• Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl   • Od soboty 27.07 wstrzymany zostanie ruch tramwajów między Strzyżą a Operą Bałtycką. Więcej: ztm.gda.pl
18:40
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM05:14
Morska - Estakada05:17
Kalksztajnów05:18
Mireckiego05:19
Uniwersytet Morski05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Bpa Okoniewskiego05:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:24
3 Maja [GDY]05:26
Centrum Handlowe Batory05:27
Skwer Kościuszki - InfoBox05:28
Wybickiego [GDY]05:29
Żwirki i Wigury [GDY]05:30
Traugutta [GDY]05:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:34
Harcerska05:35
Centrum Nauki Experyment05:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:37
Zwycięstwa - Wielkopolska05:39
Plac Górnośląski05:40
Łowicka [GDY]05:42
Olgierda05:43
Lidzka05:44
Racławicka05:45
Karwiny PKM05:47
Nałkowskiej05:48
Źródło Marii05:49
Myśliwska [GDY]05:50
Karwiny Nowowiczlińska05:52
Anyżowa05:53
Dąbrowa Centrum05:55
Piołunowa05:56
Tymiankowa05:57
Dąbrowa Miętowa05:57
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa06:08
Tymiankowa06:09
Piołunowa06:10
Dąbrowa Centrum06:12
Anyżowa06:13
Karwiny Nowowiczlińska06:14
Górnicza06:16
Myśliwska [GDY]06:17
Źródło Marii06:18
Nałkowskiej06:19
Karwiny PKM06:20
Racławicka06:22
Lidzka06:23
Olgierda06:24
Łowicka [GDY]06:25
Plac Górnośląski06:26
Zwycięstwa - Wielkopolska06:28
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:30
Centrum Nauki Experyment06:32
Harcerska06:33
Urząd Miasta - Świętojańska06:35
Traugutta [GDY]06:36
Żwirki i Wigury [GDY]06:37
Skwer Kościuszki - InfoBox06:38
Plac Kaszubski - Świętojańska06:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:46
Stocznia Gdynia06:47
Kurs nr 2 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia07:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:08
Plac Kaszubski07:10
Plac Kaszubski - Świętojańska07:11
Skwer Kościuszki - InfoBox07:13
Wybickiego [GDY]07:14
Żwirki i Wigury [GDY]07:15
Traugutta [GDY]07:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:20
Harcerska07:21
Centrum Nauki Experyment07:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:23
Zwycięstwa - Wielkopolska07:25
Plac Górnośląski07:27
Łowicka [GDY]07:29
Olgierda07:30
Lidzka07:31
Racławicka07:32
Karwiny PKM07:34
Nałkowskiej07:35
Źródło Marii07:36
Myśliwska [GDY]07:37
Karwiny Nowowiczlińska07:39
Anyżowa07:40
Dąbrowa Centrum07:42
Piołunowa07:43
Tymiankowa07:44
Dąbrowa Miętowa07:44
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa08:08
Tymiankowa08:09
Piołunowa08:10
Dąbrowa Centrum08:12
Anyżowa08:13
Karwiny Nowowiczlińska08:14
Górnicza08:16
Myśliwska [GDY]08:17
Źródło Marii08:18
Nałkowskiej08:19
Karwiny PKM08:20
Racławicka08:22
Lidzka08:23
Olgierda08:24
Łowicka [GDY]08:25
Plac Górnośląski08:27
Zwycięstwa - Wielkopolska08:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:31
Centrum Nauki Experyment08:33
Harcerska08:34
Urząd Miasta - Świętojańska08:36
Traugutta [GDY]08:38
Żwirki i Wigury [GDY]08:39
Skwer Kościuszki - InfoBox08:40
Plac Kaszubski - Świętojańska08:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Stocznia Gdynia08:49
Kurs nr 4 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:21
Plac Kaszubski09:23
Plac Kaszubski - Świętojańska09:24
Skwer Kościuszki - InfoBox09:26
Wybickiego [GDY]09:27
Żwirki i Wigury [GDY]09:28
