• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:36
Kurs nr 0 jako 723 do Stocznia Gdynia
Grabówek SKM06:00
Morska - Estakada06:03
Kalksztajnów06:04
Mireckiego06:05
Uniwersytet Morski06:07
Stocznia SKM - Morska06:08
Bpa Okoniewskiego06:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:10
3 Maja [GDY]06:12
Centrum Handlowe Batory06:13
Plac Kaszubski - Świętojańska06:15
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:21
Stocznia Gdynia06:22
Kurs nr 1 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia06:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:35
Plac Kaszubski06:37
Plac Kaszubski - Świętojańska06:38
Skwer Kościuszki - InfoBox06:40
Wybickiego [GDY]06:41
Żwirki i Wigury [GDY]06:42
Traugutta [GDY]06:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:46
Harcerska06:47
Centrum Nauki Experyment06:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:49
Zwycięstwa - Wielkopolska06:51
Plac Górnośląski06:52
Łowicka [GDY]06:54
Olgierda06:55
Lidzka06:56
Racławicka06:57
Karwiny PKM06:59
Nałkowskiej07:00
Źródło Marii07:01
Myśliwska [GDY]07:02
Karwiny Nowowiczlińska07:05
Anyżowa07:07
Dąbrowa Centrum07:08
Piołunowa07:09
Tymiankowa07:10
Dąbrowa Miętowa07:10
Kurs nr 2 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa07:35
Tymiankowa07:36
Piołunowa07:37
Dąbrowa Centrum07:40
Anyżowa07:41
Karwiny Nowowiczlińska07:43
Myśliwska [GDY]07:46
Źródło Marii07:48
Karwiny PKM07:50
Racławicka07:52
Lidzka07:53
Olgierda07:54
Łowicka [GDY]07:55
Plac Górnośląski07:57
Zwycięstwa - Wielkopolska07:59
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:01
Centrum Nauki Experyment08:03
Harcerska08:04
Urząd Miasta - Świętojańska08:06
Traugutta [GDY]08:08
Żwirki i Wigury [GDY]08:09
Skwer Kościuszki - InfoBox08:10
Plac Kaszubski - Świętojańska08:12
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Stocznia Gdynia08:19
Kurs nr 3 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia08:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:55
Plac Kaszubski08:57
Plac Kaszubski - Świętojańska08:58
Skwer Kościuszki - InfoBox09:00
Wybickiego [GDY]09:01
Żwirki i Wigury [GDY]09:02
Traugutta [GDY]09:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:08
Harcerska09:09
Centrum Nauki Experyment09:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:12
Zwycięstwa - Wielkopolska09:14
Plac Górnośląski09:16
Łowicka [GDY]09:18
Olgierda09:19
Lidzka09:20
Racławicka09:21
Karwiny PKM09:23
Nałkowskiej09:24
Źródło Marii09:25
Myśliwska [GDY]09:26
Karwiny Nowowiczlińska09:29
Anyżowa09:31
Dąbrowa Centrum09:32
Piołunowa09:33
Tymiankowa09:34
Dąbrowa Miętowa09:34
Kurs nr 4 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa09:48
Tymiankowa09:49
Piołunowa09:50
Dąbrowa Centrum09:52
Anyżowa09:53
Karwiny Nowowiczlińska09:55
Myśliwska [GDY]09:58
Źródło Marii09:59
Karwiny PKM10:01
Racławicka10:03
Lidzka10:04
Olgierda10:05
Łowicka [GDY]10:06
Plac Górnośląski10:08
Zwycięstwa - Wielkopolska10:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:12
Centrum Nauki Experyment10:14
Harcerska10:15
Urząd Miasta - Świętojańska10:17
Traugutta [GDY]10:19
Żwirki i Wigury [GDY]10:20
Skwer Kościuszki - InfoBox10:21
Plac Kaszubski - Świętojańska10:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:29
Stocznia Gdynia10:30
Kurs nr 5 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia10:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:55
Plac Kaszubski10:57
Plac Kaszubski - Świętojańska10:59
Skwer Kościuszki - InfoBox11:01
Wybickiego [GDY]11:02
Żwirki i Wigury [GDY]11:03
