11:52
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:05
3 Maja [GDY]08:08
Centrum Handlowe Batory08:09
Skwer Kościuszki - InfoBox08:11
Wybickiego [GDY]08:12
Żwirki i Wigury [GDY]08:13
Traugutta [GDY]08:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:19
Harcerska08:20
Centrum Nauki Experyment08:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:23
Zwycięstwa - Wielkopolska08:25
Nawigatorów08:26
Orłowo SKM - Orłowska08:27
Orłowo SKM - "Klif"08:28
Kolibki08:29
Bernadowska08:31
Kamienny Potok SKM08:32
Wejherowska08:34
Malczewskiego08:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:37
Sopot PKP - Niepodległości08:38
3 Maja [SOP]08:40
Sopot Reja08:41
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja09:09
3 Maja [SOP]09:10
Sopot PKP - Niepodległości09:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:13
Goyki09:15
Malczewskiego09:16
Wejherowska09:17
Kamienny Potok SKM09:19
Bernadowska09:20
Kolibki09:22
Orłowo SKM - "Klif"09:23
Orłowo SKM - Orłowska09:24
Nawigatorów09:25
Zwycięstwa - Wielkopolska09:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:29
Centrum Nauki Experyment09:31
Harcerska09:32
Urząd Miasta - Świętojańska09:34
Traugutta [GDY]09:36
Żwirki i Wigury [GDY]09:37
Skwer Kościuszki - InfoBox09:38
10 Lutego - Skwer Kościuszki09:40
3 Maja [GDY]09:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:43
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:05
3 Maja [GDY]10:08
Centrum Handlowe Batory10:09
Skwer Kościuszki - InfoBox10:11
Wybickiego [GDY]10:12
Żwirki i Wigury [GDY]10:13
Traugutta [GDY]10:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:19
Harcerska10:20
Centrum Nauki Experyment10:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:23
Zwycięstwa - Wielkopolska10:25
Nawigatorów10:26
Orłowo SKM - Orłowska10:27
Orłowo SKM - "Klif"10:28
Kolibki10:29
Bernadowska10:31
Kamienny Potok SKM10:32
Wejherowska10:34
Malczewskiego10:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]10:37
Sopot PKP - Niepodległości10:38
3 Maja [SOP]10:40
Sopot Reja10:41
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja11:09
3 Maja [SOP]11:10
Sopot PKP - Niepodległości11:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:13
Goyki11:15
Malczewskiego11:16
Wejherowska11:17
Kamienny Potok SKM11:19
Bernadowska11:20
Kolibki11:22
Orłowo SKM - "Klif"11:23
Orłowo SKM - Orłowska11:24
Nawigatorów11:25
Zwycięstwa - Wielkopolska11:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:29
Centrum Nauki Experyment11:31
Harcerska11:32
Urząd Miasta - Świętojańska11:34
Traugutta [GDY]11:36
Żwirki i Wigury [GDY]11:37
Skwer Kościuszki - InfoBox11:38
10 Lutego - Skwer Kościuszki11:40
3 Maja [GDY]11:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:43
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:03
3 Maja [GDY]12:06
Centrum Handlowe Batory12:07
Skwer Kościuszki - InfoBox12:09
Wybickiego [GDY]12:10
Żwirki i Wigury [GDY]12:11
Traugutta [GDY]12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:17
Harcerska12:18
Centrum Nauki Experyment12:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:21
Zwycięstwa - Wielkopolska12:23
Nawigatorów12:24
Orłowo SKM - Orłowska12:25
Orłowo SKM - "Klif"12:27
Kolibki12:28
Bernadowska12:30
Kamienny Potok SKM12:31
Wejherowska12:33
Malczewskiego12:34
Bohaterów Monte Cassino [SOP]12:36
Sopot PKP - Niepodległości12:37
3 Maja [SOP]12:39
Sopot Reja12:40
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja13:09
3 Maja [SOP]13:10