Traugutta [GDY]09:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:34
Harcerska09:35
Centrum Nauki Experyment09:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:38
Zwycięstwa - Wielkopolska09:40
Plac Górnośląski09:42
Łowicka [GDY]09:44
Olgierda09:45
Lidzka09:46
Racławicka09:47
Karwiny PKM09:49
Nałkowskiej09:50
Źródło Marii09:51
Myśliwska [GDY]09:52
Karwiny Nowowiczlińska09:54
Anyżowa09:55
Dąbrowa Centrum09:57
Piołunowa09:58
Tymiankowa09:59
Dąbrowa Miętowa09:59
Kurs nr 5 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa10:08
Tymiankowa10:09
Piołunowa10:10
Dąbrowa Centrum10:12
Anyżowa10:13
Karwiny Nowowiczlińska10:14
Górnicza10:16
Myśliwska [GDY]10:17
Źródło Marii10:18
Nałkowskiej10:19
Karwiny PKM10:20
Racławicka10:22
Lidzka10:23
Olgierda10:24
Łowicka [GDY]10:25
Plac Górnośląski10:27
Zwycięstwa - Wielkopolska10:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:31
Centrum Nauki Experyment10:33
Harcerska10:34
Urząd Miasta - Świętojańska10:36
Traugutta [GDY]10:38
Żwirki i Wigury [GDY]10:39
Skwer Kościuszki - InfoBox10:40
Plac Kaszubski - Świętojańska10:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:48
Stocznia Gdynia10:49
Kurs nr 6 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia11:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:20
Plac Kaszubski11:22
Plac Kaszubski - Świętojańska11:24
Skwer Kościuszki - InfoBox11:26
Wybickiego [GDY]11:27
Żwirki i Wigury [GDY]11:28
Traugutta [GDY]11:30
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:33
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:34
Harcerska11:35
Centrum Nauki Experyment11:36
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:38
Zwycięstwa - Wielkopolska11:40
Plac Górnośląski11:42
Łowicka [GDY]11:44
Olgierda11:45
Lidzka11:46
Racławicka11:47
Karwiny PKM11:49
Nałkowskiej11:50
Źródło Marii11:51
Myśliwska [GDY]11:52
Karwiny Nowowiczlińska11:54
Anyżowa11:55
Dąbrowa Centrum11:57
Piołunowa11:58
Tymiankowa11:59
Dąbrowa Miętowa11:59
Kurs nr 7 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa12:08
Tymiankowa12:09
Piołunowa12:10
Dąbrowa Centrum12:12
Anyżowa12:13
Karwiny Nowowiczlińska12:14
Górnicza12:16
Myśliwska [GDY]12:17
Źródło Marii12:18
Nałkowskiej12:19
Karwiny PKM12:20
Racławicka12:22
Lidzka12:23
Olgierda12:24
Łowicka [GDY]12:25
Plac Górnośląski12:27
Zwycięstwa - Wielkopolska12:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:31
Centrum Nauki Experyment12:33
Harcerska12:34
Urząd Miasta - Świętojańska12:36
Traugutta [GDY]12:38
Żwirki i Wigury [GDY]12:39
Skwer Kościuszki - InfoBox12:40
Plac Kaszubski - Świętojańska12:42
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:48
Stocznia Gdynia12:49
Kurs nr 8 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia13:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:19
Plac Kaszubski13:21
Plac Kaszubski - Świętojańska13:23
Skwer Kościuszki - InfoBox13:25
Wybickiego [GDY]13:26
Żwirki i Wigury [GDY]13:27
Traugutta [GDY]13:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:32
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:33
Harcerska13:34
Centrum Nauki Experyment13:35
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:37
Zwycięstwa - Wielkopolska13:39
Plac Górnośląski13:41
Łowicka [GDY]13:43
Olgierda13:44
Lidzka13:45
Racławicka13:46
Karwiny PKM13:48
Nałkowskiej13:49
Źródło Marii13:50
Myśliwska [GDY]13:52
Karwiny Nowowiczlińska13:54
