• Opóźnienia na linii 12,   • Z pow. awarii tramwaje linii 12 kursują tylko do Migowa, od Migowa do Lawendowego Wzgórza autobusowa komunikacja zastępcza.  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 30% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl   • W pojazdach ZKM i ZTM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.  • W pojazdach ZKM obowiązuje limit pasażerów: 30% liczby wszystkich miejsc (siedzących i stojących). Połowa miejsc siedzących musi pozostać wolna.
09:06
Kurs nr 6 do Redłowo SKM
Babie Doły07:25
Zielona - Kościół07:26
Wąwóz Ostrowicki07:27
Zielona - Działki I07:28
Zielona - Działki II07:29
Dąbka - Zielona07:30
Bosmańska - Zielona07:32
Bosmańska - Nasypowa07:33
Cechowa07:35
Obłuże Centrum07:37
Hutnicza - Estakada07:40
Morska - Estakada07:43
Kalksztajnów07:45
Mireckiego07:47
Uniwersytet Morski07:49
Stocznia SKM - Morska07:50
Bpa Okoniewskiego07:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:53
3 Maja [GDY]07:54
Armii Krajowej07:56
Urząd Miasta - Władysława IV07:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:59
Centrum Handlowe "Riviera"08:01
Gdynia Arena08:02
Stadion PKM08:02
Łużycka [GDY]08:03
Redłowo SKM08:04
Kurs nr 7 do Babie Doły
Redłowo SKM08:36
Łużycka [GDY]08:37
Gdynia Arena08:38
Centrum Handlowe "Riviera"08:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:42
Kilińskiego [GDY]08:44
Armii Krajowej08:46
3 Maja [GDY]08:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:49
Bpa Okoniewskiego08:50
Stocznia SKM - Morska08:51
Uniwersytet Morski08:52
Mireckiego08:53
Kalksztajnów08:54
Morska - Estakada08:56
Hutnicza - Estakada08:58
Obłuże Centrum09:01
Cechowa09:02
Bosmańska - Nasypowa09:03
Bosmańska - Zielona09:05
Dąbka - Zielona09:06
Zielona - Działki II09:07
Zielona - Działki I09:08
Wąwóz Ostrowicki09:09
Zielona - Kościół09:11
Babie Doły09:12
Kurs nr 8 do Redłowo SKM
Babie Doły09:19
Zielona - Kościół09:20
Wąwóz Ostrowicki09:21
Zielona - Działki I09:22
Zielona - Działki II09:23
Dąbka - Zielona09:24
Bosmańska - Zielona09:26
Bosmańska - Nasypowa09:27
Cechowa09:29
Obłuże Centrum09:31
Hutnicza - Estakada09:34
Morska - Estakada09:36
Kalksztajnów09:37
Mireckiego09:39
Uniwersytet Morski09:41
Stocznia SKM - Morska09:42
Bpa Okoniewskiego09:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:45
3 Maja [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
Urząd Miasta - Władysława IV09:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:52
Centrum Handlowe "Riviera"09:54
Gdynia Arena09:55
Stadion PKM09:55
Łużycka [GDY]09:56
Redłowo SKM09:57
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Redłowo SKM09:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:02