• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:34
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM05:00
Morska - Estakada05:03
Kalksztajnów05:04
Mireckiego05:05
Uniwersytet Morski05:07
Stocznia SKM - Morska05:08
Bpa Okoniewskiego05:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:10
3 Maja [GDY]05:12
Centrum Handlowe Batory05:13
Plac Kaszubski - Świętojańska05:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:21
Stocznia Gdynia05:22
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia05:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:41
Plac Kaszubski05:43
Plac Kaszubski - Świętojańska05:44
Skwer Kościuszki - InfoBox05:46
Wybickiego [GDY]05:47
Żwirki i Wigury [GDY]05:48
Traugutta [GDY]05:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:51
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:52
Harcerska05:53
Centrum Nauki Experyment05:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:55
Zwycięstwa - Wielkopolska05:57
Plac Górnośląski05:58
Łowicka [GDY]06:00
Olgierda06:01
Lidzka06:02
Racławicka06:03
Karwiny PKM06:05
Nałkowskiej06:06
Źródło Marii06:07
Myśliwska [GDY]06:08
Karwiny Nowowiczlińska06:11
Anyżowa06:13
Dąbrowa Centrum06:14
Piołunowa06:15
Tymiankowa06:16
Dąbrowa Miętowa06:16
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa06:37
Tymiankowa06:38
Piołunowa06:39
Dąbrowa Centrum06:41
Anyżowa06:42
Karwiny Nowowiczlińska06:44
Myśliwska [GDY]06:47
Źródło Marii06:48
Karwiny PKM06:50
Racławicka06:52
Lidzka06:53
Olgierda06:54
Łowicka [GDY]06:55
Plac Górnośląski06:56
Zwycięstwa - Wielkopolska06:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:00
Centrum Nauki Experyment07:02
Harcerska07:03
Urząd Miasta - Świętojańska07:05
Traugutta [GDY]07:06
Żwirki i Wigury [GDY]07:07
Skwer Kościuszki - InfoBox07:08
Plac Kaszubski - Świętojańska07:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:16
Stocznia Gdynia07:17
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia07:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:36
Plac Kaszubski07:38
Plac Kaszubski - Świętojańska07:39
Skwer Kościuszki - InfoBox07:41
Wybickiego [GDY]07:42
Żwirki i Wigury [GDY]07:43
Traugutta [GDY]07:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:48
Harcerska07:49
Centrum Nauki Experyment07:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:51
Zwycięstwa - Wielkopolska07:53
Plac Górnośląski07:55
Łowicka [GDY]07:57
Olgierda07:58
Lidzka07:59
Racławicka08:00
Karwiny PKM08:02
Nałkowskiej08:03
Źródło Marii08:04
Myśliwska [GDY]08:05
Karwiny Nowowiczlińska08:08
Anyżowa08:10
Dąbrowa Centrum08:11
Piołunowa08:12
Tymiankowa08:13
Dąbrowa Miętowa08:13
Kurs nr 4 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa08:48
Tymiankowa08:49
Piołunowa08:50
Dąbrowa Centrum08:52
Anyżowa08:53
Karwiny Nowowiczlińska08:55
Myśliwska [GDY]08:58
Źródło Marii08:59
Karwiny PKM09:01
Racławicka09:03
Lidzka09:04
Olgierda09:05
Łowicka [GDY]09:06
Plac Górnośląski09:08
Zwycięstwa - Wielkopolska09:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:12
Centrum Nauki Experyment09:14
Harcerska09:15
Urząd Miasta - Świętojańska09:17
Traugutta [GDY]09:19
Żwirki i Wigury [GDY]09:20
Skwer Kościuszki - InfoBox09:21
Plac Kaszubski - Świętojańska09:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:29
Stocznia Gdynia09:30
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia09:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:55
Plac Kaszubski09:57
Plac Kaszubski - Świętojańska09:58
Skwer Kościuszki - InfoBox10:00
Wybickiego [GDY]10:01
Żwirki i Wigury [GDY]10:02
Traugutta [GDY]10:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:08
Harcerska10:09
Centrum Nauki Experyment10:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:12
Zwycięstwa - Wielkopolska10:14
Plac Górnośląski10:16
Łowicka [GDY]10:18
Olgierda10:19
Lidzka10:20
Racławicka10:21
Karwiny PKM10:23
Nałkowskiej10:24
Źródło Marii10:25
Myśliwska [GDY]10:26
Karwiny Nowowiczlińska10:29
Anyżowa10:31
Dąbrowa Centrum10:32
Piołunowa10:33
Tymiankowa10:34
Dąbrowa Miętowa10:34
Kurs nr 6 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa10:48
Tymiankowa10:49
Piołunowa10:50
Dąbrowa Centrum10:52