Anyżowa13:55
Dąbrowa Centrum13:58
Piołunowa13:59
Tymiankowa14:00
Dąbrowa Miętowa14:01
Kurs nr 9 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa14:27
Tymiankowa14:28
Piołunowa14:29
Dąbrowa Centrum14:31
Anyżowa14:32
Karwiny Nowowiczlińska14:33
Górnicza14:35
Myśliwska [GDY]14:36
Źródło Marii14:37
Nałkowskiej14:38
Karwiny PKM14:39
Racławicka14:41
Lidzka14:42
Olgierda14:43
Łowicka [GDY]14:44
Plac Górnośląski14:46
Zwycięstwa - Wielkopolska14:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:50
Centrum Nauki Experyment14:52
Harcerska14:54
Urząd Miasta - Świętojańska14:56
Traugutta [GDY]14:58
Żwirki i Wigury [GDY]14:59
Skwer Kościuszki - InfoBox15:00
Plac Kaszubski - Świętojańska15:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:08
Stocznia Gdynia15:09
Kurs nr 10 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia15:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:35
Plac Kaszubski15:37
Plac Kaszubski - Świętojańska15:39
Skwer Kościuszki - InfoBox15:41
Wybickiego [GDY]15:42
Żwirki i Wigury [GDY]15:43
Traugutta [GDY]15:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:49
Harcerska15:50
Centrum Nauki Experyment15:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:53
Zwycięstwa - Wielkopolska15:55
Plac Górnośląski15:57
Łowicka [GDY]15:59
Olgierda16:00
Lidzka16:02
Racławicka16:03
Karwiny PKM16:05
Nałkowskiej16:06
Źródło Marii16:07
Myśliwska [GDY]16:09
Karwiny Nowowiczlińska16:12
Anyżowa16:13
Dąbrowa Centrum16:16
Piołunowa16:17
Tymiankowa16:18
Dąbrowa Miętowa16:19
Kurs nr 11 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa16:42
Tymiankowa16:43
Piołunowa16:44
Dąbrowa Centrum16:46
Anyżowa16:47
Karwiny Nowowiczlińska16:48
Górnicza16:50
Myśliwska [GDY]16:51
Źródło Marii16:52
Nałkowskiej16:53
Karwiny PKM16:54
Racławicka16:56
Lidzka16:57
Olgierda16:58
Łowicka [GDY]16:59
Plac Górnośląski17:01
Zwycięstwa - Wielkopolska17:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:05
Centrum Nauki Experyment17:07
Harcerska17:09
Urząd Miasta - Świętojańska17:11
Traugutta [GDY]17:13
Żwirki i Wigury [GDY]17:14
Skwer Kościuszki - InfoBox17:15
Plac Kaszubski - Świętojańska17:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:23
Stocznia Gdynia17:24
Kurs nr 12 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia17:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:48
Plac Kaszubski17:50
Plac Kaszubski - Świętojańska17:51
Skwer Kościuszki - InfoBox17:53
Wybickiego [GDY]17:54
Żwirki i Wigury [GDY]17:55
Traugutta [GDY]17:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:00
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:01
Harcerska18:02
Centrum Nauki Experyment18:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:05
Zwycięstwa - Wielkopolska18:07
Plac Górnośląski18:09
Łowicka [GDY]18:11
Olgierda18:12
Lidzka18:13
Racławicka18:14
Karwiny PKM18:16
Nałkowskiej18:17
Źródło Marii18:18
Myśliwska [GDY]18:19
Karwiny Nowowiczlińska18:21
Anyżowa18:22
Dąbrowa Centrum18:25
Piołunowa18:26
Tymiankowa18:27
Dąbrowa Miętowa18:28
Kurs nr 13 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa19:02
Tymiankowa19:03
Piołunowa19:04
Dąbrowa Centrum19:06
Anyżowa19:07
Karwiny Nowowiczlińska19:08
Górnicza19:10
Myśliwska [GDY]19:11
Źródło Marii19:12
Nałkowskiej19:13
Karwiny PKM19:14
Racławicka19:16
Lidzka19:17
Olgierda19:18
Łowicka [GDY]19:19
Plac Górnośląski19:20
