• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:20
Kurs nr 0 do Stocznia Gdynia
Kacze Buki06:27
Krzemowa [GDY]06:28
Rdestowa - Kolonia06:29
Leśna Polana06:30
Rdestowa - Leśny Zakątek06:30
Szafranowa06:31
Paprykowa06:32
Kameliowa06:33
Dąbrowa Centrum06:35
Anyżowa06:36
Karwiny Nowowiczlińska06:38
Myśliwska [GDY]06:41
Źródło Marii06:42
Karwiny PKM06:44
Racławicka06:46
Lidzka06:47
Olgierda06:48
Łowicka [GDY]06:49
Plac Górnośląski06:50
Zwycięstwa - Wielkopolska06:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:54
Centrum Nauki Experyment06:56
Harcerska06:57
Urząd Miasta - Świętojańska06:59
Traugutta [GDY]07:00
Żwirki i Wigury [GDY]07:01
Skwer Kościuszki - InfoBox07:02
Plac Kaszubski - Świętojańska07:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:10
Stocznia Gdynia07:11
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia07:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:30
Plac Kaszubski07:32
Plac Kaszubski - Świętojańska07:33
Skwer Kościuszki - InfoBox07:35
Wybickiego [GDY]07:36
Żwirki i Wigury [GDY]07:37
Traugutta [GDY]07:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:42
Harcerska07:43
Centrum Nauki Experyment07:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:45
Zwycięstwa - Wielkopolska07:47
Plac Górnośląski07:49
Łowicka [GDY]07:51
Olgierda07:52
Lidzka07:53
Racławicka07:54
Karwiny PKM07:56
Nałkowskiej07:57
Źródło Marii07:58
Myśliwska [GDY]07:59
Karwiny Nowowiczlińska08:02
Anyżowa08:04
Dąbrowa Centrum08:06
Kameliowa08:07
Paprykowa08:08
Szafranowa08:09
Rdestowa - Leśny Zakątek08:09
Leśna Polana08:10
Rdestowa - Kolonia08:10
Krzemowa08:11
Kacze Buki08:12
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki08:37
Krzemowa [GDY]08:38
Rdestowa - Kolonia08:39
Leśna Polana08:40
Rdestowa - Leśny Zakątek08:40
Szafranowa08:41
Paprykowa08:42
Kameliowa08:43
Dąbrowa Centrum08:45
Anyżowa08:46
Karwiny Nowowiczlińska08:48
Myśliwska [GDY]08:51
Źródło Marii08:52
Karwiny PKM08:54
Racławicka08:56
Lidzka08:57
Olgierda08:58
Łowicka [GDY]08:59
Plac Górnośląski09:01
Zwycięstwa - Wielkopolska09:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:05
Centrum Nauki Experyment09:07
Harcerska09:08
Urząd Miasta - Świętojańska09:10
Traugutta [GDY]09:12
Żwirki i Wigury [GDY]09:13
Skwer Kościuszki - InfoBox09:14
Plac Kaszubski - Świętojańska09:16
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:20