• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.
04:51
Kurs nr 0 do Dąbrowa Centrum
Kacze Buki06:30
Dąbrowa Centrum06:36
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Dąbrowa Centrum06:37
Piołunowa06:38
Tymiankowa06:39
Dąbrowa Miętowa06:39
Kurs nr 2 do Orłowo SKM - "Klif"
Dąbrowa Miętowa06:47
Tymiankowa06:48
Piołunowa06:49
Dąbrowa Centrum06:51
Anyżowa06:52
Karwiny Nowowiczlińska06:53
Górnicza06:55
Myśliwska [GDY]06:56
Źródło Marii06:57
Nałkowskiej06:58
Karwiny PKM06:59
Racławicka07:01
Lidzka07:02
Olgierda07:03
Łowicka [GDY]07:04
Plac Górnośląski07:06
Zwycięstwa - Wielkopolska07:08
Nawigatorów07:09
Orłowo SKM - Orłowska07:10
Orłowo SKM - "Klif"07:11
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Orłowo SKM - "Klif"07:17
Orłowo SKM - "Klif"07:18
Orłowo SKM - Orłowska07:19
Nawigatorów07:20
Zwycięstwa - Wielkopolska07:22
Plac Górnośląski07:24
Łowicka [GDY]07:26
Olgierda07:27
Lidzka07:28
Racławicka07:29
Karwiny PKM07:31
Nałkowskiej07:32
Źródło Marii07:33
Myśliwska [GDY]07:34
Karwiny Nowowiczlińska07:36
Anyżowa07:37
Dąbrowa Centrum07:39
Piołunowa07:40
Tymiankowa07:41
Dąbrowa Miętowa07:41
Kurs nr 4 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa08:05
Tymiankowa08:06
Piołunowa08:07
Dąbrowa Centrum08:09
Anyżowa08:10
Karwiny Nowowiczlińska08:11
Górnicza08:13
Myśliwska [GDY]08:14
Źródło Marii08:15
Nałkowskiej08:16
Karwiny PKM08:17
Racławicka08:19
Lidzka08:20
Olgierda08:21
Łowicka [GDY]08:22
Plac Górnośląski08:24
Zwycięstwa - Wielkopolska08:26
Nawigatorów08:27
Orłowo SKM - Orłowska08:28
Orłowo SKM - "Klif"08:29
Kolibki08:30
Bernadowska08:32
Kamienny Potok SKM08:33
Wejherowska08:35
Malczewskiego08:36
Bohaterów Monte Cassino [SOP]08:38
Sopot PKP - Niepodległości08:39
Władysława IV [SOP]08:42
Jana z Kolna [SOP]08:43
Łokietka08:44
Ergo Arena08:46
Ergo Arena08:47
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena09:21
Ergo Arena09:22
Łokietka09:23
Mierosławskiego09:24
Władysława IV [SOP]09:26
3 Maja [SOP]09:28
Sopot PKP - Niepodległości09:29
Bohaterów Monte Cassino [SOP]09:31
Goyki09:33
Malczewskiego09:34
Wejherowska09:35
Kamienny Potok SKM09:37
Bernadowska09:38
Kolibki09:40
Orłowo SKM - "Klif"09:41
Orłowo SKM - Orłowska09:42
Nawigatorów09:43
Zwycięstwa - Wielkopolska09:45
Plac Górnośląski09:47
Łowicka [GDY]09:49
Olgierda09:50
Lidzka09:51
Racławicka09:52
Karwiny PKM09:54
Nałkowskiej09:55
Źródło Marii09:56
Myśliwska [GDY]09:57
Karwiny Nowowiczlińska09:59
Anyżowa10:00
Dąbrowa Centrum10:02
Piołunowa10:03
Tymiankowa10:04
Dąbrowa Miętowa10:04
Kurs nr 6 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa10:45
Tymiankowa10:46
Piołunowa10:47
Dąbrowa Centrum10:49
Anyżowa10:50
