• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:42
Kurs nr 0 do Energetyków
Grabówek SKM06:03
Energetyków06:07
Kurs nr 1 do Mały Kack Strzelców
Energetyków06:07
Janka Wiśniewskiego06:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:14
Plac Kaszubski06:16
Plac Kaszubski - Świętojańska06:17
Skwer Kościuszki - InfoBox06:18
Wybickiego [GDY]06:19
Żwirki i Wigury [GDY]06:20
Traugutta [GDY]06:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:24
Harcerska06:25
Centrum Nauki Experyment06:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:27
Zwycięstwa - Wielkopolska06:29
Plac Górnośląski06:30
Łowicka [GDY]06:32
Olgierda06:33
Lidzka06:34
Racławicka06:35
Karwiny PKM06:37
Władysława Jagiełły06:38
Grenadierów06:39
Mały Kack Strzelców06:39
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców07:08
Grenadierów07:09
Władysława Jagiełły07:10
Karwiny PKM07:12
Racławicka07:14
Lidzka07:15
Olgierda07:16
Łowicka [GDY]07:17
Plac Górnośląski07:18
Zwycięstwa - Wielkopolska07:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:22
Centrum Nauki Experyment07:23
Harcerska07:24
Urząd Miasta - Świętojańska07:26
Traugutta [GDY]07:27
Żwirki i Wigury [GDY]07:28
Skwer Kościuszki - InfoBox07:29
Plac Kaszubski - Świętojańska07:31
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:36
Janka Wiśniewskiego07:37
Energetyków07:39
Obłuże Centrum07:42
Kuśnierska07:43
Podgórska07:44
Żeliwna07:46
Żelazna07:47
Pogórze Dolne07:48
Kadmowa07:50
Pogórze Dolne Złota07:51
Kurs nr 3 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota08:01
Kadmowa08:02
Pogórze Dolne08:04
Żelazna08:05
Żeliwna08:06
Podgórska08:07
Kuśnierska08:08
Obłuże Centrum08:09
Energetyków08:11
Janka Wiśniewskiego08:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:18
Plac Kaszubski08:20
Plac Kaszubski - Świętojańska08:21
Skwer Kościuszki - InfoBox08:22
Wybickiego [GDY]08:23
Żwirki i Wigury [GDY]08:24
Traugutta [GDY]08:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:28
Harcerska08:29
Centrum Nauki Experyment08:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:31
Zwycięstwa - Wielkopolska08:33
Plac Górnośląski08:34
Łowicka [GDY]08:36
Olgierda08:37
Lidzka08:38
Racławicka08:39
Karwiny PKM08:41
Władysława Jagiełły08:42
Grenadierów08:43
Mały Kack Strzelców08:43
Kurs nr 4 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców09:08
Grenadierów09:09
Władysława Jagiełły09:10
Karwiny PKM09:12
Racławicka09:14
Lidzka09:15
Olgierda09:16
Łowicka [GDY]09:17
Plac Górnośląski09:18
Zwycięstwa - Wielkopolska09:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:22
Centrum Nauki Experyment09:23
Harcerska09:24
Urząd Miasta - Świętojańska09:26
Traugutta [GDY]09:27
Żwirki i Wigury [GDY]09:28
Skwer Kościuszki - InfoBox09:29
Plac Kaszubski - Świętojańska09:31
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:36
Janka Wiśniewskiego09:37
Energetyków09:39
Obłuże Centrum09:42
Kuśnierska09:43
Podgórska09:44
Żeliwna09:46
Żelazna09:47
Pogórze Dolne09:48
Kadmowa09:50
Pogórze Dolne Złota09:51
Kurs nr 5 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota10:01
Kadmowa10:02
Pogórze Dolne10:04
Żelazna10:05
Żeliwna10:06
Podgórska10:07
Kuśnierska10:08
Obłuże Centrum10:09
Energetyków10:11
Janka Wiśniewskiego10:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:18
Plac Kaszubski10:20
