07:36
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM05:40
Morska - Estakada05:43
Kalksztajnów05:44
Mireckiego05:45
Uniwersytet Morski05:47
Stocznia SKM - Morska05:48
Bpa Okoniewskiego05:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:50
3 Maja [GDY]05:52
Centrum Handlowe Batory05:53
Plac Kaszubski - Świętojańska05:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:01
Stocznia Gdynia06:02
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia06:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:18
Plac Kaszubski06:20
Plac Kaszubski - Świętojańska06:21
Skwer Kościuszki - InfoBox06:23
Wybickiego [GDY]06:24
Żwirki i Wigury [GDY]06:25
Traugutta [GDY]06:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:28
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:29
Harcerska06:30
Centrum Nauki Experyment06:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:32
Zwycięstwa - Wielkopolska06:34
Plac Górnośląski06:35
Łowicka [GDY]06:37
Olgierda06:38
Lidzka06:39
Racławicka06:40
Karwiny PKM06:42
Nałkowskiej06:43
Źródło Marii06:44
Myśliwska [GDY]06:45
Karwiny Nowowiczlińska06:48
Anyżowa06:50
Dąbrowa Centrum06:51
Piołunowa06:52
Tymiankowa06:53
Dąbrowa Miętowa06:53
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa07:20
Tymiankowa07:21
Piołunowa07:22
Dąbrowa Centrum07:25
Anyżowa07:26
Karwiny Nowowiczlińska07:28
Myśliwska [GDY]07:31
Źródło Marii07:33
Karwiny PKM07:35
Racławicka07:37
Lidzka07:38
Olgierda07:39
Łowicka [GDY]07:40
Plac Górnośląski07:42
Zwycięstwa - Wielkopolska07:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:46
Centrum Nauki Experyment07:48
Harcerska07:49
Urząd Miasta - Świętojańska07:51
Traugutta [GDY]07:52
Żwirki i Wigury [GDY]07:53
Skwer Kościuszki - InfoBox07:54
Plac Kaszubski - Świętojańska07:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:02
Stocznia Gdynia08:03
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia08:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:35
Plac Kaszubski08:37
Plac Kaszubski - Świętojańska08:38
Skwer Kościuszki - InfoBox08:40
Wybickiego [GDY]08:41
Żwirki i Wigury [GDY]08:42
Traugutta [GDY]08:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:48
Harcerska08:49
Centrum Nauki Experyment08:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:52
Zwycięstwa - Wielkopolska08:54
Plac Górnośląski08:56
Łowicka [GDY]08:58
Olgierda08:59
Lidzka09:00
Racławicka09:01
Karwiny PKM09:03
Nałkowskiej09:04
Źródło Marii09:05
Myśliwska [GDY]09:06
Karwiny Nowowiczlińska09:09
Anyżowa09:11
Dąbrowa Centrum09:12
Piołunowa09:13
Tymiankowa09:14
Dąbrowa Miętowa09:14
Kurs nr 4 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa09:28
Tymiankowa09:29
Piołunowa09:30
Dąbrowa Centrum09:32
Anyżowa09:33
Karwiny Nowowiczlińska09:35
Myśliwska [GDY]09:38
Źródło Marii09:39
Karwiny PKM09:41
Racławicka09:43
Lidzka09:44
Olgierda09:45
Łowicka [GDY]09:46
Plac Górnośląski09:48
Zwycięstwa - Wielkopolska09:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:52
Centrum Nauki Experyment09:54
Harcerska09:55
Urząd Miasta - Świętojańska09:57
Traugutta [GDY]09:59
Żwirki i Wigury [GDY]10:00
Skwer Kościuszki - InfoBox10:01
Plac Kaszubski - Świętojańska10:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:09
Stocznia Gdynia10:10
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia10:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:35
Plac Kaszubski10:37
Plac Kaszubski - Świętojańska10:39
Skwer Kościuszki - InfoBox10:41
Wybickiego [GDY]10:42
Żwirki i Wigury [GDY]10:43
Traugutta [GDY]10:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:49
Harcerska10:50
Centrum Nauki Experyment10:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:53
Zwycięstwa - Wielkopolska10:55
Plac Górnośląski10:57
Łowicka [GDY]10:59
Olgierda11:00
Lidzka11:01
Racławicka11:02
Karwiny PKM11:04
Nałkowskiej11:05
Źródło Marii11:06
Myśliwska [GDY]11:07
Karwiny Nowowiczlińska11:10
Anyżowa11:12
Dąbrowa Centrum11:13
Piołunowa11:14
Tymiankowa11:15
Dąbrowa Miętowa11:15
Kurs nr 6 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa11:28
Tymiankowa11:29
Piołunowa11:30
Dąbrowa Centrum11:32
Anyżowa11:33
Karwiny Nowowiczlińska11:35
Myśliwska [GDY]11:38
Źródło Marii11:39
Karwiny PKM11:41
Racławicka11:43
Lidzka11:44
Olgierda11:45
Łowicka [GDY]11:46
Plac Górnośląski11:48
Zwycięstwa - Wielkopolska11:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:52
Centrum Nauki Experyment11:54
Harcerska11:55
Urząd Miasta - Świętojańska11:57
Traugutta [GDY]11:59
Żwirki i Wigury [GDY]12:00
Skwer Kościuszki - InfoBox12:01
Plac Kaszubski - Świętojańska12:03
