• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:37
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM04:51
Morska - Estakada04:54
Kalksztajnów04:55
Mireckiego04:56
Uniwersytet Morski04:58
Stocznia SKM - Morska04:59
Bpa Okoniewskiego05:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:01
3 Maja [GDY]05:03
Centrum Handlowe Batory05:04
Skwer Kościuszki - InfoBox05:05
Wybickiego [GDY]05:06
Żwirki i Wigury [GDY]05:07
Traugutta [GDY]05:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:10
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:11
Harcerska05:12
Centrum Nauki Experyment05:13
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:14
Zwycięstwa - Wielkopolska05:16
Plac Górnośląski05:17
Łowicka [GDY]05:19
Olgierda05:20
Lidzka05:21
Racławicka05:22
Karwiny PKM05:24
Nałkowskiej05:25
Źródło Marii05:26
Myśliwska [GDY]05:27
Karwiny Nowowiczlińska05:30
Anyżowa05:32
Dąbrowa Centrum05:33
Piołunowa05:34
Tymiankowa05:35
Dąbrowa Miętowa05:35
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa05:49
Tymiankowa05:50
Piołunowa05:51
Dąbrowa Centrum05:53
Anyżowa05:54
Karwiny Nowowiczlińska05:56
Myśliwska [GDY]05:59
Źródło Marii06:00
Karwiny PKM06:02
Racławicka06:04
Lidzka06:05
Olgierda06:06
Łowicka [GDY]06:07
Plac Górnośląski06:08
Zwycięstwa - Wielkopolska06:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:12
Centrum Nauki Experyment06:14
Harcerska06:15
Urząd Miasta - Świętojańska06:17
Traugutta [GDY]06:18
Żwirki i Wigury [GDY]06:19
Skwer Kościuszki - InfoBox06:20
Plac Kaszubski - Świętojańska06:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Stocznia Gdynia06:29