Anyżowa10:53
Karwiny Nowowiczlińska10:55
Myśliwska [GDY]10:58
Źródło Marii10:59
Karwiny PKM11:01
Racławicka11:03
Lidzka11:04
Olgierda11:05
Łowicka [GDY]11:06
Plac Górnośląski11:08
Zwycięstwa - Wielkopolska11:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:12
Centrum Nauki Experyment11:14
Harcerska11:15
Urząd Miasta - Świętojańska11:17
Traugutta [GDY]11:19
Żwirki i Wigury [GDY]11:20
Skwer Kościuszki - InfoBox11:21
Plac Kaszubski - Świętojańska11:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:29
Stocznia Gdynia11:30
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia11:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Plac Kaszubski11:57
Plac Kaszubski - Świętojańska11:59
Skwer Kościuszki - InfoBox12:01
Wybickiego [GDY]12:02
Żwirki i Wigury [GDY]12:03
Traugutta [GDY]12:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:09
Harcerska12:10
Centrum Nauki Experyment12:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:13
Zwycięstwa - Wielkopolska12:15
Plac Górnośląski12:17
Łowicka [GDY]12:19
Olgierda12:20
Lidzka12:21
Racławicka12:22
Karwiny PKM12:24
Nałkowskiej12:25
Źródło Marii12:26
Myśliwska [GDY]12:27
Karwiny Nowowiczlińska12:30
Anyżowa12:32
Dąbrowa Centrum12:33
Piołunowa12:34
Tymiankowa12:35
Dąbrowa Miętowa12:35
Kurs nr 8 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa12:48
Tymiankowa12:49
Piołunowa12:50
Dąbrowa Centrum12:52
Anyżowa12:53
Karwiny Nowowiczlińska12:55
Myśliwska [GDY]12:58
Źródło Marii12:59
Karwiny PKM13:01
Racławicka13:03
Lidzka13:04
Olgierda13:05
Łowicka [GDY]13:06
Plac Górnośląski13:08
Zwycięstwa - Wielkopolska13:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:12
Centrum Nauki Experyment13:14
Harcerska13:15
Urząd Miasta - Świętojańska13:17
Traugutta [GDY]13:19
Żwirki i Wigury [GDY]13:20
Skwer Kościuszki - InfoBox13:21
Plac Kaszubski - Świętojańska13:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:29
Stocznia Gdynia13:30
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia13:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:57
Plac Kaszubski13:59
Plac Kaszubski - Świętojańska14:01
Skwer Kościuszki - InfoBox14:03
Wybickiego [GDY]14:04
Żwirki i Wigury [GDY]14:05
Traugutta [GDY]14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:11
Harcerska14:12
Centrum Nauki Experyment14:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:15
Zwycięstwa - Wielkopolska14:17
Plac Górnośląski14:19
Łowicka [GDY]14:21
Olgierda14:22
Lidzka14:23
Racławicka14:24
Karwiny PKM14:26
Nałkowskiej14:27
Źródło Marii14:28
Myśliwska [GDY]14:30
Karwiny Nowowiczlińska14:33
Anyżowa14:35
Dąbrowa Centrum14:37
Piołunowa14:38
Tymiankowa14:39
Dąbrowa Miętowa14:40
Kurs nr 10 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa15:12
Tymiankowa15:13
Piołunowa15:14
Dąbrowa Centrum15:16
Anyżowa15:17
Karwiny Nowowiczlińska15:19
Myśliwska [GDY]15:22
Źródło Marii15:23
Karwiny PKM15:25
Racławicka15:27
Lidzka15:28
Olgierda15:29
Łowicka [GDY]15:30
Plac Górnośląski15:32
Zwycięstwa - Wielkopolska15:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:36
Centrum Nauki Experyment15:38
Harcerska15:40
Urząd Miasta - Świętojańska15:42
Traugutta [GDY]15:44
Żwirki i Wigury [GDY]15:45
Skwer Kościuszki - InfoBox15:46
Plac Kaszubski - Świętojańska15:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:54
Stocznia Gdynia15:55
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:10
Plac Kaszubski16:12
Plac Kaszubski - Świętojańska16:14
Skwer Kościuszki - InfoBox16:16
Wybickiego [GDY]16:17
Żwirki i Wigury [GDY]16:18
Traugutta [GDY]16:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:24
Harcerska16:25
Centrum Nauki Experyment16:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:28
Zwycięstwa - Wielkopolska16:30
Plac Górnośląski16:32
Łowicka [GDY]16:34
Olgierda16:35
Lidzka16:37
Racławicka16:38
Karwiny PKM16:40
Nałkowskiej16:42
Źródło Marii16:43
Myśliwska [GDY]16:45
Karwiny Nowowiczlińska16:48
Anyżowa16:50
Dąbrowa Centrum16:52
Piołunowa16:53
Tymiankowa16:54
Dąbrowa Miętowa16:55
Kurs nr 12 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa17:40
Tymiankowa17:41
Piołunowa17:42
Dąbrowa Centrum17:44
Anyżowa17:45
Karwiny Nowowiczlińska17:47