Sopot PKP - Niepodległości13:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:13
Goyki13:15
Malczewskiego13:16
Wejherowska13:17
Kamienny Potok SKM13:19
Bernadowska13:20
Kolibki13:22
Orłowo SKM - "Klif"13:23
Orłowo SKM - Orłowska13:24
Nawigatorów13:25
Zwycięstwa - Wielkopolska13:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:29
Centrum Nauki Experyment13:31
Harcerska13:33
Urząd Miasta - Świętojańska13:35
Traugutta [GDY]13:37
Żwirki i Wigury [GDY]13:38
Skwer Kościuszki - InfoBox13:39
10 Lutego - Skwer Kościuszki13:41
3 Maja [GDY]13:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:44
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:05
3 Maja [GDY]14:08
Centrum Handlowe Batory14:09
Skwer Kościuszki - InfoBox14:11
Wybickiego [GDY]14:12
Żwirki i Wigury [GDY]14:13
Traugutta [GDY]14:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:19
Harcerska14:20
Centrum Nauki Experyment14:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:23
Zwycięstwa - Wielkopolska14:25
Nawigatorów14:26
Orłowo SKM - Orłowska14:27
Orłowo SKM - "Klif"14:29
Kolibki14:30
Bernadowska14:32
Kamienny Potok SKM14:33
Wejherowska14:35
Malczewskiego14:36
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:38
Sopot PKP - Niepodległości14:39
3 Maja [SOP]14:41
Sopot Reja14:42
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja15:09
3 Maja [SOP]15:10
Sopot PKP - Niepodległości15:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]15:13
Goyki15:15
Malczewskiego15:16
Wejherowska15:17
Kamienny Potok SKM15:19
Bernadowska15:20
Kolibki15:22
Orłowo SKM - "Klif"15:24
Orłowo SKM - Orłowska15:25
Nawigatorów15:26
Zwycięstwa - Wielkopolska15:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:30
Centrum Nauki Experyment15:32
Harcerska15:34
Urząd Miasta - Świętojańska15:36
Traugutta [GDY]15:38
Żwirki i Wigury [GDY]15:39
Skwer Kościuszki - InfoBox15:40
10 Lutego - Skwer Kościuszki15:42
3 Maja [GDY]15:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:45
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:07
3 Maja [GDY]16:10
Centrum Handlowe Batory16:11
Skwer Kościuszki - InfoBox16:13
Wybickiego [GDY]16:14
Żwirki i Wigury [GDY]16:15
Traugutta [GDY]16:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:21
Harcerska16:22
Centrum Nauki Experyment16:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:25
Zwycięstwa - Wielkopolska16:27
Nawigatorów16:28
Orłowo SKM - Orłowska16:29
Orłowo SKM - "Klif"16:31
Kolibki16:32
Bernadowska16:34
Kamienny Potok SKM16:35
Wejherowska16:37
Malczewskiego16:39
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:41
Sopot PKP - Niepodległości16:42
3 Maja [SOP]16:44
Sopot Reja16:45
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja17:09
3 Maja [SOP]17:10
Sopot PKP - Niepodległości17:11
Bohaterów Monte Cassino [SOP]17:13
Goyki17:15
Malczewskiego17:16
Wejherowska17:17
Kamienny Potok SKM17:19
Bernadowska17:20
Kolibki17:22
Orłowo SKM - "Klif"17:24
Orłowo SKM - Orłowska17:25
Nawigatorów17:26
Zwycięstwa - Wielkopolska17:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:30
Centrum Nauki Experyment17:32
Harcerska17:33
Urząd Miasta - Świętojańska17:35
Traugutta [GDY]17:37
Żwirki i Wigury [GDY]17:38
Skwer Kościuszki - InfoBox17:39
10 Lutego - Skwer Kościuszki17:41
3 Maja [GDY]17:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:44
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:51
Bpa Okoniewskiego17:53
Stocznia SKM - Morska17:54
Uniwersytet Morski17:55
Mireckiego17:57
Kalksztajnów17:59
Grabówek SKM18:01
Grabówek SKM18:02