Zwycięstwa - Wielkopolska19:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:24
Centrum Nauki Experyment19:26
Harcerska19:27
Urząd Miasta - Świętojańska19:29
Traugutta [GDY]19:31
Żwirki i Wigury [GDY]19:32
Skwer Kościuszki - InfoBox19:33
Plac Kaszubski - Świętojańska19:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:40
Stocznia Gdynia19:41
Kurs nr 14 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia20:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:09
Plac Kaszubski20:11
Plac Kaszubski - Świętojańska20:12
Skwer Kościuszki - InfoBox20:14
Wybickiego [GDY]20:15
Żwirki i Wigury [GDY]20:16
Traugutta [GDY]20:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:21
Harcerska20:22
Centrum Nauki Experyment20:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Plac Górnośląski20:28
Łowicka [GDY]20:30
Olgierda20:31
Lidzka20:32
Racławicka20:33
Karwiny PKM20:35
Nałkowskiej20:36
Źródło Marii20:37
Myśliwska [GDY]20:38
Karwiny Nowowiczlińska20:40
Anyżowa20:41
Dąbrowa Centrum20:43
Piołunowa20:44
Tymiankowa20:45
Dąbrowa Miętowa20:46
Kurs nr 15 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa20:55
Tymiankowa20:56
Piołunowa20:57
Dąbrowa Centrum20:58
Anyżowa20:59
Karwiny Nowowiczlińska21:00
Górnicza21:02
Myśliwska [GDY]21:03
Źródło Marii21:04
Nałkowskiej21:05
Karwiny PKM21:06
Racławicka21:08
Lidzka21:09
Olgierda21:10
Łowicka [GDY]21:11
Plac Górnośląski21:12
Zwycięstwa - Wielkopolska21:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:16
Centrum Nauki Experyment21:17
Harcerska21:18
Urząd Miasta - Świętojańska21:20
Traugutta [GDY]21:21
Żwirki i Wigury [GDY]21:22
Skwer Kościuszki - InfoBox21:23
Plac Kaszubski - Świętojańska21:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:30
Stocznia Gdynia21:31
Kurs nr 16 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia22:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:08
Plac Kaszubski22:10
Plac Kaszubski - Świętojańska22:11
Skwer Kościuszki - InfoBox22:12
Wybickiego [GDY]22:13
Żwirki i Wigury [GDY]22:14
Traugutta [GDY]22:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:18
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:19
Harcerska22:20
Centrum Nauki Experyment22:21
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:22
Zwycięstwa - Wielkopolska22:24
Plac Górnośląski22:25
Łowicka [GDY]22:27
Olgierda22:28
Lidzka22:29
Racławicka22:30
Karwiny PKM22:32
Nałkowskiej22:33
Źródło Marii22:34
Myśliwska [GDY]22:35
Karwiny Nowowiczlińska22:37
Anyżowa22:38
Dąbrowa Centrum22:40
Piołunowa22:41
Tymiankowa22:42
Dąbrowa Miętowa22:42
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa22:47
Tymiankowa22:48
Piołunowa22:49
Dąbrowa Centrum22:50
Anyżowa22:51
Karwiny Nowowiczlińska22:52
Górnicza22:54
Myśliwska [GDY]22:55
Źródło Marii22:56
Nałkowskiej22:57
Karwiny PKM22:58
Racławicka23:00
Lidzka23:01
Olgierda23:02
Łowicka [GDY]23:03
Plac Górnośląski23:04
Zwycięstwa - Wielkopolska23:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:08
Centrum Nauki Experyment23:09
Harcerska23:10
Urząd Miasta - Świętojańska23:12
Traugutta [GDY]23:13
Żwirki i Wigury [GDY]23:14
Skwer Kościuszki - InfoBox23:15
10 Lutego - Skwer Kościuszki23:17
3 Maja [GDY]23:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:21
Bpa Okoniewskiego23:22
Stocznia SKM - Morska23:23
Uniwersytet Morski23:24
Mireckiego23:25
Kalksztajnów23:27
Grabówek SKM23:29
Grabówek SKM23:30