Karwiny Nowowiczlińska10:51
Górnicza10:53
Myśliwska [GDY]10:54
Źródło Marii10:55
Nałkowskiej10:56
Karwiny PKM10:57
Racławicka10:59
Lidzka11:00
Olgierda11:01
Łowicka [GDY]11:02
Plac Górnośląski11:04
Zwycięstwa - Wielkopolska11:06
Nawigatorów11:07
Orłowo SKM - Orłowska11:08
Orłowo SKM - "Klif"11:10
Kolibki11:11
Bernadowska11:13
Kamienny Potok SKM11:14
Wejherowska11:16
Malczewskiego11:17
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:19
Sopot PKP - Niepodległości11:20
Władysława IV [SOP]11:23
Jana z Kolna [SOP]11:24
Łokietka11:25
Ergo Arena11:27
Ergo Arena11:28
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena11:44
Ergo Arena11:45
Łokietka11:46
Mierosławskiego11:47
Władysława IV [SOP]11:49
3 Maja [SOP]11:51
Sopot PKP - Niepodległości11:52
Bohaterów Monte Cassino [SOP]11:54
Goyki11:56
Malczewskiego11:57
Wejherowska11:58
Kamienny Potok SKM12:00
Bernadowska12:01
Kolibki12:03
Orłowo SKM - "Klif"12:04
Orłowo SKM - Orłowska12:05
Nawigatorów12:06
Zwycięstwa - Wielkopolska12:08
Plac Górnośląski12:10
Łowicka [GDY]12:12
Olgierda12:13
Lidzka12:14
Racławicka12:15
Karwiny PKM12:17
Nałkowskiej12:18
Źródło Marii12:19
Myśliwska [GDY]12:20
Karwiny Nowowiczlińska12:22
Anyżowa12:23
Dąbrowa Centrum12:25
Piołunowa12:26
Tymiankowa12:27
Dąbrowa Miętowa12:27
Kurs nr 8 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa13:05
Tymiankowa13:06
Piołunowa13:07
Dąbrowa Centrum13:09
Anyżowa13:10
Karwiny Nowowiczlińska13:11
Górnicza13:13
Myśliwska [GDY]13:14
Źródło Marii13:15
Nałkowskiej13:16
Karwiny PKM13:17
Racławicka13:19
Lidzka13:20
Olgierda13:21
Łowicka [GDY]13:22
Plac Górnośląski13:24
Zwycięstwa - Wielkopolska13:26
Nawigatorów13:27
Orłowo SKM - Orłowska13:28
Orłowo SKM - "Klif"13:30
Kolibki13:31
Bernadowska13:33
Kamienny Potok SKM13:34
Wejherowska13:36
Malczewskiego13:37
Bohaterów Monte Cassino [SOP]13:39
Sopot PKP - Niepodległości13:40
Władysława IV [SOP]13:43
Jana z Kolna [SOP]13:44
Łokietka13:45
Ergo Arena13:47
Ergo Arena13:48
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena14:04
Ergo Arena14:05
Łokietka14:06
Mierosławskiego14:07
Władysława IV [SOP]14:09
3 Maja [SOP]14:11
Sopot PKP - Niepodległości14:12
Bohaterów Monte Cassino [SOP]14:14
Goyki14:16
Malczewskiego14:17
Wejherowska14:18
Kamienny Potok SKM14:20
Bernadowska14:21
Kolibki14:23
Orłowo SKM - "Klif"14:25
Orłowo SKM - Orłowska14:26
Nawigatorów14:27
Zwycięstwa - Wielkopolska14:30
Plac Górnośląski14:32
Łowicka [GDY]14:34
Olgierda14:35
Lidzka14:36
Racławicka14:37
Karwiny PKM14:39
Nałkowskiej14:40
Źródło Marii14:41
Myśliwska [GDY]14:43
Karwiny Nowowiczlińska14:45
Anyżowa14:46
Dąbrowa Centrum14:49
Piołunowa14:50
Tymiankowa14:51
Dąbrowa Miętowa14:52