Plac Kaszubski - Świętojańska10:21
Skwer Kościuszki - InfoBox10:22
Wybickiego [GDY]10:23
Żwirki i Wigury [GDY]10:24
Traugutta [GDY]10:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:28
Harcerska10:29
Centrum Nauki Experyment10:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:31
Zwycięstwa - Wielkopolska10:33
Plac Górnośląski10:35
Łowicka [GDY]10:37
Olgierda10:38
Lidzka10:39
Racławicka10:40
Karwiny PKM10:42
Władysława Jagiełły10:43
Grenadierów10:44
Mały Kack Strzelców10:44
Kurs nr 6 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców11:08
Grenadierów11:09
Władysława Jagiełły11:10
Karwiny PKM11:12
Racławicka11:14
Lidzka11:15
Olgierda11:16
Łowicka [GDY]11:17
Plac Górnośląski11:19
Zwycięstwa - Wielkopolska11:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:23
Centrum Nauki Experyment11:25
Harcerska11:26
Urząd Miasta - Świętojańska11:28
Traugutta [GDY]11:30
Żwirki i Wigury [GDY]11:31
Skwer Kościuszki - InfoBox11:32
Plac Kaszubski - Świętojańska11:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:40
Janka Wiśniewskiego11:41
Energetyków11:43
Obłuże Centrum11:46
Kuśnierska11:47
Podgórska11:48
Żeliwna11:50
Żelazna11:51
Pogórze Dolne11:52
Kadmowa11:54
Pogórze Dolne Złota11:55
Kurs nr 7 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota12:01
Kadmowa12:02
Pogórze Dolne12:04
Żelazna12:05
Żeliwna12:06
Podgórska12:07
Kuśnierska12:08
Obłuże Centrum12:09
Energetyków12:11
Janka Wiśniewskiego12:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:18
Plac Kaszubski12:20
Plac Kaszubski - Świętojańska12:21
Skwer Kościuszki - InfoBox12:23
Wybickiego [GDY]12:24
Żwirki i Wigury [GDY]12:25
Traugutta [GDY]12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:30
Harcerska12:31
Centrum Nauki Experyment12:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:33
Zwycięstwa - Wielkopolska12:35
Plac Górnośląski12:37
Łowicka [GDY]12:39
Olgierda12:40
Lidzka12:41
Racławicka12:42
Karwiny PKM12:44
Władysława Jagiełły12:45
Grenadierów12:46
Mały Kack Strzelców12:46
Kurs nr 8 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców13:08
Grenadierów13:09
Władysława Jagiełły13:10
Karwiny PKM13:12
Racławicka13:14
Lidzka13:15
Olgierda13:16
Łowicka [GDY]13:17
Plac Górnośląski13:19
Zwycięstwa - Wielkopolska13:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:23
Centrum Nauki Experyment13:25
Harcerska13:26
Urząd Miasta - Świętojańska13:28
Traugutta [GDY]13:30
Żwirki i Wigury [GDY]13:31
Skwer Kościuszki - InfoBox13:32
Plac Kaszubski - Świętojańska13:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:40
Janka Wiśniewskiego13:41
Energetyków13:43
Obłuże Centrum13:46
Kuśnierska13:47
Podgórska13:48
Żeliwna13:50
Żelazna13:51
Pogórze Dolne13:52
Kadmowa13:54
Pogórze Dolne Złota13:55
Kurs nr 9 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota14:01
Kadmowa14:02
Pogórze Dolne14:04
Żelazna14:05
Żeliwna14:06
Podgórska14:07
Kuśnierska14:08
Obłuże Centrum14:09
Energetyków14:11
Janka Wiśniewskiego14:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:18
Plac Kaszubski14:20
Plac Kaszubski - Świętojańska14:21
Skwer Kościuszki - InfoBox14:23
Wybickiego [GDY]14:24
Żwirki i Wigury [GDY]14:25
Traugutta [GDY]14:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:30
Harcerska14:31
Centrum Nauki Experyment14:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:33
