• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:28
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:58
Kacze Buki04:58
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki04:59
Krzemowa [GDY]05:00
Rdestowa - Kolonia05:01
Leśna Polana05:02
Rdestowa - Leśny Zakątek05:02
Szafranowa05:03
Paprykowa05:04
Kameliowa05:05
Dąbrowa Centrum05:07
Anyżowa05:08
Karwiny Nowowiczlińska05:10
Myśliwska [GDY]05:13
Źródło Marii05:14
Karwiny PKM05:16
Racławicka05:18
Lidzka05:19
Olgierda05:20
Łowicka [GDY]05:21
Plac Górnośląski05:22
Zwycięstwa - Wielkopolska05:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:26
Centrum Nauki Experyment05:28
Harcerska05:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:31
Kilińskiego [GDY]05:32
Armii Krajowej05:34
I Urząd Skarbowy05:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:38
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:43
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:47
Kurs nr 3 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:55
Kilińskiego [GDY]05:56
Armii Krajowej05:58
3 Maja [GDY]06:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:01
Bpa Okoniewskiego06:02
Stocznia SKM - Morska06:03
Uniwersytet Morski06:04
Mireckiego06:05
Kalksztajnów06:06
Morska - Estakada06:08
Hutnicza - Estakada06:10
Obłuże Centrum06:13
Cechowa06:14
Bosmańska - Nasypowa06:15
Bosmańska - Zielona06:17
Dąbka - Zielona06:18
Zielona - Działki II06:19
Zielona - Działki I06:20
Wąwóz Ostrowicki06:21
Zielona - Kościół06:23
Babie Doły06:24
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Babie Doły06:25
Zielona - Kościół06:26
Wąwóz Ostrowicki06:27
Zielona - Działki I06:28
Zielona - Działki II06:29
Dąbka - Zielona06:30
Bosmańska - Zielona06:32
Bosmańska - Nasypowa06:33
Cechowa06:35
Obłuże Centrum06:37
Hutnicza - Estakada06:40
Morska - Estakada06:42
Kalksztajnów06:43
Mireckiego06:44
Uniwersytet Morski06:46
Stocznia SKM - Morska06:47
Bpa Okoniewskiego06:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:49
3 Maja [GDY]06:50
Armii Krajowej06:52
Urząd Miasta - Władysława IV06:54
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:55
Centrum Handlowe "Riviera"06:57
Gdynia Arena06:58
Stadion PKM06:58
Łużycka [GDY]06:59
Redłowo SKM07:00
Kurs nr 5 do Babie Doły
Redłowo SKM07:18
Łużycka [GDY]07:19
Gdynia Arena07:20
Centrum Handlowe "Riviera"07:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:24
Kilińskiego [GDY]07:26
Armii Krajowej07:28
3 Maja [GDY]07:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:31
Bpa Okoniewskiego07:32
Stocznia SKM - Morska07:33
Uniwersytet Morski07:34
Mireckiego07:36
Kalksztajnów07:37
Morska - Estakada07:39
Hutnicza - Estakada07:41
Obłuże Centrum07:45
Cechowa07:46
Bosmańska - Nasypowa07:47
Bosmańska - Zielona07:49
Dąbka - Zielona07:50
Zielona - Działki II07:51
Zielona - Działki I07:52
Wąwóz Ostrowicki07:53
Zielona - Kościół07:55
Babie Doły07:56