Kurs nr 10 do Ergo Arena
Dąbrowa Miętowa15:35
Tymiankowa15:36
Piołunowa15:37
Dąbrowa Centrum15:39
Anyżowa15:40
Karwiny Nowowiczlińska15:41
Górnicza15:43
Myśliwska [GDY]15:44
Źródło Marii15:45
Nałkowskiej15:46
Karwiny PKM15:47
Racławicka15:49
Lidzka15:50
Olgierda15:51
Łowicka [GDY]15:52
Plac Górnośląski15:54
Zwycięstwa - Wielkopolska15:56
Nawigatorów15:57
Orłowo SKM - Orłowska15:58
Orłowo SKM - "Klif"16:00
Kolibki16:01
Bernadowska16:03
Kamienny Potok SKM16:04
Wejherowska16:06
Malczewskiego16:08
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:10
Sopot PKP - Niepodległości16:11
Władysława IV [SOP]16:14
Jana z Kolna [SOP]16:15
Łokietka16:16
Ergo Arena16:18
Ergo Arena16:19
Kurs nr 11 do Kacze Buki
Ergo Arena16:34
Ergo Arena16:35
Łokietka16:36
Mierosławskiego16:37
Władysława IV [SOP]16:39
3 Maja [SOP]16:41
Sopot PKP - Niepodległości16:42
Bohaterów Monte Cassino [SOP]16:44
Goyki16:46
Malczewskiego16:47
Wejherowska16:48
Kamienny Potok SKM16:50
Bernadowska16:51
Kolibki16:53
Orłowo SKM - "Klif"16:55
Orłowo SKM - Orłowska16:56
Nawigatorów16:57
Zwycięstwa - Wielkopolska17:00
Plac Górnośląski17:02
Łowicka [GDY]17:04
Olgierda17:05
Lidzka17:07
Racławicka17:08
Karwiny PKM17:10
Nałkowskiej17:11
Źródło Marii17:12
Myśliwska [GDY]17:14
Karwiny Nowowiczlińska17:17
Anyżowa17:18
Dąbrowa Centrum17:21
Kameliowa17:22
Paprykowa17:23
Szafranowa17:24
Rdestowa - Leśny Zakątek17:24
Leśna Polana17:25
Rdestowa - Kolonia17:25
Krzemowa [GDY]17:26
Kacze Buki17:27
Kurs nr 12 do Ergo Arena
Kacze Buki17:49
Krzemowa [GDY]17:50
Rdestowa - Kolonia17:51
Leśna Polana17:52
Rdestowa - Leśny Zakątek17:52
Szafranowa17:53
Paprykowa17:54
Kameliowa17:55
Dąbrowa Centrum17:57
Anyżowa17:58
Karwiny Nowowiczlińska17:59
Górnicza18:01
Myśliwska [GDY]18:02
Źródło Marii18:03
Nałkowskiej18:04
Karwiny PKM18:05
Racławicka18:07
Lidzka18:08
Olgierda18:09
Łowicka [GDY]18:10
Plac Górnośląski18:12
Zwycięstwa - Wielkopolska18:14
Nawigatorów18:15
Orłowo SKM - Orłowska18:16
Orłowo SKM - "Klif"18:18
Kolibki18:19
Bernadowska18:21
Kamienny Potok SKM18:22
Wejherowska18:24
Malczewskiego18:25
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:27
Sopot PKP - Niepodległości18:28
Władysława IV [SOP]18:31
Jana z Kolna [SOP]18:32
Łokietka18:33
Ergo Arena18:35
Ergo Arena18:36
Kurs nr 13 do Kacze Buki
Ergo Arena18:48
Ergo Arena18:49
Łokietka18:50
Mierosławskiego18:51
Władysława IV [SOP]18:53
3 Maja [SOP]18:55
Sopot PKP - Niepodległości18:56
Bohaterów Monte Cassino [SOP]18:58
Goyki19:00
Malczewskiego19:01
Wejherowska19:02
Kamienny Potok SKM19:04
Bernadowska19:05
Kolibki19:07
Orłowo SKM - "Klif"19:08
Orłowo SKM - Orłowska19:09
Nawigatorów19:10
Zwycięstwa - Wielkopolska19:12
