM - "Klif"07:43
Orłowo SKM - "Klif"07:44
Orłowo SKM - Orłowska07:45
Nawigatorów07:46
Zwycięstwa - Wielkopolska07:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:50
Centrum Nauki Experyment07:52
Harcerska07:53
Urząd Miasta - Świętojańska07:55
Traugutta [GDY]07:56
Żwirki i Wigury [GDY]07:57
Skwer Kościuszki - InfoBox07:58
10 Lutego - Skwer Kościuszki08:00
3 Maja [GDY]08:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:03
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:35
3 Maja [GDY]08:38
Centrum Handlowe Batory08:39
Skwer Kościuszki - InfoBox08:41
Wybickiego [GDY]08:42
Żwirki i Wigury [GDY]08:43
Traugutta [GDY]08:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:49
Harcerska08:50
Centrum Nauki Experyment08:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:53
Zwycięstwa - Wielkopolska08:55
Nawigatorów08:56
Orłowo SKM - Orłowska08:57
Orłowo SKM - "Klif"08:58
Kolibki08:59
Bernadowska09:01
Kamienny Potok SKM09:02
Wejherowska09:04
Malczewskiego09:05
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:07
Sopot PKP - Niepodległości09:08
3 Maja [SOP]09:10
Sopot Reja09:11
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja09:33
3 Maja [SOP]09:34
Sopot PKP - Niepodległości09:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:37
Goyki09:39
Malczewskiego09:40
Wejherowska09:41
Kamienny Potok SKM09:43
Bernadowska09:44
Kolibki09:46
Orłowo SKM - "Klif"09:47
Orłowo SKM - Orłowska09:48
Nawigatorów09:49
Zwycięstwa - Wielkopolska09:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:53
Centrum Nauki Experyment09:55
Harcerska09:56
Urząd Miasta - Świętojańska09:58
Traugutta [GDY]10:00
Żwirki i Wigury [GDY]10:01
Skwer Kościuszki - InfoBox10:02
10 Lutego - Skwer Kościuszki10:04
3 Maja [GDY]10:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:07
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:33
3 Maja [GDY]10:36
Centrum Handlowe Batory10:37
Skwer Kościuszki - InfoBox10:39
Wybickiego [GDY]10:40
Żwirki i Wigury [GDY]10:41
Traugutta [GDY]10:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:47
Harcerska10:48
Centrum Nauki Experyment10:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:51
Zwycięstwa - Wielkopolska10:53
Nawigatorów10:54
Orłowo SKM - Orłowska10:55
Orłowo SKM - "Klif"10:57
Kolibki10:58
Bernadowska11:00
Kamienny Potok SKM11:01
Wejherowska11:03
Malczewskiego11:04
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:06
Sopot PKP - Niepodległości11:07
3 Maja [SOP]11:09
Sopot Reja11:10
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja11:33
3 Maja [SOP]11:34
Sopot PKP - Niepodległości11:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:37
Goyki11:39
Malczewskiego11:40
Wejherowska11:41
Kamienny Potok SKM11:43
Bernadowska11:44
Kolibki11:46
Orłowo SKM - "Klif"11:47
Orłowo SKM - Orłowska11:48
Nawigatorów11:49
Zwycięstwa - Wielkopolska11:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:53
Centrum Nauki Experyment11:55
Harcerska11:56
Urząd Miasta - Świętojańska11:58
Traugutta [GDY]12:00
Żwirki i Wigury [GDY]12:01
Skwer Kościuszki - InfoBox12:02
10 Lutego - Skwer Kościuszki12:04
3 Maja [GDY]12:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:07
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:33
3 Maja [GDY]12:36
Centrum Handlowe Batory12:37
Skwer Kościuszki - InfoBox12:39
Wybickiego [GDY]12:40
Żwirki i Wigury [GDY]12:41
Traugutta [GDY]12:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:47
Harcerska12:48
Centrum Nauki Experyment12:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:51
Zwycięstwa - Wielkopolska12:53
Nawigatorów12:54
Orłowo SKM - Orłowska12:55
Orłowo SKM - "Klif"12:57
Kolibki12:58
Bernadowska13:00
Kamienny Potok SKM13:01
Wejherowska13:03
Malczewskiego13:04
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:06
Sopot PKP - Niepodległości13:07
3 Maja [SOP]13:09
Sopot Reja13:10
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja13:39
3 Maja [SOP]13:40
Sopot PKP - Niepodległości13:41
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:43
Goyki13:45
Malczewskiego13:46
Wejherowska13:47
Kamienny Potok SKM13:49
Bernadowska13:50
Kolibki13:52
Orłowo SKM - "Klif"13:54
Orłowo SKM - Orłowska13:55
Nawigatorów13:56
Zwycięstwa - Wielkopolska13:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:00
Centrum Nauki Experyment14:02
Harcerska14:04
Urząd Miasta - Świętojańska14:06
Traugutta [GDY]14:08
Żwirki i Wigury [GDY]14:09
Skwer Kościuszki - InfoBox14:10
10 Lutego - Skwer Kościuszki14:12
3 Maja [GDY]14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:15