• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:19
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM05:51
Morska - Estakada05:54
Kalksztajnów05:55
Mireckiego05:56
Uniwersytet Morski05:58
Stocznia SKM - Morska05:59
Bpa Okoniewskiego06:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:01
3 Maja [GDY]06:03
Centrum Handlowe Batory06:04
Plac Kaszubski - Świętojańska06:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:12
Stocznia Gdynia06:13
Kurs nr 1 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia06:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:26
Plac Kaszubski06:28
Plac Kaszubski - Świętojańska06:29
Skwer Kościuszki - InfoBox06:31
Wybickiego [GDY]06:32
Żwirki i Wigury [GDY]06:33
Traugutta [GDY]06:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:37
Harcerska06:38
Centrum Nauki Experyment06:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:40
Zwycięstwa - Wielkopolska06:42
Plac Górnośląski06:43
Łowicka [GDY]06:45
Olgierda06:46
Lidzka06:47
Racławicka06:48
Karwiny PKM06:50
Nałkowskiej06:51
Źródło Marii06:52
Myśliwska [GDY]06:53
Karwiny Nowowiczlińska06:56
Anyżowa06:58
Dąbrowa Centrum06:59
Kameliowa07:00
Paprykowa07:01
Szafranowa07:02
Rdestowa - Leśny Zakątek07:02
Leśna Polana07:03
Rdestowa - Kolonia07:03
Krzemowa07:04
Kacze Buki07:05
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Kacze Buki07:26
Krzemowa [GDY]07:27
Rdestowa - Kolonia07:28
Leśna Polana07:29
Rdestowa - Leśny Zakątek07:29
Szafranowa07:30
Paprykowa07:31
Kameliowa07:32
Dąbrowa Centrum07:34
Anyżowa07:35
Karwiny Nowowiczlińska07:37
Myśliwska [GDY]07:40
Źródło Marii07:42
Karwiny PKM07:44
Racławicka07:46
Lidzka07:47
Olgierda07:48
Łowicka [GDY]07:49
Plac Górnośląski07:51
Zwycięstwa - Wielkopolska07:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:55
Centrum Nauki Experyment07:57
Harcerska07:58
Urząd Miasta - Świętojańska08:00
Traugutta [GDY]08:02
Żwirki i Wigury [GDY]08:03
Skwer Kościuszki - InfoBox08:04
Plac Kaszubski - Świętojańska08:06
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:12
Stocznia Gdynia08:13
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Stocznia Gdynia08:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:48
Plac Kaszubski08:50
Plac Kaszubski - Świętojańska08:51
Skwer Kościuszki - InfoBox08:53
Wybickiego [GDY]08:54
Żwirki i Wigury [GDY]08:55
Traugutta [GDY]08:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:00
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:01
Harcerska09:02
Centrum Nauki Experyment09:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:05
Zwycięstwa - Wielkopolska09:07
Plac Górnośląski09:09
Łowicka [GDY]09:11
Olgierda09:12
Lidzka09:13
Racławicka09:14
Karwiny PKM09:16
Nałkowskiej09:17
Źródło Marii09:18
Myśliwska [GDY]09:19
Karwiny Nowowiczlińska09:22
Anyżowa09:24
Dąbrowa Centrum09:26
Kameliowa09:27
Paprykowa09:28
Szafranowa09:29
Rdestowa - Leśny Zakątek09:29
Leśna Polana09:30
Rdestowa - Kolonia09:30
Krzemowa09:31
Kacze Buki09:32
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki09:57
Krzemowa [GDY]09:58
Rdestowa - Kolonia09:59
Leśna Polana10:00
Rdestowa - Leśny Zakątek10:00
Szafranowa10:01
Paprykowa10:02
Kameliowa10:03
Dąbrowa Centrum10:05
Anyżowa10:06
Karwiny Nowowiczlińska10:08
Myśliwska [GDY]10:11
Źródło Marii10:12
Karwiny PKM10:14
Racławicka10:16
Lidzka10:17
Olgierda10:18
Łowicka [GDY]10:19
Plac Górnośląski10:21
Zwycięstwa - Wielkopolska10:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:25
Centrum Nauki Experyment10:27
Harcerska10:28
Urząd Miasta - Świętojańska10:30
Traugutta [GDY]10:32
Żwirki i Wigury [GDY]10:33
Skwer Kościuszki - InfoBox10:34
Plac Kaszubski - Świętojańska10:36
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:40