Myśliwska [GDY]17:50
Źródło Marii17:51
Karwiny PKM17:53
Racławicka17:55
Lidzka17:56
Olgierda17:57
Łowicka [GDY]17:58
Plac Górnośląski18:00
Zwycięstwa - Wielkopolska18:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:04
Centrum Nauki Experyment18:06
Harcerska18:07
Urząd Miasta - Świętojańska18:09
Traugutta [GDY]18:11
Żwirki i Wigury [GDY]18:12
Skwer Kościuszki - InfoBox18:13
Plac Kaszubski - Świętojańska18:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:20
Stocznia Gdynia18:21
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia18:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:46
Plac Kaszubski18:48
Plac Kaszubski - Świętojańska18:49
Skwer Kościuszki - InfoBox18:51
Wybickiego [GDY]18:52
Żwirki i Wigury [GDY]18:53
Traugutta [GDY]18:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:59
Harcerska19:00
Centrum Nauki Experyment19:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:02
Zwycięstwa - Wielkopolska19:04
Plac Górnośląski19:06
Łowicka [GDY]19:08
Olgierda19:09
Lidzka19:10
Racławicka19:11
Karwiny PKM19:13
Nałkowskiej19:14
Źródło Marii19:15
Myśliwska [GDY]19:16
Karwiny Nowowiczlińska19:19
Anyżowa19:21
Dąbrowa Centrum19:22
Piołunowa19:23
Tymiankowa19:24
Dąbrowa Miętowa19:25
Kurs nr 14 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa19:42
Tymiankowa19:43
Piołunowa19:44
Dąbrowa Centrum19:45
Anyżowa19:46
Karwiny Nowowiczlińska19:48
Myśliwska [GDY]19:51
Źródło Marii19:52
Karwiny PKM19:54
Racławicka19:56
Lidzka19:57
Olgierda19:58
Łowicka [GDY]19:59
Plac Górnośląski20:00
Zwycięstwa - Wielkopolska20:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:04
Centrum Nauki Experyment20:06
Harcerska20:07
Urząd Miasta - Świętojańska20:09
Traugutta [GDY]20:11
Żwirki i Wigury [GDY]20:12
Skwer Kościuszki - InfoBox20:13
Plac Kaszubski - Świętojańska20:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:20
Stocznia Gdynia20:21
Kurs nr 15 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia20:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:46
Plac Kaszubski20:48
Plac Kaszubski - Świętojańska20:49
Skwer Kościuszki - InfoBox20:51
Wybickiego [GDY]20:52
Żwirki i Wigury [GDY]20:53
Traugutta [GDY]20:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:58
Harcerska20:59
Centrum Nauki Experyment21:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:01
Zwycięstwa - Wielkopolska21:03
Plac Górnośląski21:04
Łowicka [GDY]21:06
Olgierda21:07
Lidzka21:08
Racławicka21:09
Karwiny PKM21:11
Nałkowskiej21:12
Źródło Marii21:13
Myśliwska [GDY]21:14
Karwiny Nowowiczlińska21:16
Anyżowa21:18
Dąbrowa Centrum21:19
Piołunowa21:20
Tymiankowa21:21
Dąbrowa Miętowa21:21
Kurs nr 16 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa21:42
Tymiankowa21:43
Piołunowa21:44
Dąbrowa Centrum21:45
Anyżowa21:46
Karwiny Nowowiczlińska21:48
Myśliwska [GDY]21:51
Źródło Marii21:52
Karwiny PKM21:54
Racławicka21:56
Lidzka21:57
Olgierda21:58
Łowicka [GDY]21:59
Plac Górnośląski22:00
Zwycięstwa - Wielkopolska22:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Harcerska22:06
Urząd Miasta - Świętojańska22:08
Traugutta [GDY]22:09
Żwirki i Wigury [GDY]22:10
Skwer Kościuszki - InfoBox22:11
Plac Kaszubski - Świętojańska22:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:18
Stocznia Gdynia22:19
Kurs nr 17 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia22:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:32
Plac Kaszubski22:34
Plac Kaszubski - Świętojańska22:35
Skwer Kościuszki - InfoBox22:36
Wybickiego [GDY]22:37
Żwirki i Wigury [GDY]22:38
Traugutta [GDY]22:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:42
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:43
Harcerska22:44
Centrum Nauki Experyment22:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:46
Zwycięstwa - Wielkopolska22:48
Plac Górnośląski22:49
Łowicka [GDY]22:51
Olgierda22:52
Lidzka22:53
Racławicka22:54
Karwiny PKM22:56
Nałkowskiej22:57
Źródło Marii22:58
Myśliwska [GDY]22:59
Karwiny Nowowiczlińska23:01
Anyżowa23:03
Dąbrowa Centrum23:04
Piołunowa23:05
Tymiankowa23:06
Dąbrowa Miętowa23:06
Kurs nr 18 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa23:07
Grabówek SKM23:19