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:09
Stocznia Gdynia12:10
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia12:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:35
Plac Kaszubski12:37
Plac Kaszubski - Świętojańska12:39
Skwer Kościuszki - InfoBox12:41
Wybickiego [GDY]12:42
Żwirki i Wigury [GDY]12:43
Traugutta [GDY]12:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:49
Harcerska12:50
Centrum Nauki Experyment12:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:53
Zwycięstwa - Wielkopolska12:55
Plac Górnośląski12:57
Łowicka [GDY]12:59
Olgierda13:00
Lidzka13:01
Racławicka13:02
Karwiny PKM13:04
Nałkowskiej13:05
Źródło Marii13:06
Myśliwska [GDY]13:07
Karwiny Nowowiczlińska13:10
Anyżowa13:12
Dąbrowa Centrum13:13
Piołunowa13:14
Tymiankowa13:15
Dąbrowa Miętowa13:15
Kurs nr 8 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa13:37
Tymiankowa13:38
Piołunowa13:39
Dąbrowa Centrum13:41
Anyżowa13:42
Karwiny Nowowiczlińska13:44
Myśliwska [GDY]13:47
Źródło Marii13:48
Karwiny PKM13:50
Racławicka13:52
Lidzka13:53
Olgierda13:54
Łowicka [GDY]13:55
Plac Górnośląski13:57
Zwycięstwa - Wielkopolska13:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:01
Centrum Nauki Experyment14:03
Harcerska14:05
Urząd Miasta - Świętojańska14:07
Traugutta [GDY]14:09
Żwirki i Wigury [GDY]14:10
Skwer Kościuszki - InfoBox14:11
Plac Kaszubski - Świętojańska14:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:19
Stocznia Gdynia14:20
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia14:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:42
Plac Kaszubski14:44
Plac Kaszubski - Świętojańska14:46
Skwer Kościuszki - InfoBox14:48
Wybickiego [GDY]14:49
Żwirki i Wigury [GDY]14:50
Traugutta [GDY]14:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:55
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:56
Harcerska14:57
Centrum Nauki Experyment14:58
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:00
Zwycięstwa - Wielkopolska15:02
Plac Górnośląski15:04
Łowicka [GDY]15:06
Olgierda15:07
Lidzka15:08
Racławicka15:09
Karwiny PKM15:11
Nałkowskiej15:12
Źródło Marii15:13
Myśliwska [GDY]15:15
Karwiny Nowowiczlińska15:18
Anyżowa15:20
Dąbrowa Centrum15:22
Piołunowa15:23
Tymiankowa15:24
Dąbrowa Miętowa15:25
Kurs nr 10 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa15:57
Tymiankowa15:58
Piołunowa15:59
Dąbrowa Centrum16:01
Anyżowa16:02
Karwiny Nowowiczlińska16:04
Myśliwska [GDY]16:07
Źródło Marii16:08
Karwiny PKM16:10
Racławicka16:12
Lidzka16:13
Olgierda16:14
Łowicka [GDY]16:15
Plac Górnośląski16:17
Zwycięstwa - Wielkopolska16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:21
Centrum Nauki Experyment16:23
Harcerska16:25
Urząd Miasta - Świętojańska16:27
Traugutta [GDY]16:29
Żwirki i Wigury [GDY]16:30
Skwer Kościuszki - InfoBox16:31
Plac Kaszubski - Świętojańska16:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:39
Stocznia Gdynia16:40
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia16:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:55
Plac Kaszubski16:57
Plac Kaszubski - Świętojańska16:59
Skwer Kościuszki - InfoBox17:01
Wybickiego [GDY]17:02
Żwirki i Wigury [GDY]17:03
Traugutta [GDY]17:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:09
Harcerska17:10
Centrum Nauki Experyment17:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:13
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Plac Górnośląski17:17
Łowicka [GDY]17:19
Olgierda17:20
Lidzka17:22
Racławicka17:23
Karwiny PKM17:25
Nałkowskiej17:27
Źródło Marii17:28
Myśliwska [GDY]17:30
Karwiny Nowowiczlińska17:33
Anyżowa17:35
Dąbrowa Centrum17:37
Piołunowa17:38
Tymiankowa17:39
Dąbrowa Miętowa17:40
Kurs nr 12 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa18:10
Tymiankowa18:11
Piołunowa18:12
Dąbrowa Centrum18:14
Anyżowa18:15
Karwiny Nowowiczlińska18:17
Myśliwska [GDY]18:20
Źródło Marii18:21
Karwiny PKM18:23
Racławicka18:25
Lidzka18:26
Olgierda18:27
Łowicka [GDY]18:28
Plac Górnośląski18:30
Zwycięstwa - Wielkopolska18:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:34
Centrum Nauki Experyment18:36
Harcerska18:37
Urząd Miasta - Świętojańska18:39
Traugutta [GDY]18:41
Żwirki i Wigury [GDY]18:42
Skwer Kościuszki - InfoBox18:43
Plac Kaszubski - Świętojańska18:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:50
Stocznia Gdynia18:51
Kurs nr 13 jako 710 do Grabówek SKM
Stocznia Gdynia19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:13
Bpa Okoniewskiego19:15
Stocznia SKM - Morska19:16
Uniwersytet Morski19:17
Mireckiego19:18
Kalksztajnów19:20
Grabówek SKM19:22
Grabówek SKM19:23