Plac Górnośląski19:14
Łowicka [GDY]19:16
Olgierda19:17
Lidzka19:18
Racławicka19:19
Karwiny PKM19:21
Nałkowskiej19:22
Źródło Marii19:23
Myśliwska [GDY]19:24
Karwiny Nowowiczlińska19:26
Anyżowa19:27
Dąbrowa Centrum19:30
Kameliowa19:31
Paprykowa19:32
Szafranowa19:33
Rdestowa - Leśny Zakątek19:33
Leśna Polana19:34
Rdestowa - Kolonia19:34
Krzemowa [GDY]19:35
Kacze Buki19:36
Kurs nr 14 do Ergo Arena
Kacze Buki20:02
Krzemowa [GDY]20:03
Rdestowa - Kolonia20:04
Leśna Polana20:05
Rdestowa - Leśny Zakątek20:05
Szafranowa20:06
Paprykowa20:07
Kameliowa20:08
Dąbrowa Centrum20:09
Anyżowa20:10
Karwiny Nowowiczlińska20:11
Górnicza20:13
Myśliwska [GDY]20:14
Źródło Marii20:15
Nałkowskiej20:16
Karwiny PKM20:17
Racławicka20:19
Lidzka20:20
Olgierda20:21
Łowicka [GDY]20:22
Plac Górnośląski20:23
Zwycięstwa - Wielkopolska20:25
Nawigatorów20:26
Orłowo SKM - Orłowska20:27
Orłowo SKM - "Klif"20:28
Kolibki20:29
Bernadowska20:31
Kamienny Potok SKM20:32
Wejherowska20:34
Malczewskiego20:35
Bohaterów Monte Cassino [SOP]20:37
Sopot PKP - Niepodległości20:38
Władysława IV [SOP]20:41
Jana z Kolna [SOP]20:42
Łokietka20:43
Ergo Arena20:45
Ergo Arena20:46
Kurs nr 15 do Dąbrowa Miętowa
Ergo Arena20:56
Ergo Arena20:57
Łokietka20:58
Mierosławskiego20:59
Władysława IV [SOP]21:01
3 Maja [SOP]21:03
Sopot PKP - Niepodległości21:04
Bohaterów Monte Cassino [SOP]21:05
Goyki21:07
Malczewskiego21:08
Wejherowska21:09
Kamienny Potok SKM21:11
Bernadowska21:12
Kolibki21:14
Orłowo SKM - "Klif"21:15
Orłowo SKM - Orłowska21:16
Nawigatorów21:17
Zwycięstwa - Wielkopolska21:19
Plac Górnośląski21:20
Łowicka [GDY]21:22
Olgierda21:23
Lidzka21:24
Racławicka21:25
Karwiny PKM21:27
Nałkowskiej21:28
Źródło Marii21:29
Myśliwska [GDY]21:30
Karwiny Nowowiczlińska21:32
Anyżowa21:33
Dąbrowa Centrum21:35
Piołunowa21:36
Tymiankowa21:37
Dąbrowa Miętowa21:37
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa21:47
Tymiankowa21:48
Piołunowa21:49
Dąbrowa Centrum21:50
Anyżowa21:51
Karwiny Nowowiczlińska21:52
Górnicza21:54
Myśliwska [GDY]21:55
Źródło Marii21:56
Nałkowskiej21:57
Karwiny PKM21:58
Racławicka22:00
Lidzka22:01
Olgierda22:02
Łowicka [GDY]22:03
Plac Górnośląski22:04
Zwycięstwa - Wielkopolska22:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:08
Centrum Nauki Experyment22:09
Harcerska22:10
Urząd Miasta - Świętojańska22:12
Traugutta [GDY]22:13
Żwirki i Wigury [GDY]22:14
Skwer Kościuszki - InfoBox22:15
10 Lutego - Skwer Kościuszki22:17
3 Maja [GDY]22:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska22:21
Bpa Okoniewskiego22:22
Stocznia SKM - Morska22:23
Uniwersytet Morski22:24
Mireckiego22:25
Kalksztajnów22:27
Grabówek SKM22:29
Grabówek SKM22:30