Traugutta [GDY]11:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:09
Harcerska11:10
Centrum Nauki Experyment11:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:13
Zwycięstwa - Wielkopolska11:15
Plac Górnośląski11:17
Łowicka [GDY]11:19
Olgierda11:20
Lidzka11:21
Racławicka11:22
Karwiny PKM11:24
Nałkowskiej11:25
Źródło Marii11:26
Myśliwska [GDY]11:27
Karwiny Nowowiczlińska11:30
Anyżowa11:32
Dąbrowa Centrum11:33
Piołunowa11:34
Tymiankowa11:35
Dąbrowa Miętowa11:35
Kurs nr 6 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa11:48
Tymiankowa11:49
Piołunowa11:50
Dąbrowa Centrum11:52
Anyżowa11:53
Karwiny Nowowiczlińska11:55
Myśliwska [GDY]11:58
Źródło Marii11:59
Karwiny PKM12:01
Racławicka12:03
Lidzka12:04
Olgierda12:05
Łowicka [GDY]12:06
Plac Górnośląski12:08
Zwycięstwa - Wielkopolska12:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:12
Centrum Nauki Experyment12:14
Harcerska12:15
Urząd Miasta - Świętojańska12:17
Traugutta [GDY]12:19
Żwirki i Wigury [GDY]12:20
Skwer Kościuszki - InfoBox12:21
Plac Kaszubski - Świętojańska12:23
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:29
Stocznia Gdynia12:30
Kurs nr 7 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia12:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Plac Kaszubski12:53
Plac Kaszubski - Świętojańska12:55
Skwer Kościuszki - InfoBox12:57
Wybickiego [GDY]12:58
Żwirki i Wigury [GDY]12:59
Traugutta [GDY]13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:04
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:05
Harcerska13:06
Centrum Nauki Experyment13:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:09
Zwycięstwa - Wielkopolska13:11
Plac Górnośląski13:13
Łowicka [GDY]13:15
Olgierda13:16
Lidzka13:17
Racławicka13:18
Karwiny PKM13:20
Nałkowskiej13:21
Źródło Marii13:22
Myśliwska [GDY]13:23
Karwiny Nowowiczlińska13:26
Anyżowa13:28
Dąbrowa Centrum13:29
Piołunowa13:30
Tymiankowa13:31
Dąbrowa Miętowa13:32
Kurs nr 8 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa13:57
Tymiankowa13:58
Piołunowa13:59
Dąbrowa Centrum14:01
Anyżowa14:02
Karwiny Nowowiczlińska14:04
Myśliwska [GDY]14:07
Źródło Marii14:08
Karwiny PKM14:10
Racławicka14:12
Lidzka14:13
Olgierda14:14
Łowicka [GDY]14:15
Plac Górnośląski14:17
Zwycięstwa - Wielkopolska14:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:21
Centrum Nauki Experyment14:23
Harcerska14:25
Urząd Miasta - Świętojańska14:27
Traugutta [GDY]14:29
Żwirki i Wigury [GDY]14:30
Skwer Kościuszki - InfoBox14:31
Plac Kaszubski - Świętojańska14:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:39
Stocznia Gdynia14:40
Kurs nr 9 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia14:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:56
Plac Kaszubski14:58
Plac Kaszubski - Świętojańska15:00
Skwer Kościuszki - InfoBox15:02
Wybickiego [GDY]15:03
Żwirki i Wigury [GDY]15:04
Traugutta [GDY]15:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:10
Harcerska15:11
Centrum Nauki Experyment15:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:14
Zwycięstwa - Wielkopolska15:16
Plac Górnośląski15:18
Łowicka [GDY]15:20
Olgierda15:21
Lidzka15:22
Racławicka15:23
Karwiny PKM15:25
Nałkowskiej15:26
Źródło Marii15:27
Myśliwska [GDY]15:29
Karwiny Nowowiczlińska15:32
Anyżowa15:34
Dąbrowa Centrum15:36
Piołunowa15:37
Tymiankowa15:38
Dąbrowa Miętowa15:39
Kurs nr 10 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa16:12
Tymiankowa16:13
Piołunowa16:14
Dąbrowa Centrum16:16
Anyżowa16:17
Karwiny Nowowiczlińska16:19
Myśliwska [GDY]16:22
Źródło Marii16:23
Karwiny PKM16:25
