• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:41
Kurs nr 3 do Karwiny Tuwima
Stocznia Gdynia07:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Plac Kaszubski07:25
Plac Kaszubski - Świętojańska07:26
Skwer Kościuszki - InfoBox07:28
Wybickiego [GDY]07:29
Żwirki i Wigury [GDY]07:30
Traugutta [GDY]07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:35
Harcerska07:36
Centrum Nauki Experyment07:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:38
Zwycięstwa - Wielkopolska07:40
Plac Górnośląski07:42
Łowicka [GDY]07:44
Olgierda07:45
Lidzka07:46
Racławicka07:47
Karwiny PKM07:49
Nałkowskiej07:50
Źródło Marii07:51
Brzechwy07:53
Karwiny Tuwima07:54
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Karwiny Tuwima08:00
Brzechwy08:01
Źródło Marii08:03
Karwiny PKM08:05
Racławicka08:07
Lidzka08:08
Olgierda08:09
Łowicka [GDY]08:10
Plac Górnośląski08:12
Zwycięstwa - Wielkopolska08:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:16
Centrum Nauki Experyment08:18
Harcerska08:19
Urząd Miasta - Świętojańska08:21
Traugutta [GDY]08:23
Żwirki i Wigury [GDY]08:24
Skwer Kościuszki - InfoBox08:25
Plac Kaszubski - Świętojańska08:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:31
Kurs nr 5 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:47
Bpa Okoniewskiego08:49
Stocznia SKM - Morska08:50
Uniwersytet Morski08:51
Mireckiego08:52
Kalksztajnów08:54
Grabówek SKM08:56
Grabówek SKM08:57