Zwycięstwa - Wielkopolska14:35
Plac Górnośląski14:37
Łowicka [GDY]14:39
Olgierda14:40
Lidzka14:41
Racławicka14:42
Karwiny PKM14:44
Władysława Jagiełły14:45
Grenadierów14:46
Mały Kack Strzelców14:46
Kurs nr 10 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców15:08
Grenadierów15:09
Władysława Jagiełły15:10
Karwiny PKM15:12
Racławicka15:14
Lidzka15:15
Olgierda15:16
Łowicka [GDY]15:17
Plac Górnośląski15:19
Zwycięstwa - Wielkopolska15:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:23
Centrum Nauki Experyment15:25
Harcerska15:26
Urząd Miasta - Świętojańska15:28
Traugutta [GDY]15:30
Żwirki i Wigury [GDY]15:31
Skwer Kościuszki - InfoBox15:32
Plac Kaszubski - Świętojańska15:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:40
Janka Wiśniewskiego15:41
Energetyków15:43
Obłuże Centrum15:46
Kuśnierska15:47
Podgórska15:48
Żeliwna15:50
Żelazna15:51
Pogórze Dolne15:52
Kadmowa15:54
Pogórze Dolne Złota15:55
Kurs nr 11 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota16:01
Kadmowa16:02
Pogórze Dolne16:04
Żelazna16:05
Żeliwna16:06
Podgórska16:07
Kuśnierska16:08
Obłuże Centrum16:09
Energetyków16:11
Janka Wiśniewskiego16:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:18
Plac Kaszubski16:20
Plac Kaszubski - Świętojańska16:21
Skwer Kościuszki - InfoBox16:23
Wybickiego [GDY]16:24
Żwirki i Wigury [GDY]16:25
Traugutta [GDY]16:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:30
Harcerska16:31
Centrum Nauki Experyment16:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:33
Zwycięstwa - Wielkopolska16:35
Plac Górnośląski16:37
Łowicka [GDY]16:39
Olgierda16:40
Lidzka16:41
Racławicka16:42
Karwiny PKM16:44
Władysława Jagiełły16:45
Grenadierów16:46
Mały Kack Strzelców16:46
Kurs nr 12 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców17:08
Grenadierów17:09
Władysława Jagiełły17:10
Karwiny PKM17:12
Racławicka17:14
Lidzka17:15
Olgierda17:16
Łowicka [GDY]17:17
Plac Górnośląski17:19
Zwycięstwa - Wielkopolska17:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:23
Centrum Nauki Experyment17:25
Harcerska17:26
Urząd Miasta - Świętojańska17:28
Traugutta [GDY]17:30
Żwirki i Wigury [GDY]17:31
Skwer Kościuszki - InfoBox17:32
Plac Kaszubski - Świętojańska17:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:40
Janka Wiśniewskiego17:41
Energetyków17:43
Obłuże Centrum17:46
Kuśnierska17:47
Podgórska17:48
Żeliwna17:50
Żelazna17:51
Pogórze Dolne17:52
Kadmowa17:54
Pogórze Dolne Złota17:55
Kurs nr 13 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota18:01
Kadmowa18:02
Pogórze Dolne18:04
Żelazna18:05
Żeliwna18:06
Podgórska18:07
Kuśnierska18:08
Obłuże Centrum18:09
Energetyków18:11
Janka Wiśniewskiego18:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:18
Plac Kaszubski18:20
Plac Kaszubski - Świętojańska18:21
Skwer Kościuszki - InfoBox18:23
Wybickiego [GDY]18:24
Żwirki i Wigury [GDY]18:25
Traugutta [GDY]18:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:29
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:30
Harcerska18:31
Centrum Nauki Experyment18:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:33
Zwycięstwa - Wielkopolska18:35
Plac Górnośląski18:37
Łowicka [GDY]18:39
Olgierda18:40
Lidzka18:41
Racławicka18:42
Karwiny PKM18:44
Władysława Jagiełły18:45
Grenadierów18:46
Mały Kack Strzelców18:46