Racławicka16:27
Lidzka16:28
Olgierda16:29
Łowicka [GDY]16:30
Plac Górnośląski16:32
Zwycięstwa - Wielkopolska16:34
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:36
Centrum Nauki Experyment16:38
Harcerska16:40
Urząd Miasta - Świętojańska16:42
Traugutta [GDY]16:44
Żwirki i Wigury [GDY]16:45
Skwer Kościuszki - InfoBox16:46
Plac Kaszubski - Świętojańska16:48
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:54
Stocznia Gdynia16:55
Kurs nr 11 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia17:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:10
Plac Kaszubski17:12
Plac Kaszubski - Świętojańska17:14
Skwer Kościuszki - InfoBox17:16
Wybickiego [GDY]17:17
Żwirki i Wigury [GDY]17:18
Traugutta [GDY]17:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:24
Harcerska17:25
Centrum Nauki Experyment17:26
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:28
Zwycięstwa - Wielkopolska17:30
Plac Górnośląski17:32
Łowicka [GDY]17:34
Olgierda17:35
Lidzka17:36
Racławicka17:37
Karwiny PKM17:39
Nałkowskiej17:41
Źródło Marii17:42
Myśliwska [GDY]17:43
Karwiny Nowowiczlińska17:46
Anyżowa17:48
Dąbrowa Centrum17:50
Piołunowa17:51
Tymiankowa17:52
Dąbrowa Miętowa17:53
Kurs nr 12 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa18:25
Tymiankowa18:26
Piołunowa18:27
Dąbrowa Centrum18:29
Anyżowa18:30
Karwiny Nowowiczlińska18:32
Myśliwska [GDY]18:35
Źródło Marii18:36
Karwiny PKM18:38
Racławicka18:40
Lidzka18:41
Olgierda18:42
Łowicka [GDY]18:43
Plac Górnośląski18:44
Zwycięstwa - Wielkopolska18:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:48
Centrum Nauki Experyment18:50
Harcerska18:51
Urząd Miasta - Świętojańska18:53
Traugutta [GDY]18:55
Żwirki i Wigury [GDY]18:56
Skwer Kościuszki - InfoBox18:57
Plac Kaszubski - Świętojańska18:59
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:04
Stocznia Gdynia19:05
Kurs nr 13 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia19:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:27
Plac Kaszubski19:29
Plac Kaszubski - Świętojańska19:30
Skwer Kościuszki - InfoBox19:32
Wybickiego [GDY]19:33
Żwirki i Wigury [GDY]19:34
Traugutta [GDY]19:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:39
Harcerska19:40
Centrum Nauki Experyment19:41
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:42
Zwycięstwa - Wielkopolska19:44
Plac Górnośląski19:46
Łowicka [GDY]19:48
Olgierda19:49
Lidzka19:50
Racławicka19:51
Karwiny PKM19:53
Nałkowskiej19:54
Źródło Marii19:55
Myśliwska [GDY]19:56
Karwiny Nowowiczlińska19:59
Anyżowa20:01
Dąbrowa Centrum20:02
Piołunowa20:03
Tymiankowa20:04
Dąbrowa Miętowa20:05
Kurs nr 14 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa20:22
Tymiankowa20:23
Piołunowa20:24
Dąbrowa Centrum20:25
Anyżowa20:26
Karwiny Nowowiczlińska20:28
Myśliwska [GDY]20:31
Źródło Marii20:32
Karwiny PKM20:34
Racławicka20:36
Lidzka20:37
Olgierda20:38
Łowicka [GDY]20:39
Plac Górnośląski20:40
Zwycięstwa - Wielkopolska20:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:44
Centrum Nauki Experyment20:46
Harcerska20:47
Urząd Miasta - Świętojańska20:49
Traugutta [GDY]20:51
Żwirki i Wigury [GDY]20:52
Skwer Kościuszki - InfoBox20:53
Plac Kaszubski - Świętojańska20:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:00
Stocznia Gdynia21:01
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Stocznia Gdynia21:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska21:14
Bpa Okoniewskiego21:15
Stocznia SKM - Morska21:16
Uniwersytet Morski21:17
Mireckiego21:18
Kalksztajnów21:20
Grabówek SKM21:22
Grabówek SKM21:23